Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ποια χριστινα απο σολ δουλευει σε μπουρδελο αυτη με το ροζ η αυτη με το κιτρινο ??

αν ειναι με το κιτρινο ειναι καλη κοπελα και μου ειχε κανει φανταστικη πιπα στο σολ .αν ειναι με το ροζ ειναι μια πολυ πορνο-σεξυ παρουσια που δεν εχω δοκιμασει αλλα πρεπει να ειναι ξεπετα και να νοιαζετε μονο για κοκες ..(και που πρεπει να ειστε προσεκτικοι μαζι της)


κίτρινο.. άφησε αντικαταστάτρια στο sol την ξαδέλφη της, μοιάζουν αρκετά στο πρόσωπο αλλά οι ομοιότητες σταματούν εκεί.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Οκεικ καλως να μας ερθει ...

Επιδη δε παρακολουθησα τελευταια δε το ειδα αυτο
Πως σου φανηκε ?  :think:
ηταν πολυ καλυτερη μεσα,εγω βεβαια παντα περνουσα καλα....
το κορμι δεν εχει χαλαρωσει κ εχει βελτιωσει πολυ την πιπα
φαινεται την δουλεψε πολυ στο σολ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fasy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
60
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, παιδια!
Αυτη η ... κιτρινη Χριστινα που συζητατε, κατι μου εκανε κλικ εμφανισιακα απο τη φωτο. Επειδη μπερδευτηκα λιγακι, μπορει να γραψει καποιος που ξερει
α)που δουλευει και β) φυσικο ή σιλικονη?
Ευχαριστω!
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
εκανα το λαθος κ περασα κ εγω απο 26ης οκτ 35 κ δεν ειδα αυτο που περιμενα.....περιμενα να δω κατι σε σαρα οπως ειπε κ ο φιλος κ ειδα ενα αχαρο χοντροκωλικο κ βυζο κοριτσακι με μαυρο καρε μαλλυ....
δεν αξιζει;
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Καλησπερα, παιδια!
Αυτη η ... κιτρινη Χριστινα που συζητατε, κατι μου εκανε κλικ εμφανισιακα απο τη φωτο. Επειδη μπερδευτηκα λιγακι, μπορει να γραψει καποιος που ξερει
α)που δουλευει και β) φυσικο ή σιλικονη?
Ευχαριστω!
αν κ το ειπαμε 10αδες φορες,δουλευει κοροβαγκου κ εχει σιλικονατη βυζαρα
μεσα ειναι καλη εως αρκετα καλη κ δεν θα κλαψεις τα χρηματα σου σε καμια περιπτωση
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλησπερα, παιδια!
Αυτη η ... κιτρινη Χριστινα που συζητατε, κατι μου εκανε κλικ εμφανισιακα απο τη φωτο. Επειδη μπερδευτηκα λιγακι, μπορει να γραψει καποιος που ξερει
α)που δουλευει και β) φυσικο ή σιλικονη?
Ευχαριστω!
a)κοροβαγκου αλλα οχι ακομη λογω περιοδου β)σιλικονη...

εντιτ σορι δεν ειδα το ποστ του ντεκερ απο βιασυνη....τα ιδια λεμε
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ηταν πολυ καλυτερη μεσα,εγω βεβαια παντα περνουσα καλα....
το κορμι δεν εχει χαλαρωσει κ εχει βελτιωσει πολυ την πιπα
φαινεται την δουλεψε πολυ στο σολ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελπιζω και γω  :priest:
αν δεν φυγει θα παω κι οτι βγει


As Always  :sunglasses:
Παπαγαλακι ο προεδρος  :birdman:
 

fasy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
60
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
@deker, @gl
ευχαριστω και παλι
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
εγω δεν θα της εδινα 30ε για να την γαμησω...
μεσα μπορει να ειναι καλη αλλα αν δεν λεει απο εμφανιση εγω δεν μπορω....


γούστα είναι αυτά...αλλα για να είμαστε αντικειμενικοί αξίζει ...και απο εμφάνιση δεν ειναι τόσο χάλια.
Για μια φορά τουλάχιστον, και για τους λάτρεις των ουκρανίδων ,πιστευω πως αξίζει και για δευτερη και για τρίτη φορά.Μιλάω για την Νάσια.

Επειδη είναι γούστα όπως είπα και επειδη θέλω να είμαι αντικειμενικός ,πιστευω πως και η Χριστίνα αξίζει για μια φορά τουλάχιστον ασχέτως αν για τα γούστα μου δεν λέει.Θεωρώ πως δεν μπορεις να κάνεις παιχνιδι με την Χριστίνα, (εκτος και αν άλλαξε....γιατί πολλές απο αυτες που κυκλοφορούσαν σε μπουρδέλα και βγηκαν στη βίζιτα η σε κωλομπαρα για βίζιτες είχαν αλλη συμπεριφορά ...πιο ανετα γαμιόντουσαν και ειχαν και άλλο πρόγραμμα...  φιλια , δακτυλα , cim και αλλα πολλά για παραδειγμα Λούνα, Εμμανουέλα, Καρίνα ισως και ενδεχομένως και Χριστίνα απο Κοροβάγκου.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γούστα είναι αυτά...αλλα για να είμαστε αντικειμενικοί αξίζει ...και απο εμφάνιση δεν ειναι τόσο χάλια.
Για μια φορά τουλάχιστον, και για τους λάτρεις των ουκρανίδων ,πιστευω πως αξίζει και για δευτερη και για τρίτη φορά.Μιλάω για την Νάσια.

Επειδη είναι γούστα όπως είπα και επειδη θέλω να είμαι αντικειμενικός ,πιστευω πως και η Χριστίνα αξίζει για μια φορά τουλάχιστον ασχέτως αν για τα γούστα μου δεν λέει.Θεωρώ πως δεν μπορεις να κάνεις παιχνιδι με την Χριστίνα, (εκτος και αν άλλαξε....γιατί πολλές απο αυτες που κυκλοφορούσαν σε μπουρδέλα και βγηκαν στη βίζιτα η σε κωλομπαρα για βίζιτες είχαν αλλη συμπεριφορά ...πιο ανετα γαμιόντουσαν και ειχαν και άλλο πρόγραμμα...  φιλια , δακτυλα , cim και αλλα πολλά για παραδειγμα Λούνα, Εμμανουέλα, Καρίνα ισως και ενδεχομένως και Χριστίνα απο Κοροβάγκου.
φιλε εμενα παντως δεν μου φανηκε για ουκρανιδα αλλα για ενα ακομα ρουμανακι
στην τελικη ολες σχεδον απο εκει ειναι αλλα τις βαφτιζουν στα μαγαζια οτι θελουν
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
ρε σεις  το εν λόγω κοράσιον το ξερει κανεις.  Αν ναι οι φοτό είναι αληθινές??  μαλλον οχι έ??

Το μάλλον σου μου άρεσε... Θα ήθελα να μου πεις ένα μέρος στην Ελλάδα όπου οι στέγες των σπιτιών είναι έτσι... Και για να μην πω για τον πράσινο λόφο...
 
Εγγρ.
12 Νοε 2011
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
γενικα  απο ολξ.γρ  και adoos.gr  αυτη την εποχη πιοα νομιζεται οτι αξιζει ????
εγω προσφατα καλεσα μια 18χρονη οπως ελεγε  που ηταν και χοντρη και περασαμε καλα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Το μάλλον σου μου άρεσε... Θα ήθελα να μου πεις ένα μέρος στην Ελλάδα όπου οι στέγες των σπιτιών είναι έτσι... Και για να μην πω για τον πράσινο λόφο...
ρε φιλε εχεις ξεφυγει....τι ειπες τωρα?
τι προσεξε ρε το ατομο?
δεν ειπες τιποτα στα κωλομπαρα στην ερωτηση μου
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη σήμερα στο τσίρκο όπου υπηρεσία ήταν η Αφεντικίνα του καταστήματος η Μισέλ.

Πολύ δυνατή παρουσία, κατηγορία milf βέβαια 40+, νταρντανογυναίκα με βυζάρες φυσικές και κολάρες, φρεγάτα θα την λέγανε οι πιο παλιοί, έχει το σωματότυπο της Ηλίας Λιβυκού και το πρόσωπο της Σπεράντζα Βρανά, για όσους έχουν ανάλογες φαντασιώσεις, είναι μελαχρινή με μαλλί σπαστό στους ώμους, οι δύο της άνω κοπτήρες έχουν απόσταση,  και χαμογελώντας σου δίνει την αίσθηση του ευχάριστου και ανέμελου ανθρώπου. Το σώμα της έχει πολλά περιττά κιλάκια που όμως την πάνε πάρα πολύ και θυμίζουν το σωματότυπο και το πρόσωπο της πορνοσταρ keisha, στα τελευταία της όμως πριν εγκαταλείψει το σπορ. :tits:

Πέρασα πάρα πολύ καλά, η φαντασίωση ότι πηδάς την αφεντικίνα του καταστήματος σου δίνει extra αέρα, η κατάθεση ήταν πανηγυρική και  λεπτομέρειες θα αναφερθούν στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει.

Ένα άλλο πολύ θετικό σημείο είναι ότι αλλάχτηκαν τα στρώματα των κρεβατιών που αποτελούσε πάγιο αίτημα από μέρους μου εδώ και καιρό. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom