Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Με διαφορά λίγων ωρών στο ίδιο μπουρδέλο  :knockinb: caraman. Εγώ λίγες ώρες πριν είχα  :fuck2: τη Μάρα και είχα πάει στο μεσαίο δωμάτιο λόγω καλύτερου φωτισμού. Δεν ξέρω αν μπήκαμε και στο ίδιο δωμάτιο αλλά σε αυτό που πήγα εγώ το κρεβάτι έτριζε στο σφυροκόπημα σαν δαιμονισμένο  :2funny: :2funny:  Φαντάζομαι πως θα ακουγόταν αν μπείκες σε αυτό με την Μιραμπέλα. :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny:

Και εγω στο μεσαιο μπηκα, και το κρεβατι του δεξιου ετριζε σαν τρελο οσο περημενα, και το δικο μου μου το φιλαρακι μου οτι ετριζε λεει και αυτο αλλα εγω δεν το ακουσα καθολου.!!  :grin:

Το μονο που μου την εσπασε και ξεχασα να το γραψω πριν ηταν οτι το πατωμα ηταν μεσα στην βρωμα, δεν εβγαλα τις καλτσες και ενιωθα τα χωματα και τα πετραδακια που ειχε το πατωμα που αν τα μαζευες με μια σκουπα σοβαδιζες ανετα εναν τοιχο.!!!  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και εγω στο μεσαιο μπηκα, και το κρεβατι του δεξιου ετριζε σαν τρελο οσο περημενα, και το δικο μου μου το φιλαρακι μου οτι ετριζε λεει και αυτο αλλα εγω δεν το ακουσα καθολου.!!  :grin:

Το μονο που μου την εσπασε και ξεχασα να το γραψω πριν ηταν οτι το πατωμα ηταν μεσα στην βρωμα, δεν εβγαλα τις καλτσες και ενιωθα τα χωματα και τα πετραδακια που ειχε το πατωμα που αν τα μαζευες με μια σκουπα σοβαδιζες ανετα εναν τοιχο.!!!   :2funny:

Πραγματικά ενώ από οσμές η κατάσταση έχει βελτιωθεί, το πάτωμα θα πρέπει να έχει σφουγγαριστεί και να σκουπιστεί μέρες. Διό απλά πράγματα δεν μπορούν να κάνουν ρε γαμότο. :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ήρωας ο Κάραμαν!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

ναι  :rockon:


Τανταλου 8Α Η Βικη η ξανθια ουγγαρεζα
Η Αγιοβασιλιτσα ? Ουκρανη δεν ηταν αυτη ?


Α.Γεωργιου 4 Η Τσατσα η στανταρ που δεν βαζει γλωσσα η χοντρη η ξανθια ελεγε το προγραμμα λες και εβγαζε διαλεξη για εκλογες, μας κουρασε και στο τελος μας την ειπε που φευγαμε και δεν προτιμησαμε την ΜΠΑΖΟΛΑ που ειχε για πουτανα.!! μια καστανοκανθη με πλατες ωξω τα βυζια μεγαλα ασχημα, και ηθελε και να την γαμησουμε???? ουυυυυυυυυ μπαζολα και καριολα τσατσα μαζι....καλα εκανα και το απεφευγα το γηροκομειο.!! τσαμπα καψαμε θερμιδες και ανεβηκαμε τα σκαλια τους.!!  2funny 2funny ξανα???? τα 3....


Ααααχαχαχαχαχα γηροκομειο λεει .. Ρε ετσι το λεγαμε κι μεις
Τυχαιο ?

Ποια να ηταν τωρα αυτη ? Η Λιζα μηπως ?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ναι  :rockon:


Τανταλου 8Α Η Βικη η ξανθια ουγγαρεζα
Η Αγιοβασιλιτσα ? Ουκρανη δεν ηταν αυτη ?


Α.Γεωργιου 4 Η Τσατσα η στανταρ που δεν βαζει γλωσσα η χοντρη η ξανθια ελεγε το προγραμμα λες και εβγαζε διαλεξη για εκλογες, μας κουρασε και στο τελος μας την ειπε που φευγαμε και δεν προτιμησαμε την ΜΠΑΖΟΛΑ που ειχε για πουτανα.!! μια καστανοκανθη με πλατες ωξω τα βυζια μεγαλα ασχημα, και ηθελε και να την γαμησουμε???? ουυυυυυυυυ μπαζολα και καριολα τσατσα μαζι....καλα εκανα και το απεφευγα το γηροκομειο.!! τσαμπα καψαμε θερμιδες και ανεβηκαμε τα σκαλια τους.!!  2funny 2funny ξανα???? τα 3....


Ααααχαχαχαχαχα γηροκομειο λεει .. Ρε ετσι το λεγαμε κι μεις
Τυχαιο ?

Ποια να ηταν τωρα αυτη ? Η Λιζα μηπως ?

1η φορα την εβλεπα, μεγαλα βυζια που φευγανε δεξια αριστερα, με μεγαλη ρωγα, τατου πισω πανω απο τα κολωμερια, μεγαλες πλατες.! να σου δωσει σφαλιαρα να κανει 2 στροφες.!!  :2funny: :2funny:


Ήρωας ο Κάραμαν!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Και δεν εποιασα και την μαξιμουν αποδοση μου.!!  :2funny: :2funny:

Την καρλα την εχεις δει???
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
να σου δωσει σφαλιαρα να κανει 2 στροφες.!!  :2funny: :2funny:

Αναλόγως τον σωματότυπο αυτουνού που θα την φάει... εκτός αν μου την ρίξει ο Άρνι... (ξέρουν τον σωματότυπό μου αυτοί που με ξέρουν!)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ωραια αναφορα καραμαν... :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μαντζαρου η Νατασσα η .. ηηηη ... ηηη αυττη που ηταν Λα φαμ ντε πως την λεμε ?
Ρωσιδα δεν ειναι κι αυτη ?  :think:

Η Τσαρινα αγνοειτε  :- . Καλη της τυχη ...
Μαλλον πρεπει να της αφηερωσουμε το τραγουδακι του Παπακωνσταντινου... :-

Η Αντζελα.bg σε αδεια
η αλλη Η Τρελη Αντζελα Μαλλον πηρε ποδι αφου υπερεβει το οριο των 3 ημερων που εθεσε ο Αλ
Σαρρα .. δεν ξερω
Πρωινα Εμμανουελλα τραβαει κουπι
αυτα τα νεα απο το μοναδικο Ντελακι στη  περιοχη του σιτι γκειτ
Εντυπωση μου εκανε το κλεισιμο- ανοιγμα αστραπη παντως οταν αλλα εχουν κλεισει χρονο περιμενοντας
Πουτανα Ελλαδα  :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Και εγω στο μεσαιο μπηκα, και το κρεβατι του δεξιου ετριζε σαν τρελο οσο περημενα, και το δικο μου μου το φιλαρακι μου οτι ετριζε λεει και αυτο αλλα εγω δεν το ακουσα καθολου.!!  :grin:

Το μονο που μου την εσπασε και ξεχασα να το γραψω πριν ηταν οτι το πατωμα ηταν μεσα στην βρωμα, δεν εβγαλα τις καλτσες και ενιωθα τα χωματα και τα πετραδακια που ειχε το πατωμα που αν τα μαζευες με μια σκουπα σοβαδιζες ανετα εναν τοιχο.!!!   :2funny:

Δεν εβγαλες τις καλτσες ε ? απ οτι φαινετε μερικοι δε βγαζουν ουτε τα παπουτσια  :2funny:

Πραγματικά ενώ από οσμές η κατάσταση έχει βελτιωθεί, το πάτωμα θα πρέπει να έχει σφουγγαριστεί και να σκουπιστεί μέρες.
Διό απλά πράγματα δεν μπορούν να κάνουν ρε γαμότο. :idiot:

Γυφταριο  :idiot: μετα λεμε για τα παλια κρεβατια .. εδω δε σφουγκαριζουν  :idiot:
ανακαλυψαν το αρωματικο σπρει και νομιζουν οτι ανακαλυψαν την Αμερικη  :jerking:
το μαγικο μπουκαλι που τα κανει ολα , σκουπιζει σφουγκαριζει , αλλαζει σεντονια
τα πλενει τα στεγνωνει
σε λιγο θα αντικαταστεισει πληρως της τσατσαδες .. θα αναγραφει και τον τιμομοκαταλογο  :cheesy:


www.imagerous.com/] [/URL]
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
την πατατα κελλυ απο οτι διαβαζω στο φορουμ αλλα και απο κριτικες την εχουν φαει αρκετοι συναθλητες.εγω ο μαλακας επρεπε να φαω ολο το ταψι μεχρι να χαμπαριασω τι παιζει!!!!!!!!!μολις χυθηκε ο καφες του καραμαν!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

Χαχα καλα εσυ αδερφε ολο το χωραφι εφαγες  :2funny:
CD25903801D4BB60C80EA95434BF2AFD.jpg

τοση ζημια ουτε οι ακριδες δε κανουν ...

Σ αρεσυον οι πατατες ε ?  :think: εγω ευτηχος προτιμω τα μακαρονια  :grin:
κρατα μας ενημερους σχετικα με την Εκδηκηση  :2funny:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Χαχα καλα εσυ αδερφε ολο το χωραφι εφαγες  :2funny:
CD25903801D4BB60C80EA95434BF2AFD.jpg

τοση ζημια ουτε οι ακριδες δε κανουν ...

Σ αρεσυον οι πατατες ε ?  :think: εγω ευτηχος προτιμω τα μακαρονια  :grin:
κρατα μας ενημερους σχετικα με την Εκδηκηση  :2funny:
φιλαρακι κλαιω με την φωτο!!!!!!!!χαααχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!γαματη!!!οσο για την εκδικηση που λες το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το κανω.ενταξει η γκομενα μπορει να μην γαμιεται καλα αλλα εχει μια κωλαροκωλαθρα φοβερη,φτιαγμενη για γαμησι.επιμενω και ξαναλεω πως η κωλοτρυπιδα της ειναι παρα πολυ γαμημενη.μου εχει πει πως εχει δουλεψει σαν πουτανα και εκτος ελλαδας αλλα δεν ειπε που.επειδη αν κανω την κινηση και της τον βαλω αποτομα στην κωλοσουφρα μετα την γκομενα την καιω.δεν θα με ξαναδεχθει.και επειδη ειμαι σιγουρος πως και αλλοι συναθλητες την εχουν προτεινει να την κωλογαμησουν αν κανεις το εχει καταφερει παρακαλω ας ενημερωσει.και με ποσα φραγκα.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
Μαντζαρου η Νατασσα η .. ηηηη ... ηηη αυττη που ηταν Λα φαμ ντε πως την λεμε ?
Ρωσιδα δεν ειναι κι αυτη ?  :think:

Η Τσαρινα αγνοειτε  :- . Καλη της τυχη ...
Μαλλον πρεπει να της αφηερωσουμε το τραγουδακι του Παπακωνσταντινου... :-

Η Αντζελα.bg σε αδεια
η αλλη Η Τρελη Αντζελα Μαλλον πηρε ποδι αφου υπερεβει το οριο των 3 ημερων που εθεσε ο Αλ
Σαρρα .. δεν ξερω
Πρωινα Εμμανουελλα τραβαει κουπι
αυτα τα νεα απο το μοναδικο Ντελακι στη  περιοχη του σιτι γκειτ
Εντυπωση μου εκανε το κλεισιμο- ανοιγμα αστραπη παντως οταν αλλα εχουν κλεισει χρονο περιμενοντας
Πουτανα Ελλαδα  :idiot:
χθες το πρωι που πηρα τηλ δουλευε η σαρα
η εμμανουελα απο σημερα βραδυ...
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
καρντασια τι κανετε????λογω αποστασης πλεον δεν μπορω να ειμαι ενεργο μελος αλλα ηθελα να φαω λιγο ρεββεκα και πηρα ενα τηλεφωνακι....η τσατσα δεν μου ελεγε ποια ηταν εκεινη τη στιγμη αλλα μου ειπε πως αγνοειται η τυχη της ρεβεκασ και οτι ειναι ρωσσια και δεν ξερει ποτε θα γυρισει...ελπιζω ηταν λιγο χρησιμη η πληροφορια....καλα γαμησια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καρντασια τι κανετε????λογω αποστασης πλεον δεν μπορω να ειμαι ενεργο μελος αλλα ηθελα να φαω λιγο ρεββεκα και πηρα ενα τηλεφωνακι....η τσατσα δεν μου ελεγε ποια ηταν εκεινη τη στιγμη αλλα μου ειπε πως αγνοειται η τυχη της ρεβεκασ και οτι ειναι ρωσσια και δεν ξερει ποτε θα γυρισει...ελπιζω ηταν λιγο χρησιμη η πληροφορια....καλα γαμησια
λειπεις εσυ ,λειπει και η ρεβεκα και το συγκεκριμενο σπιτι απο εκει που ειχε τις δοξες του εγινε κομοδινοφωλια.....δεν διαβασες τι επαθα εγω με το αλλο τεμαχιο την τζεσικα;ποια αντριαννα κομοδινοπουλου;βρεθηκε καποια να την ξεπερασει λεμεεεεεεεεε :headbang: :headbang:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
λειπεις εσυ ,λειπει και η ρεβεκα και το συγκεκριμενο σπιτι απο εκει που ειχε τις δοξες του εγινε κομοδινοφωλια.....δεν διαβασες τι επαθα εγω με το αλλο τεμαχιο την τζεσικα;ποια αντριαννα κομοδινοπουλου;βρεθηκε καποια να την ξεπερασει λεμεεεεεεεεε :headbang: :headbang:

κομοδινοφωλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραίος χαρακτηρισμός, πράγματι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
χθες το πρωι που πηρα τηλ δουλευε η σαρα
η εμμανουελα απο σημερα βραδυ...

Αλλαγη φρουρας ... μαιστα , ενδιαφερον

καρντασια τι κανετε????λογω αποστασης πλεον δεν μπορω να ειμαι ενεργο μελος αλλα ηθελα να φαω λιγο ρεββεκα και πηρα ενα τηλεφωνακι....η τσατσα δεν μου ελεγε ποια ηταν εκεινη τη στιγμη αλλα μου ειπε πως αγνοειται η τυχη της ρεβεκασ και οτι ειναι ρωσσια και δεν ξερει ποτε θα γυρισει...ελπιζω ηταν λιγο χρησιμη η πληροφορια....καλα γαμησια

Γεια σου καραφλο επαρχιακο αδερφδι , και πρωην συναγαπουλη  :rockon:
πραγματι πρωτη φορα δεν ξερουν ποτε γυρναει η Ρεβεκκα
ελπιχω να μην την χασαμε κι αυτην .. τελευταια μπουτι δεν ειχε κλεισει  :idiot:


λειπεις εσυ ,λειπει και η ρεβεκα και το συγκεκριμενο σπιτι απο εκει που ειχε τις δοξες του εγινε κομοδινοφωλια.....δεν διαβασες τι επαθα εγω με το αλλο τεμαχιο την τζεσικα;ποια αντριαννα κομοδινοπουλου;βρεθηκε καποια να την ξεπερασει λεμεεεεεεεεε :headbang: :headbang:

Για κομοδινοφωλια το εχω κι εγω  , απλα πηγε η Ρεβεκκα  :2funny:
καπου ειχα ποσταριε και μια φωτο του με επιγραφη .. Επιπλα- Κουφωματα  :cheesy:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
μια απο τις λιγες που ηταν καλη και δεν το πηρε πανω της και δεν ξερουμε ποτε γυρναει.....πολυ ωραια....
gl διαβασα φιλε...γαμα τα...περαστικα σου..πιες μια μπυριτσα να το ξεχασεις....σκεψου οτι εσωσες ολους εμας...εγω ετσι ελεγα στις πατατες....παντως μαλακια αν εφυγε...και η σιμονα που ηταν εγγυηση μας την εκανε...μετα θα εχουμε 2 στα 2
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
μαγκες συντομη βολτα αποψε κατα τις 01.30 βραδυ στα τσοντοστεκια.λοιπον,τρελλη εντυπωση μου εκανε ενα ξανθο καυλακι στο ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΟ ΣΑΠΦΟΥΣ 8.ομορφο προσωπακι,γλυκο με μικρα αλλα ομορφα βυζακια που τα παρουσιασε στο σαλονι και φουσκωτη κωλαρα με μπουταρες.ονομα δεν εμαθα.ΚΩΛΛΕΤΗ μια ΝΙΚΟΛ.ξανθουλα ομορφουλα μεν αλλα δεν μου εκανε κλικ για να περασω.ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ 10 ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΑ.δεν μου πολυαρεσε σαν εμφανιση αλλα τα 5 λεπτα που περιμενα για να βγει απο το δωματιο μεσα ουρλιαζε και βογκουσε πολυ δυνατα.ο συναθλητης χτυπουσε κοκκινα!!!ΛΑ FEMMME μια που δεν συγκρατησα το ονομα αλλα δεν μου αρεσε καθολου.δινει και κωλο και η τσατσα το καυχιοτανε!!!!!!!!!και παμε τωρα στην χαρα του πιτσιρικα ΣΑΠΦΟΥΣ 20,ΚΕΛΛΥ.Ορδες,στρατιες απο πιτσιρικια να περιμενουν την κοντοκαριολα.καλα τα σχολια τους στο σαλονι ολα τα λεφτα.μην ξεχναμε οτι ειμαι και εγω εθισμενος στην κωλαρα της,της τα εχω σταξει τα φραγκα τελευταια και τωρα ειμαι σε φαση αποτοξινωσης.περιμενα κανα 7 λεπτο στριμογμενος σαν την σαρδελλα και βγαινει η ΚΕΛΛΥ.Μολις ειδα τον φουσκωτο πατο της ενιωσα ενα ριγος.θελω σαν πουστης να γλιστησει το καυλι μου μεσα στην κωλοτρυπιδα της.θελω να την κανω να ουρλιαξει απο καυλα.για συνελθω βγηκα εξω να κανω ενα τσιγαρο και σηκωθηκα και εφυγα.ΑΥΤΑ.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Mαγκες αν εχει κανεις να προτεινει καμμια καλη παρουσια και ας μην ειναι και μουναρα θα χρωσταω χαρη.πρωινη η βραδυνη,δε με πειραζει.πρεπει να ξεκολλησω το μυαλο μου απο την φολλα,απατη,πατατα σαυρα ΚΕΛΛΥ.Αποψε παραλιγο και θα την γαμουσα ξανα και θα εκλαιγα τα φραγκα μου και τον πουτσο μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom