Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
τζο ασε την καντυ καντυ
χρωστας επισκεψεις-κριτικες σε τζεσυ και αφρο :lheel: :lheel: :lheel:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
βραδινη τηλεφωνικη πορνοαναφορα
κωλετη η νικολ,εφη μετα τον δεκαπενταυγουστο
λαφαμ η μαρια η τσεχα
φριξου 9 η τζεσυ
26ης οκτ 35 η λαουρα
μαντζαρου 14 η ματινα
ερημιτου μια καινουρια αφιξη 5 ημερων η τζουλια......


:idiot: αφου ειχα παρει

Κωλετη Νικολ ?  :uglystupid: εμενα Χριστινα μου ειπε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Σημερα λεω να βγω για μια γυρα, λεω για Αριανα Σαμφως 8, ξερει κανενας αν δουλευε χτες βραδυνη.?? γιατι μαλλον δεν θα κανω βολτα θα παω κατευθειαν για μετωπικη... :knockinb:
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
χρειαζομαι ενημερωση  για βαρδαρη αποψε θα κανω μια βολτα μεταμεσονυκτια, υπαρχη κατι καλο για καταθεση η θα καταληξω παλι στη βερονικα.  :helpplea:
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
τζουλια ???καλη την ειδες πως ειναι?
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
ξερουμε τιποτα για χριστινα γερμανιδα αν θα ξαναδουλεψη στη βιλα ??? και για αντζελα μιλφ μελαχρινη ???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
χρειαζομαι ενημερωση  για βαρδαρη αποψε θα κανω μια βολτα μεταμεσονυκτια, υπαρχη κατι καλο για καταθεση η θα καταληξω παλι στη βερονικα.  :helpplea:

Μια πολύ καλή λύση για μεταμεσονύκτιο Βαρδάρη είναι η Βίκυ η Πιπινοβίκυ στο Ταντάλου 14, αλλά δυστυχώς η επιλογή της έχει τα ρίσκα της. Η κοπέλα μπορεί μεν να είναι μοντέλο, αλλά δυστυχώς δεν έχει σταθερή απόδοση και είτε μπορεί να περάσεις αξέχαστα, είτε να κλαις τα λεφτά σου.

Από προσωπική εμπειρία τις 4 φορές που την δοκίμασα το αποτέλεσμα ήταν 2 – 2.

Επίσης αν είσαι κάτω των 25, οι πιθανότητες να περάσεις καλά είναι αυξημένες.

Χθες ήταν βραδινή μετά τις 11, προφανώς το ίδιο ωράριο θα πρέπει να έχει, αλλά θα πρέπει να το τσεκάρεις,

Κατά τα άλλα  νομίζω ότι δεν υπάρχει ασφαλέστερη επιλογή από την Βερόνικα.

Άντε και καλά  :fuck2: :fuck2:, θα περιμένουμε και την κριτική σου.
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
ξερει κανεις ποτε επιστρεφει η τζοαννα που ηταν στο νικ.ουρανου πριν κανενα μηνα;;;
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Τραβα βαλε τα γυαλια σου ρε ηλικιωμενε , δεν ειναι η χριστινα  :idiot:
η Χριστινα δεν εχει ελια... αλλη εχει  :smitten:
http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/pic_10211304931702141137lathen.jpg[/img[/URL]]

εύγε αντιπρόεδρε  :cool:
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
Σημερα λεω να βγω για μια γυρα, λεω για Αριανα Σαμφως 8, ξερει κανενας αν δουλευε χτες βραδυνη.?? γιατι μαλλον δεν θα κανω βολτα θα παω κατευθειαν για μετωπικη... :knockinb:
Δεν ξέρω αν σε πρόλαβα, γενικώς αν την δεις κεφάτη, όρμα  :pipa3:!!!


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τζουλια ???καλη την ειδες πως ειναι?
οχι :dunno: τηλεφωνικα την ανακαλυψα

Κωλετη η Νικολ βραδυνη
μαλλον δε προλαβα να την δω αυτη την Χριστινα την ντεκαεννια συν ενα
φτου  :-


Γεια σου nstssp  :cool2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Δεν ξέρω αν σε πρόλαβα, γενικώς αν την δεις κεφάτη, όρμα  :pipa3:!!!


Δεν πηγα ακομα περημενω να πεσει το σκοταδι.!! δηλ, αν δεν την δω στα καλα της να μην μπω λες.??? ...ολη μερα σκεφτομαι το κεφαλι μου (το πανω) αναμεσα στα βυζια της.!!  :2funny: :2funny:
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
Δεν πηγα ακομα περημενω να πεσει το σκοταδι.!! δηλ, αν δεν την δω στα καλα της να μην μπω λες.??? ...ολη μερα σκεφτομαι το κεφαλι μου (το πανω) αναμεσα στα βυζια της.!!  :2funny: :2funny:
Και γω έτσι φορτσάτος πήγα  :2funny:
Αν τη δεις να χοροπηδάει στο σαλόνι έμπα !!!  :knockinb:
Οι  :tits: σε περιμένουν !!!  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν πηγα ακομα περημενω να πεσει το σκοταδι.!! δηλ, αν δεν την δω στα καλα της να μην μπω λες.??? ...ολη μερα σκεφτομαι το κεφαλι μου (το πανω) αναμεσα στα βυζια της.!!  :2funny: :2funny:
Καραμαν ο νυχτεριδας  :grin: Αντε καλο βολι  :rockon:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Λοιπόν αλάνια, έσπασε ο διάολος το ποδάρι. Ρίχτε πυροτεχνήματα και φωτοστολίστε την πόλη. Μετά από 1,5 χρόνο επέστρεψα στα σπιτάκια της πόλης και έκανα την τσάρκα μου με 2 καταθέσεις που θα ανεβάσω αργότερα πίνωντας μια caipirinha..  :rockon: Ας τα πάρουμε από την αρχή. Ήμουν διακοπές Μαρμαρά Χαλκιδικής Δευτέρα ως Τετάρτη και από όλα αυτά που είδαν τα ματάκια μου θόλωσα πραγματικά  :o .Έπρεπε να την βρέξω κάπου και δε κρατιόμουν. Είχα βέβαια μια περιπετειούλα με ένα Σερβάκι από εκεί αλλά δε μου έφτανε. ;) (Α επίσης για όποιον ξέρει από Μαρμαρά τι μούναρος είναι μία μελάχρινή σερβιτόρα στο κλαμπ Πλωτό ρε παιδιά. Ακόμα την παίζω για πάρτη της) :rockon:. Τεςπα πάμε στο θέμα μας. :dancing: Μετά τη μεγάλη νίκη της Παοκάρας και αφού πήγα ταμείο με Βιειρίνια πρώτο σκόρερ σήμερα ήταν να πάρω το κτελ των 4.30 για να επιστρέψω στην ιδιαίτερη πατρίδα μου. Η περιπλάνηση μου ξεκίνησε στις 14:30 η ώρα. Στο σημείο αυτό να πω ότι είχα έλλειψη ιντερνετ καμια δεκαριά μέρες και δεν ήξερα νέα απο το σάιτ και καμία ενημέρωση πρόσφατη. Για κακή μου τύχη μπαίνω 14:30 στο Σαπφούς 7 νομίζω. Η κοπέλα ηταν η Κάρμεν η Τσέχα και ήταν στο δωμάτιο είπε η τσατσά. με το που άκουσα κάρμεν προσπαθούσα να θυμηθώ αν είχε καλές κριτικές ή όχι.Λέω για κακή μου τύχη επείδη ο συναθλητής που ήταν μέσα πηδούσε αρκετή ώρα και αργούσε να βγει η κοπέλα και αγ΄χωθηκα μη δε προλαβω το κτελ. τεςπα. Η τσατσά εν τω μεταξυ την παίνευε και μας ελεγε στους συναθλητες που περιμεναμε στο σαλονι οτι είναι υπομονετική και δε βιάζεται οπως βλέπετε και άλλες τετοιες μαλακίες.όλα τα λεφτά που της είπε ένας συναθλητής γιατί δεν εξυπυρετείς και εσύ τον κόσμο για να μη περιμένουμε.. :2funny: (Εγώ πλάκα πλάκα της έριχνα έναν καλοδιατηρημένη μου φάνηκε η τσατσα  :P. Τεςπα βγαίνει 14:50 και δε με άρεσε καθόλου. Βαμμένο το μαλλί ξανθό, σα ρωσοπόντια με φάνηκε παρά Τσέχα, βυζί μέτριο, και σαν να είχε μουστάκι ήταν πάνω από τα χείλη  :-. Μόνο ο κώλος της άξιζε λίγο.Να πω επίσης ότι η Νικόλ επιστρέφει αύριο μεθαύριο είπε η τσατσά σε έναν που ρώτησε εκεί μέσα. Μετά πάω στο δίπλα της Σαπφούς το 5 νομίζω. Εκεί ήταν όλα τα δωμάτια πιασμένα !! Η τσατσά πολύ ευγενικιά και καλή, μια χοντρούλα και κοντή ελληνίδα. Μου είπε δουλεύει η Τζοάννα, μια 20 χρονη πιτσιρίκα που κάνει έρωτα και σε κοιτάει στα μάτια και είναι ότι πρέπει για εμένα που είμαι νεαρός και τέτοια. Βγήκε μετά από 5 λεπτά και την είδα μου άρεσε είναι αλήθεια. Θυμάμαι έχει και καλές κριτικές αλλά δυστυχώς θα έπρεπε να περιμένω άλλα τρία άτομα και δεν είχα χρονο καθώς σκόπευα να κάνω διπλή κατάθεση. Η τσατσά όταν την ρώτησα για Βερόνικα με είπε δουλεύει σε άλλο μαγαζί τώρα στο Προμηθέως 11 νομίζω απογευματινή και με είπε οτι σε αυτην απογευματινη δουλευει η Ιονέλλα η οποία είναι "τρελλή" όπως με είπε και δεν μου την προτείνει επειδή κάνει ξεπέτες, ενώ η Τζοάννα είναι επιπέδου Βερόνικα. Μπράβο στη τσατσα με εκανε να τη συμπαθησω, ενδιαφερεται για το καλό του πελάτη από τις λίγες που το κάνουν. Μετα πηγα ανορθόγραφο. Ήταν μια μελαχρινη μου αρεσε είναι αληθεια με καλό βυζι και ενα τατουάζ σαν καρδιά πάνω από τον κώλο.Ποια είναι αυτή? :think: Θα έμπαινα αλλά μια δυο φορές πιο παλιά που είχα μπει ανορθόγραφο και οι 2 τανες που είχα πάρει εκεί ηταν κομοδινα και το απεφυγα. Προμηθέως 11 ήταν μια αδιάφορη που νομίζω φορούσε σιδεράκια :think:Πως την λένε δεν είπε η τσατσά. Στο μπλε ήταν μια αδιάφορη μελαχρινή Ρωσοπόντια με φάνηκε . Ποια είναι αυτή επίσης? :think: Δε πιστεύω να ήταν η Μαιρούλα  :headbang:. Αλλιώς την θυμόμουν.Τεςπα η ώρα είχε πάει 15:10 και έπρεπε να καταθέσω. Μπήκα ταντάλου 14. Εκεί ήταν η Μέρτσυ. Δεν είχε κόσμο και με κοιτούσε πίσω από την κουρτίνα με ναζάκια και γκάβλα. Θυμάμαι διάβαζα αμφιλεγόμενες κριτικές για αυτήν αλλά μου άρεσε εμφανισιακά και μπήκα καθώς δεν προλάβαινα κιόλας. Έμεινα ικανοποιημένος πάντως και αναλυτικά θα τα πω στην κριτική. Αφού πήδηξα ένα τέταρτο η ώρα είχε πάει κοντά στις 15:40. Είχα 50 λεπτά χρόνο και σκεφτόμουν να μπω καπάκι Μαρινοσπιτο αλλά ήταν κλειστό. γιατί ετσι?  :think: ερως και σαπφους 20 δε πήγα και αρχισα να κατευθύνομαι με τα ποδια στα πιο κοντινα studios να ρίξω ενα πηδο ακόμα και να τρεξω να προλάβω το λεωφορείο. Ο δρόμος με έβγαλε στο Μαντζάρου 10. Μπαίνω μέσα και ήταν η Νατάσσα χωρίς να έχει κόσμο. Βουρ στο δωμάτιο και ακόμα μία πετυχημένη κατάθεση διάρκειας ενός τετάρτου που θα περιγράψω αναλυτικά αύριο όμως στις κριτικές μου καθώς ήδη γράφω αυτό το κείμενο κοντά μία ώρα τώρα και βαρέθηκα παιδιά σόρρυ :birdman: Εν τέλη πήρα 12αρι έφτασα κτελ 16:20 και θα ξανάρθω Σαλονίκ σε κανά μήνα τώρα ξανά γιατί κάτι χρωστάω στη Τζοάννα :-*  ;) Καλό σας βράδυ παίδες. Απαντήστε στις ερωτήσεις μου αν ξέρετε για το αν 1) ξέρετε τη μελαχρινή σερβιτόρα από το Πλωτό Μαρμαρά, 2)Ποια είναι αυτή στο ανορθόγραφο και αν αξίζει, 3) Ποια ήταν αυτη με τα σιδεράκια Προμηθέως, και 4) Αν ήταν αυτή η Μαίρη που είδα στο Μαιρόσπιτο. Α τουτ αλλέεερρρρ..  
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπόν αλάνια, έσπασε ο διάολος το ποδάρι. Ρίχτε πυροτεχνήματα και φωτοστολίστε την πόλη.
Μετά από 1,5 χρόνο επέστρεψα στα σπιτάκια της πόλης και έκανα την τσάρκα μου με 2 καταθέσεις που θα ανεβάσω αργότερα πίνωντας μια caipirinha..  :rockon:

bravo.gif
bravo.gif
bravo.gif
Αντε επιτελους  :dancing:

Ποση ωρα εκανες μεχρι μαντζαρου ?  :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
bravo.gif
bravo.gif
bravo.gif
Αντε επιτελους  :dancing:

Ποση ωρα εκανες μεχρι μαντζαρου ?  :think:
Κανά δεκάλεπτο με τέταρτο. Δε θυμόμουν καλά και που ακριβώς είναι. Απλά πήγαινα παράλληλα Γιαννιτσών με σκοπό να βρεθώ εκεί, ή στο λα femme . Τελικά στάθηκα τυχερός καθώς όποια και να πετύχαινα θα την έπαιρνα, ακόμα και καμιά τσατσά  :2funny: :2funny: και η Νατάσσα μου έβγαλε καλά γούστα με 40 ευρώ, (βέβαια και εγώ πρέπει να της έβγαλα γούστα καθότι σπαρταρούσε σα το ψάρι σε κάποια φάση από οργασμό και φύγανε μερικοί λεκέδες στο κρεβάτι :sunglasses: ;)) Περισσότερα όμως αύριο στις κριτικές.. Πάω να πιω κανα καιπιρίνια τώρα.  ;)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Λοιπον βαρδαροτσαρκα 23:00 νταν ακριβως.!!
Προμηθεους 25 Μιλφακι μελαχρινο με ωραιο σωματακι, ωραιο κωλαρακι, την εχω ξαναδει και παλαιοτερα αλλα δεν την θυμαμαι...μου θυμισε την Αννα απο πετρου ερημηρη που μοιαζει σαν μαγισα, αλλα εκεινη την θυμαμαι ποιο σταφιδιασμενη, αυτη κρατιοταν καλα...
Τανταλου 14. Η πιπινοβικη, κρυουλιαρα μελαχρινη πιτσιρικα ξεπετιαρα με ωραιο φυσικο βυζακι μεσα να γαμιετε και τα αλλα 2 δωματια ρεζερβε.!!
Τανταλου 9.WTF.!!!!  :new_shocked: WTF.!! αλλη μια φορα.! για την Ανιτα.! τι στα δοιαλα την ταιζουνε.! παχυνε παρα πολυ η κοπελα...οποιος την θυμαται μινιον, ας την ξεχασει, πρεπει να εχει βαλει καμια 10++αρια κιλα σιγουρα...μου θυμησε κατι γουρουνια στο χωριο μου που τα ταιζουν για να τα σφαξουν τα χριστουγεννα.!!  :2funny: :2funny:
παντως για να λεμε και την αληθεια...την εριχνα εναν στα γρηγορα, αν δεν ηξερα τι κομοδινο ειναι μεσα.!!  :2funny:
Τανταλου 8 Δεν μπηκα...
Σαμφως 20. Η τραγουδιαρα Κελυ.!! Αχχχχ κελυ μην σε πετυχω εξω...θα σου τον ακουμπησω.!!  :cum: οποιος θελει να πεταξει λεφτα ας περασει καραντι.!!
Σαμφως και Τανταλου γωνια Η ιδια ξανθουλα που ειχα δει τελευταια και μου αρεσε, τωρα που την παρατηρησα καλυτερα οντως μιαζει οπως την ειχε χαρακτηρησει καπιος σαν την αδερφη το ροναλντινιο.!!!  :2funny: :2funny: απαπαπαπαπααπ.!!
Σαμφως 7 Η Ξανθια βιολετα ξαναγυρησε στα καταγωγια.! Η βουλγαρα που ηταν πριν λιγο καιρο Ν.Ουρανου 26 για οποιον την ψαχνει, και γαμω τα κομοδ...σωματα.!!  :2funny:
Σαμφως 8 Η τσεχα Αριανα, μπηκα μεσα με την μια, μετρια πραγματα, πολυ μπλα μπλα η γκομενα μου εβγαλε τα εσωψυχα της...με τα βιας την εχυσα και εφυγα, δεν ξαναπαω, παντως καλο μπαζακι.! μοιαζει με την μπαζοκλανα ελληνιδα που δουλευει στο περιπτερο της γειτονιας, ή την αλλη μπαζοκλανα που μοιραζει φυλαδια και φοραει κολητα κολαν λες και ειναι Η γκομενοσωματαρα.... για τσεχα δεν την κωβω, καμια αλβανεζα ειναι σιγουρα...
Απο εκει και περα τα υπολοιπα μαγαζακια πηραν τον πουλον.!! δεν μπηκα βαρεθηκα μια απο τα ιδια και τα ιδια...υποθετω Μιρελα Σαμφως 5, Βερονικα Προμηθεους 11, και καμια Μιμη χτικιαρα στο 14, για 19 δεν εχω γνωμη.!!  :grin:


Καλημερα σας κυριοι.!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom