Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (2 μέλη και 54 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πηγαινε, ο gameover λεει οτι ειναι καλη,

Ναι καλή εμφανισιακά, δεν δοκίμασα, εγώ τη Μάρα δοκίμασα στο Προμηθέως 25 που σίγουρα λέω ότι είναι πάρα πολύ καλή, ξανθούλα και εκείνη και με  :tits: :tits: :tits:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ναι καλή εμφανισιακά, δεν δοκίμασα, εγώ τη Μάρα δοκίμασα στο Προμηθέως 25 που σίγουρα λέω ότι είναι πάρα πολύ καλή, ξανθούλα και εκείνη και με  :tits: :tits: :tits:

Το ειδα το διωρθωσα...κεκτιμενη ταχυτητα.! :grin:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
τι τα θες τα θετικα σχολια βρε ?

εδω η κελλυ εχει τοσα αρνητικα και πας και ξαναπας  :2funny:

ορμα να φερεις και νεα , το πολυ πολυ να βγει πατατα .. κλαιν
κοτζαμ πατατοκαλιεργητης τι να μασησει  :rockon:
Toν ορο πατατοκαλλιεργητης μετα απο τοσες φορες με τη κοντη τον δεχομαι.τον κερδισα με το σπαθι μου.δικιο εχεις φιλος.θα παω να δοκιμασω.και στην χειροτερη και κομοδινο να ειναι η ξανθουλα στο σαπφως 8 χειροτερη απο την κελλυ σε αποδοση δε νομιζω.την ξανθουλα την εχω βαλει στο ματι εδω και κατι μερες.απλα ηθελα και εκα φιλικο χτυπημα στη πλατη για ξεχυθω σαν λαιλαπα.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
μαγκες ευχαριστω.ειστε τρελλη αλητεια.εεεεε και στη τελικη ΚΕΛΛΥ ΓΑΜΙΟΛΑ,ΕΣΥ ΤΑ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!ΦΕΥΓΩ....................
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Νομιζω πως  αυτο το αστειο με την Κελλυ εχει παρατραβηξει...

Και τι εννοω??...Κατα καιρους εμφανιζονται κατι νεα μελη που το μονο που κανουν ειναι να αναφερουν συνεχως το ονομα ΚΕΛΛΥ.Μαλιστα αναφερονται δηθεν αρνητικα σ'αυτην αλλα κατα ενα περιεργο τροπο την ξαναεπισκεπτονται ή δηλωνουν προθεση να το ξανακανουν.Επισης εμφανιζονται 2-3 απιθανα μελη συγχρονως και πιανουν και την κουβεντα...παλι για την ΚΕΛΛΥ.
Δε νομιζω να'εχει ξαναγινει με αλλη κοπελα αυτο εδω μεσα.

Απο τα 27 μηνυματα του χρηστη jason69 τα 20 αναφερουν το ονομα ΚΕΛΛΥ.Δεν φτανει??
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Εγγρ.
20 Ιουν 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω πως  αυτο το αστειο με την Κελλυ εχει παρατραβηξει...

Και τι εννοω??...Κατα καιρους εμφανιζονται κατι νεα μελη που το μονο που κανουν ειναι να αναφερουν συνεχως το ονομα ΚΕΛΛΥ.Μαλιστα αναφερονται δηθεν αρνητικα σ'αυτην αλλα κατα ενα περιεργο τροπο την ξαναεπισκεπτονται ή δηλωνουν προθεση να το ξανακανουν.Επισης εμφανιζονται 2-3 απιθανα μελη συγχρονως και πιανουν και την κουβεντα...παλι για την ΚΕΛΛΥ.
Δε νομιζω να'εχει ξαναγινει με αλλη κοπελα αυτο εδω μεσα.

Απο τα 27 μηνυματα του χρηστη jason69 τα 20 αναφερουν το ονομα ΚΕΛΛΥ.Δεν φτανει??

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Πολύ σοφά τα λόγια σου.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Νομιζω πως  αυτο το αστειο με την Κελλυ εχει παρατραβηξει...

Και τι εννοω??...Κατα καιρους εμφανιζονται κατι νεα μελη που το μονο που κανουν ειναι να αναφερουν συνεχως το ονομα ΚΕΛΛΥ.Μαλιστα αναφερονται δηθεν αρνητικα σ'αυτην αλλα κατα ενα περιεργο τροπο την ξαναεπισκεπτονται ή δηλωνουν προθεση να το ξανακανουν.Επισης εμφανιζονται 2-3 απιθανα μελη συγχρονως και πιανουν και την κουβεντα...παλι για την ΚΕΛΛΥ.
Δε νομιζω να'εχει ξαναγινει με αλλη κοπελα αυτο εδω μεσα.

Απο τα 27 μηνυματα του χρηστη jason69 τα 20 αναφερουν το ονομα ΚΕΛΛΥ.Δεν φτανει??
Φιλε μου δεχομαι αυτο που λες,γιατι ετσι ειναι.ομως ακουσε με λιγο.ειμαι καινουργιος στη θεσσαλονικη.ειμαι εδω 4 μηνες.στα μπουρδελοστεκια τραβιεμαι τον τελευταιο καιρο και ετυχε να δω την κοντη και να μου αρεσει παρα πολυ σαν εμφανιση.για αυτο και εφαγα το κολλημα.απο τοτε που την γνωρισα παω μονο σε αυτη καρφωτος χωρις να ψαχνομαι για καποια αλλη.αυτο προσπαθω να αλλαξω.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φιλε μου δεχομαι αυτο που λες,γιατι ετσι ειναι.ομως ακουσε με λιγο.ειμαι καινουργιος στη θεσσαλονικη.ειμαι εδω 4 μηνες.στα μπουρδελοστεκια τραβιεμαι τον τελευταιο καιρο και ετυχε να δω την κοντη και να μου αρεσει παρα πολυ σαν εμφανιση.για αυτο και εφαγα το κολλημα.απο τοτε που την γνωρισα παω μονο σε αυτη καρφωτος χωρις να ψαχνομαι για καποια αλλη.αυτο προσπαθω να αλλαξω.
εκομη εδω εισαι εσυ ? αντε ξουτ και καλο βολι  :rockon:
Καβαλατο τρακτερι και φερε νεα απο το ξανθο , στην τελικη βαλτην να σου φωναζει
"Με λενε Κελυ , το μουνι μου εσενα τελει "
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αστυνόμε επανέφερε την τάξη στη μπουρδελοκατάσταση. :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
την οποια μπουρδελοκατασταση την καναμε παιδικη χαρα.....να μην πω αστυνομικη διευθυνση σε εργο του φωσ-κωλου.....ο γιαγκος δρακος μοναχα λειπει.... :headbang: :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.613
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
την οποια μπουρδελοκατασταση την καναμε παιδικη χαρα.....να μην πω αστυνομικη διευθυνση σε εργο του φωσ-κωλου.....ο γιαγκος δρακος μοναχα λειπει.... :headbang: :grin:
αφου και τα μπουρδελα σας παιδικη χαρα ειναι
οσα εχουν μεινει ανοιχτα ακομα :birdman:
α ρε προεδραρα με τα εργα σου :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αφου και τα μπουρδελα σας παιδικη χαρα ειναι
οσα εχουν μεινει ανοιχτα ακομα :birdman:
α ρε προεδραρα με τα εργα σου :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
σταματα ρε σπαμερ.....την παρασκευη μοιραζουμε αδειες λεμε σε ολους..... :birdman:
 

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ντανιέλα στο Σαπφώς 5 έχει δοκιμάσει κανείς;
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
φοτογραφια για ΕΥΑ ΛΑΟΥΡΑ εχει κανεις??
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Για Κελυ την δοκιμασα δυο φορες. Εκανε καλο τσιμπουκι γκαβλιαρα στην εμφανιση αλλα στο σεξ διεκπεραιωτικη. Παντως, δεν τα εκλαψα τα λεφτα μου. Τελευταια δοκιμασα
Μιρελα απο Προμηθεως και εμεινα ευχαριστημενος
Χριστινα ρουμανα και εμεινα ευχαριστημενος
Λαουρα απο Τανταλου καλη
Βικυ απο Τανταλου καλη
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
πριν απο λιγο καταθεση στο κωλλετοσπιτο κ στην νικολ :idiot: ακομα να το μαθει το αθλημα....
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αλλα η συγκριση με την Αθηνα ειναι χαωδης. Σαν να λεμε Ολυμπιακος με Δοξα Κορδελιου!
Δεν ειναι μονο σε εμφανιση καλυτερες οι γκομενες αλλα σε επιπεδο υπηρεσιων!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Φερτε καμια καλη κοπελα απο Αθηνα! Απο τις δοκιμασμενες εννοω!
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ε Αστυνομε Θεοχαρη ειμαι ο Death_Zone88 το και καλα ανοτερο μελος που πουλαει παπα με της ετεροχρονισμενες και αμφιλεγομενες κριτικες ο ερχομενος απο το πουθενα και με της αποδηξεις σαν ατμος για ρωτα λιγο ρε βλακακο περιση στον βαρδαρη το 2010 καλοκαιρι στο Eros house μεσα στην τανταλου που εκλησε τον χειμωνα του 2011 ισως και πιο πριν και ανοιξε καλοκαιρι παλι αυτου του χρονου για ρωτα καλητερα και πσαξε ποια δουλεβε εκεινη την περιοδο απο Ιουλιο-Σεμπτεμβριο?????? και μετα περασε και απο Σαπφους 8 στο ανορθογραφο που λενε για λιγο και Σαπφους 20 οσο για της επισκεψεις επισκεπσεις που εκανα ποσες ητανε ?? πανω απο 10+ σε αυτην την κοπελα και μετα εξαφανηστικε για ενα διαστημα απο το βαρδαρη και μολις εκανα λογαριασμο στο bourela.com απο εδω εμαθα οτι δουλεβει στην φριξου 14 σε studio και καλα πεππηραμενε για ρωτα λιγο και μαθε καλητερα και μην βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα για τους αλλους για το αν λενε παπαδες και εχουν μουφα κριτικες και παπαριες καταλαβες????? αντε μπραβο ασχετουμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom