Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιπόν μιας που έρχονται γιορτάρες μέρες και για να σας βάλω και λίγο στο κλίμα των ημερών, σήμερα το απόγευμα στη βόλτα μου ανακάλυψα αυτή την ωραία βιτρίνα με τις καυλέ Αγιοβασιλίτσες.



Ένα πρωτότυπο δώρο που μπορεί να κάνει κάποιος που αγαπά κάποια κοπέλα είτε αυτή είναι η γυναίκα του, η κοπελιά του , η γκόμενα του , η ερωμένη του, η μετρέσα του ή ακόμη και η Ιερόδουλη του διπλανού καταστήματος που σαν άνθρωπος και αυτή θα χαρεί ίσως περισσότερο από όλες τις υπόλοιπες γκομενίτσες ένα τόσο ξεχωριστό δώρο.

Τα φράγκα σας όξω λοιπόν αγαπούληδες και όχι μόνο, μια στολή σέξι Αγιοβασιλίτσας το καλύτερο δώρο σε μια ΓΥΝΑΙΚΑ.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις που ειναι η ΚΕΛΛΥ απο Σαπφους 20???Την εχω χασει....
 

Slayeridis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
το προηγουμενο σαββατο που πηγαμε για βολτα με εναν συναγωνιστη μας ειπε η τσατσα οτι σταματησε την δουλεια και γυρισε πισω στην αλβανια,ο καιρος θα δειξει
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Η λαουρα που δουλευε στο τσιρκο τι εγινε?Νομιζω ειχε παει καπου αλλου...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
προμηθεως νομιζω
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Δικιο εχεις gl το λεει και ο καραμαν οτι ειναι εκει μια σελιδα πιο πριν. :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βαρδαρισια βολτα λιγο πριν τις 17.00 με μετρια καταθεση...

-Τανταλου 14.Η Αλεξανδρα aka Ροναλντινιο με τα αραια μπροστινα δοντια η οποια εχει παχυνει και το κωλαρακι της εχει ξεφυγει επικινδυνα σε φαρδος.Και ηταν εδω και η λαζοτσατσα η Μαργαριτα απο Βιλα η οποια μαλλον πηρε τον μπουλο απο κει
-Τανταλου 9.Φουρνος Νο 1...Η Αντζελα.Πολυ μικρη χαζοφατσα,μελαχρινη με κοντο καρε και καμια 40 κιλα στο συνολο.Απορω δηλαδη...
-Τανταλου 8.Η Τζουλη η χοντρουλα το μπουμπουκι η οποια εχει κανει κατι βυζαρες :tits: :tits:.Ομορφη κοπελα και καλη μεσα αλλα με με κοιλια,μπουτια κλπ.Μ'αρεσει σαν συνολο ομως...Θα ακολουθουσε η Νικολ λεει!!...η μεγαλη η ξανθια ρωτησα...Ναι λεει :think: :think:Μεταγραφη?
-Τανταλου-Σαπφους.Η Αντρε-Αντριαννα την οποια εψαχνα καιρο λογω θετικων σχολιων,μπηκα τελικα αλλα δεν τρελαθηκα κιολας.Λεπτομερειες στην κριτικη...
-Σαπφους 20.Η Εμμανουελα ειπε η γρια.Υποθετω η πολυ αδυνατη,ξανθια ψηλη,σωσιας της Σασας Μπαστα με τα αρνητικα σχολια
-Σαπφους 8.Φουρνος Νο 2...πραγματικη λιποθυμια.Η πολυ ομορφη Αντζη με το ωραιο κορμι αλλα τετοια ξινιλα στο σαλονι ειχα καιρο να δω :crazy: :crazy:.Πως να μπεις δηλαδη?
-Σαπφους 7.Το μπαζο η Χριστινα-Λιλυ που ειχα γαμησει πριν λιγες μερες.Πολυ μετρια μεσα,σχετικα καλο κορμι και φατσα αλλα μην το επιχειρησετε καλυτερα
-Σαπφους 5.Η μιλφ Καμελια η πολυ καλη κοπελα.Εμφανισιακα δε βλεπεται αλλα μεσα θα σε ικανοποιησει σιγουρα.Ευγενεστατη ακομα μια φορα στο σαλονι αν και δε μπηκα
-Προμηθεως 11.Η Τζοανα.Δε την ειδα...
-Προμηθεως 14.η Σουζανα.Μια μικρουλα συμπαθητικη με μετριο βυζακι με πεταχτη ρωγα και κοντο καρε μελαχρινο μαλλι
-Προμηθεως 19.Η Βικυ η Μολδαβη το μπαζο.Δεν αξιζει μην μπλεκετε καθολου.Αντιεπαγγελματιας εντελως...το βραδυ ομως η Βικυ η Ουκρανη η θεα :tits:Εδω αξιζει να μπλεξετε :cheesy:
-Προμηθεως 25.Ε ναι λοιπον υπαρχουν ακομα ηρωες!!Εγω δηλαδη που αντισταθηκα στην Ειρηνη αν και μου εκανε τα ναζια της στο σαλονι και μου ειπε με νοημα...Ξερεις τι κανουμε εμεις μεσα :bigdick: :bigdick:.Θα ειναι ως τις 23.00 για οσους δεν εχουν δοκιμασει ακομα

Γαμω τους Κινεζους ρε πουστη μου :birdman: :birdman:Ποσοι ειναι πια??
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Βαρδαρισια βολτα λιγο πριν τις 17.00 με μετρια καταθεση...

-Τανταλου 14.Η Αλεξανδρα aka Ροναλντινιο με τα αραια μπροστινα δοντια η οποια εχει παχυνει και το κωλαρακι της εχει ξεφυγει επικινδυνα σε φαρδος.Και ηταν εδω και η λαζοτσατσα η Μαργαριτα απο Βιλα η οποια μαλλον πηρε τον μπουλο απο κει
-Τανταλου 9.Φουρνος Νο 1...Η Αντζελα.Πολυ μικρη χαζοφατσα,μελαχρινη με κοντο καρε και καμια 40 κιλα στο συνολο.Απορω δηλαδη...
-Τανταλου 8.Η Τζουλη η χοντρουλα το μπουμπουκι η οποια εχει κανει κατι βυζαρες :tits: :tits:.Ομορφη κοπελα και καλη μεσα αλλα με με κοιλια,μπουτια κλπ.Μ'αρεσει σαν συνολο ομως...Θα ακολουθουσε η Νικολ λεει!!...η μεγαλη η ξανθια ρωτησα...Ναι λεει :think: :think:Μεταγραφη?
-Τανταλου-Σαπφους.Η Αντρε-Αντριαννα την οποια εψαχνα καιρο λογω θετικων σχολιων,μπηκα τελικα αλλα δεν τρελαθηκα κιολας.Λεπτομερειες στην κριτικη...
-Σαπφους 20.Η Εμμανουελα ειπε η γρια.Υποθετω η πολυ αδυνατη,ξανθια ψηλη,σωσιας της Σασας Μπαστα με τα αρνητικα σχολια
-Σαπφους 8.Φουρνος Νο 2...πραγματικη λιποθυμια.Η πολυ ομορφη Αντζη με το ωραιο κορμι αλλα τετοια ξινιλα στο σαλονι ειχα καιρο να δω :crazy: :crazy:.Πως να μπεις δηλαδη?
-Σαπφους 7.Το μπαζο η Χριστινα-Λιλυ που ειχα γαμησει πριν λιγες μερες.Πολυ μετρια μεσα,σχετικα καλο κορμι και φατσα αλλα μην το επιχειρησετε καλυτερα
-Σαπφους 5.Η μιλφ Καμελια η πολυ καλη κοπελα.Εμφανισιακα δε βλεπεται αλλα μεσα θα σε ικανοποιησει σιγουρα.Ευγενεστατη ακομα μια φορα στο σαλονι αν και δε μπηκα
-Προμηθεως 11.Η Τζοανα.Δε την ειδα...
-Προμηθεως 14.η Σουζανα.Μια μικρουλα συμπαθητικη με μετριο βυζακι με πεταχτη ρωγα και κοντο καρε μελαχρινο μαλλι
-Προμηθεως 19.Η Βικυ η Μολδαβη το μπαζο.Δεν αξιζει μην μπλεκετε καθολου.Αντιεπαγγελματιας εντελως...το βραδυ ομως η Βικυ η Ουκρανη η θεα :tits:Εδω αξιζει να μπλεξετε :cheesy:
-Προμηθεως 25.Ε ναι λοιπον υπαρχουν ακομα ηρωες!!Εγω δηλαδη που αντισταθηκα στην Ειρηνη αν και μου εκανε τα ναζια της στο σαλονι και μου ειπε με νοημα...Ξερεις τι κανουμε εμεις μεσα :bigdick: :bigdick:.Θα ειναι ως τις 23.00 για οσους δεν εχουν δοκιμασει ακομα

Γαμω τους Κινεζους ρε πουστη μου :birdman: :birdman:Ποσοι ειναι πια??
δεν θα αλλαξει στις 8 δηλαδη;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
-Τανταλου 8.Η Τζουλη η χοντρουλα το μπουμπουκι η οποια εχει κανει κατι βυζαρες :tits: :tits:.Ομορφη κοπελα και καλη μεσα αλλα με με κοιλια,μπουτια κλπ.Μ'αρεσει σαν συνολο ομως...
εδω να πουμε οτι στα 40ε εχει σπεσιαλ γυμνο τσιμπουκι χωρις χερια.

δεν θα αλλαξει στις 8 δηλαδη;
Οχι...μολις ειχε παει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
-Προμηθεως 14.η Σουζανα.Μια μικρουλα συμπαθητικη με μετριο βυζακι με πεταχτη ρωγα και κοντο καρε μελαχρινο μαλλι
νυχτα εδω συνεχιζει η γνωστη Λαουρα ειπε η τσατσα.Γι'αυτους που δηθεν ρωτανε...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250


Βαρδαρισια βολτα λιγο πριν τις 17.00 με μετρια καταθεση...

-Τανταλου 14.Η Αλεξανδρα aka Ροναλντινιο με τα αραια μπροστινα δοντια η οποια εχει παχυνει και το κωλαρακι της εχει ξεφυγει επικινδυνα σε φαρδος.Και ηταν εδω και η λαζοτσατσα η Μαργαριτα απο Βιλα η οποια μαλλον πηρε τον μπουλο απο κει
-Τανταλου 9.Φουρνος Νο 1...Η Αντζελα.Πολυ μικρη χαζοφατσα,μελαχρινη με κοντο καρε και καμια 40 κιλα στο συνολο.Απορω δηλαδη...
Και πολλά είπες, δεν έχω ξαναδεί πιο petit γκομενίτσα :P
-Τανταλου 8.Η Τζουλη η χοντρουλα το μπουμπουκι η οποια εχει κανει κατι βυζαρες :tits: :tits:.Ομορφη κοπελα και καλη μεσα αλλα με με κοιλια,μπουτια κλπ.Μ'αρεσει σαν συνολο ομως.. και εμένα με αρέσει :grin:
.Θα ακολουθουσε η Νικολ λεει!!...η μεγαλη η ξανθια ρωτησα...Ναι λεει :think: :think:Μεταγραφη?
-Τανταλου-Σαπφους.Η Αντρε-Αντριαννα την οποια εψαχνα καιρο λογω θετικων σχολιων,μπηκα τελικα αλλα δεν τρελαθηκα κιολας.Λεπτομερειες στην κριτικη...   κουράστηκε φαίνεται, κρίμα γιατί είχε αρχίσει να ανεβαίνει :- :(

-Σαπφους 20.Η Εμμανουελα ειπε η γρια.Υποθετω η πολυ αδυνατη,ξανθια ψηλη,σωσιας της Σασας Μπαστα με τα αρνητικα σχολια
-Σαπφους 8.Φουρνος Νο 2...πραγματικη λιποθυμια.Η πολυ ομορφη Αντζη με το ωραιο κορμι αλλα τετοια ξινιλα στο σαλονι ειχα καιρο να δω :crazy: :crazy:.Πως να μπεις δηλαδη?   μιλάμε για κορμάρα, στη φάτσα είναι λίγο ιδιότυπη αλλά το κορμί της δεν παίζεται, βελούδο :zfuck:
-Σαπφους 7.Το μπαζο η Χριστινα-Λιλυ που ειχα γαμησει πριν λιγες μερες.Πολυ μετρια μεσα,σχετικα καλο κορμι και φατσα αλλα μην το επιχειρησετε καλυτερα
-Σαπφους 5.Η μιλφ Καμελια η πολυ καλη κοπελα.Εμφανισιακα δε βλεπεται αλλα μεσα θα σε ικανοποιησει σιγουρα.Ευγενεστατη ακομα μια φορα στο σαλονι αν και δε μπηκα
-Προμηθεως 11.Η Τζοανα.Δε την ειδα...
-Προμηθεως 14.η Σουζανα.Μια μικρουλα συμπαθητικη με μετριο βυζακι με πεταχτη ρωγα και κοντο καρε μελαχρινο μαλλι αυτή έχει μέλλον να μου το θυμιθείς :sunglasses:
-Προμηθεως 19.Η Βικυ η Μολδαβη το μπαζο.Δεν αξιζει μην μπλεκετε καθολου.Αντιεπαγγελματιας εντελως...το βραδυ ομως η Βικυ η Ουκρανη η θεα :tits:Εδω αξιζει να μπλεξετε :cheesy: Κάποια στιγμή θα πρέπει να μπλέξω και εγώ με δαύτην :grin:
-Προμηθεως 25.Ε ναι λοιπον υπαρχουν ακομα ηρωες!!Εγω δηλαδη που αντισταθηκα στην Ειρηνη αν και μου εκανε τα ναζια της στο σαλονι και μου ειπε με νοημα...Ξερεις τι κανουμε εμεις μεσα :bigdick: :bigdick:.Θα ειναι ως τις 23.00 για οσους δεν εχουν δοκιμασει ακομα απορώ και εγώ, μπράβο χαρακτήρας :cheesy:


Γαμω τους Κινεζους ρε πουστη μου :birdman: :birdman:Ποσοι ειναι πια??

Πολύ γαμάτη αναφορά al. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Μια ειναι η Χριστινα η Πολωνεζα που ηταν ξανθια οταν δουλευε κοροβαγκου, μετα κεφαληνιας μετα φριξου και τελος στο σολ μπαροβια με αλαγμενο μαλι μελαχρινο, το λεει και ο Apollo στην προσφατη κριτικη του, και δεν νωμιζω να κανει λαθος, αρα ειναι αυτη.-

Προφανως μιλαμε για την ιδια αφου στην κριτικη ο Απολλο κανει ακριβως την ιδια παρομοιωση μ' εμενα στην κριτικη μου εδω πριν δυο χρονια στο Κεφαληνιας 8..!


Η κριτικη μου ειναι η τεταρτη απ' το τελος..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom