Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Ρε φιλε τι να χαλαρωσω με δουλευεις??? Μου πετας ενα Ισπανικα της μιλησες και μου πεταγεται αιμα απο τα ματια.Εδω καλη κουβεντα λες και  σου την λενε.Την ρωτησα απο που ειναι και μου απαντησε απο Ισπανια.Κι εγω της λεω πως αμα εισαι εσυ Ισπανιδα εγω ειμαι Τουρκος και μου λεει οχι αληθεια σου λεω ειμαι απο τη Μαλαγα της Ανδαλουσιας.Τι να σου πω τωρα,δεν παει να ειναι και απο τη Γουαδελουπη στα παπαρια μου

Axaxaxaxaxaxa!!! ;) ;) ;) ;)
 

fasy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
60
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα! Μετα την χθεσινη αναφορα του hagem, ειπα να κατηφορησω αποψε προς το γνωριμο Μαντζαρου 10 σε αναζητηση της Γιαννας. Πολυ gfe η φαση, εντελως διαφορετικη απο ο,τι εχω ζησει μεχρι τωρα σε στουντιο. Αν και μολις διαπιστωσα πως υπαρχει ηδη κριτικη για την κοπελα, η δικη μου συνευρεση ειναι ελαφρως διαφορετικη γιαυτο και αναμεινατε κριτικη...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλησπερα! Μετα την χθεσινη αναφορα του hagem, ειπα να κατηφορησω αποψε προς το γνωριμο Μαντζαρου 10 σε αναζητηση της Γιαννας. Πολυ gfe η φαση, εντελως διαφορετικη απο ο,τι εχω ζησει μεχρι τωρα σε στουντιο. Αν και μολις διαπιστωσα πως υπαρχει ηδη κριτικη για την κοπελα, η δικη μου συνευρεση ειναι ελαφρως διαφορετικη γιαυτο και αναμεινατε κριτικη...
Mια ξανθια λιγο στρουμπουλη ηταν? Γιατι εμενα στο σαλονι μου φανηκε λιγο ξινη,
παρα το ωραιο σωμα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
ξερει κανεις αν στο τσιρκο σημερα θα ειναι η νασια;
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Μέρες που έρχονται, ελπίζω να βάλουν και μια  τέτοια εορταστική νότα εκτός από κανα δέντρο.


Για τις "στολές" μιλάω!!!!!!!!!!!!!
Όχι πως θα με χαλούσε και το "περιεχόμενο"   :cool2: :cool2: :smitten:
 

fasy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
60
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Στρουμπουλη δεν τη λες, ουτε καν "λιγο στρουμπουλη"... θα την χαρακτηριζα "μοντελισια" χωρις να ειναι κοκαλιαρα...
 

fasy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
60
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Για οσους λοιπον δεν συμπαθουν τις ανορεξικες να συμπληρωσω την περιγραφη μου για τη Γιαννα και να γινω πιο συγκεκριμενος: Κωλο χουφτωνεις, βυζι οχι. Καλιγραμμη σιλουετα βλεπεις, κοκκαλα οχι.
...
τατουαζακι χαμηλα στη μεση, πολυ συμπαθητικο και οχι γκραφιτι τυπου Σαρας
...
και κατι ασχετο: ξανθο βαμμενο μαλλι αλλα μαλακο, για χαιδεμα, οχι πρασσο.
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
γεια σε ολους .καποια καλη προταση :knockinb:για αυριο το πρωι? γιατι εχω χασει επεισοδια  λογω :s&m_2:ανωτερας βιας
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ο αλ καβλονε μετα το ματς πηγε εριξε μια πουτσα οπως ο ΑΡΗΣ ο γκαιμ οβερ πριν το ματς εριξε και αυτος μια πουτσα μονο γω ο παπαρας μετα το γηπεδο εμεινα με το πουλι στο χερι ουτε καμια μαλακια δεν εριξα... :tickedoff:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Αμα διαβαζεις καλα λεω ΔΗΘΕΝ Ισπανιδα.Και στην τελικη στα φρυδια μου απο που ειναι.Τα λεφτα μου να μην κλαιω και ολα καλα
Αυτο ειναι το ''παν'', να μην καταλειξης να κλαις τα λεφτα σου φιλε :'(....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ο αλ καβλονε μετα το ματς πηγε εριξε μια πουτσα οπως ο ΑΡΗΣ ο γκαιμ οβερ πριν το ματς εριξε και αυτος μια πουτσα μονο γω ο παπαρας μετα το γηπεδο εμεινα με το πουλι στο χερι ουτε καμια μαλακια δεν εριξα... :tickedoff:

Εμ τι κάνεις βρε, ειδικά μετά από τέτοια νίκη, με σηκωμένη πούτσα θα πήγαινες στο μπουρδέλο. :dancing: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
GAMEOVER να σε ρωτησω κατι,αυτη η τζουλη που πηγες σημερα στην Τανταλου 8Α ειναι μια ψηλη σχετικα νταρντανα, με βυζαρες μαυρο μαλι κοτσιδα, και παχοπιασηματακια ????? :think: :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
GAMEOVER να σε ρωτησω κατι,αυτη η τζουλη που πηγες σημερα στην Τανταλου 8Α ειναι μια ψηλη σχετικα νταρντανα, με βυζαρες μαυρο μαλι κοτσιδα, και παχοπιασηματακια και ειναι Ρουμανα στην καταγωγη????? :think: :think:

Βουλγάρα είναι, το γράφω στην κριτική και την περιγράφω λεπτομερώς.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Βουλγάρα είναι, το γράφω στην κριτική και την περιγράφω λεπτομερώς.
Οκ σε ρωτησα γιατι δεν διαβασα ακομα την κριτικη σου απλα ειδα οτι πηγες Τζουλη απο το forum εδω,θα την διαβασω τωρα αμεσως :coffee:.....
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Μέρες που έρχονται, ελπίζω να βάλουν και μια  τέτοια εορταστική νότα εκτός από κανα δέντρο.


Για τις "στολές" μιλάω!!!!!!!!!!!!!
Όχι πως θα με χαλούσε και το "περιεχόμενο"   :cool2: :cool2: :smitten:
 
αυτο ειναι MERRY CHRISTMAS!!!!!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
ξερει κανεις αν στο τσιρκο σημερα θα ειναι η νασια;

Ήταν η Νάσια ναι...πέρασα πριν μια ωρα περιπου και το πρωι ηταν μου ειπε μια καινουρια αλεξάνδρα-λεξια ...αν θυμάμαι καλά.Κατα τα άλλα ολα γνωστα....
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Εμ τι κάνεις βρε, ειδικά μετά από τέτοια νίκη, με σηκωμένη πούτσα θα πήγαινες στο μπουρδέλο. :dancing: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Πηγα το σαββατο μια βολτα με ενα φιλαρακι ημουν ψημενοσ για λαουρα που ειναι τωρα προμηθεως αλλα ειχε κοσμο βαριομουν να περιμενω μας περιμενε και δευτερη παρτιδα σε ροκαδικο στα λαδαδικα περασα και απο αυτη τι λαουρα που λενε τα παλικαρια με τις βυζαρες αλλα και εκει εχει πολυ κοσμο δεν μ εκανε ψιλο κλικ γιατι γαυγιζε αρκετα η γκομενα και γκομενα που γαυγιζει δεν δαγκωνει λενε και την καναμε με ελαφρα...Απο τι βλεπω τωρα απο τα σχολια μαλλον μαλακια εκανα :headbang:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Βασικα αυτο σκετομουν οταν εγραφα και ειπα να μη στο πω  :birdman: αλλα νταξυ ...
ολοι κανουν λαθη , θα μεγαλωσεις και θα αλλαξεις μυαλα ...

Εκει ειναι στανταρ  :sunglasses: τωρα αν αντεχει μεχρι τις 8 δε ξερω   :2funny:
ακομη δε μπορω να χωνεψω πως μου ξεφυγε την αλλη φορα ...

καλο βολι αν πας  :zfuck:
Πήγα τελικά χθες, ευχαριστώ για την πληροφορία ήταν σωστή. Θα ανέβει και κριτική σε λίγο.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χθεσινοβραδινη βολτα σχεδον σε ολα τα σπιτακια του βαρδαρη μετα απο πολυ καιρο
κατα μυλο πλευρα δεν πηγα γιατι εχω βαρεθει τις ιδιες κ τις ιδιες
στο βαρδαρη λοιπον ειχε τις ιδιες με αυτες που γραψατε κ χθες
την ζωη που αναφερατε την ειχε στο ανορθογραφο αλλα την ονομασαν αντζυ χθες...
η καταθεση εγινε για πρωτη φορα στην μιρελα την μοντελισια κ ηταν σουπερ
απορω γιατι δεν την ειχα παρει τοσο καιρο
η κοπελα εχει πολυ γυμνασμενο κωλαρακι,δυνατη πιπα,με 30ε μου εκανε ολα τα χατιρια κ ολες τις στασεις
το μονο αρνητικο για μενα ειναι οτι το στηθος ειναι μικρο,οχι πως ειμαι λατρης του τεραστιου βυζιου αλλα μ αρεσει το ωραιο στητο 3αρι

ασχετο,οι πιατσες ειχαν νεκρα αλλα το μπουτικ πρεπει να ειχε 10 σχολεια με εκδρομες,γινοταν πανικο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom