Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (6 μέλη και 63 επισκέπτες)

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, η Χριστίνα είναι στο Αν. γεωργιου 34 και σήμερα το βράδυ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σήμερα πήρα προγραμματισμένος για Ιονέλα, αλλά έπαιξα και έχασα. Ρεπό από σήμερα η νεαρά, λόγω περιόδου υποθέτω, θα μας λείψει κάνα 5ημερο. Στη θέση της η Αλεξία με το θεϊκό κολαράκι. Λίγο πιο πριν είχα δει την Νικόλ στο Σαπφώς 7 σε πάρα πολύ καλή κατάσταση με βυζάρες πολύ τουμπανιασμένες και σαν να έχασε και κάνα 2 κιλάκια και έγινε ακόμη πιο καύλα το μωρό.

Στην μικρή βόλτα που προηγήθηκε, είδα την Ζωή την Μολδαβή στο Ταντάλου 14, την Αντρέ στο πράσινο και η Μόνικα στο Σαπφούς 20.

Η κατάθεση έγινε τελικά στην Έμμα στην Κατεχάκη, μια γκόμενα βγαλμένη από τσόντα πάρα πολύ έκφυλη και πολύ δυνατή.
Εδώ θέλω να δώσω δημόσια τα συγχαρητήρια μου στους αγαπητούς συναθλητές Karaman7 και Midastouch  :rockon: :rockon: :rockon: μιας που χάρη σε αυτούς πέρασα ένα πολύ όμορφο βράδυ με την Έμμα, που ομολογώ ότι αν δεν είχα διαβάσει αυτά τα καλά λόγια ούτε που θα περνούσα μέσα.

Πάντα τέτοια εύχομαι και σε όλους σας, :rockon: το τι έγινε μέσα στο δωμάτιο θα αναλυθεί εκτενώς στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει, μιας που η μικρή μου έδωσε πολύ τροφή για να γράψω ωραία λόγια ;) ;) ;) :grin:. :fuck2:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και κάτι ακόμα από την Έμμα. Μεταξύ πολλών που συζητήσαμε ήταν και τα δεύτερα σχόλια σου karaman, ομολογώντας η ίδια πως είχες απόλυτο δίκαιο, ζητώντας έμμεσα μια συγνώμη, μιας που η τύχη την έφερε να δουλέψει τότε  σε ένα Σαββατοκύριακο τις 36 ώρες από τις 60 που έχει.

Ήταν λοιπόν πολύ λογικό να έχει πεσμένη απόδοση μετά από κάποιο σημείο και το κατάλαβε και αυτή, και επίσης κατάλαβε ότι έφυγες μερικώς δυσαρεστημένος όπως εξάλλου καταγράφηκε και στη 2η κριτική σου.

Μου έδωσε όμως υπόσχεση το μωρό, ότι κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να ξανασυμβεί και θα είναι διαθέσιμη και ξεκούραστη έτσι ώστε να περνά καλά και αυτή και όσοι την προτιμήσουν.
:fuck2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γεια σου GAMEOVER αλεπου , που τον δινεις που και που ...
Τι που και που ... συνεχεια !  :rockon:
Αξιος

Ο Καραμαν παντως πρεπει να ανακυρηχθειι ο γκαντεμης της χρονιας ...  :rockon:
Ε ναι δε τον πηγαινε φετος φανηκε  :-
αρκετες πατατουλες και πολυ κακο ταιμινγκ  :(
μεχρι και το το πγωην μωγο μου αφησε σε μια απ τις καλυτερες μερες του  :idiot:
ας μην αραδειασω αλλα ονοματα... θα του ευχηθω μονο ενα καλυτερο 2012  :priest:

Καραμαν περισι με ακολουθουσες με το wifi και πηγαιναμε καλα θυμασσαι ?  :cheesy:
Βικη - Ζωρα . Αντζελα.bg Εμμανουελα στην βιλα ... και αλλου  ;)
... φετος ενα προβληματακι με την στρατιγηκη το ειχες
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Βρε μπας και πήρε το μάτι σας την Ντέσυ και μου την κρύβετε???
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Σήμερα πήρα προγραμματισμένος για Ιονέλα, αλλά έπαιξα και έχασα. Ρεπό από σήμερα η νεαρά, λόγω περιόδου υποθέτω, θα μας λείψει κάνα 5ημερο. Στη θέση της η Αλεξία με το θεϊκό κολαράκι. Λίγο πιο πριν είχα δει την Νικόλ στο Σαπφώς 7 σε πάρα πολύ καλή κατάσταση με βυζάρες πολύ τουμπανιασμένες και σαν να έχασε και κάνα 2 κιλάκια και έγινε ακόμη πιο καύλα το μωρό.

Στην μικρή βόλτα που προηγήθηκε, είδα την Ζωή την Μολδαβή στο Ταντάλου 14, την Αντρέ στο πράσινο και η Μόνικα στο Σαπφούς 20.

Η κατάθεση έγινε τελικά στην Έμμα στην Κατεχάκη, μια γκόμενα βγαλμένη από τσόντα πάρα πολύ έκφυλη και πολύ δυνατή.
Εδώ θέλω να δώσω δημόσια τα συγχαρητήρια μου στους αγαπητούς συναθλητές Karaman7 και Midastouch  :rockon: :rockon: :rockon: μιας που χάρη σε αυτούς πέρασα ένα πολύ όμορφο βράδυ με την Έμμα, που ομολογώ ότι αν δεν είχα διαβάσει αυτά τα καλά λόγια ούτε που θα περνούσα μέσα.

Πάντα τέτοια εύχομαι και σε όλους σας, :rockon: το τι έγινε μέσα στο δωμάτιο θα αναλυθεί εκτενώς στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει, μιας που η μικρή μου έδωσε πολύ τροφή για να γράψω ωραία λόγια ;) ;) ;) :grin:. :fuck2:

Χαιρομαι που περασες καλα.!  :thumbsup: Το μωρο ειναι καλο.!

Και κάτι ακόμα από την Έμμα. Μεταξύ πολλών που συζητήσαμε ήταν και τα δεύτερα σχόλια σου karaman, ομολογώντας η ίδια πως είχες απόλυτο δίκαιο, ζητώντας έμμεσα μια συγνώμη, μιας που η τύχη την έφερε να δουλέψει τότε  σε ένα Σαββατοκύριακο τις 36 ώρες από τις 60 που έχει.

Ήταν λοιπόν πολύ λογικό να έχει πεσμένη απόδοση μετά από κάποιο σημείο και το κατάλαβε και αυτή, και επίσης κατάλαβε ότι έφυγες μερικώς δυσαρεστημένος όπως εξάλλου καταγράφηκε και στη 2η κριτική σου.

Μου έδωσε όμως υπόσχεση το μωρό, ότι κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να ξανασυμβεί και θα είναι διαθέσιμη και ξεκούραστη έτσι ώστε να περνά καλά και αυτή και όσοι την προτιμήσουν.
:fuck2:

Μπενει εδω μεσα και διαβαζει.?? Περασμενα ξεχασμενα, αν και στα κοντα δεν βλεπω να την ξαναεπισκεπτομαι ξανα, λογω της 2ης φορας...
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
αφιερωμενο στους συναθλητες!!!!!!   :fuck1:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Χαιρομαι που περασες καλα.!  :thumbsup: Το μωρο ειναι καλο.!

Μπενει εδω μεσα και διαβαζει.?? Περασμενα ξεχασμενα, αν και στα κοντα δεν βλεπω να την ξαναεπισκεπτομαι ξανα, λογω της 2ης φορας...

Η Έμμα γνωρίζει την ύπαρξη του site αλλά δεν μπορεί να διαβάσει τις κριτικές, λόγω γλώσσας. :dunno:

Κάναμε όμως μια ολιγόλεπτη κουβεντούλα μετά την όλη φάση και με ρώτησε  αν γράφουν καλά πράγματα για αυτήν, και της το επιβεβαίωσα, αλλά  όταν της είπα ότι κάποιος έγραψε μια φορά καλά και μία όχι τόσο καλά, τότε κατάλαβε τον λόγο, και θυμήθηκε ότι ήταν κουρασμένη και είχε δουλέψει πολύ σκληρά και δεν μπορούσε να αποδώσει.

Φάνηκε όμως ότι σε θυμήθηκε :sunglasses: ;)…..αυτό ήταν όλο. :sunglasses:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μποτουλες φοραει ομως?

Αδερφε , εχω τυπο που με ρωταει το ιδιο πραγμα . για πες που να τον στειλω εσυ που ξερεις
μ εφαγε τα αυτια .. :tickedoff:
ειδα για καμια τελευταια κριτικη αλλα δεν εχεις  :s&m_3:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
η νατασα η τσαρινα στο ερως 16 φοραει συνηθως  :fuck1:

κριτικη κακο τζιζ  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
η νατασα η τσαρινα στο ερως 16 φοραει συνηθως  :fuck1:

Η Γνωστη αγνωστη ...
Σε προσφατη κριτικη αναφαιρθηκαν δε και μποτες χρωματος μαυρου


κριτικη κακο τζιζ  :grin:

Τζιζ ?  :s&m_3:

Τωρα στις γιορτες θα παω δωρο σαγιοναρες στα κοριτσια :tooth:
μποτες τζιζ  :birdman:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
συνεχισε ετσι κ αν βγεις προεδρος να μου τρυπησεις τη μυτη  :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
συνεχισε ετσι κ αν βγεις προεδρος να μου τρυπησεις τη μυτη  :birdman:

εγω ποτε δεν ηθελα να γινω προεδρος ,
ο κεφαλας ο καραμαν με εβαλε στην λιστα και εβγαλε την ουρα του απ εξω ...
φετος ομως θα δει τι θα παθει  :s&m_2:

Και συ θα δεις ... μαζι με τις σαγιοναρες θα μοιράσω και ενημερωτικα φυλλαδια
για την μυκιτιαση των ποδιω που προκαλειτε απο τις μποτες  :birdman: :birdman: :birdman:



 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εγω ποτε δεν ηθελα να γινω προεδρος ,
ο κεφαλας ο καραμαν με εβαλε στην λιστα και εβγαλε την ουρα του απ εξω ...
φετος ομως θα δει τι θα παθει  :s&m_2:

Και συ θα δεις ... μαζι με τις σαγιοναρες θα μοιράσω και ενημερωτικα φυλλαδια
για την μυκιτιαση των ποδιω που προκαλειτε απο τις μποτες  :birdman: :birdman: :birdman:


Jo εγώ ειμαί μαζί σου θα παρουμε κ την Κάντυ κ δεν θελοθμε κανέναν αλλόν :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom