Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (2 μέλη και 78 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
τι ειναι αυτο το μασατζιδικο νανσυ ρε;
εχει παει κανεις;
αξιζει;
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
Λοιπόν παιδιά. Σε κανα διβδόμαδο κατεβαίνω Αθήνα και θα ήθελα από εσάς να προτείνετε μερικούς στόχους πού να πάω εκεί κάτω. Έχω ακούσει κατά καιρούς άτομα από τη μπουρδελοκατασταση μας που έχουν κάνει πορνοεκδρομές στην Αθήνα όπως ο Γαμαικανός αν θυμάμαι ή ο δοκιμάζω... :think: Τεςπα. Τώρα θα με πείτε γιατί ζητάω τη γνώμη από εσάς και όχι από τους Αθηναίους? Το κάνω αυτό επειδή όσο ναναι τα κριτήρια και οι εντυπώσεις που έχουμε αποκτήσει από τις δικές μας τάνες εδώ πάνω πάνω κάτω είναι κοινές για όλους μας. Έτσι το κάτι διαφορετικό προς το καλύτερο που θέλω κι εγώ μπορεί να το κρίνει μόνο ένας Σαλονικιός που έχει δει την διαφορά μεταξύ Πορνοθεσσαλονίκης και πορνοΑθήνας καλύτερα. Περιμένω προτάσεις λοιπόν με ονόματα και οδούς για όποιον γνωρίζει. Ευχαριστώ πολύ..  :rockon:
  Επειδη κατω εχει πολλες επιλογες εγω μετα απο προσωπικες βολτες(ημουν φοιτητης αθηνα και κατεβαινα συχνα)θα σου προτεινα να εντοπισεις καποια που σου αρεσει σε στουντιο και να πας..τωρα αν εισαι λατρης της βολτας σε Μπρδελα με λιγη υπομονη θα βρεις σιγουρα κατι καλο αλλα ο χωρος θα ειναι χαλια βεβαια η τιμη θα ειναι πολυ δελεαστικη απο 20Ε ακαποτα και αλλες προσφορες λογο κρισης...οποτε αναλογα τι σου αρεσει..  :dancing:
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Επιστροφη απο Candy που αν κ πεσμενη οπως το παραδεχτηκε η ιδια πως ειναι περασα κ στο τελος δεν μπορς να πω πως το μετανοιωσα......
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ενημέρωση προς βυζολάγνους 12-1 βράδυ:
Ξεκίνησα από βιτρινάτο για Τζούλια...
Έφαγα άκυρο ήταν ένα μπάζο..
Φρίξου η άβυζη Κάντυ, Τσίρκο μια άβυζη Κινέζα, Νικηφόρου τέρμα η Βιολέτα ξενέρα, Ερημίτη η άβυζη αλλά γκαβλιάρα Άννα
Εκκλησία η Αντριάννα ήμουν έτοιμος να μπω αλλά λέω μπας και βρω κανά μεγάλο βυζί, Ερως 16 Νατάσσα μέτριο βυζί, Λαφαμ η Μαρία Τσέχα μέτριο απλό βυζί, Ανδρέου 4 η Λίλη εντελώς άβυζ, Κατεχάκη Εμμα πολύ καλή μέσα αλλά το βυζί της χάλι, Μαντζάρου που άνοιξε τώρα Βικτώρια ή Λίζα αλλού με μεγάλο βυζί αλλα δεν αφήνει και πολλά πολλά λές και είναι εύθραυστο. Βαρδάρη μαύρα χάλια εκτός από Νταίζη στο Μαρινόσπιτο που έχει βυζάρες τρομερές αλλά μέσα λές και γαμάς την κολητή σου το έχω ξαναπεί. Βερόνικα Προμηθέους κάτω επάνω μια εντελλώς άβυζι τζούλια, μπλε πάλι άβυζι και χοντροκόλα, Σαπφους Ιονέλα άβυζη και ανορθρόγραφο η πιο άβυζι από όλες ουτε 40 κιλά δεν ήταν. Πάω Κοροβάγκου για Χριστίνα - κλειστό!!!Κεφαληνίας η Μέρτσυ μόλις άκουσα έφυγα πριν την δω, αλουμινάτο ασσος βυζί πάλι... ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ!!!!
Κα΄τεθεσα στην Τάνια Κωλέτη και τα κλαψα... Βυζί 2άρι και σώμα χαλαρό κάτι με τράβηξε όμως.Μαλακία μου... 3 στάσεις και τις 3 μου τον σκούπιζε και έβαζε κρέμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΕΛΟΣ... Πρέπει να το πάρουμε απόφαση βυζάρες στη πόλη μας δε θα δούμε ΠΟΤΕ!!!!
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
την εχει παρει δηλαδη?Για πες μας και μας...
Ναι είναι πολύ γκαβλιάρα και καλό κορίτσι ... Κάνει ωραία πρόστυχη πίπα και ρουφάει τα αρχίδια.. Σχεδόν κωλογλύψιμο..  Αλλά το σώμα της είναι πολύ χαλαρό και το βυζί μάπα και αυτό εμένα με ξενερώνει...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Λοιπόν παιδιά. Σε κανα διβδόμαδο κατεβαίνω Αθήνα και θα ήθελα από εσάς να προτείνετε μερικούς στόχους πού να πάω εκεί κάτω. Έχω ακούσει κατά καιρούς άτομα από τη μπουρδελοκατασταση μας που έχουν κάνει πορνοεκδρομές στην Αθήνα όπως ο Γαμαικανός αν θυμάμαι ή ο δοκιμάζω... :think: Τεςπα. Τώρα θα με πείτε γιατί ζητάω τη γνώμη από εσάς και όχι από τους Αθηναίους? Το κάνω αυτό επειδή όσο ναναι τα κριτήρια και οι εντυπώσεις που έχουμε αποκτήσει από τις δικές μας τάνες εδώ πάνω πάνω κάτω είναι κοινές για όλους μας. Έτσι το κάτι διαφορετικό προς το καλύτερο που θέλω κι εγώ μπορεί να το κρίνει μόνο ένας Σαλονικιός που έχει δει την διαφορά μεταξύ Πορνοθεσσαλονίκης και πορνοΑθήνας καλύτερα. Περιμένω προτάσεις λοιπόν με ονόματα και οδούς για όποιον γνωρίζει. Ευχαριστώ πολύ..  :rockon:

Λοιπόν αγαπητέ μου φίλε. Ανάλογα με τα γούστα σου θα σου πρότεινα αλλα δε τα γνωρίζω. Απαντώ λοιπόν γενικώς. Γιαγιάδες πο τα κάνουν όλα και συμφέρουν θα βρεις λίγο μετα το σταθμό λαρίσης στο στενο μετα το βενζινάδικο καθώς και στο πεζόδρομο της διδύμου. Αγάπη αντριάννα αλιόνα και Όλγα τα hilights. Milfakia θα βρεις  στην αχιλλέως και στα στενά δεξιά της πλατείας Καραϊσκάκη. Εδω το παζλ είναι περίεργο και ορισμένες φορές επικίνδυνο. Αρχίζει απο 10€ και φθάνει τα 20€ και έχει τα πάντα απο υπηρεσίες
Θέλει προσοχή στην επιλογή και θα σου έλεγα πάντα με καπότα γιατί εδω γαμάνε όλοι άσπρη μαύροι κίτρινοι Πακιστανοί ινδιάνοι οι πάντες. Σπίτια έκπληξη είναι το αχχιλέως με τα σκαλιά και το 30 της κολωνού. Διαγωνίως απέναντι το μπλέ με τα
Σκαλοπάτια επίσης έχει εκπληκτικά κομμάτια. Κατεβαίνουν σημαντικά οι ηλικίες στη φυλής και στα πέριξ στενά. Απίστευτα πιπίνια που μπορεί να δεις το χριστό φαντάρο πολλές φορές όμως να γαμήσεις ένα μούναρο ψυγείοκαταψύκτη. Εδώ θέλει φαντασία και τύχη. Ένας καλός δείκτης είναι ο λαός και εννοω ότι στα καλά μουνιά συνήθως περιμένουν έμπειροι και άπειροι χαμουτζήδες. Κάτσε στη σειρά και εσύ. Τώρα αν είσαι του στούντιου αναζητάς  τη βαλεντίνα την Αλίνα τη λάνα και τη Βαρβάρα για γούστα και βυζικές εμπειρίες και τη Μαντόνα  στο βρηλλισού τη Κωνσταντίνα στο πειραιώς και σχεδόν όλες στο φυλής
104 όπου μπορείς και να πισωγλεντήσεις αν είσαι περίεργος.  Καλά να περάσεις.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Λοιπόν παιδιά. Σε κανα διβδόμαδο κατεβαίνω Αθήνα και θα ήθελα από εσάς να προτείνετε μερικούς στόχους πού να πάω εκεί κάτω. Έχω ακούσει κατά καιρούς άτομα από τη μπουρδελοκατασταση μας που έχουν κάνει πορνοεκδρομές στην Αθήνα όπως ο Γαμαικανός αν θυμάμαι ή ο δοκιμάζω... :think: Τεςπα. Τώρα θα με πείτε γιατί ζητάω τη γνώμη από εσάς και όχι από τους Αθηναίους? Το κάνω αυτό επειδή όσο ναναι τα κριτήρια και οι εντυπώσεις που έχουμε αποκτήσει από τις δικές μας τάνες εδώ πάνω πάνω κάτω είναι κοινές για όλους μας. Έτσι το κάτι διαφορετικό προς το καλύτερο που θέλω κι εγώ μπορεί να το κρίνει μόνο ένας Σαλονικιός που έχει δει την διαφορά μεταξύ Πορνοθεσσαλονίκης και πορνοΑθήνας καλύτερα. Περιμένω προτάσεις λοιπόν με ονόματα και οδούς για όποιον γνωρίζει. Ευχαριστώ πολύ..  :rockon:

Λοιπόν αγαπητέ μου φίλε. Ανάλογα με τα γούστα σου θα σου πρότεινα αλλα δε τα γνωρίζω. Απαντώ λοιπόν γενικώς. Γιαγιάδες πο τα κάνουν όλα και συμφέρουν θα βρεις λίγο μετα το σταθμό λαρίσης στο στενο μετα το βενζινάδικο καθώς και στο πεζόδρομο της διδύμου. Αγάπη αντριάννα αλιόνα και Όλγα τα hilights. Milfakia θα βρεις  στην αχιλλέως και στα στενά δεξιά της πλατείας Καραϊσκάκη. Εδω το παζλ είναι περίεργο και ορισμένες φορές επικίνδυνο. Αρχίζει απο 10€ και φθάνει τα 20€ και έχει τα πάντα απο υπηρεσίες
Θέλει προσοχή στην επιλογή και θα σου έλεγα πάντα με καπότα γιατί εδω γαμάνε όλοι άσπρη μαύροι κίτρινοι Πακιστανοί ινδιάνοι οι πάντες. Σπίτια έκπληξη είναι το αχχιλέως με τα σκαλιά και το 30 της κολωνού. Διαγωνίως απέναντι το μπλέ με τα
Σκαλοπάτια επίσης έχει εκπληκτικά κομμάτια. Κατεβαίνουν σημαντικά οι ηλικίες στη φυλής και στα πέριξ στενά. Απίστευτα πιπίνια που μπορεί να δεις το χριστό φαντάρο πολλές φορές όμως να γαμήσεις ένα μούναρο ψυγείοκαταψύκτη. Εδώ θέλει φαντασία και τύχη. Ένας καλός δείκτης είναι ο λαός και εννοω ότι στα καλά μουνιά συνήθως περιμένουν έμπειροι και άπειροι χαμουτζήδες. Κάτσε στη σειρά και εσύ. Τώρα αν είσαι του στούντιου αναζητάς  τη βαλεντίνα την Αλίνα τη λάνα και τη Βαρβάρα για γούστα και βυζικές εμπειρίες και τη Μαντόνα  στο βρηλλισού τη Κωνσταντίνα στο πειραιώς και σχεδόν όλες στο φυλής
104 όπου μπορείς και να πισωγλεντήσεις αν είσαι περίεργος.  Καλά να περάσεις.
Ευχαριστώ για την βοήθεια  :dancing: Θα μελετήσω τις προτάσεις σου. Σαν στόχο έχω να πάω από την Άννα-Μαρία τη Σαλονικιά. Έχω διαβάσει τα καλύτερα για αυτήν. Μετά σκέφτομαι για καμια Βαλεντίνα από στουντικόριτσα και να σε κανα 2 πιπινια απο φυλής για να δω διαφορές από τον δικό μας τον Βαρδάρη
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
παίδες ξέρει κανείς που βρίσκεται η Νικόλ αυτόν τον καιρό;
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Ενημέρωση προς βυζολάγνους 12-1 βράδυ:
Ξεκίνησα από βιτρινάτο για Τζούλια...
Έφαγα άκυρο ήταν ένα μπάζο..
Φρίξου η άβυζη Κάντυ, Τσίρκο μια άβυζη Κινέζα, Νικηφόρου τέρμα η Βιολέτα ξενέρα, Ερημίτη η άβυζη αλλά γκαβλιάρα Άννα
Εκκλησία η Αντριάννα ήμουν έτοιμος να μπω αλλά λέω μπας και βρω κανά μεγάλο βυζί, Ερως 16 Νατάσσα μέτριο βυζί, Λαφαμ η Μαρία Τσέχα μέτριο απλό βυζί, Ανδρέου 4 η Λίλη εντελώς άβυζ, Κατεχάκη Εμμα πολύ καλή μέσα αλλά το βυζί της χάλι, Μαντζάρου που άνοιξε τώρα Βικτώρια ή Λίζα αλλού με μεγάλο βυζί αλλα δεν αφήνει και πολλά πολλά λές και είναι εύθραυστο. Βαρδάρη μαύρα χάλια εκτός από Νταίζη στο Μαρινόσπιτο που έχει βυζάρες τρομερές αλλά μέσα λές και γαμάς την κολητή σου το έχω ξαναπεί. Βερόνικα Προμηθέους κάτω επάνω μια εντελλώς άβυζι τζούλια, μπλε πάλι άβυζι και χοντροκόλα, Σαπφους Ιονέλα άβυζη και ανορθρόγραφο η πιο άβυζι από όλες ουτε 40 κιλά δεν ήταν. Πάω Κοροβάγκου για Χριστίνα - κλειστό!!!Κεφαληνίας η Μέρτσυ μόλις άκουσα έφυγα πριν την δω, αλουμινάτο ασσος βυζί πάλι... ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ!!!!
Κα΄τεθεσα στην Τάνια Κωλέτη και τα κλαψα... Βυζί 2άρι και σώμα χαλαρό κάτι με τράβηξε όμως.Μαλακία μου... 3 στάσεις και τις 3 μου τον σκούπιζε και έβαζε κρέμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΕΛΟΣ... Πρέπει να το πάρουμε απόφαση βυζάρες στη πόλη μας δε θα δούμε ΠΟΤΕ!!!!

Ρε φιλε,η Τζουλια τοσο μπαζο?Χοντρη?Γεματη?Κανε μια περιγραφη αναλυτικη σε παρακαλω.Ημουν ετοιμος να παω σηεμρα αλλα τωρα με φρεναρεις....
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Ρε φιλε,η Τζουλια τοσο μπαζο?Χοντρη?Γεματη?Κανε μια περιγραφη αναλυτικη σε παρακαλω.Ημουν ετοιμος να παω σηεμρα αλλα τωρα με φρεναρεις....
δεν λεει για την τζουλια
για μια αλλη που ηταν στην θεση της
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
δεν λεει για την τζουλια
για μια αλλη που ηταν στην θεση της
Nα κανω δηλαδη κινηση για Τζουλια?(Βραδυνη βαρδυα δεν ειναι?) Ειναι αδυνατη?Απο βυζια ειπατε οτι ειναι μεγαλα,αλλα με ποια θα τα παρομοιαζετε?Μια ταξη μεγεθους? Με ποια θα εμοιαζε γενικως (Ρωταω ,και συγχωρεστε με,διοτι μενω μακρυα ανατολικα οποτε το κοστος να πηγαινοερχομαι και να τρωω τα μουτρα μου μου στοιχοιχει...Καταλαβαινετε...)
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Nα κανω δηλαδη κινηση για Τζουλια?(Βραδυνη βαρδυα δεν ειναι?) Ειναι αδυνατη?Απο βυζια ειπατε οτι ειναι μεγαλα,αλλα με ποια θα τα παρομοιαζετε?Μια ταξη μεγεθους? Με ποια θα εμοιαζε γενικως (Ρωταω ,και συγχωρεστε με,διοτι μενω μακρυα ανατολικα οποτε το κοστος να πηγαινοερχομαι και να τρωω τα μουτρα μου μου στοιχοιχει...Καταλαβαινετε...)
Φλασια ρε μαγκες...Μηπως ειναι η Τζουλια η Πολωνεζα που ηταν στην Προμηθεως κατω χαμηλα και στη Σαπφους το Δεκεμβριο του 2009-Ιανουαριο 2010??????
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Nα κανω δηλαδη κινηση για Τζουλια?(Βραδυνη βαρδυα δεν ειναι?) Ειναι αδυνατη?Απο βυζια ειπατε οτι ειναι μεγαλα,αλλα με ποια θα τα παρομοιαζετε?Μια ταξη μεγεθους? Με ποια θα εμοιαζε γενικως (Ρωταω ,και συγχωρεστε με,διοτι μενω μακρυα ανατολικα οποτε το κοστος να πηγαινοερχομαι και να τρωω τα μουτρα μου μου στοιχοιχει...Καταλαβαινετε...)
εχθες ειπνα ειχε ρεπο
δεν ξερω σιγουρα αν ειναι σημερα το βραδυ
το βυζι ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
στρογγυλο,φυσικο,στητο παρα το μεγαλο μεγεθος
κατα τα αλλα μεσα στο δωματιο ειναι αρκετα μετρια
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φιλε,η Τζουλια τοσο μπαζο?Χοντρη?Γεματη?Κανε μια περιγραφη αναλυτικη σε παρακαλω.Ημουν ετοιμος να παω σηεμρα αλλα τωρα με φρεναρεις....
Στο προμηθεως 25 επάνω βγήκε μια κοκαλιάρα Τζούλια μου πε...
Εσυ μήπως λες την Τζούλοα την Βυζαρου που ήταν Σαπφούς...
Εκείνη λέει αξίζουν οι βυζάρες της και αρκετά πρόθυμη λίγο κοιλίτσα έχει..
Αλλά αυτή έχω καιρό να τη δω...
Την είχα πάρει εκεί που δουλεύει και η Νικόλ πριν κανα μήνα....
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
εχθες ειπνα ειχε ρεπο
δεν ξερω σιγουρα αν ειναι σημερα το βραδυ
το βυζι ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
στρογγυλο,φυσικο,στητο παρα το μεγαλο μεγεθος
κατα τα αλλα μεσα στο δωματιο ειναι αρκετα μετρια
Της πουτάνας από Τζούλιες γίνεται!!!
1η Τζούλια Προμηθέως 25: Άβυζη Κοκκαλιάρα ξανθιά
2η Βιτρινάτο: Αυτή η καινούργια που λέτε με το βυζί το καλό, αν και εγώ που την είδα ήταν μακρία μου άρεσε αρκετα αλλά το βυζί της κανονικό μου φάνηκε 3άρι ίσως.
3η Τζούλια γεματούλα Σαπφούς εκεί που είναι και η Νικόλ 4αρι με λίγο κοιλίτσα
4η Τζούλια Πολωνέζα με τα καλύτερα βυζιά που έχω δει ποτέ σε πουτάνα Προμηθέως κάτω που έχει εξαφανιστεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom