Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Έχει το σωματότυπο της Ηλίας Λιβυκού και το πρόσωπο της Σπεράντζα Βρανά
οι δύο της άνω κοπτήρες έχουν απόσταση
με τα δόντια του Πέτρου Φιλιππίδη?

Θα φάω όλο το φαί μου...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Έχει το σωματότυπο της Ηλίας Λιβυκού και το πρόσωπο της Σπεράντζα Βρανά  με τα δόντια του Πέτρου Φιλιππίδη?

Θα φάω όλο το φαί μου...

Ακριβώς αυτά,  :grin: αυστηρά για τους λάτρεις των milf. :sunglasses:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Γεια χαρα,η Ζωη που δουλευει Τανταλου 9 Eros House την εχει παρει κανεις????? :think: :think: οποιος ξερει τι παιζει με αυτην ας ενημερωσει εαν θελει.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
φιλε εμενα παντως δεν μου φανηκε για ουκρανιδα αλλα για ενα ακομα ρουμανακι
στην τελικη ολες σχεδον απο εκει ειναι αλλα τις βαφτιζουν στα μαγαζια οτι θελουν

είναι αρκετά παράξενο να ειναι απο Ουκρανία καθώς υπάρχει ενα θέμα με Ουκρανία και δύσκολα θα βλέπουμε νεο αίμα απο Ουκρανία,αλλα απο συμπεριφορά μέσα  πιστεύω πως ηταν γαμιώντας είτε ρωσσίδα ειτε ουκρανέζα...αλλα ολα αυτα βασίζονται σε δικά μου "πιστευω"
 

Επισκέπτης
είναι αρκετά παράξενο να ειναι απο Ουκρανία καθώς υπάρχει ενα θέμα με Ουκρανία και δύσκολα θα βλέπουμε νεο αίμα απο Ουκρανία,αλλα απο συμπεριφορά μέσα  πιστεύω πως ηταν γαμιώντας είτε ρωσσίδα ειτε ουκρανέζα...αλλα ολα αυτα βασίζονται σε δικά μου "πιστευω"

Συμφωνώ μαζί σου αλλά γιατί το λες δύσκολο νέο αίμα από εκεί?
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη σήμερα στο τσίρκο όπου υπηρεσία ήταν η Αφεντικίνα του καταστήματος η Μισέλ.

Πολύ δυνατή παρουσία, κατηγορία milf βέβαια 40+, νταρντανογυναίκα με βυζάρες φυσικές και κολάρες, φρεγάτα θα την λέγανε οι πιο παλιοί, έχει το σωματότυπο της Ηλίας Λιβυκού και το πρόσωπο της Σπεράντζα Βρανά, για όσους έχουν ανάλογες φαντασιώσεις, είναι μελαχρινή με μαλλί σπαστό στους ώμους, οι δύο της άνω κοπτήρες έχουν απόσταση,  και χαμογελώντας σου δίνει την αίσθηση του ευχάριστου και ανέμελου ανθρώπου. Το σώμα της έχει πολλά περιττά κιλάκια που όμως την πάνε πάρα πολύ και θυμίζουν το σωματότυπο και το πρόσωπο της πορνοσταρ keisha, στα τελευταία της όμως πριν εγκαταλείψει το σπορ. :tits:

Πέρασα πάρα πολύ καλά, η φαντασίωση ότι πηδάς την αφεντικίνα του καταστήματος σου δίνει extra αέρα, η κατάθεση ήταν πανηγυρική και  λεπτομέρειες θα αναφερθούν στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει.

Ένα άλλο πολύ θετικό σημείο είναι ότι αλλάχτηκαν τα στρώματα των κρεβατιών που αποτελούσε πάγιο αίτημα από μέρους μου εδώ και καιρό. :sunglasses:
Δουλευει και τωρα αυτη?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
παληκαρια την Ναντια που μπορουμε να την βρουμε??? :helpplea:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
701
Πόντοι
96

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλώς τα δεχθήκαμε.  :rockon: :rockon: :rockon:

Σήμερα άνοιξε τις πύλες του το καινούργιο studio ανεβάζοντας τα συνολικά καταστήματα της πόλη μας σε 30.



Το Φρίξου 19 λοιπόν είναι γεγονός. Για όσους δεν γνωρίζουν είναι ακριβώς απέναντι από το 14.

Από μένα καλές δουλειές :fuck2: εύχομαι στη διεύθυνση και στο προσωπικό του , σήμερα δεν είχα χρόνο να το εξερευνήσω και από μέσα, αυτό θα γίνει σύντομα στην επόμενη τσάρκα μου.

Ο admin ας ενημερώσει τον κατάλογο.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Ζουμε μεγαλες στιγμες επι προεδριας του gl :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ζουμε μεγαλες στιγμες επι προεδριας του gl :rockon:
η ιστορια θα γραψει καποτε για τον χρυσο αιωνα και για καποια στειρα ανυπαρκτη αντιπολιτευση  :rockon: :grin:

αντε καλοριζικο....ποιανου ειναι παραρτημα αυτο αραγε; :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλώς τα δεχθήκαμε.  :rockon: :rockon: :rockon:
Το Φρίξου 19 λοιπόν είναι γεγονός. Για όσους δεν γνωρίζουν είναι ακριβώς απέναντι από το 14.

19 ? πολυ πανω ,.. εγω μεχρι το 9 ξερω να μετραω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραιος ο Ρεπορτερ  :rockon: :rockon: :rockon:
αλλα το 19 που το ειδες ?  :think: εγω 15 το περιμενα

Το αλλο στην Α Γεωργιου τι γινετε ? καπου κοντα με Καφαλληνιας μου ειχαν πει  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
19 ? πολυ πανω ,.. εγω μεχρι το 9 ξερω να μετραω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραιος ο Ρεπορτερ  :rockon: :rockon: :rockon:
αλλα το 19 που το ειδες ?  :think: εγω 15 το περιμενα

Το αλλο στην Α Γεωργιου τι γινετε ? καπου κοντα με Καφαλληνιας μου ειχαν πει  :think:

Τα μέτρησα ένα ένα τα οικήματα, αν η βίλα είναι το 9 αυτό είναι το 19.

Το άλλο ακόμη τίποτα, όπου νάνε όμως θα πρέπει να σκάσουν μύτη και άλλα 5. 35 δεν είναι οι άδειες που δώσανε. :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τα μέτρησα ένα ένα τα οικήματα, αν η βίλα είναι το 9 αυτό είναι το 19.

Το άλλο ακόμη τίποτα, όπου νάνε όμως θα πρέπει να σκάσουν μύτη και άλλα 5. 35 δεν είναι οι άδειες που δώσανε. :think:

Δε ξερω ειπαμε εγω μεχρι το 9 ξερω να μετραω .. αμαν ολο μεγαλα νουμερα μου βαζεις σημερα  >:(


Ζουμε μεγαλες στιγμες επι προεδριας του gl :rockon:

Και συ βρουτε ? καλααααα
Ξεχνατε που με το που βγηκε  τα εκλεισε ολα ε ?
ξεχνατε ποιος πηγε στον μπουταρη και τον εβαλε σε ταξη ...

ξεχνατε ποιος εστειλε αυτον που πηγε στον μπουταρη ...  :cool2:



ασχετο ,,., Στην Κωλετη η Τανια ..
Τζια αγνοειτε  :think:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά καμία αναφορά για το τι παίζει σήμερα στα σπιτάκια γενικά??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom