Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
οταν λετε βιτρινατο ποιο εννοειται??
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Ποιο ονειρο?

boobsucker σημερα στο φειςμπουκ βρηκα κατι για σενα.
αφιερωμενο
Aδερφε....σ ευχαριστω...Μ εφτιαξες....Με 5000+ φιλους η γκόμενα,προφανως τη νεχουν προλαβει οι βυζολαγννοι φιλοι της Αθηνας....Σιλικονε το καριολακι,ε?Πολυ καλη παντως
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Γεια σας παιδιά. Έκανε κανένας τσάρκα για να ενημερώσει τι παίζει αυτές τις μέρες στην γύρα? Καιρό έχει να ανέβει κάποια αναφορά. Για Βερόνικα, Νικόλ και Έφη ενδιαφέρομαι. Ξέρει κανείς αν και τι ώρες δουλεύουν αυτήν την περίοδο? :helpplea:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
χαχαχαχαχα.....Σας ευχαριστω ρε σεις...Πω πω..Λαστιχο θα τον κανω.....Φοβαμαι ΄΄οτι σε 2-3 μερες,αντι για το ποδι,θα βαζω στο μπατζακι του τζην τον πουτσο μου.....Πω πω....τι γινεται εδω????Εστω μια ..μια τετοια να επαιρνα ως βιζιτα αλλα ουτε εφημεριδες ουτε καμια amateur δυστυχως...
 

Επισκέπτης
Αϊντε... ώρα να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.

Γαμαϊκανέ ξεσήκωσες το κόσμο τζάμπα. Γύρισα από Τζούλια στο βιτρινάτο, το βυζί της είναι σιλικόνη. Είναι μεγάλο επίσης πρέπει να είναι D αντάποκρίνεται για γούστα βυζολάγνων νομίζω που δεν έχουν κόλλημα στο μη-natural. Στο πάνω μέρος του είναι ωραίο γιατί εκεί νιώθεις το πρώην βυζάκι της και από κάτω κ στο πλάι είναι η ΣΙΛΙΚΟΝΗ. Έχει κάλη αίσθηση για σιλικόνη αλλά είναι σιλικόνη. 3 σελίδες παπαρολογίες για άλλη μια πλαστικούρα  :coffee:

Άλλη φόρα μην μιλάς με τόση σιγουρία για πράγματα τα οποιά δεν γνωρίζεις όσο καλά θες να νομίζεις.

Η γκόμενα κατά τα άλλα είναι σφιχτή γουστάρει δυνατό γαμήσι για να τελείωσεις γρήγορα φυσικά και λέει καυλόλογα αναλυτικότερα θα γράψω κριτική αργότερα..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Η γκόμενα κατά τα άλλα είναι σφιχτή γουστάρει δυνατό γαμήσι για να τελείωσεις γρήγορα φυσικά και λέει καυλόλογα αναλυτικότερα θα γράψω κριτική αργότερα..


Τα σεβη μου αντισυνταγαταρχα




:rockon:

 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Παίδες μια Μιλάνα που αναφέρεται σε άλλο φόρουμ οτι έκανε φωτογραφηση για την Σειρήνα είναι αυτή που δούλευε Μαντζάρου παλιότερα  :think:? Κι επίσης επανέρχομαι σε αυτό που ζήτησα πιο πάνω.  Έκανε κανένας τσάρκα για να ενημερώσει τι παίζει αυτές τις μέρες στην γύρα? Καιρό έχει να ανέβει κάποια αναφορά. Για Βερόνικα, Νικόλ και Έφη ενδιαφέρομαι. Ξέρει κανείς αν και τι ώρες δουλεύουν αυτήν την περίοδο?
 

Επισκέπτης
Για την Έφη μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να δείς οι άλλες λογικά είναι στα πόστα τους Προμ 11 και Σαπφούς 7, ίσως κ εκεί να μπορείς να πάρεις τηλ.. Δες το thread με τα τηλέφωνα..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Για να δειτε ποσο μαλακες ειναι μερικοι. Βαζουν οτι δουλευουν εως τις 12 το βραδυ και μετα οταν τους περνεις τηλεφωνο σε ξενερωνουν και σου λενε οτι 10 κλεινουνε. Τεσπα, αυτοι χανουν πελατες και λεφτα. οχι που θα σκασουμε κιολας.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αϊντε... ώρα να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.

Γαμαϊκανέ ξεσήκωσες το κόσμο τζάμπα. Γύρισα από Τζούλια στο βιτρινάτο, το βυζί της είναι σιλικόνη. Είναι μεγάλο επίσης πρέπει να είναι D αντάποκρίνεται για γούστα βυζολάγνων νομίζω που δεν έχουν κόλλημα στο μη-natural. Στο πάνω μέρος του είναι ωραίο γιατί εκεί νιώθεις το πρώην βυζάκι της και από κάτω κ στο πλάι είναι η ΣΙΛΙΚΟΝΗ. Έχει κάλη αίσθηση για σιλικόνη αλλά είναι σιλικόνη. 3 σελίδες παπαρολογίες για άλλη μια πλαστικούρα  :coffee:

Άλλη φόρα μην μιλάς με τόση σιγουρία για πράγματα τα οποιά δεν γνωρίζεις όσο καλά θες να νομίζεις.

Η γκόμενα κατά τα άλλα είναι σφιχτή γουστάρει δυνατό γαμήσι για να τελείωσεις γρήγορα φυσικά και λέει καυλόλογα αναλυτικότερα θα γράψω κριτική αργότερα..


Πιπινοκυνηγέ έσκισες. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ανάπαυση..  :P

Ο μόνος ζωτικός στόχος πλέον είναι η Έντζυ...

Εχασα επαφη αυτην την εβδομαδα , δεν διαβαζα τοσο οποτε δε ξερω καν που ειναι η Εντζυ  :think:
θα χρειαστει να στειλετε αναφορα στο επιτελειο  :sunglasses:
πηγα να διαβασω λιγο αλλα ενοισα σαν να μπηκα σε ενα δωματιο γεματο βυζια  :2funny:
βυζια εδω βυζια εκει  βυζια παραπερα .. πως μπαινεις σε κανα ντεκέ και δε βλεπεις απο τον καπνο  :cheesy:
χαχαχα καπως ετσι  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Δε μπορω να βοηθησω ομως καθοτι δεν ειμαι και τοσο βυζολατρης :dunno:


Λεπων η συνηθης υποπτη βραδυνη υαλοφορουσσσα ευγενικη και εξηπηρετικη τσατσα της Κωλετη
μας ενημερωσε οτι εκει βρισκετε η Τανια η Τζια ειναι σε αδεια ας πουμε ,
και αυριο πρωινη , με το μιλκο ανα χειρας , η Εφουλααααα

Οκ κυριε παπαζιτς ?


Καλα μαμισια σε ολους :zfuck:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Εχασα επαφη αυτην την εβδομαδα , δεν διαβαζα τοσο οποτε δε ξερω καν που ειναι η Εντζυ  :think:
θα χρειαστει να στειλετε αναφορα στο επιτελειο  :sunglasses:
πηγα να διαβασω λιγο αλλα ενοισα σαν να μπηκα σε ενα δωματιο γεματο βυζια  :2funny:
βυζια εδω βυζια εκει  βυζια παραπερα .. πως μπαινεις σε κανα ντεκέ και δε βλεπεις απο τον καπνο  :cheesy:
χαχαχα καπως ετσι  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Δε μπορω να βοηθησω ομως καθοτι δεν ειμαι και τοσο βυζολατρης :dunno:


Λεπων η συνηθης υποπτη βραδυνη υαλοφορουσσσα ευγενικη και εξηπηρετικη τσατσα της Κωλετη
μας ενημερωσε οτι εκει βρισκετε η Τανια η Τζια ειναι σε αδεια ας πουμε ,
και αυριο πρωινη , με το μιλκο ανα χειρας , η Εφουλααααα

Οκ κυριε παπαζιτς ?


Καλα μαμισια σε ολους :zfuck:
Thanks Jo. Μπορώ να πω ότι την έχεις κλειδώσει την ψήφο μου για τις επόμενες εκλογές  ;) Μήπως ξέρεις όμως τι ώρα σχολάει από πρωινή γιατί εγώ φτάνω Σελανίκ κατά τις 2 με 3 το μεσημέρι. Θα την πετύχω  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Thanks Jo. Μπορώ να πω ότι την έχεις κλειδώσει την ψήφο μου για τις επόμενες εκλογές  ;)
Μήπως ξέρεις όμως τι ώρα σχολάει από πρωινή γιατί εγώ φτάνω Σελανίκ κατά τις 2 με 3 το μεσημέρι. Θα την πετύχω  :think:

Στις οποιες δε θα κατεβω γιατι διοριστικα στο δημοσιο  :grin:


7 σχολαει ή 8
Για να σε προλαβω σου λεω οτι δε ξερω τι χρωμα βρακακια θα φοραει  :birdman:
αυτο θα μας το πεις εσυ ..  :cheesy:

Τα χαιρετισματα μου  :smitten:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Βερόνικα , Νικόλ είναι συνήθως πρωινέςγιά βραδινές?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Βερόνικα , Νικόλ είναι συνήθως πρωινέςγιά βραδινές?  :think:
βερονικα βραδυ,νικολ πρωι.....αλλα ρε παπαζιτς θα ψηφισεις τον τζο και θα ξεχασεις το ντερτι που μοιραστηκαμε για την αγαπημενη μας δαναη; :headbang:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
βερονικα βραδυ,νικολ πρωι.....αλλα ρε παπαζιτς θα ψηφισεις τον τζο και θα ξεχασεις το ντερτι που μοιραστηκαμε για την αγαπημενη μας δαναη; :headbang:
χαχαχα αρε gl με σκλαβώνεις τώρα. Σε ψήφισα στις προηγούμενες εκλογές εσένα. Αλλά νταξ εφοσον λέει διορίστηκε στο δημόσιο ο τζο σε ξαναψηφίζω !!  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom