Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ωραίος ρε κοτσάρα, μακάρι να είσαι εσύ ο μπροστάρης που θα αλλάξει συμπεριφορα η comοδινοπούλου, και μάλιστα μετά την κριτική σου σκέφτομαι σε ένα μέρος του μυαλού μου να την τιμήσω και εγώ, αλλά ρε συ αφού πέρασες τόσο καλά γιατί γέμισες 3αρια το κορίτσι :huh: :huh: :cool2: :cool2: :cool2: :grin: :grin:


εγινε χαζομαρα μολις πατησα την καταχωρηση........
κ επρεπε να την ξαναβαλω ξεχνωντας να βαλω τα νουμερακια :rolleyes: :rolleyes:.......

καλημερα παιδια σε ολουσ.........
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακι οχι δεν με χαλαει χερομαι ηλικρινα που σου εκατσε και που εκανες τετεια κινηση και σε επιβραβευω..
τα ιδια που κανουν εδω αθηνα δινεις 15αρικο καιρος να περνουμε οτι πληρονουμε.. :tickedoff:

καλημερα ρε βασιλη κ σε ολους...........

το θεμα ειναι οτι εδω δεν ειναι αθηνα ρε γαμ..... στο θεμα ντελα κτλ!!!
τα βλεπω τι κανουνε στην αθηνα κ εκει εχεις οτι θελεις!!!
ΕΔΩ παλι σε πουλανε οτι θελουνε ειναι δηνατον!!!!????

τελως παντον το θεμα μου ειναι οτι πρεπει να τουσ κραζουμε με σοστο κ ευγενικο τροπο!!!
κ ασ ελπισουμε να καταλαβουνε οτι δεν γινεται αλλο ετσι!!!
ουτε κ εγω το περιμενα οτι θα με συνεβεναι κατι τετοιο με την γκομενα.....
αλλα ελα που μιλησα κ τησ τα ειπα κ να σου το αποτελεσμα.........
θα μου πεισ οτι δεν ειναι η τσατσαδεσ ολεσ ιδιες....αλες σε γραφουν στο μουνι τουσ...
αυτεσ θελουν φτισημο :s&m_2: :s&m_1:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Ειπε ο Γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα  :2funny:
Μια κριτικη εχεις ολη κι ολη κι αυτη για τσοντα
αααααααααααχαχαχαχα , ευθημησαμε μεσημεριατικα  :cheesy:

δεν θα ειναι λεπτομερης η κριτικη  τζαμπα τα ποπκορν
το κερασακι ηταν το βιντεακι το οποιο ηδη κυκλοφορει  :dancing:
Αφού τα έχουμε ξαναπεί αυτά ρε Τζο. Έχω να πάω σε σπιτάκι από τότε που ήμουνα φοιτητής στη Σαλόνικα και έχει περάσει καιρός από τότε. Τί θες να κάθομαι και να γράφω κριτικές αναμοχλεύοντας ότι θυμάμαι από πριν 3 χρόνια? Τα πουλέν μου πάντως και οι στάνταρτ καταθέσεις μου τότε ήταν σε Έφη, Δανάη, Καίτη(Βελγίδα στη Προμηθέως), Σάρα και το Μαρινάκι από Ταντάλου.Επίσης μια ΜΙΛΦ Στέλλα ξανθιά από Ταντάλου με είχε κάνει εντύπωση στις υπηρεσίες της αν την θυμάται κάποιος. Βερόνικα που είχα πάρει στις αρχές της δε με εντυπωσίασε αν και τώρα ακούω έχει γίνει Βασσίλισα. :rockon:  Δύσκολα το έδινα σε άλλη. :2funny:  Μπαίνω στο site πιο πολύ για την καλή παρέα που έχει δημιουργηθεί και το χαβαλέ. Και επίσης για να κρατιέμαι ενήμερος για το τι καλό υπάρχει ώστε αν έρθω καμιά καταδρομική να πάω και να τιμήσω εκεί. Π.χ άκουγα διθυράμβους για μια Εμμανουέλλα κύπρια και μια Σιμόνα αλλά ωσπού να έρθω να τιμήσω πέταξε το πουλάκι  :tickedoff: . Πάντως να ξέρεις. Με το που θα γράψω κριτική θα σου ζητήσω να με φτιάξεις και βιντεάκι. :rockon: :rockon: :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αφού τα έχουμε ξαναπεί αυτά ρε Τζο. Έχω να πάω σε σπιτάκι από τότε που ήμουνα φοιτητής στη Σαλόνικα και έχει περάσει καιρός από τότε. Τί θες να κάθομαι και να γράφω κριτικές αναμοχλεύοντας ότι θυμάμαι από πριν 3 χρόνια? Τα πουλέν μου πάντως και οι στάνταρτ καταθέσεις μου τότε ήταν σε Έφη, Δανάη, Καίτη(Βελγίδα στη Προμηθέως), Σάρα και το Μαρινάκι από Ταντάλου.Επίσης μια ΜΙΛΦ Στέλλα ξανθιά από Ταντάλου με είχε κάνει εντύπωση στις υπηρεσίες της αν την θυμάται κάποιος. Βερόνικα που είχα πάρει στις αρχές της δε με εντυπωσίασε αν και τώρα ακούω έχει γίνει Βασσίλισα. :rockon:  Δύσκολα το έδινα σε άλλη. :2funny:  Μπαίνω στο site πιο πολύ για την καλή παρέα που έχει δημιουργηθεί και το χαβαλέ. Και επίσης για να κρατιέμαι ενήμερος για το τι καλό υπάρχει ώστε αν έρθω καμιά καταδρομική να πάω και να τιμήσω εκεί. Π.χ άκουγα διθυράμβους για μια Εμμανουέλλα κύπρια και μια Σιμόνα αλλά ωσπού να έρθω να τιμήσω πέταξε το πουλάκι  :tickedoff: . Πάντως να ξέρεις. Με το που θα γράψω κριτική θα σου ζητήσω να με φτιάξεις και βιντεάκι. :rockon: :rockon: :dancing:

Το ξερω ρε ..  θυμαμαι απλα ειδα την κριτικη για την τσοντα και γελασα  :2funny:

Εχει κανεις καμια αναφορα τι παιζει σημερα στην Αθηνα ?  :cheesy:
γιατι για Εδω δε βλεπω ενδιαφερον...  :- αντε να δουμε αυτη η επιτροπη ποτε θα συγκηνηθει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τουμπανιεθ και Τζεσυ αναψαν τα λαμπακια τους κι επιασαν δουλεια εις τας Αθηνας
για να δουμε σχολια των νοτιων συναγωνιστων ..
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Καλησπέρα παίδες ...

καμιά καλή πρόταση για απόψε ; η βερόνικα σε ποιό είναι συνήθως, προμηθέως 11 ;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Σααλ Λιζα
Λα φαμ Χριστινα
Τσιρκο Λαουρα
Κωλετη Νικολ
Μαντζαρου Νατασσα ( νοτ τσαρινα)

αυτα τα ολιγα προς αποφυγη ασκοπων τραβηγματων του χρειροφρενου  :cheesy:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, δηλαδή η λάουρα είναι βραδυνή στο τσίρκο?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
παιδιά, δηλαδή η λάουρα είναι βραδυνή στο τσίρκο?

Οχι ... στο Τσιρκο βραδυνη ειναι η Λαουρα



εκανα μπουρδελο-πουτανο ανασκοπηση
(Αλ το τεφτερι που λεγαμε ... ενημερωμενο απ την αρχη το εχω)


Οικος Αρ επισκεψεων Γκομενες
Villa 18 6
Κωλέττη 4 1
Λαφαμ 3 3
Εκκλησια 3 2
Τσιρκο 3 3
Μαντζάρου 2 2
Αλισα 2 1
Ερημίτη 1 1
Λουξ 1 1
Κοζανη 1 1
Κατεχακη 1 1
Σαπφους Γ 1 1
Σαπφους 5 1 1

 

tofi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
υπάρχει κανένα νέο από σάρα (μαντζάρου)? απεσύρθει και αυτή ή ξεκουράζεται?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ρε μαγκες με κεινη την κινεζα που λεγατε τι εγινε? την δοκιμασε κανεις υπαρχει καμια κριτικη? δουλευει ακομη κι αν ναι που?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Φιλε dokimazo εμενα δεν με νοιαζει αν θυμασε τι εφαγες εχθες και ποια δουλευε περυσι και αδιαφορω παντελως αν η κριτικες μου δεν επιβεβαιωνοντε εγω γραφω την αληθεια και στα @@ μου οπιος θελει πιστευει αλλιως να μην διαβαζει εγω ρωτησα για την ρεβεκα την ρωσσιδα που μου αρεσε πολλυ και την θυμαμε που δουλευε περισυ το καλκαιρι στον βαρδαρη και γιαυτο ακριβως μετα αποσο καιρο θυμαμαι που ητανε γιατι ητανε ωραιο μωρο και εμφανησιακα και μεσα στο δωματιο και ειπα και σε ποια μαγαζια και προσφατα εμαθα οτι δουλευη στην φριξου 14 για να παω για επισκεψη και βγαινει μετα ο καθε λουμπας και λεει οχι λες ψεματα η κριτικες σου ειναι μουφα και αλλες τετοιες μαλακιες στα @@ μου στην τελικη οποιος δεν πιστευη εγω καλα περναω με της κοπελες που εχω για καβαντζα στον βαρδαρη μας και απο κει και περα ξερεις που τους γραφω ορισμενους μην λεμε ξανα τα ιδια εγω μια ερωτηση πηγα να κανω και βρηκα τον μπελα μου γιατι ο καθε αντε να μην πω παιρνει φορα και λεει
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
γεια σας παιδια...
επισκευτηκα λαουρα χθες το βραδυ...εστειλα κριτικη...αν θελετε διαβαστε....γενικα καλες εντυπωσεις....
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Αν και τωρα διαβασα απο εναν συμπαιχτη οτι ρεβεκα τελος γιατι του τοπε η τσατσα για να δουμε θα γυρησει η οχι το μελλον θα δηξει.............
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom