Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Της πουτάνας από Τζούλιες γίνεται!!!
1η Τζούλια Προμηθέως 25: Άβυζη Κοκκαλιάρα ξανθιά
2η Βιτρινάτο: Αυτή η καινούργια που λέτε με το βυζί το καλό, αν και εγώ που την είδα ήταν μακρία μου άρεσε αρκετα αλλά το βυζί της κανονικό μου φάνηκε 3άρι ίσως.
3η Τζούλια γεματούλα Σαπφούς εκεί που είναι και η Νικόλ 4αρι με λίγο κοιλίτσα
4η Τζούλια Πολωνέζα με τα καλύτερα βυζιά που έχω δει ποτέ σε πουτάνα Προμηθέως κάτω που έχει εξαφανιστεί
Συμφωνω για την Τζουλια την Πολωνεζα στην Προμηθεως....Απιστευτα βυζια,σε μεγεθος,σχημα,αφη....
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
τελικα ρε παικτες η λαουρα που βρισκεται τωρα??? βαρδαρη η κεφαλληνιας εχω μπερδευτει λιγακι :think:

σκεφτομαι μετα απο καιρο να  :zfuck: σημερα η αυριο κ θελω να προτιμησω καποιο στανταρακι για να μην εχουμε απροοπτα παλι :headbang:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Της πουτάνας από Τζούλιες γίνεται!!!
1η Τζούλια Προμηθέως 25: Άβυζη Κοκκαλιάρα ξανθιά
2η Βιτρινάτο: Αυτή η καινούργια που λέτε με το βυζί το καλό, αν και εγώ που την είδα ήταν μακρία μου άρεσε αρκετα αλλά το βυζί της κανονικό μου φάνηκε 3άρι ίσως.
3η Τζούλια γεματούλα Σαπφούς εκεί που είναι και η Νικόλ 4αρι με λίγο κοιλίτσα
4η Τζούλια Πολωνέζα με τα καλύτερα βυζιά που έχω δει ποτέ σε πουτάνα Προμηθέως κάτω που έχει εξαφανιστεί

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων η Τζούλια η γεματούλα όπως λες είναι ταξινομημένη ως Τζούλη και έτσι την φωνάζουνε κιόλας, έχει και μια κριτική στο Σαπφώς 5, την έχω πάρει και μια φορά μάτι να δουλεύει ένα βράδυ πριν καμιά 15αρια μέρες στο βιτρινάτο. Έχει βυζάρες και πολύ καλές συστάσεις και από τον al pacino, εγώ τη έχω βάλει στη λίστα, αλλά είναι μόνο για τους λάτρεις των μεγάλων κυβικών.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
τελικα ρε παικτες η λαουρα που βρισκεται τωρα??? βαρδαρη η κεφαλληνιας εχω μπερδευτει λιγακι :think:

σκεφτομαι μετα απο καιρο να  :zfuck: σημερα η αυριο κ θελω να προτιμησω καποιο στανταρακι για να μην εχουμε απροοπτα παλι :headbang:

Τελευταία έχει αναφερθεί ότι δουλεύει στο Προμηθέως 14. :zfuck:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Παιδια ξερει κανεις που ειναι η κελλυ απο σαπφους 20?Τις τελευταιες φορες που εχω παει δεν ειναι εκει.Η τσατσα μου λεει δεν ξερω.Αν ξερει κανεις τιποτα ας ενημερωσει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Της πουτάνας από Τζούλιες γίνεται!!!
1η Τζούλια Προμηθέως 25: Άβυζη Κοκκαλιάρα ξανθιά
2η Βιτρινάτο: Αυτή η καινούργια που λέτε με το βυζί το καλό, αν και εγώ που την είδα ήταν μακρία μου άρεσε αρκετα αλλά το βυζί της κανονικό μου φάνηκε 3άρι ίσως.
3η Τζούλια γεματούλα Σαπφούς εκεί που είναι και η Νικόλ 4αρι με λίγο κοιλίτσα
4η Τζούλια Πολωνέζα με τα καλύτερα βυζιά που έχω δει ποτέ σε πουτάνα Προμηθέως κάτω που έχει εξαφανιστεί
Σωστα!Την τελευταια ξεχασε την και βαλε στη θεση της και την καινουρια Τζουλιαν στο Σαπφους 5.Επισης η Τζουλια αδυνατη η ξανθια παιζει και στο Νικ.Ουρανου οπως και η Τζουλη η χοντρουλα παιζει και αυτη στο Αν.γεωργιου 24.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Σωστα!Την τελευταια ξεχασε την και βαλε στη θεση της και την καινουρια Τζουλιαν στο Σαπφους 5.Επισης η Τζουλια αδυνατη η ξανθια παιζει και στο Νικ.Ουρανου οπως και η Τζουλη η χοντρουλα παιζει και αυτη στο Αν.γεωργιου 24.
Aδερφε ,αν μπορεις να με βοηθησεις διοτι ρωταω και οι συναδελφοι μ εχουν μπερδεψει....Ξανα λοιπόν,ελπιζωντας τα βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους...
Η τζουλια,τζουλη όπως λεγεται,αυτην που δουλευει στο βιτρινατο,στην Α.Γεωργιου και αναφερθηκε οτι μεγαλα βυζια....ειναι αδυνατη?Γεματη?Χοντρουλα? Με ποια περιπου μπορει να παρομοιαστει εμφανησιακα?Και τα βυζια της σαν ποιας μπορει να ειναι?Παρακαλω,μην βαλετε κι αλλες Τζουλιες στο παιχνιδι και με μπερδεψετε παλι...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Aδερφε ,αν μπορεις να με βοηθησεις διοτι ρωταω και οι συναδελφοι μ εχουν μπερδεψει....Ξανα λοιπόν,ελπιζωντας τα βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους...
Η τζουλια,τζουλη όπως λεγεται,αυτην που δουλευει στο βιτρινατο,στην Α.Γεωργιου και αναφερθηκε οτι μεγαλα βυζια....ειναι αδυνατη?Γεματη?Χοντρουλα? Με ποια περιπου μπορει να παρομοιαστει εμφανησιακα?Και τα βυζια της σαν ποιας μπορει να ειναι?Παρακαλω,μην βαλετε κι αλλες Τζουλιες στο παιχνιδι και με μπερδεψετε παλι...
αυτη στο βιτρινατο η καινουρια δε μπορω να σου πω με ποια μοιαζει γιατι εχει ιδιαιτερο σωματοτυπο.Δε ειναι χοντρη παντως,μια χαρα ειναι με ωραιες καμπυλες.Το βυζι επισης ειναι ικανοποιητικο ετσι οπως το ειδα δηλαδη για μισο λεπτο με σουτιεν.Ο αλλος που το ειδε κανονικα νομιζω εδωσε μια εικονα.

Αλλα βυζια σαν της Σαρας ή της Νικολ ή της Πολωνεζας Τζουλιας ή της Γερμανιδας Πατριτσια μην περιμενεις να δεις.Βγαλε αυτο το προτυπο απ'το μυαλο σου γιατι δυσκολα θα ικανοποιεισαι τουλαχιστον στα μπουρδελα
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
αυτη στο βιτρινατο η καινουρια δε μπορω να σου πω με ποια μοιαζει γιατι εχει ιδιαιτερο σωματοτυπο.Δε ειναι χοντρη παντως,μια χαρα ειναι με ωραιες καμπυλες.Το βυζι επισης ειναι ικανοποιητικο ετσι οπως το ειδα δηλαδη για μισο λεπτο με σουτιεν.Ο αλλος που το ειδε κανονικα νομιζω εδωσε μια εικονα.

Αλλα βυζια σαν της Σαρας ή της Νικολ ή της Πολωνεζας Τζουλιας ή της Γερμανιδας Πατριτσια μην περιμενεις να δεις.Βγαλε αυτο το προτυπο απ'το μυαλο σου γιατι δυσκολα θα ικανοποιεισαι τουλαχιστον στα μπουρδελα
Γερμανίδα Πατρίτσια  :think: Que sque ce?
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
αυτη στο βιτρινατο η καινουρια δε μπορω να σου πω με ποια μοιαζει γιατι εχει ιδιαιτερο σωματοτυπο.Δε ειναι χοντρη παντως,μια χαρα ειναι με ωραιες καμπυλες.Το βυζι επισης ειναι ικανοποιητικο ετσι οπως το ειδα δηλαδη για μισο λεπτο με σουτιεν.Ο αλλος που το ειδε κανονικα νομιζω εδωσε μια εικονα.

Αλλα βυζια σαν της Σαρας ή της Νικολ ή της Πολωνεζας Τζουλιας ή της Γερμανιδας Πατριτσια μην περιμενεις να δεις.Βγαλε αυτο το προτυπο απ'το μυαλο σου γιατι δυσκολα θα ικανοποιεισαι τουλαχιστον στα μπουρδελα
Kατατοπιστικότατος......Σ ευχαριστω...Μαλλον με γλυτωσες απο τις βενζινες του πηγαιν'έλα..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Kατατοπιστικότατος......Σ ευχαριστω...Μαλλον με γλυτωσες απο τις βενζινες του πηγαιν'έλα..
θα στο ξαναπω...αν δεν κανεις καποια γυρα κι εσυ να δεις απο κοντα ειναι δυσκολο να καταλαβεις απ'τους αλλους αυτο που θες.Ειναι πολυ ειδικη περιπτωση αυτο που ψαχνεις και ελαχιστες οι περιπτωσεις.
Βυζαρα με την εννοια βυζαρα οπως το καταλαβαινω εγω εχουν μονο η Ναταλι-Λιζα,η Νικολ και η Χριστινα η Ρουμανα του Λαφαμ ας πουμε.Αντε και η Καρμεν ας πουμε...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Ρε μπουμπ σε καταλαβαίνουμε αλλά βάζεις και εσύ τον πήχη πολύ ψηλά, άρχισε να κοιτάς και λίγο νορμάλ γυναίκες ή έστω αυτές που τα έχουν μεγάλα και όχι σουπερτεράστια που τα θες εσύ. Ειδικά γύρω από τον Μύλο όπου η σιλικόνη πέφτει σύννεφο έχει καλές περιπτώσεις (Αφρούλα, Εύα, Χριστίνα Κοροβάγκου, Ανδριάνα ισπανίδα, Νατάσα κλπ.)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
θα στο ξαναπω...αν δεν κανεις καποια γυρα κι εσυ να δεις απο κοντα ειναι δυσκολο να καταλαβεις απ'τους αλλους αυτο που θες.Ειναι πολυ ειδικη περιπτωση αυτο που ψαχνεις και ελαχιστες οι περιπτωσεις.
Βυζαρα με την εννοια βυζαρα οπως το καταλαβαινω εγω εχουν μονο η Ναταλι-Λιζα,η Νικολ και η Χριστινα η Ρουμανα του Λαφαμ ας πουμε.Αντε και η Καρμεν ας πουμε...

Ε όχι άντε και η Κάρμεν ας πούμε... :grin: η Κάρμεν έχει και γαμώ τις βυζάρες  :tits:που μάλιστα δένουν αρμονικότατα με το υπόλοιπο σώμα της, άλλο αν είναι τελείως τρελοκομείο και δεν βγάζεις άκρη μαζί της.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ποια Λάουρα? Το κορίτσι του καλοκαιριού ? Αυτή στο τσίρκο δε δούλευε  :think:

Ναι αυτή είναι, Τσίρκο, Κεφαληνίας, Ταντάλου 14 και Προμηθέως 14 έχουν μία κάποιου είδους συνεργασία στον τομέα των κοριτσιών.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Ρε μπουμπ σε καταλαβαίνουμε αλλά βάζεις και εσύ τον πήχη πολύ ψηλά, άρχισε να κοιτάς και λίγο νορμάλ γυναίκες ή έστω αυτές που τα έχουν μεγάλα και όχι σουπερτεράστια που τα θες εσύ. Ειδικά γύρω από τον Μύλο όπου η σιλικόνη πέφτει σύννεφο έχει καλές περιπτώσεις (Αφρούλα, Εύα, Χριστίνα Κοροβάγκου, Ανδριάνα ισπανίδα, Νατάσα κλπ.)
Καταρχην να πω οτι εκτιμω πολυ τις γνωμες όλων σας....Και σας ευχαριστω.....
Ισως λιγο παρεξηγηθηκα,αλλα μαλλον δεν φταιτε εσεις αλλα ο τροπος που γραφω και ζητω καποια πραγματα.
Λατρευω τα βυζια της Αφρουλας.Αυτο το στυλ με τρελαινει.Αδυνατη με ενισχυημενους αεροσακκους.Επαθα πλακα με την Τζουλια που σας ειχα αναφερι,την Πολωνεζα εν ετει 2009-2010.....Πολυ καλο,λιγο μικροτερο απο αυτο που ψαχνω η Χριστινα η Πολωνεζα που την επαιρνα αβερτα το 2007. Πολυ ωραιο η Μαιρουλα....Για την Καρμεν που αναφερθηκε,μ επηρεαζει η ασχημη εως ηληθια αποδοση της και δεν την βαζω μεσα.Της Τουμπανιεθ καλο αλλα παρα ειναι ψευτικο...Τελος,ειχα παθει και μια περιοδο εθισμο στη Νικολ,το 2010....Δεν ψαχνω τα τεραστια μασταρια που να κρεμονται...ως το πατωμα...Αλλα σιγουρα οταν εχεις τα ιδια και τα ιδια,ψαχνεις κατι καινουργιο που να ειναι τουλαχιστον ιδιο με αυτα που αναφερθηκαν ως προτυπα.Η Σαρα που ειπατε, ωραια βυζια αλλα γεματη.Και η Νατασσα η Ρωσσιδα,ωραια πορτοκαλακια ομως...Προτιμω κατι σε πεπονι ή καρπουζι.... :boobies: Η Χριστινα η βυζαρου μου φανηκε λιγο γεματη (αυτη η ξανθια στην Α.Γεωργιου) Δεν εχω δει αυτην τη Λιζα που λετε μονο..
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, μεταξύ χριστίνα απο καραβάγκου και ναταλί απο Ματζάρου, τι προτείνετε??
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
γαμω την τρελλα μου πανω που εβαλα το ποτακι μου και ετοιμαστηκα για επισκεψη  :fuck1: εφαγα απογοητευση οσων αφορα τα στουντιο...
μαντυ στη βιλλα, στην κωλετη ουτε εφη ουτε αφρο(μια αλλη ειπε ονομα δεν θυμαμαι) κοροβαγκου χριστινα ειπε αν ακουσα καλα, στο κεφαλληνιας δεν λειτουργει κανενα τηλ απο αυτα που εχουμε στο φορουμ.., οποτε η θα  :cum: σημερα η θα παω βαρδαρη που εχω να πατησω χρονια και δεν ξερω τι παιζει... ειμαι σε απογνωση :helpplea:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
αυτη στο βιτρινατο η καινουρια δε μπορω να σου πω με ποια μοιαζει γιατι εχει ιδιαιτερο σωματοτυπο.Δε ειναι χοντρη παντως,μια χαρα ειναι με ωραιες καμπυλες.Το βυζι επισης ειναι ικανοποιητικο ετσι οπως το ειδα δηλαδη για μισο λεπτο με σουτιεν.Ο αλλος που το ειδε κανονικα νομιζω εδωσε μια εικονα.

Αλλα βυζια σαν της Σαρας ή της Νικολ ή της Πολωνεζας Τζουλιας ή της Γερμανιδας Πατριτσια μην περιμενεις να δεις.Βγαλε αυτο το προτυπο απ'το μυαλο σου γιατι δυσκολα θα ικανοποιεισαι τουλαχιστον στα μπουρδελα
για σαρα και τζουλια πωλονεζα εχω να σου πω οτι το βυζι της τζουλιας απο το βιτρινατο ειναι πολυ ανωτερο
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
γαμω την τρελλα μου πανω που εβαλα το ποτακι μου και ετοιμαστηκα για επισκεψη  :fuck1: εφαγα απογοητευση οσων αφορα τα στουντιο...
μαντυ στη βιλλα, στην κωλετη ουτε εφη ουτε αφρο(μια αλλη ειπε ονομα δεν θυμαμαι) κοροβαγκου χριστινα ειπε αν ακουσα καλα, στο κεφαλληνιας δεν λειτουργει κανενα τηλ απο αυτα που εχουμε στο φορουμ.., οποτε η θα  :cum: σημερα η θα παω βαρδαρη που εχω να πατησω χρονια και δεν ξερω τι παιζει... ειμαι σε απογνωση :helpplea:

Τελευταία φορά που τσάρκαρα στον Βραδινό Βαρδάρη, είχε αρκετά καλές επιλογές θυμάμαι. Μιά βόλτα εκεί σίγουρα αξίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom