Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (2 μέλη και 93 επισκέπτες)

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Και πουσε ντεμεκ ντοκουμεντο της αληθειας Αστυνομε Θεοχαρη οταν λεω οτι εχω κανει αρκετες επισκεψεις στην Ρεβεκα ξεχασα να διευκρινησω μεγαλο μου λαθος για ορισμενους σαν και εσενα που μιλανε χωρης να σκεφτονται η επισκεψεις μου στην συνγκεκριμενη κοπελα για την Ρεβεκα μηλαμε παντα της εκανε το καλοκαιρι τον ιουλιο του {2010} ξαναλεω του {2010} οπου η Ρεβεκα για οσους την εχουν πετυχει εκεινη την περιοδο περυση δουλεβε σε Eros House στην τανταλου μετα Σαπφως 8 και 20 για λιγο και μετα εμαθα οτι πηγε στο studio της φριξου 14 μεσα απο το site οποτε ''Μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην λες''
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Δυστυχώς όλα αυτά που λες δεν επιβεβαιώνονται από κριτικές. Εγώ δεν θυμάμαι, να πω την αλήθεια, τι έφαγα χθες, πόσω μάλλον ποια κοπέλα δούλευε πέρσι..
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μ΄ αυτά και μ΄ αυτά πλάκα πλάκα κοντεύουμε να μείνουμε χωρίς κριτκή στο top45, μόνο αυτή του karaman είναι κάτω κάτω και σε λίγο φεύγει και αυτή.

Οι Αθηναίοι πάνε να μας ξεπεράσουνε.

Και μας πήραν και την Εβελίνα. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :grin: :grin:
Ε αφού ο τρόμπας ο jo ακόμα δεν έχει ανεβάσει την επετειακή κριτική της Έφης. Άντε ρε jo. Ούτε διπλωματική να έγραφες δε θα σε έπαιρνε τόσες μέρες..  :uglystupid: :s&m_3:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Και πουσε ντεμεκ ντοκουμεντο της αληθειας Αστυνομε Θεοχαρη οταν λεω οτι εχω κανει αρκετες επισκεψεις στην Ρεβεκα ξεχασα να διευκρινησω μεγαλο μου λαθος για ορισμενους σαν και εσενα που μιλανε χωρης να σκεφτονται η επισκεψεις μου στην συνγκεκριμενη κοπελα για την Ρεβεκα μηλαμε παντα της εκανε το καλοκαιρι τον ιουλιο του {2010} ξαναλεω του {2010} οπου η Ρεβεκα για οσους την εχουν πετυχει εκεινη την περιοδο περυση δουλεβε σε Eros House στην τανταλου μετα Σαπφως 8 και 20 για λιγο και μετα εμαθα οτι πηγε στο studio της φριξου 14 μεσα απο το site οποτε ''Μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην λες''
Ότι και να σου προσάπτουν εγώ είμαι μαζί σου deathzone. Ευλογητός forever. Θάνατος στον Θεοχάρη και τον υπαστυνόμο Βεργίτση.. :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon: :rockon:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Αλλα η συγκριση με την Αθηνα ειναι χαωδης. Σαν να λεμε Ολυμπιακος με Δοξα Κορδελιου!
Δεν ειναι μονο σε εμφανιση καλυτερες οι γκομενες αλλα σε επιπεδο υπηρεσιων!
Δόξα κορδελιού τα σπάει. Έχει και γαμάτο πρόεδρο τον Μπάμπη
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
φιλε Death_zone88....
κι εγω ΠΑΟΚ ειμαι κι ας μη γαμησω ποτε....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ε αφού ο τρόμπας ο jo ακόμα δεν έχει ανεβάσει την επετειακή κριτική της Έφης. Άντε ρε jo. Ούτε διπλωματική να έγραφες δε θα σε έπαιρνε τόσες μέρες..  :uglystupid: :s&m_3:

Ειπε ο Γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα  :2funny:
Μια κριτικη εχεις ολη κι ολη κι αυτη για τσοντα
αααααααααααχαχαχαχα , ευθημησαμε μεσημεριατικα  :cheesy:

δεν θα ειναι λεπτομερης η κριτικη  τζαμπα τα ποπκορν
το κερασακι ηταν το βιντεακι το οποιο ηδη κυκλοφορει  :dancing:
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα..........
ανεβενει κριτικη για το φριξου 14.......

ελπιζω να σασ αρεσει περημενω σχολια!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
την ναντια την ειδα στης σαπφους 5 η 7 πρωινη  αν λες την ξανθια μιλφ
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους. gl λες να ειναι για την τζεσικα??? :think:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Νομιζω πως  αυτο το αστειο με την Κελλυ εχει παρατραβηξει...

Και τι εννοω??...Κατα καιρους εμφανιζονται κατι νεα μελη που το μονο που κανουν ειναι να αναφερουν συνεχως το ονομα ΚΕΛΛΥ.Μαλιστα αναφερονται δηθεν αρνητικα σ'αυτην αλλα κατα ενα περιεργο τροπο την ξαναεπισκεπτονται ή δηλωνουν προθεση να το ξανακανουν.Επισης εμφανιζονται 2-3 απιθανα μελη συγχρονως και πιανουν και την κουβεντα...παλι για την ΚΕΛΛΥ.
Δε νομιζω να'εχει ξαναγινει με αλλη κοπελα αυτο εδω μεσα.

Απο τα 27 μηνυματα του χρηστη jason69 τα 20 αναφερουν το ονομα ΚΕΛΛΥ.Δεν φτανει??

και μενα μου κανει εντυπωση ..η δικια μου εμπειρια ειναι 4-5 φορες ..μια πολυ παλια στο ερως (διεκπεραιωτικη)  και στη σαπφους 20 2 κανονικες και 2 πολυ καλες ...δηλαδη με καλη συμμετοχη ...οποτε υποθετω οτι ειναι πως θα την πετυχεις και ισως τι θα της βγαλεις ...για 30 ευρω ειναι καλα παντως ...αλλα οχι για πολυ συχνα ...
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
[quote author=kosths57 link=topic=125.m
sg2918849#msg2918849 date=1308662524]
μηπως ξερει κανεις που βρισκεται η ναντια
[/quote]

Πανω.....σε καμια ψωλα...! :2funny:
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ρε συναδελφοι συμφωνα με οσα υποθηκαν απο τον φιλο μας kotsaras1979 λετε εαν την ωρα που μπαιναμε σε ενα υδρημα-μπουρδελο λεγαμε πως ειμαστε απο αυτο το site να περναν επιτελουν σοβαρα την δουλεια ρους οι κοπελες και να εποικηνονουσαν πιο σωστα με τους πελατες και οχι να πεταμε τζαμπα λευτα???

-εεεε γεια σας ειμαι απο το bourdela.com o vasilis4
-oooo kalos ton kyrio ελατε ελατε κανενα φραπε καμια πιπουλα για ζεσταμα??...... :2funny: :2funny: :2funny:

εγω παντος κατα το τελος της εβδομαδας που θα παω θα τους πω οτι ο προεδρος gl ΚΑΙ Ο arxontaw jo μεστηλαν!!!
γιαυτο :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :tits2: :tits2: :fuck1: :fuck1:
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ρε συναδελφοι συμφωνα με οσα υποθηκαν απο τον φιλο μας kotsaras1979 λετε εαν την ωρα που μπαιναμε σε ενα υδρημα-μπουρδελο λεγαμε πως ειμαστε απο αυτο το site να περναν επιτελουν σοβαρα την δουλεια ρους οι κοπελες και να εποικηνονουσαν πιο σωστα με τους πελατες και οχι να πεταμε τζαμπα λευτα???

-εεεε γεια σας ειμαι απο το bourdela.com o vasilis4
-oooo kalos ton kyrio ελατε ελατε κανενα φραπε καμια πιπουλα για ζεσταμα??...... :2funny: :2funny: :2funny:

εγω παντος κατα το τελος της εβδομαδας που θα παω θα τους πω οτι ο προεδρος gl ΚΑΙ Ο arxontaw jo μεστηλαν!!!
γιαυτο :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :tits2: :tits2: :fuck1: :fuck1:


βασιλη δεν σε χαλαει που γαμησα το ρουμανακι το ξεπατωσα κ ειπε κ ευχαριστω'ασε που δεν ξερω απο που ειναι κιολας'
με 30 ευρω κ ειμαουνα μεσα κανα 20λεπτο........
εεεεεε.............????
τυχαιο δεν νομιζω.............
ενταξει κ χωρις πλακα το θεμα ειναι να δωσουμε να καταλαβουνε οτι ξερουμε τι μασ γινεται ρε παιδια..............
κ οχι μερικοι να κλαινε τα λφτα τους...............
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
βασιλη δεν σε χαλαει που γαμησα το ρουμανακι το ξεπατωσα κ ειπε κ ευχαριστω'ασε που δεν ξερω απο που ειναι κιολας'
με 30 ευρω κ ειμαουνα μεσα κανα 20λεπτο........
εεεεεε.............????
τυχαιο δεν νομιζω.............
ενταξει κ χωρις πλακα το θεμα ειναι να δωσουμε να καταλαβουνε οτι ξερουμε τι μασ γινεται ρε παιδια..............
κ οχι μερικοι να κλαινε τα λφτα τους...............

Ωραίος ρε κοτσάρα, μακάρι να είσαι εσύ ο μπροστάρης που θα αλλάξει συμπεριφορα η comοδινοπούλου, και μάλιστα μετά την κριτική σου σκέφτομαι σε ένα μέρος του μυαλού μου να την τιμήσω και εγώ, αλλά ρε συ αφού πέρασες τόσο καλά γιατί γέμισες 3αρια το κορίτσι :huh: :huh: :cool2: :cool2: :cool2: :grin: :grin:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Στο άλλο σάιτ εθεάθηκε η αντριάννα η σπανιόλα που τραγουδούσε στο βίλλα ερότικα, σε νέο πόστο εις τας αθήνας ... κοίτα γμτ που λίγα καλά κομμάτια είχαμε, μετακομίζουν κιόλας ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom