Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (4 μέλη και 66 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Με πρόλαβες πρόεδρε αλλά θα το βάλω το κατάλληλο βίνδεο.....

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250


:S  λαθος ειδες.... :grin: μπες τσατ ή σερρες/δραμα κλπ

@ γαμαικανο εκανες φαουλ μαν αλλα το διορθωσες εγκαιρως....ο μαανες ειναι απο τα καλα και ενημερωτικα στελεχη....μην τα παιρνεις ολα τοις μετρητοις και στραβα

@ γκαγκαριν  συμφωνω....

@ πατσινο συμφωνω και κανε επειγοντως καμια βολτα,καταρρεει το θρεντ

@ γκειμοβερ δεν συμφωνω που συμφωνεις μονο με τον αλ και οχι με τον γκαγκαριν :grin:

@ παπαζιτς συμφωνω δαναη=το τελειο βυζι για μενα :tits: και οι τελειοτερες γαμπες επισης και πατουσακια....εχουμε και μεις φετιχ

υγ πολυ σταθερος ψηφοφορος μου εισαι ρε τυπε....σε μιση ωρα αλλαξες τρια εκλογικα κεντρα

@ δοκιμαζω μπραβο σου...εισαι ο πλεον κουλ εδω μεσα και αποενοχοποιημενος....γουσταρω βυζι αγελαδινο,γουσταρω χοντρες κλπ....μαζι σου....ο ανθρωπος δεν ντρεπεται να το πει.... :rockon:

@ μπουμπσακερ.....ε οχι ρε φιλε....πενηντα σελιδες βυζια και βυζια και τους βαζεις ολους να κυνηγαν να βρουν τεσσαρια και εξαρια  και μας λες οτι της αφρουλας ειναι το καλυτερο....δεν το δεχομαι....υπαρχουν και πιο καλα και χορταστικα

@ μαανες φιλε εσυ κανα μιλφ δεν θελήσες ως νεο παιδι που εισαι ποτε να παρεις;ολο πιπινια βλεπω κυνηγας..... :grin:

@ ντεκερ....μ αρεσει που και οταν ακους κατι λαθος εισαι αυθεντικος και ωραιος και δεν τα παιρνεις... :thumbsup:

@ τζο ανοιξε τα πμ σου στον γκειμοβερ αλλιως θα τα στειλει στον κινιτο....περιμενουμε αυριανη αναφορα

@ αντισθενη....κανε τον καραμαν μοντ να αρχισει να ριχνει καμπανες.....

@ ψηφοφορους μαζι θα προχωρησουμε....ο προεδρος μιλησε.... :grin: :sunglasses:

Αυτός λοιπόν είναι ο gl,    σε ένα ποστ τοποθετήθηκε πλήρως επί παντός επιστητού, όμορφα και κατανοητά.

Μπορεί να μην μου αρέσει να τον αποκαλώ πρόεδρο, μιας που και από μόνη της αυτή η λέξη δεν μου κάθεται καλά, αλλά δεν θα κουραστώ να το λέω ότι ήταν ο εμπνευστής μου για την εγγραφή μου στο site, και ο λόγος που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή ανάμεσα σας.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
@ δοκιμαζω μπραβο σου...εισαι ο πλεον κουλ εδω μεσα και αποενοχοποιημενος....γουσταρω βυζι αγελαδινο,γουσταρω χοντρες κλπ....μαζι σου....ο ανθρωπος δεν ντρεπεται να το πει.... :rockon:

Ψηλές, κοντές, αδύνατες, χοντρές, ξανθιές, μελαχρινές... αρκεί να είναι γυναίκες και να μου κάνουν κλικ!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
δεν θα κουραστώ να το λέω ότι ήταν ο εμπνευστής μου για την εγγραφή μου στο site, και ο λόγος που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή ανάμεσα σας.
και γω σ αγαπω ,πνευματικο μου παιδι :rockon: και ας εισαι αμαρτωλο  :grin:....αλλα με τετοιον πατερα θα μου πεις τι θα βγαινε και το παιδι.... :grin:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Αμα διαβαζει αυτην την στιγμη (ξερει ποιος) να φορτισει αμεσως το κινητο του!!!
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Πάω για ντρινκ στο W.........Να κάνω και έφοδο στις γύρω "σκοπιές" ή έχει σταλεί περίπολο?
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Ψηλές, κοντές, αδύνατες, χοντρές, ξανθιές, μελαχρινές... αρκεί να είναι γυναίκες και να μου κάνουν κλικ!
 
Συμφωνω απολυτα!!! Η καθε μια εχει τη δικια της γλυκα και ειναι το ολο πακετο(η αυρα της αν θελεις) που θα σε κανει να τη γουσταρεις και να περασεις καλα με αυτην η την αλλη που καποιος αλλος δεν περασε καλα η το αντιθετο!!!! 
 

Επισκέπτης
Νο νο!!! οι μιλφ στους μιλφακιδες τα πιπίνια εδώ, έκαστος στο είδος του κ ο λουμίδης στους καφέδες!  :sunglasses:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, καμιά καλή μπότα ξέρετε που παίζει αυτές τις ημέρες??
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36


@ μπουμπσακερ.....ε οχι ρε φιλε....πενηντα σελιδες βυζια και βυζια και τους βαζεις ολους να κυνηγαν να βρουν τεσσαρια και εξαρια  και μας λες οτι της αφρουλας ειναι το καλυτερο....δεν το δεχομαι....υπαρχουν και πιο καλα και χορταστικα

[/quote]
Αδερφε καλημερα....Γελασα πολυ με το σχολιο σου...Πολυ αυθορμητο....
Ειχα κανει και την παρατηρηση οτι ειναι προσωπικη αποψη,την οποια ομως δεν μπορω να την επιβαλλω στο φορουμ.....Ε,και κατι αλλο......(Πω πω ρε φιλε,γελαω ακομη,δεν μπορω να γραψω) Φανταζομαι αυτο που εγραψες οτι τους εβαλα στν πριζα να βγουνε ολοι αν κυνηγανε μεγαλα βυζια...χαχαχαχα....Δεν εβαλα κανενα ρε συ....Μακαρι τα βυζια να ηταν κομπολοι να εχω να παιζω ενα ολη μερα με DD νουμερα....Καλη ιδεα,
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
@ μπουμπσακερ.....ε οχι ρε φιλε....πενηντα σελιδες βυζια και βυζια και τους βαζεις ολους να κυνηγαν να βρουν τεσσαρια και εξαρια  και μας λες οτι της αφρουλας ειναι το καλυτερο....δεν το δεχομαι....υπαρχουν και πιο καλα και χορταστικα


Αδερφε καλημερα....Γελασα πολυ με το σχολιο σου...Πολυ αυθορμητο....
Ειχα κανει και την παρατηρηση οτι ειναι προσωπικη αποψη,την οποια ομως δεν μπορω να την επιβαλλω στο φορουμ.....Ε,και κατι αλλο......(Πω πω ρε φιλε,γελαω ακομη,δεν μπορω να γραψω) Φανταζομαι αυτο που εγραψες οτι τους εβαλα στν πριζα να βγουνε ολοι αν κυνηγανε μεγαλα βυζια...χαχαχαχα....Δεν εβαλα κανενα ρε συ....Μακαρι τα βυζια να ηταν κομπολοι να εχω να παιζω ενα ολη μερα με DD νουμερα....Καλη ιδεα,
Δεν μας εβαλες στην πριζα, ημασταν ηδη! Δεν υπαρχει κανενας που να μην του αρεσουν τα ωραια - μεγαλα βυζια.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μικρη βολτα χθες βραδυ, για ελεγχο των νεων αφιξεων που αναφερθηκαν.

Δυστυχως στο βιτρινατο, που ηταν ο πρωτος στοχος, ηταν εντελως αδυνατο να παρκαρεις
σ΄ολη την Ανδρεου Γεωργιου.

Δευτερη σταση η Κωλεττη, για να δω την Τανια. Ενδιαφερουσα περιπτωση μου φανηκε. Ψηλη,
λιγο ενισχυμενη, με ωραιο χαμογελο. Μπηκε στη λιστα.

Τριτη και τελευταια σταση η Κατεχακη. Μου συστηθηκε σαν Αντρεα-Εμμανουελα. Δεν ηταν
κατι το εντυπωσιακο, αλλα στο σαλονι βγηκε με αρκετο ναζι και με εψησε να περασω.
Στο δωματιο μπηκε πολυ επιθετικα. Φοβηθηκα οτι θα με βιασει!! :grin: :grin: :grin:
Ειδα κι επαθα να αποφυγω τα γλωσοφιλα της! Εκανε σαν να ειχε να γαμηθει μηνες!
Ολο το σκηνικο ομως ηταν εντελως fake, κι απο μενα δεν θα ξαναπροτιμηθει.
Για οσους θελουν "αγριες" καταστασεις, προτεινεται.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μικρη βολτα χθες βραδυ, για ελεγχο των νεων αφιξεων που αναφερθηκαν.

Δυστυχως στο βιτρινατο, που ηταν ο πρωτος στοχος, ηταν εντελως αδυνατο να παρκαρεις
σ΄ολη την Ανδρεου Γεωργιου.

Δευτερη σταση η Κωλεττη, για να δω την Τανια. Ενδιαφερουσα περιπτωση μου φανηκε. Ψηλη,
λιγο ενισχυμενη, με ωραιο χαμογελο. Μπηκε στη λιστα.
προσοχη γνωστη πατατα
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
προσοχη γνωστη πατατα
Ναι ε?  :think: :think:
Εγω δεν την εχω ξαναδει. Ενας μαλιστα που βγηκε απ΄το δωματιο, δηλωσε στην τσατσα ενθουσιασμενος  :think:
Υπαρχουν κριτικες? Θα ψαξω.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
καλημερα μαγκες!! σημερα μετα απο τρελο ξενυχτι και πολλα ποτα καταληξαμε με ενα φιλαρακι βαρδαρη περιοχη.. ειχε ξημερωσει.. μπηκαμε προμηθεως 11 ηταν βερονικα,βγηκαμε. πετυχαινουμε την μιρελα την μοντελισια εξω στην σαπφους εφευγε με την τσατσα.τελοσπαντων μπαινουμε στο σαπφους 5 ηταν η ιονελα. μπαινω μεσα βγαινει η τσατσα και η γκομενα μαζι. λεω την τσατσα με ενα 50ρικο να μπουμε και οι 2. απο 25 δηλαδη ο καθενας ξεχωριστα.λεει η τσατσα γιοκ. λεει η ιονελα ελα... πες και το φιλαρακι σου να ερθει(περιμενε εξω ο δικος μου). ε μπηκαμε λοιπον σε διαφορετικα δωματια. η γκομενα ηρθε πρωτα σε μενα.καλο κωλαρακι,μετρια φατσοθλα,μικρο βυζακι,καλη φαση γενικα.την γαμησα στα 4,ηρθε απο πανω,την εβαλα κατω μετα με τις ποδαρες τις πανω. η γκομενα ελεγε τις προστυχιες τις,του στυλ χυσε με,.. ελα χυσε με μεσα μου βαθεια και τετοιες παπαριες.βογκουσε και ομορφα καλη καβλα γενικα ηταν. το αλκοολ ομως ηταν αφθονο και που να τελειωσουμε.τελικα χειρωνακτικη εγω με τα χειλακια της να ακουμπανε καποτα.τελειωσα και τον πουλο! η αληθεια ειναι οτι δεν θυμαμαι και παρα πολλα.αλλα γενικα θυμαμαι οτι ηταν καλη φαση και καβλετο η γκομενα.. προσπαθουσε.. χεχεχεχ απο οτι μου ειπε το καρντασι μου μετα και αυτος με χειρωνακτικη την εβγαλε.αυτα τα ολιγα! καλημερεεεεεεεεεεεεεεσ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε¨-)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ναι ε?  :think: :think:
Εγω δεν την εχω ξαναδει. Ενας μαλιστα που βγηκε απ΄το δωματιο, δηλωσε στην τσατσα ενθουσιασμενος  :think:
Υπαρχουν κριτικες? Θα ψαξω.
οχι....προ φορουμ εποχες απο λαφαμ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Τελικα ρε παιδες, η Χριστινα που δουλευε πολυ παλια κοροβαγκου ξανα γυρισε? γιατι ειδα και κατι φωτος που της μοιαζουν που ειναι σαν Κριστυ αλλα ενα παλικαρι εγραψε σε μια κριτικη οτι ειναι μελαχροινη τωρα... πιστευω πιο πολυ της πηγαινε το ξανθο.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Γεια χαρα σε ολους,εχω ακουσει κατα διαστηματα εδω μεσα για μια ''Καντυ'' στην Villa Erotica Φριξου 9,διαφορα πραγματα απο κριτικες,σχολια κλπ,κλπ.... οντως πραγματηκα μετραει για μια καταθεση η συνγκεκρημενει κοπελα εστω και για δοκιμη?????? :think: :think: οποιος ξερει περι αυτου ας μου πει αν θελει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom