Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Σε μενα το λεει... κατι δικα μας
Ναι μετραει λεω , αλλα δε λεει κατι αυτο :dunno:
Με την ευκαιρια θελω να πω πως οτι λεω δε το λεω για ολους
Γραφοντας εδω με μερικους με μερικους γιναμε φιλαρακια
ξερω τα γουστα τους ξερουν τα γουστα μου και συνενοουμαστε
Με αλλους παλι δε ταιριαζουμε σε τιποτα , λογικο το βρισκω
Αυτο που δε βριθσκω και τοσο λογικο ειναι οι προστριβες
οπως προσφατα εδω με δυο συναφωνιστες
οπως σε μια κριτικη με εναν που βριζει τους αλλους που περασαν καλα επιδη αυτος δε περασε  :idiot:

Δεν αναφαιρομαι πρωσοπικα , απλα βγηκα ευκαιρια να διευκρινησω
κατι που ηθελα καιρο τωρα ειδικα μετα τις τελευταιες ... βυζομαχιες  :2funny:


:think:

Ναι . γιαυτο μη με λαμβανεις σοβαρα υποψιν
δες και αλλες κριτικες  :rolleyes:


Κατι πηρε το αυτι μου για υδατινες εμπειριες με την Εφη  :rolleyes:
χωρις πολλα πολλα ομως ... (γλυψιματα)
Οταν ρωτουσα στις αρχες για τετοιο προγραμμα γελουσαν οι τσατσαδες
αμα δε γλυψεςι λεει τι τα θες τα τζακουζια ? εεε εγω τα ηθελα αλλα επρεπε λεει να τα πληρωσω ολα κι ας μη τα εκανα  :idiot:
εκει τι να παιζει αραγε ... ποσο να κανει ? ποσο να διαρκει ?
:think:
Ok thanks φιλος.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Σημερα ειναι αναμεσα σε Ναστια 26ης 35Α και την Τζουλια Α.Γεωργιου 24...ακουω γνωμες.!! Μια απο τις 2 θα προτιμηθει... :crazy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σημερα ειναι αναμεσα σε Ναστια 26ης 35Α και την Τζουλια Α.Γεωργιου 24...ακουω γνωμες.!! Μια απο τις 2 θα προτιμηθει... :crazy:

Δεν έχω δει καμία από τις δύο, αλλά όμως από αυτά που έχω διαβάσει, το ένστικτο και η όσφρησή μου λένε Νάστια. :fuck2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αφου Νασια λενι κουριτσι , γκιατι λετι Ναστια ?
αλουνταπες τσατσαντις ειστι ?  :think:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Γεια χαρα,παιδες για μια Τζουλια που αναφερεται συνεχεια στην Ανδρεου Γεωργιου 24 ,ενοειται μια ξανθια,μετριου αναστηματος Ρουμανα στην καταγωγη και ειναι μικρη σε ηλικια γυρω στα 20+ :think: :think: :think: :think:.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά για σ'ξμερα έχουμε καμιά "δοκιμασμένη" λύση? ιδίως για σεξ σοου, κλπ?
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Συνεντευξη της Αντριαννας στο γνωστο σαιτ.
Λεει πως ειναι 27 ετων  :think:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
χωρια καλοκαιρια και ανοιξη
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
μηπως λεει οτι και μικρη την επαιζα στα γονατα μου ; :grin:

Όχι. Μάλλον το παράλειψε όπως και πολλά άλλα.
Π.χ. την 1η της φορά όταν είδε πέος :bigdick:......"αρ τιν τουτου του πράμα? Δαγκαν? κι γιατι ειν πρισμένου? Κάτσι να του δώκου ιενα φιλακ......"
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
τζούλια δεν εφαγα δεν ξέρω τι γευση εχει...Νασια Απο οτι καταλαβα Αναστασια πρέπει να την λενε...ξαναεφαγα και την δευτερη φορά δεν μου αρεσε τόσο....τριτη φορά δεν θα  υπάρξει... :'( :- :think: :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βολτα πριν λιγο με καταθεση και ολα στο στομα :pipa2: :pipa2:

-Νικ.Ουρανου 26.Η Βουλγαρα μιλφ Βιολετα.Εμενα μ'αρεσει πολυ,ειναι ομορφη αρχοντογυναικα και εχει τον τροπο της να σε καυλωσει
-Φριξου 9.Η Καντυ με στολη Αη Βασιλη,με καπελακι και 2 ασπρες μαλλινες μπαλες να κρεμονται πισω στον κωλο.Ψηλωσε κι αλλο αυτη απο τοτε που την ειχα δει :2funny: :2funny:.Αλλα πως να τη γαμησεις αυτην??Ευχαριστη εκπληξη η τσατσα που ηταν μονιμη πρωινη στο Φριξου 14 με την Αγαπη.Θα ειναι πλεον μονιμη εδω απ'οτι μου ειπε...
-Φριξου 14.Ανοιχτο και παλι νυχτα μετα απο πολυ καιρο.Δουλευε η Μονικα/Μιχαελα αδιαφορη μεσα και παχυνε πολυ πλεον που σιγα σιγα εκανε και ψωμακια και κυτταριτιδα
-Προμηθεως 25.Το υπεροχο πλασμα Καρμεν με τις βυζαρες και με τις αρνητικες κριτικες.Μια φορα που την πηρα εγω παντως καλα ητανε.Εδω η τσατσα μου ειπε οτι Κατεχακη ηταν η Εμμα
-Σαπφους 5.Η Μιρελα η μοντελισια.Εδω η τσατσα μου ειπε οτι στο Αν.Γεωργιου 24 ειναι η καινουρια η Τζουλια
-Σαπφους 7.Η σεξυ νεαρη Τσεχα Ιονελα
-Σαπφους 8.Η Λαουρα η τρελιαρα που παλι ειχε κεφια αποψε στο σαλονι.Πολυ βοτκα πεφτει μαλλον...
-Σαπφους 20.Μαλλον ηταν η Εμανουελα η ξανθια ψηλη σωσιας της Σασας Μπαστα απ'οσο καταλαβα
-Τανταλου 8.Ηταν η Τζουλη η χοντρουλα με την φοβερη πιπα χωρις χερια.Ποια να ειναι ομως πρωινη εδω? :think: :think:Δε ρωτησα...Μπας και γυρισε καμια Μαρινα δηλαδη
-Τανταλου 9.Η Μαρτινα η πορνοσταρ την οποια ειχα καιρο στο στοχαστρο και σημερα ηταν η σειρα της.Καλα ηταν για μενα αν και δε προλαβα να τη γαμησω λογω τελειωματος στο στομα της στο 69.Εγω βεβαια ικανοποιηθηκα αλλα οπως καταλαβα απ'το στυλ της η κοπελα δεν ειναι για πολλα πολλα.Λεπτομερειες στην φοβερη κριτικη που θα ακολουθησει ομως.

Ερημιτη,Βιλα πριβε,26ης Οκτωβριου 52,Μαντζαρου 10 κλειστα
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
Καλημέρα!γνωρίζει κανείς που είναι η Νικόλ .fr και η Νάταλι-Βικτώρια-Λίζα και τι ωράρια? :tits: :tits:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλημέρα!γνωρίζει κανείς που είναι η Νικόλ .fr και η Νάταλι-Βικτώρια-Λίζα και τι ωράρια? :tits: :tits:
Η Νικολ η Γαλλιδα ειναι Σαπφους 7 και ειναι πρωινη, την πετυχα χθες σε μια πρωινομεσημεριανη τσαρκα μου,οσο για την Ναταλι την :tits: αν ενοεις εχω ακουσει οτι δουλευει στο studio της Κεφαλληνιας 8 και Ανδρεου Γεωργιου περιοχη Μυλου,τωρα τι βαρδια εχει δεν γνωριζω να σου πω, για τις αλλες φιλε που λες δεν ξερω να σου απαντησω sorry.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom