Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παίδες αυτή είναι! Τα βυζιά δεν ξέρω γιατί είναι τόσο μικρούλια βέβαια...

Πάντως για μένα αυτή είναι η φωτογραφία που με κάνει περισσότερο να πιστεύω ότι είναι αυτή.

 

Συνημμένα

  • 05.jpg
    05.jpg
    88,4 KB · Εμφανίσεις: 57

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Πάντως για μένα αυτή είναι η φωτογραφία που με κάνει περισσότερο να πιστεύω ότι είναι αυτή.

Οντως, αυτα τα λεπτα ποδαρακια μοιαζουν παρα πολυ, πρεπει να εχει πεσει και λιγο φωτοσοπ...
τελευταια την Εβελινα την ειχα πετυχει με τα ποδια, ημουν σταματημενος πανω στην σταθμου στο φαναρι για κωλετη για να μπω στα μεντια μαρκτ, και περημενε να περασει απεναντι, φενοταν λυπημενη εκεινο το απογευμα, περασε απεναντι και χαθηκε μεσα στο παρκιν του σιτυγκειτ...
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
χτες κατα της 1 το βραδακι πιγε κανεις για τσαρκα???
ημουν εγω και γινοταν πανικος... :2on1:
καμια 40 ατομα τριγιρναγανε απο μπουρδελο σε μπουρδελο...
αυτο με ξενεροσε παρα πολυ και πιγενα για καταθεση ή στην ΒΙΚΗ(Ταντάλου 14) την μελαχρινη ή στην ΚΕΛΛΗ(Σαπφώς 20) γιατι δεν την εχω παρει,αλλα μου φενοταν λυπημενη και λεω "ασε δεν εχει ωραιξη για γαμησει"
χαχαχαχα τωρα που το θυμηθηκα ηταν ενας τυπος στην Προμηθέως 14 που ηταν μεσα ενα 15 στανταρ και με το απλο το προγρραματακι.. :fuck1: στο τελος την φοναζε την ουγγαρεζα την μικρη επιδη ηθελε να φιγει τον βαρεθηκε!!(φενετε θα βαρεσε αρκετες προτου παει)οσο για την ουγγαρεζα μικρη μελαχρινη δεν μαρεσε η μαπα της και ξενερωσα... :jerking:
Προμηθέως 11:ηταν η Μαριελα αν το λεω σωστα,ηταν η προτη απο πουτανακια που πιρα...εχει καταντησει πολυ ψωνιο..ωραιο σωμα μελαχρινη..
Ταντάλου & Σαπφώς δεν μπικα
Ταντάλου 9:ηταν μια ηταλιδα ψηλο ΜΙΛΦ ξενερωσα οταν την ειδα να ξινιζει με κοπλημεντα του κοινου...
Προμηθέως 25:ηταν ενα μικρο ξανθο ψηλο κοιμησμενη αλλα καλο σωματακι...ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΓΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ
στα αλλα δεν περιμενα γιατι ειχει κινησει...
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
χτες κατα της 1 το βραδακι πιγε κανεις για τσαρκα???
ημουν εγω και γινοταν πανικος... :2on1:
καμια 40 ατομα τριγιρναγανε απο μπουρδελο σε μπουρδελο...
αυτο με ξενεροσε παρα πολυ και πιγενα για καταθεση ή στην ΒΙΚΗ(Ταντάλου 14) την μελαχρινη ή στην ΚΕΛΛΗ(Σαπφώς 20) γιατι δεν την εχω παρει,αλλα μου φενοταν λυπημενη και λεω "ασε δεν εχει ωραιξη για γαμησει"
χαχαχαχα τωρα που το θυμηθηκα ηταν ενας τυπος στην Προμηθέως 14 που ηταν μεσα ενα 15 στανταρ και με το απλο το προγρραματακι.. :fuck1: στο τελος την φοναζε την ουγγαρεζα την μικρη επιδη ηθελε να φιγει τον βαρεθηκε!!(φενετε θα βαρεσε αρκετες προτου παει)οσο για την ουγγαρεζα μικρη μελαχρινη δεν μαρεσε η μαπα της και ξενερωσα... :jerking:
Προμηθέως 11:ηταν η Μαριελα αν το λεω σωστα,ηταν η προτη απο πουτανακια που πιρα...εχει καταντησει πολυ ψωνιο..ωραιο σωμα μελαχρινη..
Ταντάλου & Σαπφώς δεν μπικα
Ταντάλου 9:ηταν μια ηταλιδα ψηλο ΜΙΛΦ ξενερωσα οταν την ειδα να ξινιζει με κοπλημεντα του κοινου...
Προμηθέως 25:ηταν ενα μικρο ξανθο ψηλο κοιμησμενη αλλα καλο σωματακι...ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΓΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ
στα αλλα δεν περιμενα γιατι ειχει κινησει...
φιλαρακι η ΚΕΛΛΥ ουτε οταν ειναι χαρουμενη εχει ορεξη για γαμησι.
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Αντε ρε σοβαρα?αλλη λενε καλη και μα μου..τελικα μονο επιδηξη ειναι ε? :think:
ε για ενα γαμησακι ειναι ομως για να φυγει απτο μυαλο. :kissass:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Μολις επεστρεψα απο καταθεση στη ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ στην ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ.Η κοπελα ειναι σχετικα ομορφουλα οχι κατι ιδιαιτερο με συμπαθητικο προσωπακι.βασικα εγω ακουγοντας και τις προτασεις συναθλητων για την ΣΑΡΑ πηγα αλλα δεν ηταν.στα του αγωνα τωρα.μαγκες δεν τρελλαθηκα.οχι οτι περασα ασχημα αλλα κατι δεν μου καθοταν καλα.η κοπελα ηταν προθυμη δεν μπορω να πω αλλα και το τσιμπουκι και το γαμησι ηταν μεν ομορφα αλλα δεν υπηρχε ρυθμος και ενταση.εδω μπορει να φταιω και εγω.παντως εφυγα χαμογελαστος.επομενη αποπειρα θα ειναι στη ΣΑΡΑ που δεν εχω δοκιμασει.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Αντε ρε σοβαρα?αλλη λενε καλη και μα μου..τελικα μονο επιδηξη ειναι ε? :think:
ε για ενα γαμησακι ειναι ομως για να φυγει απτο μυαλο. :kissass:
φιλε μου για ενα γαμησι ειναι σιγουρα.πολυ ψαρωτικη παρουσια.μακαρι μεσα να σου βγαλει ενεργεια και να γουσταρεις μαζι της.εγω την εχω γαμησει αρκετες φορες και μονο μια φορα ικανοποιηθηκα.ολες τις αλλες φορες ηταν λες και κανει αγγαρεια.καμμια πρωτοβουλια,τσιμπουκι κατευθειαν,και γαμησι απλα τυπικο.και συνεχεια τα ιδια και ιδια.και μια φορα μαλιστα ενω την ειχα στα 4 και βαρουσα την σταματαω και της λεω 'ενταξει τελειωσα΄,χωρις να εχω χυσει.και αυτο γιατι αισθανομουν οτι γαμαω ενα πτωμα.
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
φιλε μου για ενα γαμησι ειναι σιγουρα.πολυ ψαρωτικη παρουσια.μακαρι μεσα να σου βγαλει ενεργεια και να γουσταρεις μαζι της.εγω την εχω γαμησει αρκετες φορες και μονο μια φορα ικανοποιηθηκα.ολες τις αλλες φορες ηταν λες και κανει αγγαρεια.καμμια πρωτοβουλια,τσιμπουκι κατευθειαν,και γαμησι απλα τυπικο.και συνεχεια τα ιδια και ιδια.και μια φορα μαλιστα ενω την ειχα στα 4 και βαρουσα την σταματαω και της λεω 'ενταξει τελειωσα΄,χωρις να εχω χυσει.και αυτο γιατι αισθανομουν οτι γαμαω ενα πτωμα.

πωωω ασε αυτο το επαθα με την Ιονελα ασε για τα μπαζα ειναι η κοπελα αλλα εγω τελειωσα και την πιρα μια φορα..
α!το καλο ηταν μονο το τσιμπουκι...βλεπει ειχαμε μπει δυο ατομα σε διαφορετικα δοματια και ενω πληροσα 30 μου εκανε ακαποτο τσιμπουκι(μαλον τα πληροσε ο διπλα).. :pipa2:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
πωωω ασε αυτο το επαθα με την Ιονελα ασε για τα μπαζα ειναι η κοπελα αλλα εγω τελειωσα και την πιρα μια φορα..
α!το καλο ηταν μονο το τσιμπουκι...βλεπει ειχαμε μπει δυο ατομα σε διαφορετικα δοματια και ενω πληροσα 30 μου εκανε ακαποτο τσιμπουκι(μαλον τα πληροσε ο διπλα).. :pipa2:
καλα σου εκατσε!!!!!!τυχερος και σωστος!!!!!!!με την ΚΕΛΛΥ αν σου κατσει ακαποτο τσιμπουκι τοτε ρε φιλε πανε μετα στο καζινο και παιξε ολα σου τα φραγκα!!!!!!θα κερδισεις!!!!πλακα κανω φιλος γιατι η κοντη δε κανει ακαποτο.και με καποτα δηλαδη που το κανει παλι δεν ειναι τσιμπουκι.αλλα αυτα θα τα δεις και εσυ.
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι θα πεχτει συμερα το απογευμα..
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
μαγκες πηρα τσιρκο τωρα σχολαει η λαουρα που ηθελα να φαω....και βραδυ λεει καρλα...?????ξερει κανεις τιποτα????εχει κανενας να προτεινει κατι ??και να ρωτησω αν ξερει κανεις τι παιζει σημερα λαφαμ γιατι το τηλεφωνο εχει προβλημα μαλλον και αν ισχυουν οι καρτες....ευχαριστωωωωωωωωωωωωωω......
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
μαγκες πηρα τσιρκο τωρα σχολαει η λαουρα που ηθελα να φαω....και βραδυ λεει καρλα...?????ξερει κανεις τιποτα????εχει κανενας να προτεινει κατι ??και να ρωτησω αν ξερει κανεις τι παιζει σημερα λαφαμ γιατι το τηλεφωνο εχει προβλημα μαλλον και αν ισχυουν οι καρτες....ευχαριστωωωωωωωωωωωωωω......

[/quote

χασαμε τη λαουρα γαμησετα η καρλα μετρια πραγματα φιλε για ενα πουτσο καλη ειναι .
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φτουυυυ αργησα ενα 5λεπτο  :tickedoff:


Επετειακο ποστ ενα χρονο μετα την Εγγραφη μου στο φορουμ τουτο

Της εγγραφης ειχε προηγηθει μασαζ αλλα και επισκεψη στα βουρδελα του Βαρδαριου
Η Εφη ειχε την τιμητικη της εκεινη την ημερα αλλα και σημερα .
Ενα χρονο μετα μετα πηγα και εδωσα ... τις ευχες μου  :pipa1:

Happy Birthday  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Οσο Για την Εβελινα , μαλλον αυτη ειναι
τατου θυμαμαι οτι ειχε αλλα οχι το ακριβες σχημα του
θα ανατρεξω στις 3 κριτικες μου μπας και αναφερεται τιποτα
αν και δε το νομιζω ...

Παει κι αυτη  δηλαδι ... Θα παω να τους κλεψω την Πενυ !
θα τους δειξω αυτους τους παλιοπροτευουσιανους  :tickedoff:
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
και αυτη η αμαντα σε ενα θεμα που ειδα πωπω τι καυλακι ειναι αυτο ρε οι κολοφαρδοι εχουν πολλες επιλογες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Φτουυυυ αργησα ενα 5λεπτο  :tickedoff:


Επετειακο ποστ ενα χρονο μετα την Εγγραφη μου στο φορουμ τουτο

Της εγγραφης ειχε προηγηθει μασαζ αλλα και επισκεψη στα βουρδελα του Βαρδαριου
Η Εφη ειχε την τιμητικη της εκεινη την ημερα αλλα και σημερα .
Ενα χρονο μετα μετα πηγα και εδωσα ... τις ευχες μου  :pipa1:

Happy Birthday  :grin:
happy_birthday-2004.jpg
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Φτουυυυ αργησα ενα 5λεπτο  :tickedoff:


Επετειακο ποστ ενα χρονο μετα την Εγγραφη μου στο φορουμ τουτο

Της εγγραφης ειχε προηγηθει μασαζ αλλα και επισκεψη στα βουρδελα του Βαρδαριου
Η Εφη ειχε την τιμητικη της εκεινη την ημερα αλλα και σημερα .
Ενα χρονο μετα μετα πηγα και εδωσα ... τις ευχες μου  :pipa1:

Happy Birthday  :grin:

Και εσυ καθε επετειο εγραφης πας και γαμας.???  :2funny: Γιατι βγηκα εγω στις 15 προχτες νωμιζεις.???  :2funny:

15.6.2009 Μιλανα
13.6.2010 Αντριανα Ισπανιδα και Αγγελικη Βουλγαρα
15.6.2011 Μιραμπελα και Μια

τυχαιο.!!???  :2funny:

καθε επετειο εγραφης γιορταζετε αναλογως.!!! :rockon: :rockon:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Και εσυ καθε επετειο εγραφης πας και γαμας.???  :2funny: Γιατι βγηκα εγω στις 15 προχτες νωμιζεις.???  :2funny:

15.6.2009 Μιλανα
13.6.2010 Αντριανα Ισπανιδα και Αγγελικη Βουλγαρα
15.6.2011 Μιραμπελα και Μια

τυχαιο.!!???  :2funny:

καθε επετειο εγραφης γιορταζετε αναλογως.!!! :rockon: :rockon:
τι αστερι ηταν αυτο...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Και εσυ καθε επετειο εγραφης πας και γαμας.???  :2funny: Γιατι βγηκα εγω στις 15 προχτες νωμιζεις.???  :2funny:

15.6.2009 Μιλανα
13.6.2010 Αντριανα Ισπανιδα και Αγγελικη Βουλγαρα
15.6.2011 Μιραμπελα και Μια

τυχαιο.!!???  :2funny:

καθε επετειο εγραφης γιορταζετε αναλογως.!!! :rockon: :rockon:

Να μαζευτουμε να παμε στην Ταβερνα - Πιπες να το γιορτασουμε  :rockon:
www.imagerous.com/] [/URL]
Εμενα η η Εγγραφη συνεπεσε με την πρωτη τσαρκα - μπουρδελοεμπειρια ( Τα προ 10 ετιας δε παινονται )
Πολυ χαρηκα που εμαθα οτι Δουλευε η Εφουλα σημερις  :dancing: σιγουρα ηταν διαφορετικη η επετειακη συυρεση
Αφου να φανταστεις αν ηταν ανοιχτο το Σαπφους 5 θα πηγαινε και εκει ...
θα τραβουσα μια μαλακια στην τελικη αν δε μαρεσε η γκομενα  :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστω για τα τις ευχες και για τα μπαλονακια κυριε προεδρε  :grin:
και στα δικα σας  :cheesy:

Ηθελα να γιορτασω την επετιο με μια μεγααααλη τσαρκα παντου αλλα καθοτι μονος δε το επραξα  :-
δε πειραζει .. του χρονου  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom