Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (4 μέλη και 48 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
ησυχία....

ας επιβεβαιώσω λοιπόν κι εγώ αυτά που είχε πει ο Κάραμαν για Έμμα...Την πρώτη φορά από τις 2 που πήγε...

σε μένα έκανε τα ίδια πριν μια βδομάδα....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πσσσσςςς πολύ ησυχία, για να ταράξω λίγο τα νερά….. :sunglasses:

Παρόλο που ο πολύ δυνατός Βαρδάρης έκανε την εμφάνιση του από νωρίς το μεσημέρι παγώνοντας στην κυριολεξία την πόλη μας, εγώ απτόητος το απόγευμα έκανα σπέσιαλ πλήρη στουντιότσαρκα με ολίγη Βαρδαρότσαρκα. :sunglasses:

Αναλυτικά και με τη σειρά που τα επισκέφθηκα τα καταστήματα έχω να παρατηρήσω τα εξής :

- 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) , η ντροπαλή Ρωξάνη που σήμερα δεν την είδα τόσο ντροπαλή, αφρατούλα με λευκή επιδερμίδα και βλέμμα πιο πουτανέ από άλλες φορές.

- Πέτρου Ερημίτη 2, η Πετρούλα, περιμένοντας τον Ιππότη της. :zfuck:

- Νικηφόρου Ουρανού 26, η θεία Νάντια, ήταν στο δωμάτιο με πελάτη και ευτυχώς η μοιραία συνάντηση απεφεύχθη.

- Φρίξου 15, η Έφη, η γνωστή και αγαπητή σε όλους μας Έφη, προμοντάροντας το υποκατάστημα της Κωλλέτη σήμερα έκανε μεροκάματο εκεί. Ήταν στο δωμάτιο όταν μπήκα, μου άρεσε γενικά ο χώρος και αν παραμείνει η Έφη θα τον εγκαινιάσω σίγουρα εντός του Μηνός. :smitten:

- Φρίξου 14, κάποια Άννα εκ Βουλγαρίας, πρώτη φορά την έβλεπα, καλούτσική θα έλεγα αλλά όχι κάτι το φοβερό από εμφάνιση.

- Φρίξου 9 (Villa Erotica) , η Αντριάννα η τουμπάνιεθ. :tits:

- Νικηφόρου Ουρανού 1Β, η Αντριάννα η κομοδινοπούλου,  :tits2:σκέτη καύλα, σαλοναρίστηκε με σετάκι μαγιό μαύρο και φωσφοριζέ λαχανί, έχασα τη λαλιά μου προς στιγμήν :o αλλά κρατήθηκα.

- Κοροβάγκου 5, η Σάρα, παρουσία εντυπωσιακή αλλά εμένα για 2η φορά δεν μου έκανε κλικ. Άσε που θέλει και 40 για το απλό. :birdman:

- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , η Μέρτσυ πάρα πολύ αλλαγμένη προς το καλύτερο, μαλλί βαμμένο κατάμαυρο, με κάτι κιλάκια λιγότερα, χαμογελαστή, δεν μου την έπεσε αυτή τη φορά, και ούτε δυσανασχέτησε που δεν πέρασα. Στα υπ΄ όψιν. :grin:

- Ανδρέου Γεωργίου 34, Η Μαρία η Τσέχα, βραδινή η busty Χριστίνα. :tits: :tits2:

- Ανδρέου Γεωργίου 24, κλειστό

- Ανδρέου Γεωργίου 16, κλειστό

- Ανδρέου Γεωργίου 4, η Εύα, βραδινή η πιτσιρίκα η Λίλη. :fuck1:

- 26ης Οκτωβρίου 52, κάποια Μόνικα ξανθιά αδύνατη με λεπτό όμορφο σώμα, χαμογελαστή, ωραία παρουσία μου άρεσε, και μου φάνηκε σαν κάπου να την έχω ξαναδεί.

- Ι. Κωλλέτη 17, η Τζέσικα με τους καινούργιους πλαστικούς βύζους της που εγώ έβλεπα για πρώτη φορά, ωραία εμφάνιση αλλά μέχρι εκεί.

- Κατεχάκη 13 , η καυλίτσα η Κάρλα, με αλλαγμένο μαλλί σε καστανόξανθο, σκέτη καύλα και αυτή, αλλά η τελευταία μου εμπειρία με αυτή ήταν τραυματική. Βραδινή η Έμμα που έχω σκυλιάσει να γνωρίσω. :think:

- Μαντζάρου 10 , η Άντζελα η milf, εμένα δεν μου αρέσει.

- Μαντζάρου 1 , κλειστό.

Κάπου εκεί τελείωσε και η στουντιότσαρκα, αλλά χωρίς κτυπητές επιλογές. Την Έφη την προορίζω για πιο γιορτινές μέρες, η κομοδινοπούλου πέρασε από το μυαλό μου αλλά δεν το προχώρησα, στην Μέρτσυ είπα στον εαυτό μου no Mertsi, οπότε συνέχισα την Βόλτα μου καρφί στον Βαρδάρη.

Παρκάροντας κάπου στην Σαπφούς είχα αποφασίσει να μπω στο πρώτο μαγαζί που θα μου κάνει κλικ. Έτσι με τη σειρά πήγα :

- Σαπφώς 7 , η Νικόλ, έφυγα χωρίς να την δω.

- Σαπφώς 8 , η Άντζη με την φοβερή κορμάρα της, και με μπλαζέ υφάκι, ετιμήθει όμως λίαν προσφάτως.

- Σαπφώς 5 , η Καμέλια, ευτυχώς ήταν απασχολημένη και έφυγα και από εκεί.

- Προμηθέως 11 , η Τζοάννα, ωραία βυζάκια αλλά σήμερα δεν μου άρεσε, μου θύμισε έντονα γκόμενα από το τσινάρι.

- Προμηθέως 14 , η Σουζάνα, δροσερό πιπινάκι από Ουγγαρία, είχε τιμηθεί προ διμήνου στο τσίρκο, τιμήθηκε και σήμερα μιας που στη θέα από το κολαράκι της έσπασε κάθε μου αντίσταση και η βόλτα μου σε εκείνο το σημείο έλαβε τέλος. :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Πέρασα πολύ καλά και δεν το μετάνιωσα, για το πώς πέρασα θα αναφερθώ αναλυτικά στην κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
- Φρίξου 15, η Έφη, η γνωστή και αγαπητή σε όλους μας Έφη, προμοντάροντας το υποκατάστημα της Κωλλέτη σήμερα έκανε μεροκάματο εκεί. Ήταν στο δωμάτιο όταν μπήκα, μου άρεσε γενικά ο χώρος και αν παραμείνει η Έφη θα τον εγκαινιάσω σίγουρα εντός του Μηνός. :smitten:
αρα θα παιζει και τζακουζι;εχει και αλλα προγραμματα;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αρα θα παιζει και τζακουζι;εχει και αλλα προγραμματα;

Τζακούζι θα παίζει στα σίγουρα, αλλά έφυγα γρήγορα και δεν ρώτησα ούτε για προγράμματα, ούτε από πόσο ξεκινάνε το απλό. :headbang:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
εγώ απτόητος το απόγευμα έκανα σπέσιαλ πλήρη στουντιότσαρκα με ολίγη Βαρδαρότσαρκα. :sunglasses:

Γεια σου αδερφε  :rockon:


Ααααα ειδηση ! το περιμενα βασικα  :sunglasses: και ειχα σκοπο να το τσεκαρω αλλα ξεχασα ...
ωχωχ τα μαγνιτικα πεδια στην οδο Φριξου ισχυροποιηθηκαν ... φοβαμαι οτι αν περασω απο την Ν ουρανου θα
ξεκολησουν οι πορτες απο το αμαξι  :2funny: η μια δεξια και αλλη αριστερα θα παει
Στο Τζακουζι το μυαλο ολων βλεπω , ρεμαλια  :sunglasses:
και το δικο μου εκει πηγε ... Δεν ειναι και τοσο σιγουρο οτι θα κανει παντως
θα δειξει ...


- Φρίξου 14, κάποια Άννα εκ Βουλγαρίας, πρώτη φορά την έβλεπα, καλούτσική θα έλεγα αλλά όχι κάτι το φοβερό από εμφάνιση.
Ανοιχτο ειναι αυτο ?  :think: Θυμαμαι μια Αννα ... ή μαρια την λεγανε ? μια πολυ αδυνατη
τεςπα ...


- Νικηφόρου Ουρανού 1Β, η Αντριάννα η κομοδινοπούλου,  :tits2:σκέτη καύλα,
σαλοναρίστηκε με σετάκι μαγιό μαύρο και φωσφοριζέ λαχανί, έχασα τη λαλιά μου προς στιγμήν :o αλλά κρατήθηκα.
Ψαρωτικη η Κομοδινοπουλου πραγματι ...
Αλλα Χριστουγεννα ερχονται ρε  .. μαγιο εβαλε αυτη ?  :think:
καλα που δε βγηκε με ψεροντουφεκο  :2funny: :2funny: :2funny:



...οπότε συνέχισα την Βόλτα μου καρφί στον Βαρδάρη.
Μας παγωσε ο πουστης ... κι ειναι και ακριβο το πετρελαιο  :tickedoff:
πολυ αποτομα δε βγηκε ?  :think:


[size=15pt]Τα σεβη μου  :cheesy:[/size]
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γεια σου αδερφε  :rockon:

Ααααα ειδηση ! το περιμενα βασικα  :sunglasses: και ειχα σκοπο να το τσεκαρω αλλα ξεχασα ...
ωχωχ τα μαγνιτικα πεδια στην οδο Φριξου ισχυροποιηθηκαν ... φοβαμαι οτι αν περασω απο την Ν ουρανου θα
ξεκολησουν οι πορτες απο το αμαξι  :2funny: η μια δεξια και αλλη αριστερα θα παει
Στο Τζακουζι το μυαλο ολων βλεπω , ρεμαλια  :sunglasses:
και το δικο μου εκει πηγε ... Δεν ειναι και τοσο σιγουρο οτι θα κανει παντως
θα δειξει ...

Καλά δεν είναι σας πούνε κάτι εσάς…..

Μου βάλατε ιδέες…. και με βλέπω να ξαναπερνάω σύντομα από Φρίξου 15, πάντως αν κάνει τζακούζι και δέχεται και γλύψιμο η Έφη  δεν με βλέπω να τη γλυτώνω.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλά δεν είναι σας πούνε κάτι εσάς…..

Μου βάλατε ιδέες…. και με βλέπω να ξαναπερνάω σύντομα από Φρίξου 15, πάντως αν κάνει τζακούζι και δέχεται και γλύψιμο η Έφη  δεν με βλέπω να τη γλυτώνω.

Σιγα μη μας κανει και παιδια  :idiot:
φημες της παραπεουσσας κυβερνησης που κοιρο τωρα παραπληροφορει τον λαο  :tickedoff:
Το λεω γιατι αμα ηταν θα εκανε και στο αλλο μαγαζι (γλυψιματα και τετοια)
Το μονο που μπορω να υποπτευθω  ειναι κανα τζακουζακι απλο ...  :think:
Τεςπα απο εικασιες αλλο τιποτα , θα δειξει ...


Το χτυπησες το πιπινακι σου παλι κουφαλιτσα ... χεχεχε  :sunglasses:
Αντε στην υγεια σου  :grin:
 

Επισκέπτης
Ωραίος GAMEOVER! Πολύ ποιοτική και πλήρης η αναφορά, πάλι καλά που υπάρχουν μερικά τέτοια άτομα γιατί πολύ ήσυχο είναι τις τελευταίες μέρες το thread..

Είχε αναφερθεί μια καινούργια κοπέλα στο τσίρκο αλλά απ'ότι βλέπω ήταν κομήτης  :-
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ωραίος GAMEOVER! Πολύ ποιοτική και πλήρης η αναφορά, πάλι καλά που υπάρχουν μερικά τέτοια άτομα γιατί πολύ ήσυχο είναι τις τελευταίες μέρες το thread..

Είχε αναφερθεί μια καινούργια κοπέλα στο τσίρκο αλλά απ'ότι βλέπω ήταν κομήτης  :-

.Εγω είπα κάτι τετοιο.Ηταν σύμφωνα με τα λεγόμενα της τσατσάς και είπε πως απο Τετάρτη μεσημέρι θα εχει "νεο" προσωπο.
 

Επισκέπτης
.Εγω είπα κάτι τετοιο.Ηταν σύμφωνα με τα λεγόμενα της τσατσάς και είπε πως απο Τετάρτη μεσημέρι θα εχει "νεο" προσωπο.

Πρέπει να δούλεψε κάποια καινούργια πρωινή για 1 μέρα την κυριακή νομίζω αλλά από την επόμενη μέρα κ μετά είχε την πρωινή βάρδια η Ρωξάνη, η βουλγάρα γνωστή από τα τρίδυμα του βαρδάρη κ λίγο από Προμ 14. Το βράδυ είναι σταθερή αυτή η rookie μελαχροινή ουκρανή που ξεχνάω το όνομά της τώρα.

Είχε αναφερθεί και η Μισέλ η αφεντικίνα του μαγαζιού στο ανάλογο thread. Αλλά από τότε που το είπε μέχρι τώρα δεν ξαναμίλησε.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Βραδυνη χτεσινη τσαρκα η οποια αρχισε κατα της 23:30 και τερματιστηκε περιπου κατα της 3:30...

Βαρδαρης...

Τανταλου 14. Η καστανοξανθη Κορινα με το φονικο σωμα αλλα απο φατσα ειναι ΓΜΤ.!
Τανταλου 9. Η πορν σταρ Μαρτινα, ντυμενη με σεξυ εσωρουχα, απορουσα χτες και εγω πως την ειχα παρει την πρωτη φορα, γιατι για 2η ουτε λογος.
Τανταλου και Σαπφως γωνια. Η κοπελα ηταν μεσα στο δωματιο αρκετα και δεν περημεναμε αλλο, στο σαλονακι αλοδαποι ταλιμπανεζοι.??? δειχνανε βιντεακια στο κινητο στην γυφτοτσατσα με πιστολιες και πολεμους και κατι τετοια, ο αλλος γαμουσε μεσα στο δωματιο και απο εξω ακουγοταν τουφεκιες απο το κινητο.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Σαμφως 7. Η Ιονελα μεσα σε κοκκινο συνολακι, εχει ενα κωλο, ο κοσμος ολος.!!  :cum: :cum: αλλα επαψε να μου κανει κλικ...
Σαπφως 8. Η ξανθια καυλα ιμιτασιον Λαουρα, γλυκιτατη στο σαλονακι να μας ποιανει εναν εναν τον πουτσο να μας καυλωσει, οντως βαλανε στην τηλεωραση να παιζει κλιπακι με την Λαουρα, η οποια εχει φωτογενεια, βλεποντας την περημενεις, να δεις κανα μουνετο και ξεπροβαλει η ταπεργουμαν.!!  :2funny:
Σαμφως 5. Η ντεκαυλε Μιρελα, εχει ωραιο σωμα, χωρις βυζι αλλα στην μαπα εχει τεζαρει χαλια...
Προμηθεους 11. Βερονικα σταθερα εκει και χτες...
Προμηθεους 14. Η Λαουρα η οριτσιναλ, ειχε κοσμο σημερα αλλα δεν την ειδα ευδιαθετη, την προτιμουσα με μαυρο μαλι ή με το ξανθο κοντο μπουκλε...
Προμηθεους 25. Καραμελα.!!!  :2funny: :2funny: :2funny: κοινως η Καρμεν... :2funny: :2funny: :2funny:
χαζα χαζα ομως εχει ενα σωμα η ατιμη η πουτανα, ενα κωλαρακι αλλο πραμα, οποιος γουσταρει νεκροφιλικομοδινικες καταστασεις εδω θα ανταμιφτει κα με το παραπανω...

και φυγαμε προς αλλη μερια...
Μαντζαρου 1Α. Η κοπελα ειχε προγραμμα και λεει η τσατσα οτι ηταν η Βικτωρια, δεν την εχω δει δεν την ξερω...
Μαντζαρου 10. Κλειστο
Κωλετη. Η πιπινα καστανοξανθη Τανια, ζουπουρλιδικο σωματακι, σχετικα ψιλη, αλλα δεν εχει καλα λογια...
Ν.Ουρανου 1Β. Ενα ολε για την Εβελινα.!! ΟΛΕΕΕ.!! Εβελινα λοιπον τοπλεςς,  :tits: σαν να μην περασε μια μερα απο επανω της, τα βυζακια της ειναι σουπερ.!! σαλοναρισμα ομως απλο ουτε ενα γεια...
Φριξου 9. Η Αντριανα τα ειχε μαζεψει και το κλεισε το μαγαζι...τα κονομησε και λεει δεν γαμιουνται.!! δεν ειναι καλο αυτο...
Φριξου 15. Χριστινα ειπε οτι την λενε, μελαχρινη ιμιψιλη κοπελα με ωραιο σωματακι, αλλα φατσα με χαμογελο λες και τρακαρε σε καμια βιτρινα... :S
Φριξου 14. Η Ανιτα η Ιταλιδα, μεσα στο μαυρο παλι σεξυ φορεμα της, απορω με αυτη την κοπελα πως γινετε μια να μου αρεσει και μια να μου ξινιζει, χτες με ξινισε ασχημα δεν την ειδα τοσο καυλιδερη οσο την αλλη φορα, οντως εχει κυταριτιδα που φανηκε εντονα απο πισω στα μπουτια της....χτυπησου μαρη σε κανα γυμναστηριο να φυγει..!!
Ν.Ουρανου 26. Η Ξανθια βουλγαρα Βιολετα, παγωμενη οπως παντα ουτε ενα χαμογελο αυτο το κοριτσι...
26ης Οκτωβρη 35Α. Η Ναστια.?? η αχλαδοσωμη, με καρε μαυρο μαλακι, επειδη χτες ειχα το χρονο να την παρατηρησω αρκετα, ομολωγο οτι εχει ωραιο προσωπακι, αλλα βυζακι μικρο...παρακατω περισοτερα.
Κοροβαγκου. Η Μαντυ μεσα σε μισαωρο προγραμμα, ηθελα να την δω αλλα δεν ξαναπερασαμε...
Α.Γεωργιου 24. και η Τζουλια η καινουρια μεσα σε προγραμμα...
Α.Γεωργιου 4. Η Ξανθια Λιλη πιπινακι χωρις ραστα τελικα, κανονικα μαλια ποιασμενα κοτσο, εφαγε τα κωλοσκαμπιλα στο σαλονακι... :cum:

αυτα....και εχουμε και λεμε...καταθεση δικια μου στην Λιλη, με ξενερωσε απιστευτα η καριολα με το που μπηκα μεσα δεν με αφησε να κανω παιχνιδι και με διαταζε να ξαπλωσω, εκει μου ηρθε να την στηλω αλλα καρατηθηκα, στο κρεβατι παντως γαμηθηκε καλα, αλλα ηταν αρκετα ξενερωτη χτες σε σημειο αιδειας.!!
καταθεση φιλου μου πρωτη φορα του, στην Εβελινα.! περασε παρα πολυ καλα λεει, προσφερε προκαταρτικα, δεν βιαστηκε τελειως,χαμογελαστη και ομιλητικη λεει...η μπιτζο-τσατσα η καριολα επεξε με την μουσικη 2 φορες... :headbang:
διπλη καταθεση του τριτου της παρεας χτες βραδυ, πρωτη στην Λαουρα την ιμιτασιον, το κοριτσι ειναι ασχετο με το θεμα, δεν ξερει να καυλωνει μεσα στο δωματιο, τον ξενερωσε απιστευτα με την καποτα στην σταφιδα, δεν εκανε τιποτα για να τον ανεβασει, βυζι μεγαλο αλλα νεροσακουλα, μουνακι σχετικα στενο αφου δεχτικε δαχτυλιασμα, την εστηλε πριν τελειωσει, αλλα η συμπεριφορα της μεσα στο δωματιο ηταν πολυ καλη, αλλα απλα δεν ξερει, και καπως ετσι ενω ηθελα να την χωσω, εχω αλαξει γνωμη...και 2η καταθεση του, 26ης 35Α στην Ναστια, βυζακι λεει που γεμιζει η χουφτα, σωματαρα λεει, επιδερμιδα μεταξενια, και αυτη κατευθειαν καποτα στην σταφιδα χωρις προκαταρτικα, αλλα την εχυσε καλα.!! ηταν σχεδον 17-20 λεπτα μεσα, πριν τον δικο μου ειχε αλλον ενα, οποτε την ειδα 2-3 φορες να σαλοναρει, εχει ωραιο προσωπακι, μπουταρες με κωλαρα, ψιλη, εμενα το σωμα της δεν με τρελενει οπως τρελενει αλλους και οπως και τον φιλο μου...

Μπορει να ανεβασω μαζι με την δικη μου κριτικη για Λιλη και την διπλη καταθεση του φιλου μου, ποιο πολυ για πληροφορηση μιας και μου τα ειπε τοσο αναλυτικα λες και ημουνα μεσα εγω...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ωραιος ο Αδερφος Καραμανεσκου ηρθε να συμπληρωσει την αναφορα του gameover

Μαζεψα μερικα για να δουμε τι γινετε σε καθε σπιτι ... :sunglasses:




Μαντζαρου 1Α. Η κοπελα ειχε προγραμμα και λεει η τσατσα οτι ηταν η Βικτωρια, δεν την εχω δει δεν την ξερω...
Η Βυζαρου Ναταλι - Λιζα προπαμπλυ  :think:

η μπιτζο-τσατσα η καριολα επεξε με την μουσικη 2 φορες...
Ουστ  :tickedoff:  Dj Τσάτσα ... σταδιαλα
Ποια λες Μπιτζοτσατσα ομως εχω μπερδευτει  :think:
Ελληνιδα ειναι ?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μαζεψα μερικα για να δουμε τι γινετε σε καθε σπιτι ... :sunglasses:

Μια μικρη φλασια που μου ρθε τωρα ..

Δε θα επρεπε να υπαρχει ενα τετοιο πινακακι αναρτημενο καθε μερα εδω ?
( απο τον πουτανοσυλλογο Θεσσαλονικης  ή μεμονομενα απ τις ενδιαφερομενες )
Εμεις πρεπει να τα ανακαλυπτουμε ?
Δεν ειναι λιγο βαρετη τελικα  η κατασταση  ?
Δεν ειναι παραξενη αυτη η πολη ?  :think:

Ας ακουσουμε ενα τραγουδακι απ τα παλια
αφιερωμενο στους τελευταιους ρεπορτερς...

Γριά πουτάνα που ξυρίζει τα πόδια της
Γίναμε Ντετέκτιβ γι' αυτήνα όλοι
Ψυχοτσατσα που ξενερωνει τ' αγόρια της
Είναι παράξενη αυτή η πόλη...


 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η τζουλια στο βιτρινατο αξιζει;
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς αν σήμερα στο Σαπφους 20 ειναι η Η Μονικα/Μιχαελα?
Θελω να δοκιμάσω :fuck1: αν βελτιώθηκε καθόλου!  :fuck2:
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ωραιος ο Αδερφος Καραμανεσκου ηρθε να συμπληρωσει την αναφορα του gameover

Μαζεψα μερικα για να δουμε τι γινετε σε καθε σπιτι ... :sunglasses:



Η Βυζαρου Ναταλι - Λιζα προπαμπλυ  :think:
Ουστ  :tickedoff:  Dj Τσάτσα ... σταδιαλα
Ποια λες Μπιτζοτσατσα ομως εχω μπερδευτει  :think:
Ελληνιδα ειναι ?
ωραια ιδεα jo το πικακακι :rockon: :rockon:ιδικα για μας που δεν μπορουμε να αφιερωσουμε πολυ χρονο στο (διαβασμα)και θελουμε να δουμε αμεσα το προγραμμα
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
αμα το εκανες και σε ορθογωνιο σχημα για να ειναι πιο ευαναγνωστο ακομα καλυτερα :thefinge:
 

Επισκέπτης
Κατάθεση χτες στην Εβελίνα, σταθερή, δεκτική στα πάντα! Ήτανε καλά, επίσης η κρίση έχει χτυπήσει για τα καλά, πολλοί λίγοι πελάτες χτες, αν σκεφτείς τις παραμέτρους όπως παρασκευή βράδυ, ωραία κοπέλα χρειάζεται μια αλλαγή προς όφελος του καταναλωτή!  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom