Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Τελικα ρε παιδες, η Χριστινα που δουλευε πολυ παλια κοροβαγκου ξανα γυρισε? γιατι ειδα και κατι φωτος που της μοιαζουν που ειναι σαν Κριστυ αλλα ενα παλικαρι εγραψε σε μια κριτικη οτι ειναι μελαχροινη τωρα... πιστευω πιο πολυ της πηγαινε το ξανθο.
ναι φιλος ειναι η ιδια
απλα τα εβαψε
ειναι η ξανθια παλιοτερα κ πλεον μαυρομαλλα σιλικονατη χριστινα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
για να το λεει και ο ντεκερ...παω πασο.... οχι για τον ντεκερ αλλα για το μωρο στη φωτο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
για να το λεει και ο ντεκερ...παω πασο.... οχι για τον ντεκερ αλλα για το μωρο στη φωτο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτη ειναι κ μαλιστα ειναι απο τις αγαπημενες μου
την θυμαμαι να την παρουσιαζει η ξανθια κοντομαλλουσα τσατσα στο κοροβαγκου πολλα χριστουγεννα πριν,σαν την χριστινα το χριστουγεννιατικο γλυφιτζουρι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Καλησπερααααααααα!Τουμπανιεθ πηρε κανεις μετα την επιστροφη??
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
βρηκα την τζεση στο facebook
απο φωτο στο facebook στο W
με τιποτα δεν την κοβεις για πουτανα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλησπερααααααααα!Τουμπανιεθ πηρε κανεις μετα την επιστροφη??


Αρκετοι , αφου την περασμενη βδομαδα εφυγε  νωριτερα λογο κοπωσης

δε εγραψε κατι καποιος ομως απ οτι ειδα  :think:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτη ειναι κ μαλιστα ειναι απο τις αγαπημενες μου
την θυμαμαι να την παρουσιαζει η ξανθια κοντομαλλουσα τσατσα στο κοροβαγκου πολλα χριστουγεννα πριν,σαν την χριστινα το χριστουγεννιατικο γλυφιτζουρι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δοκιμαστηκε απο κανεναν προσφατα? εχει τις ιδιες επιδοσεις οπως παλια?
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Μινι μπουρδελοστουντιοτσαρκα σε βαρδαρη βιλκα και μυλο πριν καμια ωρα με επιτυχημενη καταθεση.

Σαπφους 20 μια ξανθουλα ονοματι Μονικα

Τανταλου πρασινο η κακασχημη ενολητικη τρισαθλια τσιγγανορουμανα αδερφη/ξαδερφη του Ροναλντινιο Αλεξανδρα

Τανταλου Ερως η ομορφουλα ξανθουλα Μαρτινα με το μικρο στρογγυλο κουνιστο κωλαρακι

Σαπφους ανορθογραφο η ντεμεκ Ισπανιδα Λαουρα την οποια το μαγαζι διαφημιζει σε κεντρικη οθονη στο σαλονι να χορευει στον στυλο

Εκκλησια η αδιαφορη αδυνατουλα ξανθια Εβελινα με το καλουτσικο σωματακι και την ασχημη φατσα

Ν.Ουρανου 26 η γνωστη Μιραμπελα η Ρουμανα

26ης Οκτωβριου 35 η Ουκρανη μελαχροινη κουκλαρα Ναστα 22 ετων εδω εγινε και η πετυχημενη καταθεση εχω ανεβασει και κριτικη,η κοπελα αυτη τη στιγμη μαζι με τη Σαρα απο κοροβαγγου ειναι η ομορφοτερες πουτανες στην πολη αυτη τη στιγμη.
 

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Σε πρόσφατη επίσκεψη στο SOL μια φίλη της Χριστίνας μου επιβεβαίωσε ότι όντως δουλεύει πλέον Κοροβάγκου 5. Με την διαφορά ότι η συγκεκριμένη Χριστίνα είναι Ουκρανίδα και όχι Πολωνέζα, όπως διαβάζω εδώ. Τα λοιπά χαρακτηριστικά ταιριάζουν (ψηλή, σιλικόνη, ωραίο πρόσωπο, ήταν ξανθιά παλιότερα - μελαχρινή τώρα, δούλευε στο SOL μέχρι πριν από ένα μήνα περίπου)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Σε πρόσφατη επίσκεψη στο SOL μια φίλη της Χριστίνας μου επιβεβαίωσε ότι όντως δουλεύει πλέον Κοροβάγκου 5. Με την διαφορά ότι η συγκεκριμένη Χριστίνα είναι Ουκρανίδα και όχι Πολωνέζα, όπως διαβάζω εδώ. Τα λοιπά χαρακτηριστικά ταιριάζουν (ψηλή, σιλικόνη, ωραίο πρόσωπο, ήταν ξανθιά παλιότερα - μελαχρινή τώρα, δούλευε στο SOL μέχρι πριν από ένα μήνα περίπου)
Καποτε η τσατσα η κυρα Σουλα με την κοιλαρα που δουλευε μονιμα νυχτα στο Αν.Γεωργιου 4 μου ειχε πει οτι αυτη ειναι Ρωσσιδα και οτι το ηξερε 100% απο τα χαρτια της...
Οταν τη βρηκα στο Σολ καποια στιγμη την ρωτησα.Δε της αρεσε η ερωτηση,εδειξε αιφνιδιασμενη και δυσανασχετησε...Εκει μ'εβαλε σε σκεψεις.
Καποια πουστια κανει με την καταγωγη της.Βεβαια μικρη σημασια εχει για εμας αλλα μιας και το λες κι εσυ ειπα να το συνεχισω...

Επισης πρεπει να να πω οτι αν προχθες ειπα οτι η Βερονικα και η Μαιρη ειναι υπερτιτημενες,γι'αυτην πρεπει να το πω 10 φορες παραπανω.Μια φορα τη γαμησα και ηταν το απολυτο τιποτα.Μια τυπικοτατη ξεπετα με προκαθορισμενες κινησεις με ακριβεια χιλιοστου.Πραγματικα απορω ακομα...
 

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη φορά την γνώρισα όσο δούλευε sol, καταλάβαινε και απαντούσε όταν της μιλούσα ρώσικα και είχε γνώσεις Ουκρανίας (πόλεις, δρομολόγια αεροπλάνων, κλπ) που όντως ισχύουν. Στο γαμήσι όντως όχι κάτι ιδιαίτερο αλλά ούτε και αδιάφορη. Είχαμε βρεθεί σε ξενοδοχείο την περίοδο που δούλευε sol και δεν πέρασα άσχημα. Ίσως να είμαι προκατειλημένος επειδή μου αρέσει πολύ το πρόσωπό της και το στυλ της. Στα θετικά το πολύ καλό μασάζ.
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Δουλεύει από της 8 μμ βράδυ και κάνα δύωρο μια Νάνση Ελληνίδα 21 ετών στο ύψος του CAMMELOT.Καλή επιλογή!!!!!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Καποτε η τσατσα η κυρα Σουλα με την κοιλαρα που δουλευε μονιμα νυχτα στο Αν.Γεωργιου 4 μου ειχε πει οτι αυτη ειναι Ρωσσιδα και οτι το ηξερε 100% απο τα χαρτια της...
Οταν τη βρηκα στο Σολ καποια στιγμη την ρωτησα.Δε της αρεσε η ερωτηση,εδειξε αιφνιδιασμενη και δυσανασχετησε...Εκει μ'εβαλε σε σκεψεις.
Καποια πουστια κανει με την καταγωγη της.Βεβαια μικρη σημασια εχει για εμας αλλα μιας και το λες κι εσυ ειπα να το συνεχισω...

Επισης πρεπει να να πω οτι αν προχθες ειπα οτι η Βερονικα και η Μαιρη ειναι υπερτιτημενες,γι'αυτην πρεπει να το πω 10 φορες παραπανω.Μια φορα τη γαμησα και ηταν το απολυτο τιποτα.Μια τυπικοτατη ξεπετα με προκαθορισμενες κινησεις με ακριβεια χιλιοστου.Πραγματικα απορω ακομα...

Oσων αφορα την καταγωγή της νομίζω δεν έχει μεγάλη σημασία απο πού ειναι...Ούτε φυσικά η Βερονικα με ενδιεφερε απο που είναι .Απλα πιστευω πως μετράει να δηλώνεις ρωσσίδα παρα μολδαβέζα,πολονέζα και οτιδηποτε άλλο. Εκτος και αν εχει καποιο πρόβλημα και δεν δηλώνει οτι είναι ρωσσίδα.Στο ουσιαστικό κομμάτι.Αν θεωρητικά ειναι πατάτα η Αντριάννα αυτη για μένα ειναι ο ορισμος της ξεπέτας.Για αυτο και εκανα την παράθεση συμφωνώ απόλυτα σε αυτα που λες, και δεν μπορω να καταλάβω τι κάνει σε μερικους και τους "μαγευει" . Εκτος και αν ειναι διαφορετικη με κάποιους σε σχέση με όλους τους αλλους....
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ξερει κανεις να πει, αν η γνωστη ''Καντυ'' που δουλευει Villa Erotica  μετραει για καμια καταθεση???? :think: :think: :think: :think:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ξερει κανεις να πει, αν η γνωστη ''Καντυ'' που δουλευει Villa Erotica  μετραει για καμια καταθεση???? :think: :think: :think: :think:

μετράει απο όλες τις απόψεις.Σε γενικές γραμμές ισχυει η συνέντευξη που εδωσε στο γνωστο σαιτ.
Μια φορά τουλαχιστον αξιζει να πας...
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
μετράει απο όλες τις απόψεις.Σε γενικές γραμμές ισχυει η συνέντευξη που εδωσε στο γνωστο σαιτ.
Μια φορά τουλαχιστον αξιζει να πας...
Ευχαρηστω πολυ φιλε,να εισαι καλα ;).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom