Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (2 μέλη και 99 επισκέπτες)

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Αϊντε... ώρα να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.

Γαμαϊκανέ ξεσήκωσες το κόσμο τζάμπα. Γύρισα από Τζούλια στο βιτρινάτο, το βυζί της είναι σιλικόνη. Είναι μεγάλο επίσης πρέπει να είναι D αντάποκρίνεται για γούστα βυζολάγνων νομίζω που δεν έχουν κόλλημα στο μη-natural. Στο πάνω μέρος του είναι ωραίο γιατί εκεί νιώθεις το πρώην βυζάκι της και από κάτω κ στο πλάι είναι η ΣΙΛΙΚΟΝΗ. Έχει κάλη αίσθηση για σιλικόνη αλλά είναι σιλικόνη. 3 σελίδες παπαρολογίες για άλλη μια πλαστικούρα  :coffee:

Άλλη φόρα μην μιλάς με τόση σιγουρία για πράγματα τα οποιά δεν γνωρίζεις όσο καλά θες να νομίζεις.

Η γκόμενα κατά τα άλλα είναι σφιχτή γουστάρει δυνατό γαμήσι για να τελείωσεις γρήγορα φυσικά και λέει καυλόλογα αναλυτικότερα θα γράψω κριτική αργότερα..

Ποιο ειναι το βιτρινατο ρε παιδια..; Υπαρχουν πουθενα φωτος της Τζουλιας..;
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ποιο ονειρο?

boobsucker σημερα στο φειςμπουκ βρηκα κατι για σενα.
αφιερωμενο

Πολυ καλο κομματι..! Ευχαριστουμε..!
Εχω κ γω μια πολλη καλη κ με φυσικο στηθος, αλλα το 'χει κλειστο το προφιλ κι αν δεν ειστε φιλοι δεν μπορειτε να δειτε..!


Μην πειτε παντως οτι βρηκατε το προφιλ απο δω..!

Υπηρχε κι ενα σχετικο θρεντ εδω, για γκομενες απο facebook κτλ, αλλα δεν εχω δει κατι τελευταια.. Επισης οπως ανεφερε καποιος η Τζεσικα εχει προφιλ στο facebook, οπως κι αλλα κοριτσια.. Δεν ξερω αν θα μπορουσαν αυτες οι πληροφοριες να κυκλοφορησουν εδω.. Ισως θα μπορουσαμε να κανουμε ενα κλειστο γκρουπακι στο facebook κ να τις μοιραζομαστε εκει..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Οποιος παει κατεχακη, στο τελευταιο δωματιο στο πρωτο συρταρι εχει μεσα...δωρακι.!!  :2funny:

Εκτος αν διαβαζουν τα αφεντικα και σας προλαβουν.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Κριμα που δεν εχω καλο κινητο με φωτο... :headbang: :headbang: :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Οποιος παει κατεχακη, στο τελευταιο δωματιο στο πρωτο συρταρι εχει μεσα...δωρακι.!!   :2funny:

Εκτος αν διαβαζουν τα αφεντικα και σας προλαβουν.!!!   :2funny: :2funny: :2funny:

Κριμα που δεν εχω καλο κινητο με φωτο... :headbang: :headbang: :headbang:
Δονητης??
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Παντως αυτο το προφιλ, ή μαλλον τα 3 προφιλ αυτης της Ελενης ειναι κατα πασα πιθανοτητα ψευτικα απ' οτι βλεπω..
Μαλλον πρεπει να 'ναι φωτος καποιας αμερικανιδας, που μπορει να 'ναι κ καποια γνωστη, αλλα εγω δεν την ξερω.. Σε καμια φωτο παντως δε φαινεται κατι που να δειχνει οτι ειναι τραβηγμενες στην Ελλαδα, οπως κ δεν εχει κανενα σχολιο απο καποιο αληθινο της φιλο - φιλη, αλλα μονο απο "λιγουρια", οπως εμας..! χαχαχα...
Προφανως εχει μαζεψει δεκα χιλιαδες φιλους μονο με βαση καποιες ψευτικες φωτο, που 'χει κλεψει απο καποια αμερικανα..!
Κι εχω κ 16 κοινους φιλους κιολας στο ενα της προφιλ κι αλλους 4 στ' αλλο..!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585

bingo.!!  :dancing:

...και χρησημοποιημενος κιωλας.!! με την καποτα πανω, ειχε και ενα προφυλακτικο αχρησημοποιητο, θα το επερνα μαζι μου στο τελος, αλλα το ξεχασα, στην Βιλλα ενα διαστημα ειχανε εξτρα προφυλακτικα κρυμενα στα καλαθακια πανω στο κομοδινο, και τα εκανα μουχτι οποτε πηγαινα.!!  :2funny: :2funny: ...εν το μεταξυ θυμαμαι οτι με αυτον τον δονητη ειχα κανει σεξσοου με την Γκαμπριελα, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν σε εκεινο το δωματιο, λες να ειναι αυτος απο τοτε.????  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εν το μεταξυ βγηκα μια γυρα για κανα καφε εξω, και φωρτωσα για τα καλα με αυτα που ειδαν τα ματια μου εξω, οποτε γυρνοντας σπιτι ειχα 2 επιλογες....
...να γυρησω σπιτι και να κανω παρτουζα με τις αδερφες Νταβάλος...( :2funny:
...η να παω κατεχακη για 2η φορα σε μια βδομαδα στην Εμμα.
επελεξα την 2η επιλογη, τελειωνοντας και βγενοντας απο το μπουρδελο, μετανιωσα οικτρα που δεν επελεξα την 1η.!!  :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Εν το μεταξυ βγηκα μια γυρα για κανα καφε εξω, και φωρτωσα για τα καλα με αυτα που ειδαν τα ματια μου εξω, οποτε γυρνοντας σπιτι ειχα 2 επιλογες....
...να γυρησω σπιτι και να κανω παρτουζα με τις αδερφες Νταβάλος...( :2funny:
...η να παω κατεχακη για 2η φορα σε μια βδομαδα στην Εμμα.
επελεξα την 2η επιλογη, τελειωνοντας και βγενοντας απο το μπουρδελο, μετανιωσα οικτρα που δεν επελεξα την 1η.!!  :headbang:
Γιατι?Στραβωσε κι αυτη?Και την εχω και στη λιστα στα πολυ κοντα...
Γι'αυτο δεν πρεπει να πηγαινεις τοσο συντομα με την ιδια γκομενα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Γιατι?Στραβωσε κι αυτη?Και την εχω και στη λιστα στα πολυ κοντα...
Γι'αυτο δεν πρεπει να πηγαινεις τοσο συντομα με την ιδια γκομενα.

Ηταν ποιο νταουν απο την προηγουμενη φορα, μετρια θα ελεγα, εποιασα και μια γκριματσα της σαν να στραβωσε σε καποια φαση και ψιλοξενερωσα, ευτηχως ηταν μαζεμενη με τα φιλια, παρα μου ερηξε ενα στο τελος φευγοντας, εκει καταλαβα οτι πρεπει να χρησημοποιει δυαλημα για το στομα ή καποια τσιχλα, ειχε καποια γευση τετοια τελος παντων, σαν οδοντοκρεμα...μαλλον θα ειχε κανει κανα ακαποτο πριν απο εμενα... :2funny:

οι αλλες επιλογες που σκεφτηκα να παω ηταν ακυρες τελειως, Λαουρα τανταλου 9 η ιμιτασιον, και μαντζαρου 10 η Ιταλιδα αβυζη Ανιτα την ειπαμε.??? αλλα και οι δυο εχουν κακα σχολια και τις 2 μου εχει μπει η ιδεα να τις παρω...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
και μαντζαρου 10 η Ιταλιδα αβυζη Ανιτα την ειπαμε.??? αλλα και οι δυο εχουν κακα σχολια και τις 2 μου εχει μπει η ιδεα να τις παρω...
Μη μπλεκεις καθολου...Εγκλημα!!!Απιστευτο μπαζο.
Βεβαια βγαζει αυτη την ευγενεια στο σαλονι και μπορει να τσιμπησει κανεις.Επισης αδυνατισε πολυ οποτε υποθετω οτι μολις πεσει το ψαρωτικο φορεμα οι κυτταριτιδες θα ειναι διπλασιες απο περυσι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Μη μπλεκεις καθολου...Εγκλημα!!!Απιστευτο μπαζο.
Βεβαια βγαζει αυτη την ευγενεια στο σαλονι και μπορει να τσιμπησει κανεις.Επισης αδυνατισε πολυ οποτε υποθετω οτι μολις πεσει το ψαρωτικο φορεμα οι κυτταριτιδες θα ειναι διπλασιες απο περυσι

Οντως προχτες που την ειδαμε στο σαλονι ηταν πολυ ευγενικη, οπως παντα, και φορουσε αυτο το μαυρο φορεμα...σκετη καυλα...!!  :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
Η πιπίνα Ρωξάνη με τις πλαστικές βυζάρες τα τατουάζ και τον petite σωματότυπο ξαναγύρισε στις επάλξεις, την γάμησε φίλος σήμερα Νικ. Ουρανού 26 απ'ότι κατάλαβα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Η πιπίνα Ρωξάνη με τις πλαστικές βυζάρες τα τατουάζ και τον petite σωματότυπο ξαναγύρισε στις επάλξεις, την γάμησε φίλος σήμερα Νικ. Ουρανού 26 απ'ότι κατάλαβα.

Εννοείς μήπως την Ρωξάνα που δούλεψε τελευταία Ταντάλου 14 :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ναι εκεί δούλεψε τελευταία.

Χμμμ, ενδιαφέρον come back, απο εμφάνιση βέβαια σκίζει, από απόδοση ίσως δεν έχει και τις καλύτερες κριτικές, αν κάποιος δοκίμασε ας αναφερθεί μήπως και έχει βελτιωθεί.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Χμμμ, ενδιαφέρον come back, απο εμφάνιση βέβαια σκίζει, από απόδοση ίσως δεν έχει και τις καλύτερες κριτικές, αν κάποιος δοκίμασε ας αναφερθεί μήπως και έχει βελτιωθεί.
Παντως, πριν κανενα εξαμηνο που την δοκιμασα εγω, ηταν απο τις χειροτερες εμπειριες μου.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Τα κομοδινα δεν αλαζουν μυαλο γιατι δεν εχουν μυαλο...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Η πιπίνα Ρωξάνη με τις πλαστικές βυζάρες τα τατουάζ και τον petite σωματότυπο ξαναγύρισε στις επάλξεις, την γάμησε φίλος σήμερα Νικ. Ουρανού 26 απ'ότι κατάλαβα.
ωραια
αλλο ενα κομοδινακι
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Επισκεψη σημερα για την Αντιανα στο Villa για πρωτη φορα μετα απο την επιστροφη της. Ομως ψυχρολουσια δεν ηταν εκει, ηταν η Μαντυ.  :huh:
Τι την εχουν την σελιδα στο ιντερνετ αμα ειναι να κανουν αλλαγες και να μην ενημερωνουν;  >:(
2η φορα που την παταω ετσι, τζαμπα χρονος, τζαμπα βενζινη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom