Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (2 μέλη και 51 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166


Και κατι λιγα απο το τριγωνο των Βυζουδων

Κωλετη Τανια
Φριξου 15 Τζεσικα
Βιλλα Μαντυ
η τζεσικα ειναι αυτη που δουλευε στο στουντιακι διπλα στο μετ κ λογω ψευτικων βυζιων μπηκα να δω τι παιζει κ πηρα την μεγαλυτερη απογοητευση της ζωης μου
δεν αφηνει να τα [ιανεις κ ειναι κομοδινο σκετο
το ειχα τονισει
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
μαλλον αυτην εννοεί
Αν οντως λεμε για αυτην την Ναταλυ,εχω ακουσει.... και διαβασει εδω στο site οτι δουλευει στο studio:Κεφαλληνιας 8 και Ανδρεου Γεωργιου περιοχη:Μυλος και τηλ:2310538085.Δεν ξερω τι βαρδια δουλευει, αλλα οποιος θελει για Ναταλυ ας τους κανει ενα τηλεφωνο να μαθει τι και πως.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
αυτό πρέπει να είναι παλιό, και μόνο για ένα χρονικό διάστημα. αυτή την περίοδο πρέπει να είναι ματζάρου 1, βραδινή, τουλάχιστον εκεί ήταν τελευταία φορα....
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
αυτό πρέπει να είναι παλιό, και μόνο για ένα χρονικό διάστημα. αυτή την περίοδο πρέπει να είναι ματζάρου 1, βραδινή, τουλάχιστον εκεί ήταν τελευταία φορα....
Τι να σου πω φιλε μου,κατι γνωστοι μου studiακιδες :grin: :grin: που ενφιαφερονταν για Ναταλυ, την πετυχαν τελευταια Κεφαλληνιας 8 τωρα ''οποιος'' θελει να ψαξει για Ναταλυ,ας κοιταξει σε Μαντζαρου 1Α και Κεφαλληνιας 8 με Ανδρεου Γεωργιου και για το τι βαρδια εχει, ας κανει ενα τηλεφωνο για σιγουρια μην τρεχει τσαμπα, αυτη εκει εχει τις εδρες τις :).
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Πηγαινε στην Μαντζαρου 1Α και Κεφαλληνιας 8 με Ανδρεου Γεωργιου,αλλα κανε ενα τηλεφωνο πρωτα για να μαθεις τι βαρδια εχει για να μην πας στα κουτουρου ;)και οσων αφορα τα τηλεφωνα Γαμαικανε ειναι:
-Μαντζαρου 1Α:2310512823.
-Κεφαλληνιας 8 και Ανδρεου Γεωργιου:2310538085.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
θελω να σταθω με καποιους ασχετους που εγραφαν οτι εχει τις πιο ομορφεςφυσικες βυζαρες κτλ κτλ
δεν θυμαμαι ποιος τα ελεγε αλλα ρε μαγκες αν δεν ξερετε να ξεχωριζετε το αληθινο με το ψευτικο μην τσαμπουνατε παπαριες
ειναι ψευτικες κ φαινονται κ λιγο οι ουλες απο κατω κ μαλιστα το λεει κ η ιδια
Και από το σαλονάρισμα κάνει μπαμ ότι είναι σιλικόνη και γω απορούσα πως κάποιοι λέγανε φυσικότατες και το τονίζανε κιόλας...!!!
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Τι λέω? Σαν μοντέλο είναι το σώμα της, ψηλή λεπτή με βυζάρες και δερματάρα. Τωρά αν εννοείς για το πρόσωπο εκεί είναι πιο υποκειμενικό το θέμα,εμένα μ'αρέσει.  :tits:

Και μένα μου αρέσει πολύ . Για μένα είναι το πρότυπο γυναίκας και στο πρόσωπο και εννοείται κορμάρα....
Τώρα την έχω γαμήσει τόσες φορές που έχω βαρεθεί...
 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά έχω χάσει τη μπάλα με τις Τζούλιες.

Θυμάμαι πριν κανένα χρόνο (τουλάχιστον) είχα πάρει κάπου στη Σαπφώς (νομίζω εκεί που είναι τώρα η Νικόλ.fr) μια Τζούλια με σκούρο (καστανό ή μαύρο) καρέ μαλλί, απίστευτες βυζάρες και πολύ ωραίο σώμα σχετικά αδύνατο. Απ' όσο θυμάμαι είχε και πρόγραμμα με χύσιμο στα βυζιά της, ήτανε αρκετά κομοδίνο, αλλά μου είχε κάνει τρελό κλικ και δε την ξανα είδα ποτέ.

Ξέρει κανείς αν έχει ξαναεμφανιστεί αυτή η Τζούλια;

Είναι κάποια από αυτές που κυκλοφορούν;

Ευχαριστώ!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Τι λέω? Σαν μοντέλο είναι το σώμα της, ψηλή λεπτή με βυζάρες και δερματάρα. Τωρά αν εννοείς για το πρόσωπο εκεί είναι πιο υποκειμενικό το θέμα,εμένα μ'αρέσει.  :tits:
οκ...νομισα για το πρόσωπο πολυ όμορφη...στα αλλα συμφωνω
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Ρε παιδιά έχω χάσει τη μπάλα με τις Τζούλιες.

Θυμάμαι πριν κανένα χρόνο (τουλάχιστον) είχα πάρει κάπου στη Σαπφώς (νομίζω εκεί που είναι τώρα η Νικόλ.fr) μια Τζούλια με σκούρο (καστανό ή μαύρο) καρέ μαλλί, απίστευτες βυζάρες και πολύ ωραίο σώμα σχετικά αδύνατο. Απ' όσο θυμάμαι είχε και πρόγραμμα με χύσιμο στα βυζιά της, ήτανε αρκετά κομοδίνο, αλλά μου είχε κάνει τρελό κλικ και δε την ξανα είδα ποτέ.

Ξέρει κανείς αν έχει ξαναεμφανιστεί αυτή η Τζούλια;

Είναι κάποια από αυτές που κυκλοφορούν;

Ευχαριστώ!
ΟΧΙ αδερφε...Μιλας για την Πολωνεζα την Τζουλια,εχει εξαφανιστει απο τον Ιανουαριο του 2010.....Μακαρι να ηταν ακομη εδω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Ξέρει κανείς πού δουλεύει η Αγάπη? (που δούλευε Κωλέττη 17).

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Αν καποιος περασει απο 26ης 35Α ας ρωτησει αν μετα της 8 το απογευμα δουλεψει η Νασια... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom