Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (4 μέλη και 67 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Τελικα ρε παιδες, η Χριστινα που δουλευε πολυ παλια κοροβαγκου ξανα γυρισε? γιατι ειδα και κατι φωτος που της μοιαζουν που ειναι σαν Κριστυ αλλα ενα παλικαρι εγραψε σε μια κριτικη οτι ειναι μελαχροινη τωρα... πιστευω πιο πολυ της πηγαινε το ξανθο.
οχι φιλε...αλλη είναι...εσυ λες προφανως το ξανθο μοντελο με τη σιλικονη...σωστα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πάω για ντρινκ στο W.........Να κάνω και έφοδο στις γύρω "σκοπιές" ή έχει σταλεί περίπολο?

Το κεγεριτισματα να ντινεις  :cheesy:
Γιααα

Νο νο!!! οι μιλφ στους μιλφακιδες τα πιπίνια εδώ, έκαστος στο είδος του κ ο λουμίδης στους καφέδες!  :sunglasses:

Γεια σου πιπινοκομαντο  :cheesy:


οχι....προ φορουμ εποχες απο λαφαμ

Δεν ειναι η Τανια  που ειχε ξαναεμφανιστει Κωλετη πριν κατι μηνες για λιγο
η οποια ειχε δουλεψει Λαφαμ απ οτι ξερω ( Ρωσιδοσωμα απο χωριο γειτονικο της Ρεβεκκας )

Απλα ειναι αλλη,  αυτο .
Το λεω μη μπερδευτει κανεις  :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τελικα ρε παιδες, η Χριστινα που δουλευε πολυ παλια κοροβαγκου ξανα γυρισε? γιατι ειδα και κατι φωτος που της μοιαζουν που ειναι σαν Κριστυ αλλα ενα παλικαρι εγραψε σε μια κριτικη οτι ειναι μελαχροινη τωρα... πιστευω πιο πολυ της πηγαινε το ξανθο.

Ναι ειναι μελαχρινη
μια Χτιστινα που δουλευε παλια και μετα ηταν στο Σολ , αυτη ...
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Νο νο!!! οι μιλφ στους μιλφακιδες τα πιπίνια εδώ, έκαστος στο είδος του κ ο λουμίδης στους καφέδες!  :sunglasses:
  ΟΚ! σε σενα μονο τα πιπινια!!Εγω ειμαι καλος μυλος και ΟΛΑ τ'αλεθω!!Απλα μονο καλης ποιοτητος αλλα καθε κατηγοριας!!!!!!  :rockon:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Μικρη βολτα χθες βραδυ, για ελεγχο των νεων αφιξεων που αναφερθηκαν.

Δυστυχως στο βιτρινατο, που ηταν ο πρωτος στοχος, ηταν εντελως αδυνατο να παρκαρεις
σ΄ολη την Ανδρεου Γεωργιου.

Δευτερη σταση η Κωλεττη, για να δω την Τανια. Ενδιαφερουσα περιπτωση μου φανηκε. Ψηλη,
λιγο ενισχυμενη, με ωραιο χαμογελο. Μπηκε στη λιστα.

Τριτη και τελευταια σταση η Κατεχακη. Μου συστηθηκε σαν Αντρεα-Εμμανουελα. Δεν ηταν
κατι το εντυπωσιακο, αλλα στο σαλονι βγηκε με αρκετο ναζι και με εψησε να περασω.
Στο δωματιο μπηκε πολυ επιθετικα. Φοβηθηκα οτι θα με βιασει!! :grin: :grin: :grin:
Ειδα κι επαθα να αποφυγω τα γλωσοφιλα της! Εκανε σαν να ειχε να γαμηθει μηνες!
Ολο το σκηνικο ομως ηταν εντελως fake, κι απο μενα δεν θα ξαναπροτιμηθει.
Για οσους θελουν "αγριες" καταστασεις, προτεινεται.
ειναι αυτη η εμμα που γλυφει μεχρι την κωλοτρυπα;
εμφανησιακα πως ειναι
δεν αξιζει δηλαδη;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πρωινή βόλτα στο Βαρδάρη, γενικά ησυχία αλλά όχι δραματικές καταστάσεις του τύπου δεν έχουμε δουλειά, κλείνουμε κλπ.

Αναλυτικά οι κοπέλες που βρήκα στο δρόμο μου ήταν.

- Προμηθέως 11 , Η Τζοάννα με πελάτη μέσα στο δωμάτιο, αποχώρησα διακριτικά, δεν έλαχε ούτε και σήμερα.

- Προμηθέως 14 , Η Σουζάνα, άλλαξε το μαλλί το κόντυνε  και το έκανε μελαχρινό, βυζάκια όξω είχε, πολύ τρυφερά, και κολάρα για πήδημα, έχει δοκιμαστεί, θα επαναληφθεί αλλά πιο αργότερα. Από τις δυνατές πρωινές επιλογές, από τα λεγόμενα της μαντάμ έχει γίνει πια μόνιμη στο κατάστημα.

- Προμηθέως 19 ,δεν πέρασα για προφανείς λόγους. :tits:

- Προμηθέως 25 , μια μουνάρα που έμεινα άγαλμα, με όξω τα βυζιά και αυτή μαλλί μακρύ με εξτένσιονς, την κοιτάω 3 sec, η Κάρμεν αναφωνώ, όχι Καραμέλα μου ανταπαντά εκείνη, τρελοκομείο σκέτο, κούνησα λίγο το κεφάλι μου και έφυγα, θα ξαναπάω κάποια στιγμή αλλά σήμερα δεν ήθελα κασκαντεριλίκια. Η τσατσά με πίεζε να περάσω, έλα έχει κέφια σήμερα αλλά δεν μάσησα.

- Σαπφώς 20 , Η Μόνικα η ντεμέκ ισπανίδα με τα βυζάκια όξω και αυτή, σήμερα κάτι σκίρτησε μέσα μου για αυτή αλλά δεν ήταν τόσο δυνατό ώστε να με κάνει να περάσω.

- Σαπφώς 5 ,Η Καμέλια, εμφανώς αδυνατισμένη και περιποιημένη, ήρθε με αγκάλιασε και με φίλησε, αφήνοντας πάνω μου λίγο από το πατσουλί που φορούσε δεν ψήθηκα όμως αν και στη μία και μοναδική φορά που την τίμησα πριν ένα χρόνο περίπου δεν με είχε αφήσει κακές εντυπώσεις.

- Σαπφώς 7 , Η Νικολ η Γκαλίδα, αποχώρησα ευγενικά χωρίς να κάνω τον κόπο να την δω.

- Σαπφώς 8 , Η Άντζελα, ένα πιπίνι πάρα πολύ λεπτό, μελαχρινή, και καλούλα ,αλλά όχι για τα δικά μου γούστα.

- Ταντάλου & Σαπφώς , Η Γιάννα με πελάτη στο δωμάτιο αποχώρησα και από εκεί.

- Ταντάλου 14 , Η Ζωή η Μολδαβή, δεν μου έκανε κλικ αλλά έχει καλές κριτικές, ήταν ορεξάτη και ευδιάθετη.

- Ταντάλου 8Α ,μια Μαυρούλα με το όνομα Πάμελα, δεν συγκράτησα  με τη μία το όνομα της και ξαναρώτησα την τσατσά, και μου πετάει την ατάκα, δεν σε άρεσε το όνομα της και δεν περνάς.

- Ταντάλου 9 ,Η Άντζη, δροσερό και χαμογελαστό πιπίνι από Ουγγαρία με κορμί κόλαση και κολάρα αριστούργημα, όπου έγινε και η κατάθεση, :fuck1: πέρασα πολύ καλά, υπάρχουν βέβαια κάποια σημεία άξια σχολιασμού που θα αναλυθούν εκτενώς στην κριτική που θα ακολουθήσει.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Τελικα ρε παιδες, η Χριστινα που δουλευε πολυ παλια κοροβαγκου ξανα γυρισε? γιατι ειδα και κατι φωτος που της μοιαζουν που ειναι σαν Κριστυ αλλα ενα παλικαρι εγραψε σε μια κριτικη οτι ειναι μελαχροινη τωρα... πιστευω πιο πολυ της πηγαινε το ξανθο.

Αυτή είναι.
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες!!
η λαουρα original που δουλευε στο τσιρκο μηπως την εχει παρει το ματι σας πουθενα??
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλησπερα συναγωνιστες!!
η λαουρα original που δουλευε στο τσιρκο μηπως την εχει παρει το ματι σας πουθενα??

Έχει θεαθεί τελευταία στο Προμηθέως 14, βραδινή βάρδια, θα πρέπει να το τσεκάρεις όμως. Κάποια στιγμή είχε περάσει και από Κεφαλληνίας, λογικά σε κάποιο από τα δύο θα την πετύχεις.  ;)
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
ευχαριστω!!!βγαινω για αναγνωριση και θα ενημερωσω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
gagarin με μπερδεψες, γιατι λες οτι δεν ειναι αυτη? μηπως εβαψε το μαλι μαυρο και μπερδευτηκες γιατι 2 αλλοι συναγωνιστες ειπανε οτι ειναι οντως αυτη.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
το τι ειπανε οι συναγωνιστες δεν με ενδιαφερει...εγω λεω πως ΔΕΝ ειναι η χριστινα η πολωνεζα η ξανθια πανεμορφη με σιλικονη και οχι φανταστικη στο δωματιο που ηταν παλια κοροβαγκου 5....

αν τωρα λεμε αλλη με τα παιδια οκ
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
το τι ειπανε οι συναγωνιστες δεν με ενδιαφερει...εγω λεω πως ΔΕΝ ειναι η χριστινα η πολωνεζα η ξανθια πανεμορφη με σιλικονη και οχι φανταστικη στο δωματιο που ηταν παλια κοροβαγκου 5....

αν τωρα λεμε αλλη με τα παιδια οκ


Μια ειναι η Χριστινα η Πολωνεζα που ηταν ξανθια οταν δουλευε κοροβαγκου, μετα κεφαληνιας μετα φριξου και τελος στο σολ μπαροβια με αλαγμενο μαλι μελαχρινο, το λεει και ο Apollo στην προσφατη κριτικη του, και δεν νωμιζω να κανει λαθος, αρα ειναι αυτη.-
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
το τι ειπανε οι συναγωνιστες δεν με ενδιαφερει...εγω λεω πως ΔΕΝ ειναι η χριστινα η πολωνεζα
και ποια ειναι ρε παιχτη αυτη;καινουρια;για λεγε καμια λεπτομερεια να καταλαβουμε δλδ....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
προσοχη γνωστη πατατα

και η απαντηση του προεδρου μας.! αναφερετε στην Τανια, αυτην που αντικρισα κατα της 9.??? ηταν.??? να σαλοναρει στην υποδοχη, ξανθια ζουμπουρλου μεσα σε ροζ συνολακι, γαμισιμη θα ελεγα, αν δεν θυμομουνα τα λογια του gl θα περναγα μιας και πηγαινα για την σιλικονουχα Τζια, αλλα Τζια δεν βρηκα, οποτε εφυγα για κατεχακη μηπως βρω την Μαρα του gameover, να της δωσω μια δοκιμαστικη ευκαιρια, αλλα Μαρα δεν ειδα...τι ειδα.???

Τριτη και τελευταια σταση η Κατεχακη. Μου συστηθηκε σαν Αντρεα-Εμμανουελα. Δεν ηταν
κατι το εντυπωσιακο, αλλα στο σαλονι βγηκε με αρκετο ναζι και με εψησε να περασω.
Στο δωματιο μπηκε πολυ επιθετικα. Φοβηθηκα οτι θα με βιασει!! :grin: :grin: :grin:
Ειδα κι επαθα να αποφυγω τα γλωσοφιλα της! Εκανε σαν να ειχε να γαμηθει μηνες!
Ολο το σκηνικο ομως ηταν εντελως fake, κι απο μενα δεν θα ξαναπροτιμηθει.
Για οσους θελουν "αγριες" καταστασεις, προτεινεται.

Εμμα στην υποδοχη, Αντριανα-Εμμανουελα απο Ρουμανια μεσα στο δωματιο, 27 χρωνων, μικροδειχνει θα ελεγα, ζουμπουρλιδικο μπακλαβαδακι, προσωπακι εφαμιλο της Σαρας.! ηταν θα ελεγα ταμαμ.!! βυζακι φυσικο μεσαιο με μεγαλη ρωγα κρεμαει ομορφα, περασα μεσα και την περημενα, με το που μπηκε θα ελεγα οτι συμφωνω απολυτα με τον συναθλητη Hagem...επιθεση στο φουλ, προκαταρτικα στο φουλ και γλωσσοφιλα, να τα αποφευγω, να με γλυφει τα μουτρα προσπαθωντα να μου αποσπασει φιλια, και στο τελος μου τα εδωσε με το ζορι, αρα εγω θα ελεγα οτι με βιασε.! εχωσε την γλωσσα της στο στομα μου η προστυχη.!!  :tickedoff: τελος παντων υπεκυψα και φιλιομασταν παθιασμενα οταν εκσπερματωσα, με το που εφυγε επανηλθα στον πραγματικο κοσμο μου.!! πηγα στον νυπτηρα και προσπαθησα να πλυνω το στομα μου σαν συχασιαρης που ειμαι.!!  :2funny: μου ηρθαν και κατι αναγουλες στις σκεψεις που μου ερχοντουσαν.!!  :headbang: απο τον παραδεισο στην κολαση σε δευτερα.!! εφυγα γαμιοντας και πηγα και εκανα γαργαρες με κατι τζωνι και κατι βοτκες να σκοτωσω τα μικροβια.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
τεσπα το μωρο αξιζε για εμενα, αναλυτικα στην κριτικη που θα ακολουιησει, εγω θα ξαναπαω... :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ειναι αυτη η εμμα που γλυφει μεχρι την κωλοτρυπα;
εμφανησιακα πως ειναι
δεν αξιζει δηλαδη;

Ενταει κολωτρυπα δεν γλυφει, για να γλυψει πρεπει να ανοιξεις τα ποδια σου διαπλατα, και να το θες να σου την γλυψει.!!  :2funny: :2funny: ...αλλα η γλωσσα της κατεβενει και ποιο κατω απο τα μπαλακια, τα οποια μπαλακια τα περηποιηθηκε δεοντως 2 φορες... :rockon: :rockon:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
και ποια ειναι ρε παιχτη αυτη;καινουρια;για λεγε καμια λεπτομερεια να καταλαβουμε δλδ....
gl εγω ειχα παει παλιοτερα με χριστινα οχι οπως ο apollo64...αν αλλαξε τοσο απο παλια τι να πω ρε παιδια...απλα ενα σορρυ....εμενα δε μου θυμιζει τιποτα απο την παλια χριστινα οπως την ειδα...εκτος αν ειδα αλλη...πεμπτη βραδυ κοροβαγκου....οποιος θυμαται προγραμμα ας πει
 

PARADISE LOST

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπερα,μαγκες μετα το comeback !! της Αντριανας στη βιλα,πηγε κανεις ;; Ψηνομαι πολυ να παω και οι κριτικες που διαβασα ειναι πολυ καλες,ασχετα που ειναι πριν φυγει .. Ειναι βεβαια πιο πολυ πρωι,κατι που δεν με βολευει παρα πολυ,αλλα παλευεται αυτο ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom