Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (5 μέλη και 67 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Καλημέρα!γνωρίζει κανείς που είναι η Νικόλ .fr και η Νάταλι-Βικτώρια-Λίζα και τι ωράρια? :tits: :tits:
Αδερφε καλημερα...Αυτη η Βικτωρια,λιζα κτλ...Πως ειναι?Αδυνατη?Γεματη?Και απο βυζια?Σε σχεση με Αφρουλα,Μαιρη?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
-Τανταλου 8.Ηταν η Τζουλη η χοντρουλα με την φοβερη πιπα χωρις χερια.Ποια να ειναι ομως πρωινη εδω? :think: :think:Δε ρωτησα...Μπας και γυρισε καμια Μαρινα δηλαδη

Για Τανταλου 8: pacino χθες σε μια πρωινομεσημεριανη τσαρκα μου, πρωινη δουλευει μια Milf με αρκετα πιασηματα και παραπανισια κιλα,απο το προσωπο καταλαβαινεις οτι ειναι μεγαλουτσικια και ειναι Ελληνιδα μου ειπε η τσατσα ονομα δεν μου ειπε και δεν ρωτησα κιολας, οσο για Μαρινα δεν ξερουν αν θα γυρησει δυστιχως γιατι ρωτησα για Μαρινα πως και τι.... αν μας εφυγε και αυτη οπως η Ηρα, θα ειναι πολυ κριμα τι να πω???? :dunno:.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Πάλι εδώ, μετά από καιρό.. Βρήκα χρόνο να μπω ξανά σάιτ και να διαβάσω. Με πήρε 2,5 ώρες να διαβάσω καμια 30 σελίδες από τότε που είχα να μπω και δεν έχω κουράγιο να ανεβάσω τώρα τις κριτικές μου που πήρα πριν καμια βδομάδα Ειρήνη και Βερόνικα.Θα το κάνω αύριο..  Αθήνα δυστυχώς που κατέβηκα δεν είχα χρόνο καθόλου μα καθόλου να πάω σε κάποιο σπιτάκι κι έτσι αναβάλλεται η πορνοεξόρμηση στας Αθήνας για επόμενη φορά.  Διαβάζοντας άκουσα ότι η Τζέσυ έχει facebook? Θα με ενδιέφερε να γίνουμε φίλοι.. :dancing: Μπορεί κάποιος συναθλητής που το έχει να το ανεβάσει εδώ ή έστω να το στείλει με pm  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αδερφε καλημερα...Αυτη η Βικτωρια,λιζα κτλ...Πως ειναι?Αδυνατη?Γεματη?Και απο βυζια?Σε σχεση με Αφρουλα,Μαιρη?
βυζια μεγαλα σφιχτα τεσσαρια αλλα νταρντανα με πλατες κυριως αλλα σφιχτη.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
[quote author= link=topic=125.msg3349573#msg3349573 date=1323634413]
Συνεντευξη της Αντριαννας στο γνωστο σαιτ.
Λεει πως ειναι 27 ετων  :think:
[/quote]
*******: Τι σου αρέσει σε έναν άνδρα;
Αντριάνα: Να είναι καθαρός. Δεν με ενδιαφέρει να είναι ο κούκλος, αλλά να είναι καλός και αρσενικός μαζί μου. Τρυφερός όπου χρειάζεται. Νιώθω πάντως πολύ τυχερή. Δεν έχω κανένα παράπονο. Με τους περισσότερους έχω χημεία. Επίσης πρέπει να σου πω, ότι είμαι πολύ ευχαριστημένη. Έχω σταθερούς πελάτες οι οποίοι μου κάνουν μασάζ, με περιποιούνται… Μπορεί να έρθουν έτσι απλά για να με δούνε.. να μάθουν νέα μου, να δουν τι κάνω… Μου κάνουν πολλά δώρα. Λουλούδια, σέξι φορέματα, παπούτσια... Έχω πάρα πολύ καλούς άνδρες δίπλα μου…

*******: Σε έχουν ερωτευθεί πελάτες;
Αντριάνα: Ναι με έχουν ερωτευθεί. Έχω κάνει πολλούς φίλους στο μαγαζί. Είναι καλοί άνθρωποι, με καλή καρδιά. Μπορεί να μην έκανα σχέση μαζί τους, αλλά όπως σου είπα και πριν παραμένουμε καλοί φίλοι και αυτό με έχει ανεβάσει πολύ σαν γυναίκα. Πιστεύω ότι αυτό οφείλεται στον χαρακτήρα μου. Είμαι πολύ κοινωνική. Μου αρέσουν οι άνθρωποι. Πάντα είμαι χαμογελαστή. Μου αρέσει να μιλάω, να γνωρίζω ανθρώπους, να δένομαι με τους ανθρώπους. Και μου αρέσει πάρα πολύ η δουλειά μου.

ε ρε τζοκεριξ που σας χρειαζεται :headbang:.....καψουροαγαπουληδες ε καψουροαγαπουληδες :birdman:....ευτυχως υπαρχουν και μερικοι χαρντφακερς ρεαλιστες ακομα  :grin: :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ε ρε τζοκεριξ που σας χρειαζεται :headbang:.....καψουροαγαπουληδες ε καψουροαγαπουληδες :birdman:....ευτυχως υπαρχουν και μερικοι χαρντφακερς ρεαλιστες ακομα  :grin: :grin: :grin:
ο μπαρμπας με το καπελο απ'εξω τα γραφει αυτα βρε.Αφου δικο τους ειναι το σαϊτ...
Το μονο κλισε που δε μας εγραψε ειναι να θελει τον ανδρα να εχει χιουμορ και τιποτα αλλο :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ο μπαρμπας με το καπελο απ'εξω τα γραφει αυτα βρε.Αφου δικο τους ειναι το σαϊτ...
Το μονο κλισε που δε μας εγραψε ειναι να θελει τον ανδρα να εχει χιουμορ και τιποτα αλλο :grin: :grin:
διαβαζει πολυ κοσμοπολιταν φαινεται ο μπαρμπας.....μπορει να γραφει κι εκει κιολας.... :grin:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ε ρε τζοκεριξ που σας χρειαζεται :headbang:.....καψουροαγαπουληδες ε καψουροαγαπουληδες :birdman:....ευτυχως υπαρχουν και μερικοι χαρντφακερς ρεαλιστες ακομα  :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Συμφωνω και επαυξανω.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ααααα...δε σας ειπα και το αλλο απο τη χθεσινη μου βολτα.Η Κελλυ λεει μαλλον οριστικο τελος και αυτη διοτι παντρευεται.Ετσι τουλαχιστον μου ειπε μια τσατσα.
Κλαψτε...
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ααααα...δε σας ειπα και το αλλο απο τη χθεσινη μου βολτα.Η Κελλυ λεει μαλλον οριστικο τελος και αυτη διοτι παντρευεται.Ετσι τουλαχιστον μου ειπε μια τσατσα.
Κλαψτε...
ΠΟλύ θα ήθελα να είχα φιλαράκι τον άντρα της....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αααα ψου

ΑΑΑΑ φρουλα @ Κωλετη
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Βολτα πριν λιγο με καταθεση και ολα στο στομα :pipa2: :pipa2:
-Φριξου 9.Η Καντυ με στολη Αη Βασιλη,με καπελακι και 2 ασπρες μαλλινες μπαλες να κρεμονται πισω στον κωλο.Ψ
:smitten:
Επιτελους μια τσαρκα τις προκοπης  :cheesy:


.Αλλα πως να τη γαμησεις αυτην??
Γιατι δε την φτανεις ?  :think:
να εισηγηθω για κανα σκαμνακι ?  :think:

Ευχαριστη εκπληξη η τσατσα που ηταν μονιμη πρωινη στο Φριξου 14 με την Αγαπη.Θα ειναι πλεον μονιμη εδω απ'οτι μου ειπε...


Καλως ηρθε ...αλλα
Επισης Eυχαριστο θα ειναι να δουμε και κανα φρεσκο σεντονακι οπως παλια με την Κυρα Ριτσα  :rolleyes:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Συνεντευξη της Αντριαννας στο γνωστο σαιτ.
Λεει πως ειναι 27 ετων  :think:

i see
καλα που το πες , δε την κοιταω την αρχικη τους δελιδα εκει  :S

27 + ΦΠα εστι δε γινετε ?
Ειδικα μετα τα 30  :rolleyes: ( που τα εχει πατησει) το ΦΠΑ αυξανεται  :cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
:smitten:
Επιτελους μια τσαρκα τις προκοπης  :cheesy:
Ε αφου εφυγε ο βρικολακας πλεον οι πορτες του Βιλα εχουν ανοιξει και για μενα.Θα μπορω να παιρνω ματι την αγγουρω ετσι για την πλακα μου οποτε θελω :birdman:
Το κακο ειναι ομως οτι ο βρικολακας πηγε Βαρδαρη :grin:

Γιατι δε την φτανεις ?  :think:
να εισηγηθω για κανα σκαμνακι ?  :think:
Ειμαι κοντος.Τι να εισηγηθεις ρε αγαπουλη?Με Μαιρουλα τσατσα κανουμε ο,τι γουσταρουμε πλεον εκει μεσα...Το 69 με την Αντριαννα δε βλεπω να αργει :tits: :tits:
Αν και χθες που ελεγε σε εναν αλλο το προγραμμα για την Καντυ του ειπε 80ε :new_shocked: για 69 χωρις γυμνο γιατι δεν κανει αυτη λεει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ε αφου εφυγε ο βρικολακας πλεον οι πορτες του Βιλα εχουν ανοιξει και για μενα.Θα μπορω να παιρνω ματι την αγγουρω ετσι για την πλακα μου οποτε θελω :birdman:
Το κακο ειναι ομως οτι ο βρικολακας πηγε Βαρδαρη :grin:
Ειμαι κοντος.Τι να εισηγηθεις ρε αγαπουλη?Με Μαιρουλα τσατσα κανουμε ο,τι γουσταρουμε πλεον εκει μεσα...Το 69 με την Αντριαννα δε βλεπω να αργει :tits: :tits:
Αν και χθες που ελεγε σε εναν αλλο το προγραμμα για την Καντυ του ειπε 80ε :new_shocked: για 69 χωρις γυμνο γιατι δεν κανει αυτη λεει


Κοντοι,  Ψηλοι στον Αγιο Καντελεημονα  :priest:



Ποιος βρικολακας ? η Λαζοτσατσα ?  :think:
μεχρι και εκεινη την εχα δει να αλλαζει σεντονια παντως
Γιαυτο πες στην Φιλη την Μαιρουλα να επιληφθει του θεματος
αλλιω ς θα εισηγηθω την επιστροφη του Βρικολακα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ιστορικη βαρδια ... Αφροδιτη VS Εφη  :cheesy: ( Κωλετη - Φριξου 15 )

ενω η Καντυ λιγο παραδιπλα να συμπληρωνει το τριγωνο ...
Πολυ ισχυρα μαγνητικα πεδια σημερα ...  στο τριγωνο των των Βυζουδων  :tits2:

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom