Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Οποιος ενδιαφέρεται για τις  villes στο ενα είναι η Σάρα(Καραβογκου) κ στο άλλο η Μάντυ μετά από τηλ που έπεσε.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Οποιος ενδιαφέρεται για τις  villes στο ενα είναι η Σάρα(Καραβογκου) κ στο άλλο η Μάντυ μετά από τηλ που έπεσε.....

Βρε καλως το παιδι  :cheesy:
Τι λεει το Λοντον  ?  :think:

Οσο για τις Βιλες απο τοτε που ανοιξαν αυτο το Κοκοριγκου που λεει και η τσατσα
ολο προβληματαμε το προσωπικο εχουν  :jerking:
Αυτοι ειναι ικανοι να ανοιξουν και τριτο μαγαζι και τα το δουλευουν με 2 γκομενες ολα :2funny:


Λαφαμ Χριστινα με Μαρια να ερχετε αυριο Βραδυ  :zfuck:

 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Γεια σου ρε Jo :rockon:LOndon φίλε γαματα όλα ήταν τέλεια κ οποιος πει πως οι αγγλιδες ειναι ασχημες ας κάνει καμία βόλτα σε κανα σοβαρο μαγαζι κ θα αλλάξει γνώμη...Οσο για φοτο με αγιοβασιλητσες έχει ενα φιλαρακι 1-2 αν τον βρω μεσα στην εβδομάδα θα τις αναβασω.κ μετα την χειμερία νάρκη χθες (14 ωρες ύπνου) είπα να πάω η Καντυ Η Αντριαννα και έφαγα ακυρο κ μείναμε με.......... :cum:!!!εδω βλέπω καινουργιο μαγαζι συνεντευξεις πραλιπομενα χαμος εεεεε
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
αν εννοεις την μαυρομαλλα που ειναι αρκετα ομορφουλα εγω θα σου ελεγα να κανεις μια δοκιμη
δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα αν σ αρεσει μπες
Μαληστα :-αυτην ακριβως ενοω, και καποια στιγμη ''ισως'' μπω να δω τι παιζει για δοκιμη γενικα....αλλα αν ξερει καποιος κατι συνγκεκρημενο για Ζωη στο Eros House, ας ενημερωσει εαν θελει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μαληστα :-αυτην ακριβως ενοω, και καποια στιγμη ''ισως'' μπω να δω τι παιζει για δοκιμη γενικα....αλλα αν ξερει καποιος κατι συνγκεκρημενο για Ζωη στο Eros House, ας ενημερωσει εαν θελει.
Ρε φιλαρακι γιατι δεν πας να κανεις εσυ μια δοκιμη και να εισαι ο πρωτος που θα μας ενημερωσεις κι εμας?Ενα γαμησι 30ε ειναι δε θα αγορασεις διαμερισμα.
Για πρωτοτυπισε λιγο κι εσυ και κανε μια δοκιμη...
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μια Τζούλια-βουλγαρα ,λεπτή που ήταν 2 βδομάδες πριν στο βάρβαρη που βρίσκεται ?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ρε φιλαρακι γιατι δεν πας να κανεις εσυ μια δοκιμη και να εισαι ο πρωτος που θα μας ενημερωσεις κι εμας?Ενα γαμησι 30ε ειναι δε θα αγορασεις διαμερισμα.
Για πρωτοτυπισε λιγο κι εσυ και κανε μια δοκιμη...
Γιατι οχι καποια στιγμη το εχω στο νου μου για την συνγκεκρημενη,αλλα ρωταω αν ξερει καποιος κατι παραπανω ετσι ωστε αν ειναι μαπα η γκομενα μην παει χαμενο το 30€,γιατι δυσκολα βγαινει σημερα ως γνωστων....αλλα αν δεν πει κατι καποιος καποια στιγμη δεν το γλιτωνω το κασκαντεριλικη :-.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Γιατι οχι καποια στιγμη το εχω στο νου μου για την συνγκεκρημενη,αλλα ρωταω αν ξερει καποιος κατι παραπανω ετσι ωστε αν ειναι μαπα η γκομενα μην παει χαμενο το 30€,γιατι δυσκολα βγαινει σημερα ως γνωστων....αλλα αν δεν πει κατι καποιος καποια στιγμη δεν το γλιτωνω το κασκαντεριλικη :-.
ε μαλλον θα το κανεις το κασκαντεριλικι γιατι οπως βλεπεις ρωτας πολλες μερες αλλα κανεις δεν απανταει.Οποτε καντο για να μας πεις κι εμας.Αν και μου φαινεται οτι αυτη δε δουλευει αυτες τις μερες.Μαρτινα και Λαουρα πρεπει να'χει και αποψε στα Τανταλου 9-Σαπφους 8
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ε μαλλον θα το κανεις το κασκαντεριλικι γιατι οπως βλεπεις ρωτας πολλες μερες αλλα κανεις δεν απανταει.Οποτε καντο για να μας πεις κι εμας.Αν και μου φαινεται οτι αυτη δε δουλευει αυτες τις μερες.Μαρτινα και Λαουρα πρεπει να'χει και αποψε στα Τανταλου 9-Σαπφους 8
Αν πεσει στην πλωρη μου σε καμια τσαρκα μου γιατι οχι,αλλα θα ρωτησω και την τσατσα του Eros για αυτην ποτε εχει βαρδια κλπ,και οποτε την πετυχω θα μπω να δω τι γινεται με αυτην.....αφου δεν λεει κανεις στην τελικη :-.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επιτυχημένη κατάθεση σήμερα το απόγευμα στην Τζούλη την χοντρούλα, στο Ταντάλου 8Α, μετά από παρότρυνση του πολύ καλού μου φίλου al pacino. :rockon:

Είναι η Τρίτη περίπτωση που με συστήνει ο al και οφείλω να τον ευχαριστήσω και δημόσια πέρα από προσωπικά που ήδη έχω κάνει, μιας που εκτός του ότι οι επιλογές του είναι μία και μία, ο τρόπος που τα γράφει σου διεγείρει την φαντασία και τις αισθήσεις σου.

Μιλάμε ότι η γκόμενα είναι καταπληκτική, έχει δέρμα βελούδινο, βυζάρες, :tits: κολάρες, και στην κατηγορία της είναι με διαφορά η πρώτη.

Για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα να περάσω τόσο καλά, αλλά ούτε και την περίμενα τόσο καλή εμφανισιακά μιας που γυναίκες τους στυλ της έχουν κάποια θέματα εμφάνισης και στο σαλόνι προσπαθούν με ολόσωμα φορέματα να κρύψουν τις ατέλειες τους. Αντίθετα σε αυτή το σώμα της ήταν πολύ σφριγηλό, οι βυζάρες καταπληκτικές, η κολάρα της θεϊκή και ακόμη και η κοιλιά της ήταν στρογγυλή και γενικά όλο της το σώμα είχε τα κιλά του πολύ αρμονικά κατανεμημένα.

Εύχομαι ολόψυχα στον καθένα σας να περάσει το ίδιο καλά που πέρασα και εγώ σήμερα, καθοδηγούμενος από κάποιον άλλον. :rockon:

Going north. :rockon: :rockon: :rockon:

Λεπτομέρειες στην κριτική. ;)
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αδερφε, εχω βυζοκριτηριο και μπορω να καταλαβω απο τα λεγομενα το στυλ.Ξερω οτι θα σπαστω πολυ αν δεν μ αφησει να τα χαρω και ειναι κομοδινο.Ετσι ειχα στπαστει την πρωτη φορα με τηνν Αντριανα το κομοδινο,με την Ρωξανη στην Τανταλου και πιο παλια με την Βικυ την ουκρανη(ευτυχως η δευτερη φορα ηταν καλη) και με την Τζουλια την Πολωνεζα,αρχες 2010....

όπως είπε και ο tommy3 2 ευκαιρίες τις έδωσε και 3η δεν έχει...για μένα ισχύει το ίδιο.Θεώρησα πως κάτι μπορεί να αλλάξει,καθώς έξω ειναι πολύ θερμή και ορμάει πάνω σου σε αγκαλιάζει ,μόλις όμως κάνεις το λάθος και μπείς μέσα τρώς τέτοια παπάρα και ξενερώνεις αφάνταστα.Λίγες φορές ημουν σε φάση να βγάλω την καπότα και να φύγω..γιατί δεν αξίζει από όλες τια απόψεις....Πολύ απλά η γκόμενα δεν γουστάρει αυτό που κάνει και για τα δικά μου γούστα δεν είναι και όσο καθαρη πρέπει.Αλλα αυτο είναι δικό μου θέμα με την καθαριότητα.Θεωρώ πως σε στούντιο πρέπει να κάνεις τουλαχιστον ενα μπανακι και ούτε να περπατας ξυπόλυτη μεσα στο μαγαζί λες και βρίσκεσαι στο σπίτι σου . :rolleyes:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Επιτυχημένη κατάθεση σήμερα το απόγευμα στην Τζούλη την χοντρούλα, στο Ταντάλου 8Α, μετά από παρότρυνση του πολύ καλού μου φίλου al pacino. :rockon:
Είναι η Τρίτη περίπτωση που με συστήνει ο al και οφείλω να τον ευχαριστήσω και δημόσια πέρα από προσωπικά που ήδη έχω κάνει, μιας που εκτός του ότι οι επιλογές του είναι μία και μία, ο τρόπος που τα γράφει σου διεγείρει την φαντασία και τις αισθήσεις σου.
Δε χρειαζεται να μ'ευχαριστησεις ρε συ...Αυτη τη δουλεια κανουμε εδω μεσα και βλεπω οτι συμπιπτουν πολυ τα γουστα μας.Ποια ειναι η τριτη περιπτωση ομως μετα την Ειρηνη θυμησε μου :think: :think:
Ε απο κει και περα εχω και γουστο ο ανθρωπος :2funny: :2funny: :2funny:

Ειναι πολυ ωραιο πλασμα η Τζουλη.Αγαπησιαρικο :smitten: :smitten:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Δε χρειαζεται να μ'ευχαριστησεις ρε συ...Αυτη τη δουλεια κανουμε εδω μεσα και βλεπω οτι συμπιπτουν πολυ τα γουστα μας.Ποια ειναι η τριτη περιπτωση ομως μετα την Ειρηνη θυμησε μου :think: :think:
Ε απο κει και περα εχω και γουστο ο ανθρωπος :2funny: :2funny: :2funny:

Ειναι πολυ ωραιο πλασμα η Τζουλη.Αγαπησιαρικο :smitten: :smitten:

Η Νικόλ βρε , ξέχασες  :think:

Όσο για την Τζούλη συμφωνώ απόλυτα αγαπησιάρικο πλάσμα και καλό παιδί. :smitten: :smitten: :smitten:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Κεφαλληνιας Η busty πιτσιρικα Κατερινα. Κορμι για πολυ πηδημα, αλλα δεν το ΄χει.

Aδυνατηή κανονικη?σωμα? Μεγεθος βυζια?
H Kατερινα εχει μεγαλα και χορταστικα βυζια. Αδυνατη δεν τη λες, αλλα ουτε και χοντρη.
Απ΄τις τρεις φορες που πηγα, μονο την μια μπορεσα να παιξω αρκετα μαζι τους.
Οταν της ειπα μαλιστα οτι ειναι κριμα τετοιο στηθος να μην μπορουμε να το χαρουμε,
μου ειπε οτι ολοι, ολη την μερα της το πειραζουνε, και γι΄αυτο ποναει.

Μα δεν καταλαβες κοριτσι μου οτι μονο γι΄αυτο ερχονται?

Αν πας να την δεις, φοβαμαι οτι δεν θα μπορεσεις να αντισταθεις, αλλα ουτε και να χορτασεις!

Μετα αποφασιζεις για το κερασμα η οχι που εταξες :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
H Kατερινα εχει μεγαλα και χορταστικα βυζια. Αδυνατη δεν τη λες, αλλα ουτε και χοντρη.
Απ΄τις τρεις φορες που πηγα, μονο την μια μπορεσα να παιξω αρκετα μαζι τους.
Οταν της ειπα μαλιστα οτι ειναι κριμα τετοιο στηθος να μην μπορουμε να το χαρουμε,
μου ειπε οτι ολοι, ολη την μερα της το πειραζουνε, και γι΄αυτο ποναει.

Μα δεν καταλαβες κοριτσι μου οτι μονο γι΄αυτο ερχονται?

Αν πας να την δεις, φοβαμαι οτι δεν θα μπορεσεις να αντισταθεις, αλλα ουτε και να χορτασεις!
στο σαλονι μια φορα  ειχε κυριολεκτικα καβαλησει εναν συναγωνιστη και δεν τον αφηνε να φυγει με τιποτα.....αλλα οσο πουτανακι ειναι στο σαλονι μεχρι να περασεις αλλο τοσο πατατα και κομοδινο ειναι μεσα :headbang:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Μαληστα :-αυτην ακριβως ενοω, και καποια στιγμη ''ισως'' μπω να δω τι παιζει για δοκιμη γενικα....αλλα αν ξερει καποιος κατι συνγκεκρημενο για Ζωη στο Eros House, ας ενημερωσει εαν θελει.
δεν μπορω να σου πω ακριβως γιατι δεν μπηκα εγω
ημουν με φιλο ομως που μπηκε κ μαλιστα ριξαμε κερμα για το ποιος θα φαει την φολα γιατι μας αρεσε κ στους δυο κ δεν εμεινε ενθουσιασμενος η εστω ικανοποιημενος
ειχε βγει με ενα στριγκακι με στρασακια πισω κ μας ειχε κανει εντυπωση.
μπες δοκιμασε κ ποσταρε
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
στο σαλονι μια φορα  ειχε κυριολεκτικα καβαλησει εναν συναγωνιστη και δεν τον αφηνε να φυγει με τιποτα.....αλλα οσο πουτανακι ειναι στο σαλονι μεχρι να περασεις αλλο τοσο πατατα και κομοδινο ειναι μεσα :headbang:
Ειναι της ιδιας σχολης με την Μερτσυ και την Λαουρα. Με την διαφορα βεβαια
οτι η τριτη εκανε την δουλεια της σωστα και στο δωματιο.
Και οι τρεις ξεκινησαν απο το τσιρκο. Υποπτευομαι οτι η συμπεριφορα στο σαλονι ειναι δασκαλεμα της Μισελ!
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
δεν μπορω να σου πω ακριβως γιατι δεν μπηκα εγω
ημουν με φιλο ομως που μπηκε κ μαλιστα ριξαμε κερμα για το ποιος θα φαει την φολα γιατι μας αρεσε κ στους δυο κ δεν εμεινε ενθουσιασμενος η εστω ικανοποιημενος
ειχε βγει με ενα στριγκακι με στρασακια πισω κ μας ειχε κανει εντυπωση.
μπες δοκιμασε κ ποσταρε
Ok ευχαριστω πολυ για την πληροφορια,θα το εχω στα υποψην μου οταν θα παω για Ζωη.... :-.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom