Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
για απόψε τι προτείνεται; εχω να βγω και να αλητεψω ενα χρονο τωρα. Κριμα που χώρισα αλλα δεν πειραζει :cheesy: Θα κανω και αναφορα αλλα αν αξιζει να βγω να παω καπου στανταρντ και μετα να γυρισω
πηρα τηλεφωνο για τωρα κωλλετη και λενε μια τζεσικα. Ηλπιζα να ακουσω τιποτα εφη η δεν ξερω. Λεει τιποτα αυτη;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
για απόψε τι προτείνεται; εχω να βγω και να αλητεψω ενα χρονο τωρα. Κριμα που χώρισα αλλα δεν πειραζει :cheesy: Θα κανω και αναφορα αλλα αν αξιζει να βγω να παω καπου στανταρντ και μετα να γυρισω
πηρα τηλεφωνο για τωρα κωλλετη και λενε μια τζεσικα. Ηλπιζα να ακουσω τιποτα εφη η δεν ξερω. Λεει τιποτα αυτη;
πατατα μαν,μην πας....που χαθηκες εσυ;
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
βλεπω στο γνωστο σαιτ καντυ απο το πρωι μεχρι τις 20.00 λες να πεταχτω ? Επιασα γκομενα απο περισυ το καλοκαιρι αλλα χωρισαμε τελευταια, Ψοφαγα στο σεξ καθε μερα αλλα τωρα τελος το πανηγυρι και μου ελειψαν τα παλια καλα λημερια :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μεσημεριανη βολτα στη ερημη Θεσσαλονικη.

26 Οκτωβριου 35 Α
Η "αφεντικινα. Milf για οσους γουσταρουν τετοιες καταστασεις.
Απ' οτι φαινεται δεν θα "παω" με αφεντικινα, μια που οπως μου ειπε η τσατσα, απο αυριο πρωι, εχουμε
νεα αφιξη.

Κοροβαγκου Η πολυ ομορφη Σαρα. Το μονο μαγαζι που ειχε γεματα δωματια. Δεν καθησα
να την δω. Ειναι πολυ προσφατη η συναντηση μας, και δεν γουσταρω να ριχνω ακυρα.

Κεφαλληνιας Η busty πιτσιρικα Κατερινα. Κορμι για πολυ πηδημα, αλλα δεν το ΄χει.

Μαντζαρου 10 Μια ομορφη ξανθια, με ωραιες καμπυλες, Γιαννα νομιζω, αλλα η φατσα
της στο σαλονι δεν ενεπνεε αισιοδοξια.

Μαντζαρου 1 Μια ψηλη και οχι ομορφη, αλλα φαινοταν πολυ ευδιαθετη. Ποια ειναι αυτη?

Κατεχακη Μια μικρη χαριτωμενη, αν ακουσα καλα η τσατσα την αποκαλεσε Στικι, η καπως
ετσι. Πρωτη φορα την εβλεπα, και θα την ξαναδω!

La Femme H Χριστινα. Πολλα καλα εχουν γραφει, αλλα εμενα δεν με εμπνεει.
Αν και σημερα ηταν πιο ομορφη απ΄τις αλλες φορες που την εχω δει. Να σημειωθει οτι η τσατσα ηταν ευγενεστατη.
Κοντεψε να περασω για χαρη της!

Φριξου 15? 19? στο καινουριο τελος παντων. Η αδυνατη Τζουλια που εχει περασει απο διαφορα
αλλα. Γλυκο κοριτσι, αλλα μια φορα παλιοτερα στο Προμηθεως 25 ηταν αρκετη.

Νικηφορου Ουρανου 26 Η θεια Ναντια, για τους λατρεις των Milf ειναι πολυ καλη. Ζεστος
και χαρουμενος ανθρωπος. Δυστυχως σαν γυναικα ομως δεν μου λεει τιποτα.

Ερημιτη Η Πετρουλα. Σε δεκαπεντε λεπτα που περασα μαζι της πριν απο ενα χρονο περιπου,
εμαθα ολη την ιστορια της ζωης της. Ο κωλος της μεγαλωσε πολυ, αλλα ειναι και αυτη ψυχουλα.
Πολυ θα ηθελα καποια στιγμη να βρω υλικο για τον ψυχισμο των ιεροδουλων!

Νικ. Ουρανου 1 Η Εβελινα, οπου εγινε η καταθεση. Ακολουθει κριτικη.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Αστειο περιστατικο: Οσο κυκλοφορουσα στην Νικ. Ουρανου και Φριξου, ενας τυπος με μακρια ξανθα μαλια
σ΄ενα κοκκινο Citroen, μ΄ακολουθουσε κατα ποδας. Εστριβα εγω, εστριβε κι΄αυτος, εμπενα μεσα σε καποιο σπιτι,
απ΄εξω αυτος να με περιμενει! Βγηκα στην 26 Οκτωβριου, απο πισω αυτος!
Ειχα τις κατακτησεις μου οπως καταλαβατε!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Mπα, τι βλεπω? Απεκτησα καινουριο αστερακι? Εγινα λοχαγος δηλαδη?
Στραβαδια, προσοχη!!! 
(Ελπιζω να μην διαβαζουν οι στρατηγοι!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μεσημεριανη βολτα στη ερημη Θεσσαλονικη.

Κοροβαγκου Η πολυ ομορφη Σαρα. Το μονο μαγαζι που ειχε γεματα δωματια. Δεν καθησα
να την δω. Ειναι πολυ προσφατη η συναντηση μας, και δεν γουσταρω να ριχνω ακυρα.
Μεταγραφη τσατσα απο Φρ 14 μου ειπαν εχουμε  :think: την κοντομαλλουα
Το Φρ 14 κλειστο ηταν ?  :think:



Μαντζαρου 1 Μια ψηλη και οχι ομορφη, αλλα φαινοταν πολυ ευδιαθετη. Ποια ειναι αυτη?
Ελα ντε ...

Κατεχακη Μια μικρη χαριτωμενη, αν ακουσα καλα η τσατσα την αποκαλεσε Στικι, η καπως
ετσι. Πρωτη φορα την εβλεπα, και θα την ξαναδω!
Μικρη ? και χαριτωμενη ? και Στικι ?  :think:
ε θα το φαει το φιστικι  :cheesy:


La Femme ι. Να σημειωθει οτι η τσατσα ηταν ευγενεστατη.
Κοντεψε να περασω για χαρη της!
Η Πετιτ ?  :cheesy: Την παω αυτην δε ξερω γιατι  :cheesy:
αν και ειναι λιγο presure style  :think:





Ωραιος ο Λοχαγος  :grin:



 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Επισκεψη σημερα για την Αντιανα στο Villa για πρωτη φορα μετα απο την επιστροφη της. Ομως ψυχρολουσια δεν ηταν εκει, ηταν η Μαντυ.  :huh:
Τι την εχουν την σελιδα στο ιντερνετ αμα ειναι να κανουν αλλαγες και να μην ενημερωνουν;  >:(
2η φορα που την παταω ετσι, τζαμπα χρονος, τζαμπα βενζινη.

Ελα ντε  :idiot: :idiot: :idiot:
Και γω στα υποψιν την ειχα αλλα ετυχε δουλεια και το ανεβαλα
παλι καλα γιατι μαλλον στα τυφλα θα ξεκινουσα  :idiot:

Παλι μας την εσκασε η Τουμπανιεθ , την πρωτη φορα μεσα απ τα χερια μαλιστα
Επισης το  λειντις εδινε Καντυ στο Κοροβαγκου αλλα ουτε αυτη ειναι εκει ...


Αστειο περιστατικο: Οσο κυκλοφορουσα στην Νικ. Ουρανου και Φριξου, ενας τυπος με μακρια ξανθα μαλια
σ΄ενα κοκκινο Citroen, μ΄ακολουθουσε κατα ποδας. Εστριβα εγω, εστριβε κι΄αυτος, εμπενα μεσα σε καποιο σπιτι,
απ΄εξω αυτος να με περιμενει! Βγηκα στην 26 Οκτωβριου, απο πισω αυτος!
Ειχα τις κατακτησεις μου οπως καταλαβατε!  :headbang: :headbang: :headbang:

Αστειο το λες ?  :S
Φτου φτου μακρυα απο μας  ...
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest:

...μακρυμαλουσες πουσταρδελες  :uglystupid:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τελικα ποιες θα παιζουν μπαλα το βραδυ στις βιλες?
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36


Κεφαλληνιας Η busty πιτσιρικα Κατερινα. Κορμι για πολυ πηδημα, αλλα δεν το ΄χει.
[/quote]
Aδυνατηή κανονικη?σωμα? Μεγεθος βυζια?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
^ αδύνατο κορμί ωραίο κωλαράκι μεγάλα βυζιά προς 4 φυσικό ,αλλα μέσα δεν το έχει και είναι μή το ενα μή το άλλο.
Μεγάλη πατάτα μέσα...
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Κεφαλληνιας Η busty πιτσιρικα Κατερινα. Κορμι για πολυ πηδημα, αλλα δεν το ΄χει.

Aδυνατηή κανονικη?σωμα? Μεγεθος βυζια?
Βυζάρες απίστευτες στυλ Μαιρούλας, αλλά πολύ μα πάρα πολύ ξενέρωτη μέσα.
Δε σαφήνει να τις τα πιάνεις. Λες και είναι από κρύσταλλο.
2 ευκαιρίες της έδωσα αλλά τρίτη δεν έχει.
Κρίμα τέτοιες βυζάρες να χαραμίζονται
 

Dimeos

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
9
Like
1
Πόντοι
0


Καλησπέρα σε όλους, νέος στο site αλλά σταθερός αναγνώστης εδω και πολύ καιρό. Οι πληροφορίες που δινεται είναι πολύ χρήσιμες κυρίως για όσους μενουμε ανατολικα και θέλουμε να ξέρουμε τι παίζει πριν την εξορμηση μας...
Σε λιγο θα κανω καταδρομική, ώστε συντομα να καταθεσω τη πρωτη μου ενημερωση 
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Βυζάρες απίστευτες στυλ Μαιρούλας, αλλά πολύ μα πάρα πολύ ξενέρωτη μέσα.
Δε σαφήνει να τις τα πιάνεις. Λες και είναι από κρύσταλλο.
2 ευκαιρίες της έδωσα αλλά τρίτη δεν έχει.
Κρίμα τέτοιες βυζάρες να χαραμίζονται
Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω ενα κερασμα των 40ευτω στους συναδελφους που μ εσωσαν γι ακομη μια φορα....Γιατι ρε γαμωτο?Ττοια βυζια οπως λετε και να μην σ αφηνει να τα πιασεις ?Παει καλα?Ευτυχως που δεν πηγα γιατι θα την ριξω καμια σφαλιαρα....Τι τα εχεις τοτε κοπελα μου?Αντε μην στα βγαλω και τα κανω κομπολοι,να τα χαιρομαι οποτε γουσταρω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Κεφαλληνιας Η busty πιτσιρικα Κατερινα. Κορμι για πολυ πηδημα, αλλα δεν το ΄χει.

Aδυνατηή κανονικη?σωμα? Μεγεθος βυζια?

Αν δεν θες να πεταξεις λεφτα, βγαλτην απο το μυαλο σου, αν θες να δοκιμασεις μια φορα πηγαινε, εχει παχυνει τελευταια σε σχεση με παλια και εχει χαλασει κυριως στο προσωπο, βυζαρες εχει φυσικες μεγαλες οχι ομως τοσο μεγαλες και ποιοτικες οσο της Μαιρουλας αλλα ειναι λιγουρεψιμες, μεσα στο δωματιο ειναι απλα ενα αντιδραστικο κομοδινο.! αν την παρεις τον αερα μπορει να σε αφησει να ποιασεις και τα βυζια της ελαφρα...
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Αν δεν θες να πεταξεις λεφτα, βγαλτην απο το μυαλο σου, αν θες να δοκιμασεις μια φορα πηγαινε, εχει παχυνει τελευταια σε σχεση με παλια και εχει χαλασει κυριως στο προσωπο, βυζαρες εχει φυσικες μεγαλες οχι ομως τοσο μεγαλες και ποιοτικες οσο της Μαιρουλας αλλα ειναι λιγουρεψιμες, μεσα στο δωματιο ειναι απλα ενα αντιδραστικο κομοδινο.! αν την παρεις τον αερα μπορει να σε αφησει να ποιασεις και τα βυζια της ελαφρα...
Αδερφε, εχω βυζοκριτηριο και μπορω να καταλαβω απο τα λεγομενα το στυλ.Ξερω οτι θα σπαστω πολυ αν δεν μ αφησει να τα χαρω και ειναι κομοδινο.Ετσι ειχα στπαστει την πρωτη φορα με τηνν Αντριανα το κομοδινο,με την Ρωξανη στην Τανταλου και πιο παλια με την Βικυ την ουκρανη(ευτυχως η δευτερη φορα ηταν καλη) και με την Τζουλια την Πολωνεζα,αρχες 2010....
 

Επισκέπτης
Μεσημεριανη βολτα στη ερημη Θεσσαλονικη.

Κατεχακη Μια μικρη χαριτωμενη, αν ακουσα καλα η τσατσα την αποκαλεσε Στικι, η καπως
ετσι. Πρωτη φορα την εβλεπα, και θα την ξαναδω!

Additional information would be much appreciated :)
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ξερει κανεις τιποτα να πει για την Ζωη, που δουλευει Τανταλου 9 Eros House αν αξιζει για καμια καταθεση???? :think: :think: :think: :think:.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ξερει κανεις τιποτα να πει για την Ζωη, που δουλευει Τανταλου 9 Eros House αν αξιζει για καμια καταθεση???? :think: :think: :think: :think:.
αν εννοεις την μαυρομαλλα που ειναι αρκετα ομορφουλα εγω θα σου ελεγα να κανεις μια δοκιμη
δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα αν σ αρεσει μπες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom