Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
βερονικα βραδυ,νικολ πρωι.....αλλα ρε παπαζιτς θα ψηφισεις τον τζο και θα ξεχασεις το ντερτι που μοιραστηκαμε για την αγαπημενη μας δαναη; :headbang:

Επεταχθην ως πεος ο ψηφοθηρας  :idiot:

Αμα ειναι ετσι και γω θα σε ψηφησω , και μαζι μοιραατηκαμε την Δαναη ...
εφαγες κερατο που πηγε συννεφο  :thefinge:

χοχοχο


Παπαζιτσ θα σκασεις μυτη δηλαδι ?  :think:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Αϊντε... ώρα να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.

Γαμαϊκανέ ξεσήκωσες το κόσμο τζάμπα. Γύρισα από Τζούλια στο βιτρινάτο, το βυζί της είναι σιλικόνη. Είναι μεγάλο επίσης πρέπει να είναι D αντάποκρίνεται για γούστα βυζολάγνων νομίζω που δεν έχουν κόλλημα στο μη-natural. Στο πάνω μέρος του είναι ωραίο γιατί εκεί νιώθεις το πρώην βυζάκι της και από κάτω κ στο πλάι είναι η ΣΙΛΙΚΟΝΗ. Έχει κάλη αίσθηση για σιλικόνη αλλά είναι σιλικόνη. 3 σελίδες παπαρολογίες για άλλη μια πλαστικούρα  :coffee:

Άλλη φόρα μην μιλάς με τόση σιγουρία για πράγματα τα οποιά δεν γνωρίζεις όσο καλά θες να νομίζεις.

Η γκόμενα κατά τα άλλα είναι σφιχτή γουστάρει δυνατό γαμήσι για να τελείωσεις γρήγορα φυσικά και λέει καυλόλογα αναλυτικότερα θα γράψω κριτική αργότερα..
κανε την κριτικη σου και μην αναφερεσαι στο ονομα μου
εγω δεν ειπα οτι ειναι η σουπερ γκομενα αλλα οτι αυτη την στιγμη εχει το καλυτερο σε αφη βυζι
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
κανε την κριτικη σου και μην αναφερεσαι στο ονομα μου
εγω δεν ειπα οτι ειναι η σουπερ γκομενα αλλα οτι αυτη την στιγμη εχει το καλυτερο σε αφη βυζι

Όπα Γαμαικανέ, επειδή σε εκτιμώ σε παρακαλώ να σβήσεις την τελευταία σου λέξη για τον χαρακτηρισμό σου για τον Μαανες ο οποίος πιστεύω σου έκανε μεν κριτική αλλά καλοπροαίρετη, και δεν του αξίζει με τίποτα ο χαρακτηρισμός.

Εγώ έχω δεχθεί στο παρελθόν πολύ χειρότερη κριτική από αυτή απάντησα μεν καυστικά ίσως, άλλα δεν έβρισα κανέναν, εξάλλου όλα είναι μέσα στο πνεύμα της ενημέρωσης. Μπορείς φυσικά να απαντήσεις αλλά όχι με τέτοιο χαρακτηρισμό. Δεν βοηθά…….
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Όπα Γαμαικανέ, επειδή σε εκτιμώ σε παρακαλώ να σβήσεις την τελευταία σου λέξη για τον χαρακτηρισμό σου για τον Μαανες ο οποίος πιστεύω σου έκανε μεν κριτική αλλά καλοπροαίρετη, και δεν του αξίζει με τίποτα ο χαρακτηρισμός.

Εγώ έχω δεχθεί στο παρελθόν πολύ χειρότερη κριτική από αυτή απάντησα μεν καυστικά ίσως, άλλα δεν έβρισα κανέναν, εξάλλου όλα είναι μέσα στο πνεύμα της ενημέρωσης. Μπορείς φυσικά να απαντήσεις αλλά όχι με τέτοιο χαρακτηρισμό. Δεν βοηθά…….
εξηγησε μου λιγο
εδω περα πουτανες κριτικαρουμε η κριτικες αλλων;;;;
αυτος που εκθιαζε το χαπατο, την ξεπετα την λιλη απο το ανδρεου γεωργιου 4
και πηγα και πεταξα 50 ευρα τον  ειπα τιποτα;;
φιλαρακο και εγω σε εκτιμω αλλα εχεις αδικο ;)
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Αν εγώ είμαι μαλακάς εσύ τι είσαι που δεν μπορείς να ξεχωρίσεις ένα ψεύτικο από ένα αληθινό βυζί?...
:rockon: :rockon:
Ρε παλλικάρια....Χαλαρώστε ρε σεις...Δεν παιζει τίποτα....Κραταμε όλοι μας την καλη διαθεση για ενημέρωση.Το αν ειχει το καλυτερο βυζί ή τον πιο σφιχτό κωλο η οποιαδήποτε πουτανα,είναι πολυ υποκειμενικό.Για μενα προσωπικα,το καλυτερο βυζι ειναι αυτο που με φτιαχνει περισσοτερο.Τυχαινει να το εχει η Αφρουλα για παραδειγμα.Τι πρεπει ν αρχισω να λεω?Να σας πεισω όλους?Δεν γινεται.Ο καθενας απο την δικη του οπτικη.Απλα βαζουμε ολοι μας μετα καποια γενικα αντικειμενικα κριτηρια (πχ το μεγεθος) και εχουμε καλη διαθεση ειτε να βοηθησουμε ο ενας τον αλλον είτε να αποτρεψουμε ο ενας τον αλλον απο φολες.Κακό σκοπο,και εχουν μονο οι νταβαδες που θελουν να μας παραπλανουνν...Χαλαρωστε λοιπον..δεν αξιζει να μιλαμε ασχημα.Μια αστοχη παρατηρησ,σηκωνει μια συγγνωμη και τελειωσε...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εξηγησε μου λιγο
εδω περα πουτανες κριτικαρουμε η κριτικες αλλων;;;;
αυτος που εκθιαζε το χαπατο, την ξεπετα την λιλη απο το ανδρεου γεωργιου 4
και πηγα και πεταξα 50 ευρα τον  ειπα τιποτα;;
φιλαρακο και εγω σε εκτιμω αλλα εχεις αδικο ;)

Εδώ μέσα είμαστε μια όμορφη παρέα και καλοπροαίρετα μπορούμε να κριτικάρουμε πιστεύω τα πάντα. Επειδή το σπορ που ασκούμε πέρα από δύσκολο έχει και πολλές ιδιαιτερότητες όσο περισσότερες γνώμες ακούγονται τόσο το καλύτερο.

Ειδικά όταν οι γνώμες ανήκουν σε εσένα, τον Maanes, εμένα και καμιά 20αρια ακόμη που προσπαθούμε καθημερινά με ενημερώσεις μας να κρατήσουμε ζωντανό αυτό το θρεντ, είναι καλό να ακούγονται και καμιά φορά γνώμες μέσα από κριτικό βλέμμα.

Εγώ σε αυτό που διαφωνώ αγαπητέ Γαμαϊκανέ είναι στον χαρακτηρισμό που σε παρακαλώ να διαγράψεις μέσα στο χρόνο που σου δίνεται να το κάνεις, κατά τα άλλα ένας πολιτισμένος διάλογος γύρω από το θέμα θα είναι και εποικοδομητικός και χρήσιμος.

Το θέμα σηκώνει πολύ συζήτηση……
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Επεταχθην ως πεος ο ψηφοθηρας  :idiot:

Αμα ειναι ετσι και γω θα σε ψηφησω , και μαζι μοιραατηκαμε την Δαναη ...
εφαγες κερατο που πηγε συννεφο   :thefinge:

χοχοχο


Παπαζιτσ θα σκασεις μυτη δηλαδι ?  :think:
Ναι,πάνε φωτοστόλισε την είσοδο της πόλης. θα έχουμε επιστροφή papazic No 132  :grin:  :2funny:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
:rockon: :rockon:
Ρε παλλικάρια....Χαλαρώστε ρε σεις...Δεν παιζει τίποτα....Κραταμε όλοι μας την καλη διαθεση για ενημέρωση.Το αν ειχει το καλυτερο βυζί ή τον πιο σφιχτό κωλο η οποιαδήποτε πουτανα,είναι πολυ υποκειμενικό.Για μενα προσωπικα,το καλυτερο βυζι ειναι αυτο που με φτιαχνει περισσοτερο.Τυχαινει να το εχει η Αφρουλα για παραδειγμα.Τι πρεπει ν αρχισω να λεω?Να σας πεισω όλους?Δεν γινεται.Ο καθενας απο την δικη του οπτικη.Απλα βαζουμε ολοι μας μετα καποια γενικα αντικειμενικα κριτηρια (πχ το μεγεθος) και εχουμε καλη διαθεση ειτε να βοηθησουμε ο ενας τον αλλον είτε να αποτρεψουμε ο ενας τον αλλον απο φολες.Κακό σκοπο,και εχουν μονο οι νταβαδες που θελουν να μας παραπλανουνν...Χαλαρωστε λοιπον..δεν αξιζει να μιλαμε ασχημα.Μια αστοχη παρατηρησ,σηκωνει μια συγγνωμη και τελειωσε...
Κάνεις λάθος αγαπητέ boobsucker  :) . Τα καλύτερα βυζιά που έχουν περάσει από αυτή την φραπεδούπολη είναι της Δανάης, και ήταν και natural παρακαλώ !!!  :tits2: :tits: :tits: ΑΑΑΑΑχχχχχ Δανάη, Δανάη.... Γιατί μας εγκατέλειψες  :'(
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μέσα από την συζήτηση περί βυζιών που αναπτύχθηκε εκτενώς στα τελευταία ποστ θυμήθηκα την περίπτωση της Νταϊάνας. Όμιλω για την Νταϊάνα την ελαφρώς νταρτάνα με το σούπερ βυζί που δούλευε στο Σαπφώς 20 και την φιλολογία που είχε αναπτυχθεί γύρω από το βυζί της.

Φυσικό ο ένας , σιλικόνη ο άλλος δε ήξερες ποιον να πρωτοπιστέψεις στα πρώτα σχόλια που γράφτηκαν. Στο σαλόνι δεν έβγαζες άκρη, και ένας από τους λόγους που συνεβρέθην μαζί της ήταν για να δω την αλήθεια με τα μάτια μου όσον αφορά τους όμορφους και ευτραφείς μαστούς της.

Ομολογώ λοιπόν ότι ακόμη και όταν την είχα στα όρθια και τα ζουπούσα παρόλη την πολύχρονη εμπειρία μου δεν είχα καταλάβει ότι ήταν σιλικονέ.

Το κατάλαβα μόνο όταν την στιγμή που την είχα από πάνω και είχα και τα δύο χέρια μου πάνω στις βυζάρες της, της τα ανασήκωσα ελαφρώς και χωρίς να καταλάβει τίποτα απολύτως και είδα τις  ουλές σε καθένα από τα στήθη της. Μόνο τότε κατάλαβα ότι το βυζί ήταν πλαστικό. Μέχρι εκείνη τη στιγμή  δεν θα το πίστευα.

Δεν γράφω αυτές τις γραμμές για να δικαιολογήσω κανέναν, αλλά για να είμαστε όλοι μας περισσότερο προσεκτικοί με πρώτο και καλύτερο εμένα, και όσο γίνεται πιο αντικειμενικοί στην κρίση μας γιατί τα γραφόμενα μας θα καθοδηγήσουν συναθλητές που δεν έχουν την γνώση μας ή την εμπειρία μας και ειδικά στις πολύ δύσκολες στιγμές που περνάμε όλοι μας θα είναι καλό να μην έχουμε άστοχες επιλογές.

Και αν πάλι οι ευχάριστες στιγμές που θα μας χαρίσει κάποια κοπέλα θα μας κάνει να φανούμε λίγο υπερβολικοί, θα πρέπει όλοι οι υπόλοιποι με πρώτους και καλύτερους αυτούς που παρασύρθηκαν από τις πανηγυρικές περιγραφές μας να έχουν την γενναιότητα να μας δώσουν τα ελαφρυντικά που θα μας δώσουν την δύναμη να συνεχίσουμε με πιο αντικειμενικό τρόπο την ενημέρωση που προσφέρουμε.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μέσα από την συζήτηση περί βυζιών που αναπτύχθηκε εκτενώς στα τελευταία ποστ θυμήθηκα την περίπτωση της Νταϊάνας. Όμιλω για την Νταϊάνα την ελαφρώς νταρτάνα με το σούπερ βυζί που δούλευε στο Σαπφώς 20 και την φιλολογία που είχε αναπτυχθεί γύρω από το βυζί της.

Φυσικό ο ένας , σιλικόνη ο άλλος δε ήξερες ποιον να πρωτοπιστέψεις στα πρώτα σχόλια που γράφτηκαν. Στο σαλόνι δεν έβγαζες άκρη, και ένας από τους λόγους που συνεβρέθην μαζί της ήταν για να δω την αλήθεια με τα μάτια μου όσον αφορά τους όμορφους και ευτραφείς μαστούς της.

Ομολογώ λοιπόν ότι ακόμη και όταν την είχα στα όρθια και τα ζουπούσα παρόλη την πολύχρονη εμπειρία μου δεν είχα καταλάβει ότι ήταν σιλικονέ.

Το κατάλαβα μόνο όταν την στιγμή που την είχα από πάνω και είχα και τα δύο χέρια μου πάνω στις βυζάρες της, της τα ανασήκωσα ελαφρώς και χωρίς να καταλάβει τίποτα απολύτως και είδα τις  ουλές σε καθένα από τα στήθη της. Μόνο τότε κατάλαβα ότι το βυζί ήταν πλαστικό. Μέχρι εκείνη τη στιγμή  δεν θα το πίστευα.

Δεν γράφω αυτές τις γραμμές για να δικαιολογήσω κανέναν, αλλά για να είμαστε όλοι μας περισσότερο προσεκτικοί με πρώτο και καλύτερο εμένα, και όσο γίνεται πιο αντικειμενικοί στην κρίση μας γιατί τα γραφόμενα μας θα καθοδηγήσουν συναθλητές που δεν έχουν την γνώση μας ή την εμπειρία μας και ειδικά στις πολύ δύσκολες στιγμές που περνάμε όλοι μας θα είναι καλό να μην έχουμε άστοχες επιλογές.

Και αν πάλι οι ευχάριστες στιγμές που θα μας χαρίσει κάποια κοπέλα θα μας κάνει να φανούμε λίγο υπερβολικοί, θα πρέπει όλοι οι υπόλοιποι με πρώτους και καλύτερους αυτούς που παρασύρθηκαν από τις πανηγυρικές περιγραφές μας να έχουν την γενναιότητα να μας δώσουν τα ελαφρυντικά που θα μας δώσουν την δύναμη να συνεχίσουμε με πιο αντικειμενικό τρόπο την ενημέρωση που προσφέρουμε.
Jo, Gl και να χαμε να λέγαμε... Δαγκωτό gameover στις εκλογές. Ο άνθρωπος είναι ρήτορας και σοφός. Χαίρεσαι να διαβάζεις αυτά που γράφει για να χαλαρώνει και να φέρνει την ψυχραιμία και την γαλήνη στο site όταν τα αίματα βράζουν και μαλώνουν τα μέλη μεταξύ τους.Είναι σαν τον καλό ποιμένα των μπουρδελιάριδων... :zfuck: :zfuck:  :rockon:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Να μην λαμβάνουμε 100% υπόψη μας τις κριτικές καθώς παίζουν ρόλο μέρα,χημεία κτλ κτλ κτλ

προχθεσινή κατάθεση πρώτη φορά Βερόνικα...

Κορμί λαμπάδα
Φάτσα μέτρια
Πίπα καλή όχι @@
Φουλ της κρέμας...
Χαζοβιόλα...και πολύ μπλα μπλα μπλα...
Ρε παίδες...ΟΧΙ δεν είναι με τίποτα στις κορυφαίες...ούτε στις χάλια...ένα απλό τυπικό 7 και πολύ της είναι...μη γίνεστε αγαπούληδες...
φιλικά....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Να μην λαμβάνουμε 100% υπόψη μας τις κριτικές καθώς παίζουν ρόλο μέρα,χημεία κτλ κτλ κτλ

προχθεσινή κατάθεση πρώτη φορά Βερόνικα...

Κορμί λαμπάδα
Φάτσα μέτρια
Πίπα καλή όχι @@
Φουλ της κρέμας...
Χαζοβιόλα...και πολύ μπλα μπλα μπλα...
Ρε παίδες...ΟΧΙ δεν είναι με τίποτα στις κορυφαίες...ούτε στις χάλια...ένα απλό τυπικό 7 και πολύ της είναι...μη γίνεστε αγαπούληδες...
φιλικά....
Είναι αλήθεια ότι μοιάζει με την Φαίη Σκορδά?  :think: Α, και τι ώρα την πέτυχες και σε ποιο?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ρε παίδες...ΟΧΙ δεν είναι με τίποτα στις κορυφαίες...ούτε στις χάλια...ένα απλό τυπικό 7 και πολύ της είναι...μη γίνεστε αγαπούληδες...
φιλικά....
εδω πρεπει να συμφωνησω...Ειναι υπερτιμημενη σε βαθμο υπερβολικο σε σχεση παντα με τις αναφορες και τις κριτικες που εχει λαβει και τον ντορο γυρω απ'το ονομα της.Κατι σα την Μαιρουλα δηλαδη...
Για να μη μου πεταχτει κανενα προμοτορακι και για να μην παρεξηγηθω δε λεω οτι δεν ειναι καλη.Και μενα μου αρεσει και θα παω μια φορα το χρονο πχ αλλα σιγουρα υπαρχουν και καλυτερες
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εδω πρεπει να συμφωνησω...Ειναι υπερτιμημενη σε βαθμο υπερβολικο σε σχεση παντα με τις αναφορες και τις κριτικες που εχει λαβει και τον ντορο γυρω απ'το ονομα της.Κατι σα την Μαιρουλα δηλαδη...
Για να μη μου πεταχτει κανενα προμοτορακι και για να μην παρεξηγηθω δε λεω οτι δεν ειναι καλη.Και μενα μου αρεσει και θα παω μια φορα το χρονο πχ αλλα σιγουρα υπαρχουν και καλυτερες

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου al, και επί τη ευκαιρία μου θύμισες ότι έχω κάπου ένα χρόνο και εγώ να την επισκεφθώ. :grin: :grin: :grin:

Για την Μαιρούλα βέβαια έχω τις ενστάσεις μου, και ομιλώ για την Μαιρούλα του χθες και όχι για την Μαιρούλα του τώρα, μιας που κακά τα ψέματα μετά από την 10μηνη απόχη της δεν έχει επανέλθει και δεν έχει βρει φόρμα και ίσως είναι λιγάκι δύσκολο να ξαναδούμε την παλιά Μαιρούλα. :tits:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
gameover αντε και γα..... που συμφωνεις με τον Αλ μονο....

και που σαι οταν γα..... ανεβασε και κριτικη :)
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Κάπου (στο φόρουμ) πήρε το μάτι μου τον Kouklakis ή λάθος είδα?
Μ'έλειψαν οι αναφορές του......
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
gameover αντε και γα..... που συμφωνεις με τον Αλ μονο....

και που σαι οταν γα..... ανεβασε και κριτικη :)

Άντε ρε παραπονιάρη, στα περισσότερα συμφωνώ όχι όμως σε όλα. :sunglasses:

Όσο για κριτικές πάρε διό πρόχειρες που έχω, η μία συμπεριλαμβάνει και αθλητικό event, :sunglasses: θα κλείσω χρόνο σε λίγο  όπως είπα και του al και πρέπει να την ξαναεπισκεφθώ. :fuck2:





Να μην λαμβάνουμε 100% υπόψη μας τις κριτικές καθώς παίζουν ρόλο μέρα,χημεία κτλ κτλ κτλ

προχθεσινή κατάθεση πρώτη φορά Βερόνικα...

Κορμί λαμπάδα Συμφωνώ
Φάτσα μέτρια Συμφωνώ
Πίπα καλή όχι @@ Συμφωνώ
Φουλ της κρέμας...Σε εμένα δεν έβαλε
Χαζοβιόλα...και πολύ μπλα μπλα μπλα... Διαφωνώ κάθετα
Ρε παίδες...ΟΧΙ δεν είναι με τίποτα στις κορυφαίες...ούτε στις χάλια...ένα απλό τυπικό 7 και πολύ της είναι...μη γίνεστε αγαπούληδες... Εγώ της δίνω κάτι τις παρπάνω, χωρίς φόβο και με αρκετό πάθος :zfuck:
φιλικά....


Στα περισσότερα συμφωνώ. :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κάπου (στο φόρουμ) πήρε το μάτι μου τον Kouklakis ή λάθος είδα?
Μ'έλειψαν οι αναφορές του......
:S  λαθος ειδες.... :grin: μπες τσατ ή σερρες/δραμα κλπ

@ γαμαικανο εκανες φαουλ μαν αλλα το διορθωσες εγκαιρως....ο μαανες ειναι απο τα καλα και ενημερωτικα στελεχη....μην τα παιρνεις ολα τοις μετρητοις και στραβα

@ γκαγκαριν  συμφωνω....

@ πατσινο συμφωνω και κανε επειγοντως καμια βολτα,καταρρεει το θρεντ

@ γκειμοβερ δεν συμφωνω που συμφωνεις μονο με τον αλ και οχι με τον γκαγκαριν :grin:

@ παπαζιτς συμφωνω δαναη=το τελειο βυζι για μενα :tits: και οι τελειοτερες γαμπες επισης και πατουσακια....εχουμε και μεις φετιχ

υγ πολυ σταθερος ψηφοφορος μου εισαι ρε τυπε....σε μιση ωρα αλλαξες τρια εκλογικα κεντρα

@ δοκιμαζω μπραβο σου...εισαι ο πλεον κουλ εδω μεσα και αποενοχοποιημενος....γουσταρω βυζι αγελαδινο,γουσταρω χοντρες κλπ....μαζι σου....ο ανθρωπος δεν ντρεπεται να το πει.... :rockon:

@ μπουμπσακερ.....ε οχι ρε φιλε....πενηντα σελιδες βυζια και βυζια και τους βαζεις ολους να κυνηγαν να βρουν τεσσαρια και εξαρια  και μας λες οτι της αφρουλας ειναι το καλυτερο....δεν το δεχομαι....υπαρχουν και πιο καλα και χορταστικα

@ μαανες φιλε εσυ κανα μιλφ δεν θελήσες ως νεο παιδι που εισαι ποτε να παρεις;ολο πιπινια βλεπω κυνηγας..... :grin:

@ ντεκερ....μ αρεσει που και οταν ακους κατι λαθος εισαι αυθεντικος και ωραιος και δεν τα παιρνεις... :thumbsup:

@ τζο ανοιξε τα πμ σου στον γκειμοβερ αλλιως θα τα στειλει στον κινιτο....περιμενουμε αυριανη αναφορα

@ αντισθενη....κανε τον καραμαν μοντ να αρχισει να ριχνει καμπανες.....

@ ψηφοφορους μαζι θα προχωρησουμε....ο προεδρος μιλησε.... :grin: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom