Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (2 μέλη και 76 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Φτουυυυ αργησα ενα 5λεπτο  :tickedoff:


Επετειακο ποστ ενα χρονο μετα την Εγγραφη μου στο φορουμ τουτο

Της εγγραφης ειχε προηγηθει μασαζ αλλα και επισκεψη στα βουρδελα του Βαρδαριου
Η Εφη ειχε την τιμητικη της εκεινη την ημερα αλλα και σημερα .
Ενα χρονο μετα μετα πηγα και εδωσα ... τις ευχες μου  :pipa1:

Happy Birthday  :grin:
Άντε ρε jo ακόμα να γράψεις την κριτική για την Έφη? Έχω πάρει pop corn  και αναψυκτικό και περιμένω.. :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Ευχαριστω  :grin:

Άντε ρε jo ακόμα να γράψεις την κριτική για την Έφη? Έχω πάρει pop corn  και αναψυκτικό και περιμένω.. :dancing:

Μισογραμενη την εχω .. ειναι που δεν θελει και λεπτομεριες και δεν ξερω τι να κανω :dunno:
μη παιρνεις ποπ κορν .. μαλλον τυπικη θα ειναι
Ωστοσο μπορεις να ριξεις μια ζειμπεκια με τα λαδαδια στην διαπασων  :2funny:

Κωλετη πρωνη Αγαπη , Εφη ξανα απο Πεμπτη για καποιον που ρωτησε
η Ρεβεκκα επισημος βοσκει στις στεπες της Ρωσιας ... ας ξεκουραστει
απο τον Οκτωμβρη μπουτι δεν εκλεισε  :o
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Όντως μαλακίες μου είπανε.. κοίταξα κ εγώ στον ΟΣΕ τώρα και το πιο φτηνό είναι 20Ε 1 δρομολόγιο ανα μέρα κ αν βρεις Β΄ θέση.

Σιγουρα.???
Εγω που τα ξανακοιταξα μετα που κατεβηκα Αθηνα μηπως ξαναπηγαιναμε με λεωφορειο ή τρενο, μαζι με κανα ταξι για να μας ανεβασει στο ''βουνο'' για 2 ατομα δεν μας συμφερε...και απο οτι ακουσα τα διοδια πανε-ελα ανεβηκαν 9 ευρω, απο οταν πηγα τον φεβρουαριο...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Βρε λαιπαπα των ντελων ...
δες εδω και πες μου αν σαρεσει και αν δε σαρεσει κατι τι ειναι αυτο
αντε να κανω εντιτ και αυριο να γραψω και το επετειακο  ριβιου  :grin:

Ο απίθανος jo. :rockon: :rockon:

Δεν χορταίνω να το βλέπω το βιντεάκι σου. :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Papazits αν ξερει αυτος ο Kikas για την ρεβεκα ποτε γυριζει ας του πει καποιος να μου απαντησει γιατι δεν μπορω να τον βρω τον συνγκεκρημενο χρηστη και 2ον η Ρεβεκα ειναι φλεγων καταθεση που πρεπει να κανω την ξερω απο τοτε που αρχησε να δουλευει βαρδαρη εχω κανει αρκετες επισκεπσεις σε συτην και εχω περασει super και τωρα που δουλευει σε studio θα ειναι ακομα πιο καλη σε θεματα υπερεσιων θελω να νομιζω αυτα οπιοσδηποτε γνωριζει για την Ρεβεκα που δουλευει στην Φριξου 14 επαναλαμβανω παρακαλω ας μου πει

Κύριοι το ανωτέρω μέλος μας πιστεύω ότι μας πουλάει παπά.  Ερχόμενος από το πουθενά πετάει μερικές ετεροχρονισμένες και ίσως αμφιλεγόμενες κριτικές,  αλλά δεν έχεις αυτό που λέμε την απόδειξη ότι όλα είναι ατμός ή σχεδόν ατμός τουλάχιστον.

Σύμφωνα λοιπόν με τα λεγόμενα του της έχει κάνει (της Ρεμπέκας) αρκετές επισκέψεις στον Βαρδάρη, όπως και σε διάφορες άλλες, χρησιμοποιεί τη λέξη αρκετές

Πόσες βρε αδελφέ?????

Κύριοι η Ρεμπέκα ουδέποτε δούλεψε στον Βαρδάρη από όσο ξέρω,

gl επικαλούμαι την μαρτυρία σου, αν δεν κάνω λάθος της έγραψες την πρώτη της κριτική όταν έκανε ντεμπούτο στην Αλιάκμωνος. Έκτοτε δούλεψε στο αλίσια και κατόπιν στο Φριξου 14.

ΑΛΛΑ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΒΑΡΔΑΡΗ.

Αν πέφτω έξω σε κάτι ας με διορθώσει κάποιος
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Κύριοι το ανωτέρω μέλος μας πιστεύω ότι μας πουλάει παπά.  Ερχόμενος από το πουθενά πετάει μερικές ετεροχρονισμένες και ίσως αμφιλεγόμενες κριτικές,  αλλά δεν έχεις αυτό που λέμε την απόδειξη ότι όλα είναι ατμός ή σχεδόν ατμός τουλάχιστον.

Σύμφωνα λοιπόν με τα λεγόμενα του της έχει κάνει (της Ρεμπέκας) αρκετές επισκέψεις στον Βαρδάρη, όπως και σε διάφορες άλλες, χρησιμοποιεί τη λέξη αρκετές

Πόσες βρε αδελφέ?????

Κύριοι η Ρεμπέκα ουδέποτε δούλεψε στον Βαρδάρη από όσο ξέρω,

gl επικαλούμαι την μαρτυρία σου, αν δεν κάνω λάθος της έγραψες την πρώτη της κριτική όταν έκανε ντεμπούτο στην Αλιάκμωνος. Έκτοτε δούλεψε στο αλίσια και κατόπιν στο Φριξου 14.

ΑΛΛΑ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΒΑΡΔΑΡΗ.

Αν πέφτω έξω σε κάτι ας με διορθώσει κάποιος

:2funny: :2funny: :2funny: αλλο καρο με πατατες


Καπου το εχω ξαναδει το εργο , και οι πρωταγωνιστες μοιαζουν ναναι ιδιοι  :rolleyes:
Παντως δεν ειμαι εγω ο Θεοχαρης ... εγω ειμαι ο Μπεκας  :cool2:

Κυριε συναδελφε ειχε εργαστει η νεαρα Ρεββεκα Πουτιν του Ιβαν εις το Σαπφους 20
Ω ναι , μετα το κλεισιμο του " Αλισα" 'η 52 'η "τζαμπο" και προ τις εμφανισης της στο Φριξου 14

Εδεχθην ΠΜ τις προηγουμενες μερες απο εμπιστο μελος της μπουρδελοκαταστασης το οποιο με πληροφορουσε
οτι ειχε εντοπισει μερικα " μαργαριταρια "  μηπως πρεπει αν γινει κανα μπατσοσυμβουλιο ?  :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Κύριοι το ανωτέρω μέλος μας πιστεύω ότι μας πουλάει παπά.  Ερχόμενος από το πουθενά πετάει μερικές ετεροχρονισμένες και ίσως αμφιλεγόμενες κριτικές,  αλλά δεν έχεις αυτό που λέμε την απόδειξη ότι όλα είναι ατμός ή σχεδόν ατμός τουλάχιστον.

Σύμφωνα λοιπόν με τα λεγόμενα του της έχει κάνει (της Ρεμπέκας) αρκετές επισκέψεις στον Βαρδάρη, όπως και σε διάφορες άλλες, χρησιμοποιεί τη λέξη αρκετές

Πόσες βρε αδελφέ?????

Κύριοι η Ρεμπέκα ουδέποτε δούλεψε στον Βαρδάρη από όσο ξέρω,

gl επικαλούμαι την μαρτυρία σου, αν δεν κάνω λάθος της έγραψες την πρώτη της κριτική όταν έκανε ντεμπούτο στην Αλιάκμωνος. Έκτοτε δούλεψε στο αλίσια και κατόπιν στο Φριξου 14.

ΑΛΛΑ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΒΑΡΔΑΡΗ.

Αν πέφτω έξω σε κάτι ας με διορθώσει κάποιος
Ύυυυυυυυυυυποπτος κύριε Ραπτόπουλλλλεεε....................  :grin:
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Papazits αν ξερει αυτος ο Kikas για την ρεβεκα ποτε γυριζει ας του πει καποιος να μου απαντησει γιατι δεν μπορω να τον βρω τον συνγκεκρημενο χρηστη και 2ον η Ρεβεκα ειναι φλεγων καταθεση που πρεπει να κανω την ξερω απο τοτε που αρχησε να δουλευει βαρδαρη εχω κανει αρκετες επισκεπσεις σε συτην και εχω περασει super και τωρα που δουλευει σε studio θα ειναι ακομα πιο καλη σε θεματα υπερεσιων θελω να νομιζω αυτα οπιοσδηποτε γνωριζει για την Ρεβεκα που δουλευει στην Φριξου 14 επαναλαμβανω παρακαλω ας μου πει

Αν θα πέρασε από Σαπφώς 20 θα πρέπει να ήταν για πάρα πολύ λίγο,πάντως ούτε μία κριτική δεν έχει στο εν λόγω κατάστημα.

Και πότε πρόλαβε και έκανε όλες αυτές τις αρκετές επισκέψεις.Εεεεεεεεεε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εγω την ρεμπεκα δεν την ειδα ποτε στον βαρδαρη, αλλα εκεινο τον καιρο τον οποιο στον βαρδαρη δουλευανε 2 ρεμπεκες, η μια ηταν στο τανταλου 9 (η οποια την ειχα δει και ηταν πιπινα ομορφη) και η αλλη η γνωστη ρεμπεκα οπως λεει ο jo Θα ηταν στο σαμφως 20.

Οποτε κυριε αστυνομε θεοχαρη δεν εψαξες καλα...

 
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι το ανωτέρω μέλος μας πιστεύω ότι μας πουλάει παπά.  Ερχόμενος από το πουθενά πετάει μερικές ετεροχρονισμένες και ίσως αμφιλεγόμενες κριτικές,  αλλά δεν έχεις αυτό που λέμε την απόδειξη ότι όλα είναι ατμός ή σχεδόν ατμός τουλάχιστον.

Σύμφωνα λοιπόν με τα λεγόμενα του της έχει κάνει (της Ρεμπέκας) αρκετές επισκέψεις στον Βαρδάρη, όπως και σε διάφορες άλλες, χρησιμοποιεί τη λέξη αρκετές

Πόσες βρε αδελφέ?????

Κύριοι η Ρεμπέκα ουδέποτε δούλεψε στον Βαρδάρη από όσο ξέρω,

gl επικαλούμαι την μαρτυρία σου, αν δεν κάνω λάθος της έγραψες την πρώτη της κριτική όταν έκανε ντεμπούτο στην Αλιάκμωνος. Έκτοτε δούλεψε στο αλίσια και κατόπιν στο Φριξου 14.

ΑΛΛΑ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΒΑΡΔΑΡΗ.

Αν πέφτω έξω σε κάτι ας με διορθώσει κάποιος


www.imagerous.com/] [/URL]

Φιδεμπορες , παπατζηδες και λοιποι μυθιστορηματογραφοι .. ειστε περικυκλομενοι
βγαλτε τα ρουτερ απ την μπριζα και παραδωθητε

Αι ριπιτ .. σνεικσελερς , παπατζαιντς εντ ολ δε ρεστ στορυ μεικερς , γου αρ σαραιυντεντ
τειν γιουρ ρουτερς οφφ τηε μπριζ και γκο του δε ντεβιλ
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Μιας και εχουμε τρομερες αποκαλυψεις να σας αποκαλυψω και εγω μια που την κρυβω εδω και καιρο...
ειμαι........






































































Ninja.!!!

http://[URL unfurl="true"]www.thebuzzmedia.com/wp-content/uploads/2008/11/ninja-cata.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εγω την ρεμπεκα δεν την ειδα ποτε στον βαρδαρη, αλλα εκεινο τον καιρο τον οποιο στον βαρδαρη δουλευανε 2 ρεμπεκες, η μια ηταν στο τανταλου 9 (η οποια την ειχα δει και ηταν πιπινα ομορφη) και η αλλη η γνωστη ρεμπεκα οπως λεει ο jo Θα ηταν στο σαμφως 20.

Οποτε κυριε αστυνομε θεοχαρη δεν εψαξες καλα...

Εμένα εκείνο το αρκετές δεν με άρεσε.......αρκετές στη μία , αρκετέ στην άλλη, δεν ξέρω
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
www.imagerous.com/] [/URL]

Φιδεμπορες , παπατζηδες και λοιποι μυθιστορηματογραφοι .. ειστε περικυκλομενοι
βγαλτε τα ρουτερ απ την μπριζα και παραδωθητε

Αι ριπιτ .. σνεικσελερς , παπατζαιντς εντ ολ δε ρεστ στορυ μεικερς , γου αρ σαραιυντεντ
τειν γιουρ ρουτερς οφφ τηε μπριζ και γκο του δε ντεβιλ

Αστυνόμε επανέφερε την τάξη στη μπουρδελοκατάσταση. :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μ΄ αυτά και μ΄ αυτά πλάκα πλάκα κοντεύουμε να μείνουμε χωρίς κριτκή στο top45, μόνο αυτή του karaman είναι κάτω κάτω και σε λίγο φεύγει και αυτή.

Οι Αθηναίοι πάνε να μας ξεπεράσουνε.

Και μας πήραν και την Εβελίνα. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :grin: :grin:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
μαγκες ξερει κανεις τιποτα για την ξανθουλα με τις μπουταρες που ειναι ΣΑΠΦΩΣ 8?Ενα θετικο σχολιο περιμενω και εχω φυγει καρφι.αποψε ειμαι τοσο φουντωμενος που αν δε κατσει κατι αλλο θα παω εις γνωση μου παντα και θα τον βαλω στο παγωμενο μουνι της ΚΕΛΛΥ.το ξερω οτι δεν θα γουσταρω αλλα δεν εχω και εναλλακτικη λυση.μαγκες βοηθηστε...δεν αντεχω αλλη ΠΑΤΑΤΟΚΕΛΛΥ!!!!!!!!ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
μαγκες ξερει κανεις τιποτα για την ξανθουλα με τις μπουταρες που ειναι ΣΑΠΦΩΣ 8?Ενα θετικο σχολιο περιμενω και εχω φυγει καρφι.αποψε ειμαι τοσο φουντωμενος που αν δε κατσει κατι αλλο θα παω εις γνωση μου παντα και θα τον βαλω στο παγωμενο μουνι της ΚΕΛΛΥ.το ξερω οτι δεν θα γουσταρω αλλα δεν εχω και εναλλακτικη λυση.μαγκες βοηθηστε...δεν αντεχω αλλη ΠΑΤΑΤΟΚΕΛΛΥ!!!!!!!!ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!!!

Πηγαινε, ο gameover λεει οτι ειναι καλη, (λαθος νωμιζα προμηθεους 25 ελεγες)

εχεις και αλλες επιλογες, Βερονικα, Βικη τανταλου 8, πηγαινε και απο μυλο μερια ισως Λαουρα 26ης 35Α, Βιολετα στο Ν.Ουρανου 26 ψιλοκομοδινο αλλα καλυτερη απο την πατατα.!! για μια φορα, και αν θελεις εχτρα  :tits: :tits: :tits: πηγαινε Α.Γεωργιου 34 στις τορπιλες της χριστινας αν δεν κολας στην εμφανηση...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μαγκες ξερει κανεις τιποτα για την ξανθουλα με τις μπουταρες που ειναι ΣΑΠΦΩΣ 8?Ενα θετικο σχολιο περιμενω και εχω φυγει καρφι.αποψε ειμαι τοσο φουντωμενος που αν δε κατσει κατι αλλο θα παω εις γνωση μου παντα και θα τον βαλω στο παγωμενο μουνι της ΚΕΛΛΥ.το ξερω οτι δεν θα γουσταρω αλλα δεν εχω και εναλλακτικη λυση.μαγκες βοηθηστε...δεν αντεχω αλλη ΠΑΤΑΤΟΚΕΛΛΥ!!!!!!!!ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: Να δεις ποιός το είπε αυτό για την Κέλυ, ααα νομίζω ο al, πρέπει να το είπε.

Γιατί δεν πας Βερόνικα στο 11,??? σιγουράντζα είναι !!!

Έχεις δοκιμάσει???


Πατάτα πατάτα η Κέλυ όλοι δοκιμάσεται μάγκες ( και ο γράφων δεν εξαιρείται  :grin: :grin: :grin:)

Ρίξε και κάμιά ματιά στο 25, μήπως έχει βάρδια η Μάρα.

Πάντως όπου και να πας καλά να περάσεις και μην ξεχάσεις την κριτική σου. ;)

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μαγκες ξερει κανεις τιποτα για την ξανθουλα με τις μπουταρες που ειναι ΣΑΠΦΩΣ 8?Ενα θετικο σχολιο περιμενω και εχω φυγει καρφι.αποψε ειμαι τοσο φουντωμενος που αν δε κατσει κατι αλλο θα παω εις γνωση μου παντα και θα τον βαλω στο παγωμενο μουνι της ΚΕΛΛΥ.το ξερω οτι δεν θα γουσταρω αλλα δεν εχω και εναλλακτικη λυση.μαγκες βοηθηστε...δεν αντεχω αλλη ΠΑΤΑΤΟΚΕΛΛΥ!!!!!!!!ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!!!

τι τα θες τα θετικα σχολια βρε ?

εδω η κελλυ εχει τοσα αρνητικα και πας και ξαναπας  :2funny:

ορμα να φερεις και νεα , το πολυ πολυ να βγει πατατα .. κλαιν
κοτζαμ πατατοκαλιεργητης τι να μασησει  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom