Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
για σαρα και τζουλια πωλονεζα εχω να σου πω οτι το βυζι της τζουλιας απο το βιτρινατο ειναι πολυ ανωτερο
Aχ τι μου κανεις βραδιατικα...Ηρθε η δικια μου ρε γαμωτο και δεν μπορω να την κοπανησω τωρα....Μ εψησες για να παω να τη δω...αλλα    :think:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Aχ τι μου κανεις βραδιατικα...Ηρθε η δικια μου ρε γαμωτο και δεν μπορω να την κοπανησω τωρα....Μ εψησες για να παω να τη δω...αλλα    :think:
Σήμερα έχει ρεπό πάλι
Από αύριο για να σε γλυτώσω από το κόπο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Aχ τι μου κανεις βραδιατικα...Ηρθε η δικια μου ρε γαμωτο και δεν μπορω να την κοπανησω τωρα....Μ εψησες για να παω να τη δω...αλλα    :think:
boobssucker μηπως εισαι λιγο βυζοαρρωστος ρε τυπε; :grin: :grin: :grin:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Τελευταία φορά που τσάρκαρα στον Βραδινό Βαρδάρη, είχε αρκετά καλές επιλογές θυμάμαι. Μιά βόλτα εκεί σίγουρα αξίζει.

για καλες επιλογες δεν αμφιβαλλω οτι εχει απλα αυτο που μετραει περισσοτερο για μενα ειναι η διαθεση της κοπελας και οχι η εμφανιση γι αυτο εχω λιγοτερες κοπελες στο μυαλο μου...

τεσπα ετσι κι αλλιως κατεθεσα στο ερως στη νατασα.. θετικες εντυπωσεις, θα ανεβασω και κριτικη αν και βαριεμαι αλλα ποιος ακουει τον  τζο μετα :s&m_2:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Επειδη δεν εκατσα να διαβασω ποσες σελιδες πισω. τα βυζια της Σαρας που σου ειχα πει, τα ειδες?
Aδερφε,ποιας Σαρας εννοεις?Αυτη που ηταν στη Μαντζαρου,μια γεματουλα?Αν ναι,την ειχα πρει 2 φορες....Πολυ καλη,ωραι βυζια,χορταστικα,αλλα γεματη....Αυτην εννοεις?
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
boobssucker μηπως εισαι λιγο βυζοαρρωστος ρε τυπε; :grin: :grin: :grin:
Αν το εννοεις πραγματικα,ναι εχω φετιχ αδερφε...Και το κανει χειροτερο το οτι η κοπελα μου ειναι αβυζη....Μπορει να γελας,αλλα ειναι φοβερο να λαχταρας ενα στυλ γυναικας,να το εχεις φαντασιωση και τελικα να εχεις στη ζωη σου εναν ανθρωπο που σε αγαπα και σε νοιαζεται..αλλα δεν εχει βυζια....Φυσικα το κριτηριο σε μια σχεση δεν ειναι τα βυζια ή ο κώλος.....Αλλα δυστυχως αυτες που τα ειχανε ,ητανε μεγαλες καριολες.....Δεν ημουν τυχερος να συδυασω το χαρακτηρα με την καβλα ...Γι αυτο φιλε μου οταν θελησω να πληρωσω,δεν πληρωνω σε οποια τυχαι βγει στο κουρμπετι,αλλα μονο σε γκομενα που θα εχει αυτο το οποιο ψαχνω...Ελπιζω ξεκαθαρος και οχι αρρωστος...
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Μια Εμμα ή Εμμανουελα στο Κατεχακη 13 την εχει παρει κανεις?? Ειδα μια παλαιοτερη κριτικη του μαανες νομιζω με το ιδιο ονομα,αλλα δεν πρεπει να ειναι αυτη η κοπελα που ειδα σημερα το βραδυ.Μετρια απο εμφανιση,μετρια φατσα,καλο κορμι ομως μου εκανε και ναζια στην υποδοχη αλλα δεν ενεδωσα.Την εβαλα στη μελλοντικη λιστα.Προμηθεως 14 ηταν η Λαουρα για εναν φιλο που ρωταει πιο πανω,αρκετα αδυνατισμενη σε σχεση με τις αλλες φορες που την ειδα και αυτες οι τρεσες δεν την πανε καθολου γιατι ειναι κοντουλα,γενικως απο εμφανιση χαλασε το Λαουρακι.Παντως μετρια τα πραγματα στα στουντιομπουρδελακια της πολης μας για αλλη μια φορα.
 

tisso

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
boob χωρις παρεξηγηση με 2.500 την κανεις την δικια σου τουμπανο ;) . :tits2: :tits2: .απλα το δυσκολο ειναι να τις πεισεις...τα ειχα περασει και εγω αυτα τα στερητικα συνδρομα στο παρελθον.ευτυχως τωρα ειμαι υπερπληρης :boobies: :boobies: .πρεπει να [παω αυτες τις μερες μια επισκεψη απο τουμπανιεθ.ηρθε απο αθηνα ανανεωμενη.την δοκιμασε κανεις απο προχθες που ξεκινησε???
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικα το κριτηριο σε μια σχεση δεν ειναι τα βυζια ή ο κώλος.....Αλλα δυστυχως αυτες που τα ειχανε ,ητανε μεγαλες καριολες.....Δεν ημουν τυχερος να συδυασω το χαρακτηρα με την καβλα ...Γι αυτο φιλε μου οταν θελησω να πληρωσω,δεν πληρωνω σε οποια τυχαι βγει στο κουρμπετι,αλλα μονο σε γκομενα που θα εχει αυτο το οποιο ψαχνω..

Είσαι αδερφός... και γω Σ'ΑΓΑΠΑΩ....
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
boob χωρις παρεξηγηση με 2.500 την κανεις την δικια σου τουμπανο ;) . :tits2: :tits2: .απλα το δυσκολο ειναι να τις πεισεις...τα ειχα περασει και εγω αυτα τα στερητικα συνδρομα στο παρελθον.ευτυχως τωρα ειμαι υπερπληρης :boobies: :boobies: .πρεπει να [παω αυτες τις μερες μια επισκεψη απο τουμπανιεθ.ηρθε απο αθηνα ανανεωμενη.την δοκιμασε κανεις απο προχθες που ξεκινησε???
Ποσο τυχερος εισαι που εισαι καλυμμενος με αυτο το θεμα....Αλλα ρε συ,πιο ευκολα εγω γινομαι πουστης παρα να πεισεις ελληνιδα να το κανει αυτο...Εκτος αν ειναι παρτολα και καριολακι που θελει να κανει καριερα στη βιζιτα και στην πουτσα,που η δικια μου δεν ειναι τετοια...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Μια Εμμα ή Εμμανουελα στο Κατεχακη 13 την εχει παρει κανεις?? Ειδα μια παλαιοτερη κριτικη του μαανες νομιζω με το ιδιο ονομα,αλλα δεν πρεπει να ειναι αυτη η κοπελα που ειδα σημερα το βραδυ.Μετρια απο εμφανιση,μετρια φατσα,καλο κορμι ομως μου εκανε και ναζια στην υποδοχη αλλα δεν ενεδωσα.Την εβαλα στη μελλοντικη λιστα.Προμηθεως 14 ηταν η Λαουρα για εναν φιλο που ρωταει πιο πανω,αρκετα αδυνατισμενη σε σχεση με τις αλλες φορες που την ειδα και αυτες οι τρεσες δεν την πανε καθολου γιατι ειναι κοντουλα,γενικως απο εμφανιση χαλασε το Λαουρακι.Παντως μετρια τα πραγματα στα στουντιομπουρδελακια της πολης μας για αλλη μια φορα.
αυτη ειπε καποιος οτι σε γλυφει μεχρι και την κωλοτρυπιδα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Aδερφε,ποιας Σαρας εννοεις?Αυτη που ηταν στη Μαντζαρου,μια γεματουλα?Αν ναι,την ειχα πρει 2 φορες....Πολυ καλη,ωραι βυζια,χορταστικα,αλλα γεματη....Αυτην εννοεις?
Λεω την Σαρα που εχει απιστευτες βυζαρες, απο Σλοβακια που ειναι και δουλευει στο Κοροβαγκου 5. εκει που δουλευε παρα πολυ παλια η Χριστινα η ξανθια λεπτη με τα σιλικονατα, διπλα απο Μυλο που ειναι. Εκει πετυχα και την Τζεσυ πριν 3 εβδομαδες.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Ποσο τυχερος εισαι που εισαι καλυμμενος με αυτο το θεμα....Αλλα ρε συ,πιο ευκολα εγω γινομαι πουστης παρα να πεισεις ελληνιδα να το κανει αυτο...Εκτος αν ειναι παρτολα και καριολακι που θελει να κανει καριερα στη βιζιτα και στην πουτσα,που η δικια μου δεν ειναι τετοια...
Μιας και διαβασα μερικα απο τα μηνυματα σας. Η δικια μου να φανταστεις καποια νηξη μου ειχε κανει οτι θελει να βαλει οπως και η αδερφη της. Αλλα εγω δεν θελω γιατι δεν μου αρεσει το ψευτικο, καλυτερα μικρα και φυσικα παρα ψευτικο. Αποψη ειναι αυτη. ΑΑ και εγω εχω κολημα με τα μεγαλα βυζια αλλα τα σιλικονατα απλα δεν μου κανουν αισθηση. Οποτε πες της το αμα θες και ειστε σοβαρα μαζι.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Μιας και διαβασα μερικα απο τα μηνυματα σας. Η δικια μου να φανταστεις καποια νηξη μου ειχε κανει οτι θελει να βαλει οπως και η αδερφη της. Αλλα εγω δεν θελω γιατι δεν μου αρεσει το ψευτικο, καλυτερα μικρα και φυσικα παρα ψευτικο. Αποψη ειναι αυτη. ΑΑ και εγω εχω κολημα με τα μεγαλα βυζια αλλα τα σιλικονατα απλα δεν μου κανουν αισθηση. Οποτε πες της το αμα θες και ειστε σοβαρα μαζι.
Tο σκεφτηκα ρε φιλαρακι,αλλα ποσο σοβαρα μπορει να σε παρει μια κοπελα,που για να ικανοποιησει τη δικια μου αρρωστη φαντασια και φετιχ θα παει να κανει χειρουργειο....Εγω θα εκανα μια αλλαγη για να ικανοποιησω το φετιχ του αλλου?Δυσκολα...Μονο αν ημουν απελπισμενος και την ηθελα παρα πολυ,.....Καπως ετσι το θετω....Στο κατω κατω θα σου πει η αλλη,αυτη ειμαι ,αν σου αρεσω οπως σου αρεσω.Και λογικό δηλαδη.Οι ελληνιδα ΔΕΝ εχει τη νοοτροπια της βραζιλιανς για παραδειγμα που θα το εκανε απ ομονη της για τον εαυτο της,να νιωσει πιο σεξυ κτλ...Και καλως ή κακως,αν βγεις για καφε κα ιδεις κανενα μουνι να εχει σιλικονατο βυζομπαλο τί θα πεις?Οτι καμια βιζιτου,καριολα ειναι...Τελος παντω...Δεν θελω να κουραζω τους φιλους εδω με δικες μου σκεψεις....Ζητω συγγνωμη αν σας κουρασα και το κλεινω...Αν μπορεσω και παω σημερα στην Τζουλια,θα σας γραψω εντυπωσεις.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Tο σκεφτηκα ρε φιλαρακι,αλλα ποσο σοβαρα μπορει να σε παρει μια κοπελα,που για να ικανοποιησει τη δικια μου αρρωστη φαντασια και φετιχ θα παει να κανει χειρουργειο....Εγω θα εκανα μια αλλαγη για να ικανοποιησω το φετιχ του αλλου?Δυσκολα...Μονο αν ημουν απελπισμενος και την ηθελα παρα πολυ,.....Καπως ετσι το θετω....Στο κατω κατω θα σου πει η αλλη,αυτη ειμαι ,αν σου αρεσω οπως σου αρεσω.Και λογικό δηλαδη.Οι ελληνιδα ΔΕΝ εχει τη νοοτροπια της βραζιλιανς για παραδειγμα που θα το εκανε απ ομονη της για τον εαυτο της,να νιωσει πιο σεξυ κτλ...Και καλως ή κακως,αν βγεις για καφε κα ιδεις κανενα μουνι να εχει σιλικονατο βυζομπαλο τί θα πεις?Οτι καμια βιζιτου,καριολα ειναι...Τελος παντω...Δεν θελω να κουραζω τους φιλους εδω με δικες μου σκεψεις....Ζητω συγγνωμη αν σας κουρασα και το κλεινω...Αν μπορεσω και παω σημερα στην Τζουλια,θα σας γραψω εντυπωσεις.
Φιλε μου εχω γνωστη μου 23 χρονων που εχει βαλει σιλικονη και ουτε καν φαινεται. Αναλογα το μεγεθος που ζητας, αν θες να εισαι βιζιτου και καργιολα θα καταλαβεις απο το νουμερο βυζι που εχει βαλει η αλλη τι κουμας ειναι. ΑΑ η δικια μου δεν ειναι ελληνιδα παντως, ισως παιζει και αυτο το ρολο του. λολ.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
μεγαλο και χαλαρο βυζι με πολυ χαλαρη κοιλια που οταν βγαζει το τιγρε εφαρμοστο απλωνει! τα τατουαζ που εχει στην κοιλια
δεν την κανουν μικροτερη! διαιτα λεμε!
Aδερφε ,αν μπορεις να με βοηθησεις διοτι ρωταω και οι συναδελφοι μ εχουν μπερδεψει....Ξανα λοιπόν,ελπιζωντας τα βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους...
Η τζουλια,τζουλη όπως λεγεται,αυτην που δουλευει στο βιτρινατο,στην Α.Γεωργιου και αναφερθηκε οτι μεγαλα βυζια....ειναι αδυνατη?Γεματη?Χοντρουλα? Με ποια περιπου μπορει να παρομοιαστει εμφανησιακα?Και τα βυζια της σαν ποιας μπορει να ειναι?Παρακαλω,μην βαλετε κι αλλες Τζουλιες στο παιχνιδι και με μπερδεψετε παλι...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
για την πιτσιρικα που ειχα ρωτησει στο βιτρινατο κ ειπε ο γαμαικανος οτι εχει κ γαμω τα βυζια σας εχω νεα....
η τσατσα σχεδον κοιμοταν στον καναπε οταν μπηκα κ ηταν μεσα αυτη η ασχημη ημιτασιον σκατομπαζοκουραδα κοπελα,ονομα δεν ξερω....
ρωτησα η σαμπρινα που ειναι κ μου το επαιζε τρελιτσα η τσατσα οτι κ καλα δεν την ξερει ενω δουλευαν μαζι.στο τελος αφου την εκραξα μου ειπε οτι δεν θα ξαναερθει γιατι δουλεψε για 2 βραδια...τωρα αν ελεγε παραμυθι για να μπω στην αλλη δεν ξερω,αν οχι ομως το χασατε το βυζι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Μιας και διαβασα μερικα απο τα μηνυματα σας. Η δικια μου να φανταστεις καποια νηξη μου ειχε κανει οτι θελει να βαλει οπως και η αδερφη της. Αλλα εγω δεν θελω γιατι δεν μου αρεσει το ψευτικο, καλυτερα μικρα και φυσικα παρα ψευτικο. Αποψη ειναι αυτη. ΑΑ και εγω εχω κολημα με τα μεγαλα βυζια αλλα τα σιλικονατα απλα δεν μου κανουν αισθηση. Οποτε πες της το αμα θες και ειστε σοβαρα μαζι.
ρε συ.. μην ζητάς συνγώμη.. είναι καλό εδώ να αλλάζουμε αποψεις.. που αφορουν τέτοια θέματα..
χωρίς να έχω πάρει μέρος θεωρώ την συζήτησή σας αρκετά ενδιαφέρουσα. λοιπον επι του θέματος> η Σάρα απο Κοροβάγκου .. τελικα είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση,ύστερα απο επισκεψι χθες μεσημερι. ενω απο face δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο όταν βγάζει τα ρουχα της.. ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ γίνεται το πράγμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom