Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Oσων αφορα την καταγωγή της νομίζω δεν έχει μεγάλη σημασία απο πού ειναι...Ούτε φυσικά η Βερονικα με ενδιεφερε απο που είναι .Απλα πιστευω πως μετράει να δηλώνεις ρωσσίδα παρα μολδαβέζα,πολονέζα και οτιδηποτε άλλο. Εκτος και αν εχει καποιο πρόβλημα και δεν δηλώνει οτι είναι ρωσσίδα.Στο ουσιαστικό κομμάτι.Αν θεωρητικά ειναι πατάτα η Αντριάννα αυτη για μένα ειναι ο ορισμος της ξεπέτας.Για αυτο και εκανα την παράθεση συμφωνώ απόλυτα σε αυτα που λες, και δεν μπορω να καταλάβω τι κάνει σε μερικους και τους "μαγευει" . Εκτος και αν ειναι διαφορετικη με κάποιους σε σχέση με όλους τους αλλους....

Φυσικά και δεν έχει σημασία από που είναι, η όλη κουβέντα έγινε για να σιγουρευτούμε ότι μιλάμε για το ίδιο άτομο. Διάβαζα καιρό πχ για μια Χριστίνα Πολωνέζα που δούλευε sol και δεν μπορούσα να την πετύχω ποτέ, τώρα κατάλαβα ότι πρόκειται για το ίδιο άτομο.

Προυποθέσεις για να περάσεις καλά μαζί της είναι να την γουστάρεις, να υπάρχει άνεση χρόνου και καλή χημεία, πράγματα που μάλλον δεν ισχύουν σε studio. Και πάλι βέβαια δεν συστήνεται σε όσους ψάχνουν για hardcore/PSE ή απλά περιμένουν περισσότερες πρωτοβουλίες/συμμετοχή.  
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αποψε τη νυχτα κατοπιν τηλεφωνου διοτι σκεφτομαι να βολταρω...

-Κωλετη.Η Τανια η γυναικαρα
-Νικ.Ουρανου 1.Η Αντριανα το μπαζο με τα πλαστικα βυζια.Η Εβελινα γυρισε πρωιnη λεει
-26ης Οκτωβριου 35.Η Νασια-Ναστα η καινουρια
-Λαφαμ.Η Ρουμανα Χριστινα με τις βυζαρες :tits: :tits:
-Σαπφους 8.Το καυλακι η Λαουρα με τις βυζαρες απαντησε η ιδια και με καυλωσε τηλεφωνικως.Χαζογελουσε και ελεγε...εσυ γκαμησες εμενα?Και οπως μου ειπε...
-Τανταλου 9.Η Σοφια που εχει και φωτο στο αλλο σαϊτ αλλα δε την εχω δει live

Ερημιτη,ΑνΓεωργιου 4,Μαντζαρου,26ης 52 δεν απαντανε οι πουσταρες
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους...η βερονικα δουλευει ακομα???εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με το αθλημα και η ερωτηση μου μπορει να ακουστει χαζη...υπαρχει καποιοα που να ειναι στο στυλ τησ βερονικας???
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αποψε τη νυχτα κατοπιν τηλεφωνου διοτι σκεφτομαι να βολταρω...

-Τανταλου 9.Η Σοφια που εχει και φωτο στο αλλο σαϊτ αλλα δε την εχω δει live
Ωπαααα...γραψτε λαθος εδω.Η Ζωη εχει φωτο και οχι η Σοφια.Μπερδευτηκα

Επισης συνεχιζουν να μην απαντανε τα αλλα 4 που ανεφερα.Προφανως θα΄ναι κλειστα αποψε
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11


-Κωλετη.Η Τανια η γυναικαρα  Για πολλα γαμησια φαινεται να ειναι

-26ης Οκτωβριου 35.Η Νασια-Ναστα η καινουρια - Κουκλαρα
-Λαφαμ.Η Ρουμανα Χριστινα με τις βυζαρες :tits: :tits: - Το πιο βρωμικο hardcore γαμησι της πολης
-Σαπφους 8.Το καυλακι η Λαουρα με τις βυζαρες απαντησε η ιδια και με καυλωσε τηλεφωνικως.Χαζογελουσε και ελεγε...εσυ γκαμησες εμενα?Και οπως μου ειπε... Σαν να βελτιωθηκε αυτη πολυ προσχαρη τη βλεπω κι εγω τελευταια
-Τανταλου 9.Η Σοφια που εχει και φωτο στο αλλο σαϊτ αλλα δε την εχω δει live - Μετρια φατσα,αλλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΚΩΛΟΣ ΛΕΜΕ


 

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζοντας κριτική από συναγωνιστή για Νάσια στο 35Α (δίμετρη, κορμί λαμπάδα, κλπ), πήγα σήμερα ειδικά για αυτή. Δυστυχώς δεν ανταποκρίνεται στις περιγραφές. Ύψος το πολύ 1.65, και κώλος αχλάδι. Πρόσωπο όμορφο άλλα προσωπικά μόδις είδα την αχλαδούμπα ξενέρωσα. Λίγη ακρίβεια στις περιγραφές δεν βλάπτει. Πές ότι σ'αρεσε, πές ότι πέρασες καταπληκτικά αλλά όχι και κορμί λαμπάδα η αχλαδοκώλα.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480

Επισκέπτης
Διαβάζοντας κριτική από συναγωνιστή για Νάσια στο 35Α (δίμετρη, κορμί λαμπάδα, κλπ), πήγα σήμερα ειδικά για αυτή. Δυστυχώς δεν ανταποκρίνεται στις περιγραφές. Ύψος το πολύ 1.65, και κώλος αχλάδι. Πρόσωπο όμορφο άλλα προσωπικά μόδις είδα την αχλαδούμπα ξενέρωσα. Λίγη ακρίβεια στις περιγραφές δεν βλάπτει. Πές ότι σ'αρεσε, πές ότι πέρασες καταπληκτικά αλλά όχι και κορμί λαμπάδα η αχλαδοκώλα.

Κ εγώ την είδα στα πεταχτά σήμερα γιατί μόλις πήγαμε πλακώσανε ελέγχοι και την πήραν μέσα στο δωματιάκι για τσεκάπ. Όντως ψιλομεγάλα μπούτια. Το βυζί της μου φάνηκε να έχει volume μέσα από το σουτιενάκι της.
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Διαβάζοντας κριτική από συναγωνιστή για Νάσια στο 35Α (δίμετρη, κορμί λαμπάδα, κλπ), πήγα σήμερα ειδικά για αυτή. Δυστυχώς δεν ανταποκρίνεται στις περιγραφές. Ύψος το πολύ 1.65, και κώλος αχλάδι. Πρόσωπο όμορφο άλλα προσωπικά μόδις είδα την αχλαδούμπα ξενέρωσα. Λίγη ακρίβεια στις περιγραφές δεν βλάπτει. Πές ότι σ'αρεσε, πές ότι πέρασες καταπληκτικά αλλά όχι και κορμί λαμπάδα η αχλαδοκώλα.

Καλα ρε φιλε μη μας δειρεις κιολας να πουμε...Εχω γραψει και παλαιοτερα οτι τα γουστα ειναι υποκειμενικα,αλλα τα ματια του λαγου και αλλα της κουκουβαγιας.1.65 δεν ειναι,ειναι ψηλοτερη και χωρις τα τακουνια και ουτε εγω ειμαι κοντος για να μπερδευτω και ουτε αχλαδοκωλα ειναι,δυσκολα βρισκεις τετοιο κορμι στα μαγαζια μας.Βασικα οχι οτι θα κατσω να σκασω κιολας απλα κουβεντα να γινεται φιλε.Εδω εχουν γινει θεες και θεες κατι μπαζα,αυτη σε χαλασε??? Δε νομιζω τακη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τι ελεγχοι μαανες; :think:
 

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Καλα ρε φιλε μη μας δειρεις κιολας να πουμε...Εχω γραψει και παλαιοτερα οτι τα γουστα ειναι υποκειμενικα,αλλα τα ματια του λαγου και αλλα της κουκουβαγιας.1.65 δεν ειναι,ειναι ψηλοτερη και χωρις τα τακουνια και ουτε εγω ειμαι κοντος για να μπερδευτω και ουτε αχλαδοκωλα ειναι,δυσκολα βρισκεις τετοιο κορμι στα μαγαζια μας.Βασικα οχι οτι θα κατσω να σκασω κιολας απλα κουβεντα να γινεται φιλε.Εδω εχουν γινει θεες και θεες κατι μπαζα,αυτη σε χαλασε??? Δε νομιζω τακη


Φυσικά και είναι υποκειμενικά τα γούστα, οι περιγραφές όμως πρέπει να είναι αντικειμενικές και ανεξάρτητα από τα γούστα του καθενός. Εκτός αν εννοούσες λαμπάδα απ'αυτές που έχουν και το ποτηράκι στο κάτω μέρος  :grin: :grin:
φιλικά...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Φυσικά και είναι υποκειμενικά τα γούστα, οι περιγραφές όμως πρέπει να είναι αντικειμενικές και ανεξάρτητα από τα γούστα του καθενός. Εκτός αν εννοούσες λαμπάδα απ'αυτές που έχουν και το ποτηράκι στο κάτω μέρος  :grin: :grin:
φιλικά...

τι ειπε ο τυπος.!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
καλησπερα σε ολους...η βερονικα δουλευει ακομα???εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με το αθλημα και η ερωτηση μου μπορει να ακουστει χαζη...υπαρχει καποιοα που να ειναι στο στυλ τησ βερονικας???
Η Βερονικα φιλε δουλευει στο μαγαζι της Προμηθεως 11, και εχει την κλασικη παντα βαρδια οπου ειναι βραδυνη απο της 7:00μμ και μετα να ξερεις ;).
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Φυσικά και είναι υποκειμενικά τα γούστα, οι περιγραφές όμως πρέπει να είναι αντικειμενικές και ανεξάρτητα από τα γούστα του καθενός. Εκτός αν εννοούσες λαμπάδα απ'αυτές που έχουν και το ποτηράκι στο κάτω μέρος  :grin: :grin:
φιλικά...


:2funny: :2funny: :grin: καλο ρε... Απλα δεν μπορουμε να κανουμε τσαρκα και να ψαχνουμε να βρουμε τι γουστο εχει και θελει ο καθενας.
Παντως η συγκεκριμενη ειναι πολλη καλη και δεν εχει ποτηρακι  :cheesy: :grin: :2funny:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
:2funny: :2funny: :grin: καλο ρε... Απλα δεν μπορουμε να κανουμε τσαρκα και να ψαχνουμε να βρουμε τι γουστο εχει και θελει ο καθενας.
Παντως η συγκεκριμενη ειναι πολλη καλη και δεν εχει ποτηρακι  :cheesy: :grin: :2funny:
έκανα τσάρκα και εγω σημερα το βράδυ γυρω στης 10 λοιπόν ξεκινησα απο φρίξου 14 όπυ ηταν ανοιχτο με ξηλωμένες ταμπέλες και δουλευε η Εμμανουέλα η λεπτή της κεφαλληνίας και κωλέτης....
Ανδ. Γεωργιου Λαφαμ η Χριστίνα μόνη της και ισως αυριο βραδυ να δουλέψει η Μαρία.
Ανδρεου Γεωργιου Βιτρινάτο πρέπει να ηταν η Τζούλια γιατι απο τις περιγραφες ηταν ενα ωραιο μωρό κοντούλα ,με πιασηματάκια καστανο σγουρό μακρι μαλλί και ωραιο οπρόσωπο ΜΟΥ θύμισε λίγο Κελυ απο Βαρδάρη....
Μετα καρφί σε Κατεχάκη οπυ δούλευε η αλλη η Εμμανουέλα η οποια ειναι ψιλομεγαλουτσικη οπως την έκοψα και ενω είμαι ετοιμος να περάσω στο δωμάτιο και ακολουθούσε ενας συνάδελφος παω να μπω στο δωμάτιο και βλέπω μια γάτα να καθεται πάνω στο κρεβάτι....εξαφανίζόλ παιδια....εδωσα την σειρα μου στον συνάδελφο και την έκανα.(Να μου πεις η γατα σε πείραξε?...)
Ειδα πως Μαντζάρου ηταν κλειστο το 1 και ανοιχτο το αλλο που ειναι στον οροφο,υπέθεσα πως θα ηταν καμμια Λιζα-Βικτωρία-Ναταλί και την έκανα για βαρδάρη .
Τανταλου στον ενα στουντιο δουλευε η Σοφία η οποια μου εδειξε πως ειναι πολυ κρυόκωλη και πρέπει να μην λέει μεσα (ετσι μου λεει το ενστικτο μου)
Αλουμινάτο ειχαμε την Ζωη απο το Μαρινόσπιτο η οποια θα δουλευε μεχρι της 12 και μετα αλλαγη.
Μαρινόσπιτο Ταντάλου δουλευε μια γεματούλα αδιάφορη για τα γολυστα μου.
Στο Στούντιο στην σαπφους(ανορθογραφο) η Λαουρα και απεναντι σαπφους σε ενα απο τα διδυμα η Ιονέλα η οποία ειναι φανταστικό μωρό...
μετα στροφη και παω για προμηθεος οπου πήγα μονο στο μπλέ οπου δούλευε η Βίκυ με τις βυζάρες η ουκρανέζα και διπλα στο προμηθεος δούλευε η Λαουρα η ορίτζιναλ η οποία εμενα δεν μου κάνει κλίκ.....
Είδα και αποείδα και δεν ήξερα που να μπώ γιατι δεν μου αρεσαν οι επιλογές που είχα....
Παω να δω την Τάνια αλλα σκεφτηκα τον gl που είπε πως ειναι φόλα και δεν μπήκα καν.Υπεθεσα πως ισως να ειναι η ΤΆΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ Λαφαμ ... είναι???
και ετσι μη έχοντας αλλες επιλογες περνάω απο 26ης εκτης οπου δουλευε η Μιχαέλα απο προμηθέος και εφυγα για golden stars να δω την Νασια....

Παιδιά για τα δικά μου τα γουστα η μικρόυλαεχει κοντο καρέ μαυρο μαλλί, ασπρη επιδερμίδα, εχει φοβερο πρόσωπο, μικρο  στήθος αλλα ωραίο ,ο κώλος της ειναι οπως ειπε καποιος αχλαδέ αλλα ωραίος και για τα δικά μου γούστα ειναι κορμάρα....Δεν ειναι φωτομοντέλο αλλα αρχοντική γυναίκα και δεν ειναι κοντόυλα απλα φορουσε κατι γόβες και εδειχνε πιο ψηλη ασχετως αν ειναι μετρια.
Φοβερό μουνι μεσα και εγω πέρασα πολυ ωραία μοσχοβολούσε και ηταν πεντακάθαρη.
Ελληνικα δεν τα κατεχει αλλα μιλαει αγγλικά οποτε θα βγάλετε ακρη αν και δεν χρειάζεται καθως δεν μιλάει πολύ.
Νομίζω πως αν δεν εξαφανιστει συντομα σε 1 χρόνο θα είναι τόπ.
Η τσατσα μου ειπε πως αναμένουν και αλλες κοπέλες σύντομα.
Ασχετο το μόνο κακό ειναι οι τσιμπημένες τιμές στο μαγαζί,αλλα και παλι θα προτιμουσα να παω εκει παρα κάπου  που θα γαμαω μαζι με μια γατούλα....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
η βολτα μου πριν λιγο εληξε προωρα μεν πετυχημενα δε...Ειχα ολη την καλη διαθεση να κανω ενα καλο ρεπορταζ απ'αυτα που συνηθιζω αλλα...
Ξεκινησα απο Προμηθεως 25 με την προοπτικη να μαθω ποια ειναι στο Κατεχακη και σε περιπτωση που ηταν η Ειρηνη να μην παω γιατι δε θα αντιστεκομουν και υποτιθεται οτι ηθελα κατι καινουριο.
Ελα ομως που την πατησα με τον ιδιο τροπο καθοτι μπροστα μου ειδα τη Μαρα σε μια απο τις σπανιες νυχτερινες εμφανισεις της και μετα απο πολυ καιρο Βαρδαρη οποτε μπηκα κατευθειαν.
Ε οταν βγηκα δε μου ειχε μεινει ουτε αναπνοη αλλα ουτε και ποδια γιατι για 10 λεπτα περιπου ημουν σε σταση σπαγγατο πανω στο κρεβατι και ειχα το κεφαλι της Μαρας απο κατω να μου γλειφει τ'αρχιδια με μανια.Οποτε επεστρεψα εξοντωμενος και λεπτομερειες ακολουθουν στην κριτικη...
 

Επισκέπτης
τι ελεγχοι μαανες; :think:

Αστυνομία! Ρωτούσαν το όνομα της τσατσάς της κοπέλας αν έχει άδεια το μαγαζί κτλ, περιμέναν να βγεί από μέσα η γκόμενα. Τις προάλλες πριν καμιά βδομάδα ήταν ασφαλίτες στο Ταντάλου 9, μας ζητήσαν και ταυτότητα.
Το κακό της υπόθεσης είναι ότι καθυστέρουν τα κορίτσια από τη δουλειά τους!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
καλησπερα σε ολους...η βερονικα δουλευει ακομα???εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με το αθλημα και η ερωτηση μου μπορει να ακουστει χαζη...υπαρχει καποιοα που να ειναι στο στυλ τησ βερονικας???

Η Λούση του Λαφάμ κατά τη γνώμη μου έχει πολύ παρόμοιο στυλ με την Βερόνικα στο τι κάνει μέσα στο δωμάτιο. Δεν της μοιάζει βέβαια, κάνει προγράμματα σε πολύ καλύτερο χώρο και δεν πετάει τα κουφά που ενίοτε πετάει η Βερόνικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom