Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (6 μέλη και 63 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αστυνομία! Ρωτούσαν το όνομα της τσατσάς της κοπέλας αν έχει άδεια το μαγαζί κτλ, περιμέναν να βγεί από μέσα η γκόμενα. Τις προάλλες πριν καμιά βδομάδα ήταν ασφαλίτες στο Ταντάλου 9, μας ζητήσαν και ταυτότητα.
Το κακό της υπόθεσης είναι ότι καθυστέρουν τα κορίτσια από τη δουλειά τους!
Γι'αυτο την προηγουμενη βδομαδα στο 2ο περασμα μου στην Κεφαλληνιας ενω ημουν στο σαλονι και εβηξα,χτυπησα το παπουτσι μου και λοιπους θορυβους αυτες οι καριολιτσες δεν κουνηθηκε καμια.Ηταν ενας παπαρας μεσα στην κουζινα και κατι τους ρωτουσε για αρκετη ωρα αλλα λογω μουσικης δεν μπορουσα να ακουσω καθαρα.
Απ'εξω ομως ηταν πολιτικο αμαξι σιτροεν παρκαρισμενο.
Καινουριο συστημα αυτο?
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
τα περισοτερα ασφαλιτικα Citroen Xsara ειναι..
το εχουν γαμησει τωρα τελευταια με τα πεσιματα, ειδικα στον βαρδαρη..2 φορες τον τελευταιο μηνα μας την εχουν πεσει για ελενχο
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια.βιτρινατο = ?????
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
α.γεωργιου 24
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αστυνομία! Ρωτούσαν το όνομα της τσατσάς της κοπέλας αν έχει άδεια το μαγαζί κτλ, περιμέναν να βγεί από μέσα η γκόμενα. Τις προάλλες πριν καμιά βδομάδα ήταν ασφαλίτες στο Ταντάλου 9, μας ζητήσαν και ταυτότητα.
Το κακό της υπόθεσης είναι ότι καθυστέρουν τα κορίτσια από τη δουλειά τους!
δλδ κινδυνευουμε να υποστουμε και ξεβρακωτοι κανεναν σωματικο ελεγχο ε;να βγαλουμε ταυτοτητες δημοσιογραφικες αν ειναι..... :grin:
 

Επισκέπτης
Προσοχή μην βρεθούμε με κανένα γκλόμπ στο κώλο κ μας κάνουν αυταρχικό!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Προσοχή μην βρεθούμε με κανένα γκλόμπ στο κώλο κ μας κάνουν αυταρχικό!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
θα επικαλεστω το νικ μου...μπορει να το σεβαστουν....δεν μπορει....και οι μπατσοι πηδανε....ολο και καποιον θα εχω ωφελησει με τις κριτικες μου.... ;) οπως και εσυ
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
θα επικαλεστω το νικ μου...μπορει να το σεβαστουν....δεν μπορει....και οι μπατσοι πηδανε....ολο και καποιον θα εχω ωφελησει με τις κριτικες μου.... ;) οπως και εσυ

ΜΗ ΤΟ ΛΕΣ!!!!!!!
Μπορεί να είναι άτομα του Jo >:cheesy: και να σε δέσουν και με τις χειροπέδες... :knuppel: :police: :knuppel: :police: :knuppel: :police:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
τα περισοτερα ασφαλιτικα Citroen Xsara ειναι..
το εχουν γαμησει τωρα τελευταια με τα πεσιματα, ειδικα στον βαρδαρη..2 φορες τον τελευταιο μηνα μας την εχουν πεσει για ελενχο
xsasa αλλα και octavia αν δειτε σιδερενιες ζαντες και 2 κεραιες αντι για μια 99% ειναι ...σχολειο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εκανα το λαθος κ περασα κ εγω απο 26ης οκτ 35 κ δεν ειδα αυτο που περιμενα.....περιμενα να δω κατι σε σαρα οπως ειπε κ ο φιλος κ ειδα ενα αχαρο χοντροκωλικο κ βυζο κοριτσακι με μαυρο καρε μαλλυ....
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
τελικα ποια χριστινα απο σολ δουλευει σε μπουρδελο αυτη με το ροζ η αυτη με το κιτρινο ??

αν ειναι με το κιτρινο ειναι καλη κοπελα και μου ειχε κανει φανταστικη πιπα στο σολ .αν ειναι με το ροζ ειναι μια πολυ πορνο-σεξυ παρουσια που δεν εχω δοκιμασει αλλα πρεπει να ειναι ξεπετα και να νοιαζετε μονο για κοκες ..(και που πρεπει να ειστε προσεκτικοι μαζι της)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τελικα ποια χριστινα απο σολ δουλευει σε μπουρδελο αυτη με το ροζ η αυτη με το κιτρινο ??

αν ειναι με το κιτρινο ειναι καλη κοπελα και μου ειχε κανει φανταστικη πιπα στο σολ .αν ειναι με το ροζ ειναι μια πολυ πορνο-σεξυ παρουσια που δεν εχω δοκιμασει αλλα πρεπει να ειναι ξεπετα και να νοιαζετε μονο για κοκες ..(και που πρεπει να ειστε προσεκτικοι μαζι της)
αυτη με το ροζ την αποκλειουμε....αυτη με το κιτρινο ειναι αν κ η φωτο δεν ειναι καλη....
ειναι η κλασικη χριστινα ρε παιδια που δουλευε πριν απο χρονια καθε βραδυ στο κοροβαγκου
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
τελικα ποια χριστινα απο σολ δουλευει σε μπουρδελο αυτη με το ροζ η αυτη με το κιτρινο ??

αν ειναι με το κιτρινο ειναι καλη κοπελα και μου ειχε κανει φανταστικη πιπα στο σολ .αν ειναι με το ροζ ειναι μια πολυ πορνο-σεξυ παρουσια που δεν εχω δοκιμασει αλλα πρεπει να ειναι ξεπετα και να νοιαζετε μονο για κοκες ..(και που πρεπει να ειστε προσεκτικοι μαζι της)

κιτρινο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αυτη με το ροζ την αποκλειουμε....αυτη με το κιτρινο ειναι αν κ η φωτο δεν ειναι καλη....
ειναι η κλασικη χρισρτινα ρε παιδια που δουλευε πριν απο χρονια καθε βραδυ στο κοροβαγκου

Αυτη ειδα εγω εκει και αυτη ηξερα οτι ειταν και παλαιοτερα
τωρα τι ανακατωσουρα εγινε και πως δε ξερω ..
Αλλη Χριστινα παντως Εκτος απο την εικονιζομενη δεν εμφανιστηκες στο Κοροβαγκου μετα που ανοιξε
Καλη κακη εμενα δε με νοιαζει τοσο , μαρεσε και θα παω μια φορα
ας φαω και τα μουτρα μου στην τελικη σιγα ...
Το θεμα ειναι οτι δε την βλεπω και πολυ ζεστη ...
Υποψιαζομαι ειναι λυση αναγκης μιας και εχουν ξεμεινει απο γκομενες οι Βιλες
και θα επιστρεψει μαλλον στο κωλομπαρον , ποτε μαλλον πρεπει να παρει σειρα προτεραιοτητας απ οποιον ψηνεται
Το θεμα ειναι οτι δε φαινετε εδω και μερες ...  :think:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Αυτη ειδα εγω εκει και αυτη ηξερα οτι ειταν και παλαιοτερα
τωρα τι ανακατωσουρα εγινε και πως δε ξερω ..
Αλλη Χριστινα παντως Εκτος απο την εικονιζομενη δεν εμφανιστηκες στο Κοροβαγκου μετα που ανοιξε
Καλη κακη εμενα δε με νοιαζει τοσο , μαρεσε και θα παω μια φορα
ας φαω και τα μουτρα μου στην τελικη σιγα ...
Το θεμα ειναι οτι δε την βλεπω και πολυ ζεστη ...
Υποψιαζομαι ειναι λυση αναγκης μιας και εχουν ξεμεινει απο γκομενες οι Βιλες
και θα επιστρεψει μαλλον στο κωλομπαρον , ποτε μαλλον πρεπει να παρει σειρα προτεραιοτητας απ οποιον ψηνεται
Το θεμα ειναι οτι δε φαινετε εδω και μερες ...  :think:
εγω την περασα ενα χερακι....
χθες δουλευε βραδυ η σαρα κ ρωτησα την τσατσα που ειναι το χριστινακι κ ειπε οτι εχει περιοδο...
σε λιγες μερες επιστρεφει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Επισης αλλο ενα μπερδεμα υπαρχει με την Τανια της Κωλετη

Δεν ξερω αν εχει δουλεψει Λαφαμ αυτη , αλλα ΔΕΝ ειναι η Τανια που ειχε δουλεψει εκει
και εσκασε μυτι Κωλετη πριν κατι μηνες για λιγες εμφανισεις
και απο αναφορες που θυμαμαι δεν ελεγε κατι μεσα ( Μελαχρινη Ρωσσιδα μαλλον )
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
εγω την περασα ενα χερακι....
χθες δουλευε βραδυ η σαρα κ ρωτησα την τσατσα που ειναι το χριστινακι κ ειπε οτι εχει περιοδο...
σε λιγες μερες επιστρεφει

Οκεικ καλως να μας ερθει ...

Επιδη δε παρακολουθησα τελευταια δε το ειδα αυτο
Πως σου φανηκε ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αυτη ειδα εγω εκει και αυτη ηξερα οτι ειταν και παλαιοτερα
τωρα τι ανακατωσουρα εγινε και πως δε ξερω ..
Αλλη Χριστινα παντως Εκτος απο την εικονιζομενη δεν εμφανιστηκες στο Κοροβαγκου μετα που ανοιξε
Καλη κακη εμενα δε με νοιαζει τοσο , μαρεσε και θα παω μια φορα
ας φαω και τα μουτρα μου στην τελικη σιγα ...
Το θεμα ειναι οτι δε την βλεπω και πολυ ζεστη ...
μπα μεσα ειναι φωτια αμα βρεις τα κουμπια της και αν της αρεσεις κιολας.....μιλαω εκ πειρας....παρτην σε σεξσοου και θα με θυμηθεις....καυλωνει....μαλακια μονο που δεν αφηνει να την γλειψεις.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Τωρα πλεον εχω επιβεβαιωθει 100% (πριν ειμουν στο 99.9%). Παντως το ξανθο της πηγαινε πιο πολυ. μου θυμιζε και μια φιλη μου γαμωτο, τωρα με το μαυρο μας τα χαλασε.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μπα μεσα ειναι φωτια αμα βρεις τα κουμπια της και αν της αρεσεις κιολας.....μιλαω εκ πειρας....παρτην σε σεξσοου και θα με θυμηθεις....καυλωνει....μαλακια μονο που δεν αφηνει να την γλειψεις.

Δεν την βλεπω ζεστη γεια δουλεια στο ντελο λεω ...οχι γενικα

Τωρα απο Χριστινοκουμπα κατι ξερω  :cool2:
ελπιζω να τα βρω  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom