Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Καταθεση λοιπον αποψε στη Βιολετα στο Νικ.Ουρανου για 50ε με 69 και γυμνο.Η Βιολετα εχει ομορφο προσωπο με πολυ σνομπ υφακι,μικρο πεσμενο βυζι,τελεια σχηματισμενο κωλαρακι αλλα γενικοτερα χαλαρο κορμι.Πρεπει να'ναι γυρω στα 35 και ηταν η 3η φορα μαζι της.Ως γνωστον εγω λεω οτι η 3η φορα ειναι παντα η καθοριστικη.Ή την απορριπτεις εντελως ή την βαζεις πλεον στις σιγουρες επιλογες.Για 3η φορα λοιπον η Βιολετα με καυλωσε παρα πολυ χωρις να ειναι κατι το τρομερο μεσα και ειδικα στο επικοινωνιακο κομματι.
Τελοσπαντων αφιερωνει πολυ ωρα στα προκατακτικα,σου γλειφει ρωγες,σε χαϊδευει και εμενα τουλαχιστον με φτιαχνει παρα πολυ η πιπα της,Αργο τεμπο,απαλες κινησεις και πουτσα καγκελο σε πολυ λιγο χρονο.
Γουσταρει και αυτη το γλειφομουνι αλλα δεν αφηνει με τιποτα να της γλειψεις τον κωλο.Δηλαδη οπως την ειχα γυρισμενη μπρουμυτα και την επεξεργαζομουνα αρχισα να της γλειφω τη σουφρα αλλα τραβηχτηκε αμεσως.
Αφου λοιπον με καυλωσε εντελως με την πιπα και αναγκαστηκα να την σταματησω για να μην της τα δωσω ολα στο στομα στο τσαφ ακριβως,εβαλε ομορφα την καποτα,καβαλησε απο πανω και επιασε ενα ωραιο σταθερο και αργο τεμπο και με τελειωσε μεσα σ'ενα 3λεπτο!!Ισως ο χρονος ρεκορ για μενα διοτι ως γνωστον αργω λιγο,μου αρεσει να απολαμβανω.
Συμπερασμα...εχει κατι αυτη η γυναικα που εμενα προσωπικα με φτιαχνει πολυ.Εχει μια αρχοντια πανω της μπορω να πω οποτε και την προτεινω ως μια πολυ καλη επιλογη και φυσικα καποια στιγμη θα την ξανατιμησω.Επαναλαμβανω...φοβερη πιπα,καλη τεχνικη στο γαμησι,επικοινωνια σχεδον στο μηδεν.Ομως ειναι καυλα στο συνολο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
......
-Σαπφους 20.η Κελλυ οπως μου ειπαν κατι αλλοι παπαρες που γυρνουσαν εκει.......

.....-Μαντζαρου 10.λοιπον...για να μη με λετε κακο ανθρωπο...Χτυπαω κουδουνι,αργει σχετικα να ανοιξει οποτε ακουω την τσιριδα της γνωστης μιλφ Αντζελας να φωναζει το ονομα της τσατσας.Κανω μεταβολη οπως ειμαι οποτε ακουγεται απο μεσα και ενα αντε γαμησου σε εξαλλη κατασταση......



καλα που ανοιξαν τα σπιτια και εχουμε πλεον πολλες επιλογες ξανα :jerking: :jerking:
εισ ωραιος.....γελασα πρωι πρωι..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
...και εσυ αυριο.??? εγω θα βγω μετα τις 5 μια γυρα και κατα τις 11 το βραδυ υπολογιζω την 2η εφοδο.!!   :knockinb: :knockinb: :knockinb:
...να βαλουμε τα μπλουζακια του κλαμπ bourdela.??? :think:  :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ. πηγες Λακη.???

Μετά τις 5 και εγώ κάπου εκεί θα τριγυρνάω.:knockinb:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ok....λογικα αυτη θα ειναι η μια καταθεση......για την δευτερη που σιγουρα θα κανω μετα απο τοσο καιρο τι λετε;να παω εμμανουελα να κανω κασκαντεριλικι; :think:

Καλη ιδεα η Εμμανουελα , δε νομιζω οτι ειναι κασκαντεριλικι
την θετω και γω στα υποψιν  :zfuck:
Μολις τελειωσει το δειαλειμα

Μετά τις 5 και εγώ κάπου εκεί θα τριγυρνάω.:knockinb:

ωχωχ κι αλλος . προσοχη στις γωνιες ανοιχτα να τις περνετε  :2funny:


Αλ ωραια αναφορα .. Ελυσες και το μεγα μυστηριο με την αντζελα της Μαντζαρου
σε ειδε απ την καμερα να την καν εις δηλαδι και αρχησε να σε κραζει ?  :rockon:
Χαιρομαι για την πετυχημενη καταθεση , παντα τετοια  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
λοιπον καλησπερα σας, σε μια θλιβερη για την χωρα και βροχερη συναμα μερα.....ακαιρη δυστυχως η πορνοαναφορα μου μια τετοια μερα κρισιμη για την πορεια και το μελλον της χωρας,μια μερα δικαιης αγανακτησης και ξεσπασματος του λαου μας αλλα πρεπει να την δωσω πριν αποσυρθω στην παρακολουθηση των πολιτικοκοινωνικων εξελιξεων...παμε....

-σααλ η βουλγαρα μιλφ ευα

-κωλετη η μιλφ ρωσιδα αγαπη

-φριξου 14 η νεαρη και πολυ εντυπωσιακη απο πλευρας εμφανισης τζεσικα απο ρουμανια....μαυρο μακρυ μαλλι,ωραιο θηλυκο σωματακι με καλο βυζακι,ομορφο προσωπο....δυστυχως με το που την ειδα με παρεσυρε να περασω εντος και απεδειχθη μεγιστη πατατα.....αναλυτικα στην κριτικη.....στην ουσια δεν κατεθεσα καν εκει απο τα νευρα μου καθοτι η κοπελα ειναι καθολα ασχετη και ανικανη να καυλωσει αρσενικο....πιπα για γελια,επιφανειακη χωρις ουσια,κομοδινο ολκης σε ολα και απαθης.....απο 40 απλο,50 χαλαρο,60 ευρω το 69 ή το γυμνο τσιμπουκι,80 με ντουζακι και κωλαρακι και φουλ και με 120 και βαλε τα τζακουζια....με δυο λογια μακρυα....

-ουρανου 26 η ομορφουλα πιπινα μιρελα με κοντο καρε καστανοξανθο μαλλακι,ωραιο σωματακι και πατουρι και μια μικρη ουλη σκωληκοειδεκτομης να γινεται απλα λιγο εμφανης στο σωματακι της....απο 30 το απλο,40 ισπανικο με τελειωμα στα βυζακια,50 το γυμνο,60 το 69 και 70 το κωλαρακι....μετανιωσα που δεν μπηκα....κραταω πατινη για την αλλη φορα που θα ανεβω αν την βρω

-ματζαρου 14 η εμμανουελα η οποια ειναι πραγματι μια αλλη (τεταρτη αν θυμαμαι καλα ),καινουρια εμμανουελα....ψηλη,ομορφο προσωπο και ματια,κοντο καστανοξανθο μαλλι,πολυ αδυνατη για τα δικα μου γουστα και αχαρο κωλαρακι και βυζακι.....απο 40 το απλο και τα λοιπα προγραμματα ολα ως εχουν απο τιμες στο συγκεκριμενο μαγαζι

-26ης οκτ 35 η πιπινα λαουρα οπου εγινε μια πρωτη θριαμβευτικη καταθεση,γνωστη και μη εξαιρετεα απο την χωρα των πορνοσταρ ουγγαρια....καστανοξανθο,μελι μαλλι,ωραια φυσικα βυζακια,πιπινα μολις 21 ετων και σφιχτο γυμνασμενο σωματακι με στρογγυλο κωλαρακι.....καλος πουτσομεζες με δυο λογια....απο 30 απλο,40 το ισπανικο,60 το γυμνο και με 80 κωλαρακι ή γυμνο με τελειωμα στο στομα της και με 100 γυμνο και κωλαρακι και απο 120 τζακουζι και 150 ευρω φουλ με κουλουρακι....πολυ καλη στην πιπα χωρις καραμελωμα στα αρχιδια βεβαια ενω στο πρωκτικο ειναι απλα τελεια η γκομενα.....πηρε ολον τον πουτσο μεσα της και η τρυπουλα ηταν ιδανικα σφιχτη για ενα τελειο γαμησι.....αριστα δεκα απο μενα....

και τελος

-lafamme η αδικημενη θα ελεγα κορινα την οποια και δοκιμασα για πρωτη φορα και αυτην στο απλο και μπορω να πω οτι ειναι μια αξια εργατρια του σεξ χωρις να ειναι εμφανισιακα τιποτα το συγκλονιστικο βεβαια....μια τυπικη ρουμανα με αδυνατο σωματακι ,ψιλοχαλαρο κρεμασμενο μικρο βυζακι,πολυ αδυνατη,κανονικου αναστηματος και με ενα αδιαφορο προσωπακι αλλα τουλαχιστον ειναι πολυ φιλικη ,δεκτικη σε ολα ,αναφτρα,λεει και καυλολογα και γενικα εχει ωραια συμπεριφορα στο κρεβατι που σε κανει να αισθανεσαι οτι θα περασεις καλα και το παλευει να το πετυχει.....η πιπα της ειναι παρα πολυ καλη και στο ιεραποστολικο ηταν πολυ παιχνιδιαρα και τρυφερη στυλ gfe χωρις τα γλωσσοφιλα της σιμονας  ομως...

εκανε μαλιστα και μια νυξη σε αυτο το θεμα οταν την ρωτησα για προγραμματα καθως ειχα παρει το απλο....μου ειπε οτι κανει τα παντα πλην πρωκτικου και γυμνο κλπ αλλα ειπε οτι δεν δεχεται χυσιμο στο στομα και γλωσσοφιλα και επεκρινε λιγο την συμπεριφορα της σιμονας που εκανε αβερτα ακαποτα και λοιπα με τον καθενα.....αυτα απο τα του κουτσομπολιου της μερας.....


3 κριτικες θα ακολουθησουν απο τις δυο ουσιαστικα επιτυχημενες καταθεσεις και μια απο την πατατα που εφαγα με τζεσικα στην οποια ουσιαστικα ειναι σαν να μην περασα βεβαια και απλα πεταξα τα λεφτα μου αλλα πρεπει να μπει η κριτικη για γνωση και συμμορφωση και της ιδιας και οσων συναγωνιστων την διαβασουν....

δασκαλε που διδασκες βεβαια θα πειτε καθοτι η τζεσικα ειχε ηδη μια αρνητικη κριτικη που αν ειχα λαβει και γω υποψην μου θα ειχα γλιτωσει καποια λεφτα....

τεσπα συμβαινουν και αυτα, αλλα να τονισω οτι ειναι μολις η τριτη ή τεταρτη φορα στην καριερα μου με εκατονταδες κοπελες που διωχνω πουτανα....τοσο χαλια ηταν...η τελευταια αντιστοιχη περιπτωση που θυμαμαι ειναι μια λαουρα ρωσιδα στην κωλετη το καλοκαιρι του 2008 και πολυ πιο παλια κανα δυο αγνωστες στην φυλης στην αθηνα το 2003-2004.....ετσι για την ιστορια...


αυτα τα σημερινα νεα απο την στουντιοτσαρκα και καθε σχολιο και παρατηρηση δεκτη για περαιτερω συζητηση......ειπα να ξεκινησω οπως αρχιζα παλια(μεγαλη στουντιοτσαρκα κλπ κλπ) αλλα ειναι τοσα τα κλειστα μαγαζια και μικρυνε τοσο η τσαρκα σε μυλο και ξυλαδικα πλεον που σε πιανει καταθλιψη...... :( :( :(
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αξιος ακομη κ στις δυσκολες καταστασεις που περναμε... :rockon: :rockon: :rockon:
παρολο που προσωπικα μου εχει ψιλοκοπει η ορεξη με αυτα που βλεπω κ ακουω να γινονται,μια αναφορα ποτε δεν θα πρεπει να παει χαμενη... :)
μαλλον η πιατσα μπουρδελα,στουντιο κτλ εκπροσωπει κατα καποιον τροπο την ηδη θλιβερη εικονα που επικρατει αυτην την στιγμη στην πρωτευουσα λογω των γεγονοτων.
Τεσπα,περιμενουμε την αναρτηση των κριτικων για την πληρη ενημερωση μας.
thanx γλου... :)
 

Επισκέπτης
Παιδιά η Εμμανουέλα στην Μαντζάρου 10 δεν είναι καινούργια.. είναι αυτή από Σαπφούς 20 και Κεφαλληνιάς 8 παλιότερα.. άλλαξε το μαλλί της απλά.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδιά η Εμμανουέλα στην Μαντζάρου 10 δεν είναι καινούργια.. είναι αυτή από Σαπφούς 20 και Κεφαλληνιάς 8 παλιότερα.. άλλαξε το μαλλί της απλά.
μπορει....εξαλλου την θυμαμαι πολυ αμυδρα πια και σιγουρα με τακουναρες θα φαινεται και ψηλοτερη.....παντως αν αλλαξε μονο μαλλι και οχι και κεφαλη που λεει και η παροιμια μαλλον καλυτερα που δεν πηγα και εκει.... :grin:
 

stif

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ειμαι νεος στο φορουμ και απο οτι ειδα κι εδω αλλα και απο γνωμες γνωστων και φιλων που πηγαν ακουσα πολυ μα πολυ καλες κριτικες για την Κελυ! Μπορειτε να μου πειτε γνωμες αλλα και διευθυνση-ωρες εργασιας της?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδια ειμαι νεος στο φορουμ και απο οτι ειδα κι εδω αλλα και απο γνωμες γνωστων και φιλων που πηγαν ακουσα πολυ μα πολυ καλες κριτικες για την Κελυ! Μπορειτε να μου πειτε γνωμες αλλα και διευθυνση-ωρες εργασιας της?
σαπφους 20 στον βαρδαρη, βράδια....τωρα τις καλες γνωμες που τις ακουσες μου κανει εντυπωση; :think: :grin:
 

stif

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πηγαν φιλοι μου και μου ειπαν οτι ειναι η καλυτερη + οτι ειναι πολυ γκαυλα και οτι κανει και καλο κρεβατι! Αν εχετε καμια καλυτερη στο νου σας καθε γνωμη και προταση ειναι δεκτη :)
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Οι φίλοι σου stifi σε συμπαθούν; Γιατί εδώ μέσα η Κέλυ μόνο αρνητικά συναντιέται...
 

Dartz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Paidia h Hra kai h Beronika pou douleyoun?? Sapfous 11?? Kai poies wres?? aaa kai na rwthsw Hra h Beronika???? tnx....
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Πηγαν φιλοι μου και μου ειπαν οτι ειναι η καλυτερη + οτι ειναι πολυ γκαυλα και οτι κανει και καλο κρεβατι! Αν εχετε καμια καλυτερη στο νου σας καθε γνωμη και προταση ειναι δεκτη :)
φιλε μου η γκομενα απο εμφανιση ειναι σουπερ.μεσα στο δωματιο ομως δεν το εχει το αθλημα.δικιμασε να πιασεις τα βυζια της για πανω απο 5 δευτερολεπτα,θα σε σταματησει.καλα για να αγγιξεις το μουνι της ουτε κουβεντα.πιπα καλουτσικη προς μετρια.συμμετοχη στο γαμησι απλα τυπικη.αν εχεις ψαρωσει με την εμφανιση γαμα την για να σου φυγει η απορια.αλλα μην περιμενεις πολλα.μιλαω παντα απο την δικη μου εμπειρια μαζι της.και εγω εφαγα κολλημα με την κωλαρα της αλλα τωρα εχω ξενερωσει.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μια χαρα κρεβατια κανει η κελυ
στην Ηλεκτροκοληση ειναι ταλεντο

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


www.imagerous.com/] [/URL]


Οι φίλοι σου stifi σε συμπαθούν; Γιατί εδώ μέσα η Κέλυ μόνο αρνητικά συναντιέται...
χαχαχα λες να του ετοιμαζουν κανα καψονι ?  :cheesy:
νταξυ δε αποκλειεται να περασει καποοιος καλα ...
υπαρχουν αρκετοι κομοδινοφιλοι  :rolleyes:

Τεςπα δεν εχω παρει , και μια φορα που την ειδα ουτε την θυμαμαι
οποτε δεν εχω αποψη  :- ... Δεν ψηνομαι παντως
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Παιδιά η Εμμανουέλα στην Μαντζάρου 10 δεν είναι καινούργια.. είναι αυτή από Σαπφούς 20 και Κεφαλληνιάς 8 παλιότερα.. άλλαξε το μαλλί της απλά.

Αααα μπραβο βρε μαανες
σωστη η υποψια μου ... στα υποψιν κι αυτη

οποτε εχουμε

Νατασα τσαρινα αγνοειτε
Νατασα μπουλα επισης
Αντζελα βουλγαρα σε αδεια
Σαρα ?  :think:

Εν ενεργια η Εμμανουελα με τα μαλλον καλα σχολια
η Τρελο Αντζελα μιλφ που δε την ξρω και δεν θελω και να την μαθω
και η Σαρα ?  :think:

Αυτα απο Μαντζαρου .. ειναι λιγο σφηγκοφωλια εκει δε λενε και πολλα πολλα  :idiot:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πλήρη μπουρδελότσαρκα έκανα σήμερα το απόγευμα στα στενά του Βαρδάρη και την παραθέτω ως συμπλήρωμα στην εκτενή και πάρα πολύ περιεκτική αναφορά, του συναθλητή και φίλου μου gl.

-Σαπφούς 20 Η Ντέσυ, μόλις είχε μπει στο δωμάτιο και δεν κάθισα να την δω
-Ταντάλου 9  Η ασχημούλα Καμέλια με γνώρισε και με τρέλανε στα φιλάκια για να περάσω, αντιστάθηκα και την κράτησα για ρεζέρβα
-Ταντάλου 14, Η  καυλιάρα η Μέρτσυ.
-Ταντάλου 8Α,  Η πασίγνωστη και μη εξαιρετέα Μαρίνα.
-Ταντάλου & Σαπφώς, κάποια Αντριάνα, όχι η κομοδινοπούλου , ψηλή εντυπωσιακή με βυζάκια έξω φόρα παρτίδα, καυλιάρα και νταρντανόφατσα, και πολλά υποσχόμενη. Αρκετά μελαψή σαν Ινδή μου φάνηκε, στα υπ΄ όψιν.
- Σαπφώς 8, Κάποια Μάγια ξανθό μουνί τρελό γαμήσι, με μικρά καλοσχηματισμένα βυζάκια και κολάρα προς το χαλαρό βέβαια , αλλά κατά τα άλλα αξιαγάμητη.
- Σαπφώς 7, Κάποια Κάρμεν, αρκετά καυλιάρα μου φάνηκε, στα υπ΄ όψιν και αυτή.
-Προμηθέως 11, Η Αριάνα, νταρντάνα, ολίγον άχαρη, ψηλή μελαχρινή, έπιασα και κουβέντα με την γνωστή μου την μαντάμ για τη Νάντια, και μου είπε ότι έκανε τρία μεροκάματα στη περιοχή.
-Προμηθέως 14, Η  Τζένη η τρελιάρα που μπορεί να σε στείλει στη κόλαση ή τον παράδεισο ανάλογα με τα φεγγάρια της, πάντως την είδα σε πολύ καλή κατάσταση.
-Προμηθέως 25, το άφησα επίτηδες τελευταίο καθώς ήλπιζα ότι θα πετύχω την Ειρήνη αλλά μάταια. Τις ήρθαν τα ρούχα της και θα απουσιάσει ολίγες ημέρες. Υπηρεσία ήταν ένα καινούργιο μωρό με το όνομα Μάρα, ξανθούλικο και ολίγον στρουμπουλό, με το που την είδα αγάθεψα,έκανα να φύγω ακούγοντας τη φωνή της λογικής, και πιάνοντας στην έξοδο την κουβέντα με την μαντάμ η Μάρα ξαναήρθε και άρχισε να μου κολοτριβότανε οπότε άκουσα τη φωνή της καρδιάς μου και πέρασα μέσα, κάνοντας μια πολύ επιτυχημένη κατάθεση. Λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Μια χαρα κρεβατια κανει η κελυ
στην Ηλεκτροκοληση ειναι ταλεντο

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


www.imagerous.com/] [/URL]

χαχαχα λες να του ετοιμαζουν κανα καψονι ?  :cheesy:
νταξυ δε αποκλειεται να περασει καποοιος καλα ...
υπαρχουν αρκετοι κομοδινοφιλοι  :rolleyes:

Τεςπα δεν εχω παρει , και μια φορα που την ειδα ουτε την θυμαμαι
οποτε δεν εχω αποψη  :- ... Δεν ψηνομαι παντως
την πατατα κελλυ απο οτι διαβαζω στο φορουμ αλλα και απο κριτικες την εχουν φαει αρκετοι συναθλητες.εγω ο μαλακας επρεπε να φαω ολο το ταψι μεχρι να χαμπαριασω τι παιζει!!!!!!!!!μολις χυθηκε ο καφες του καραμαν!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Μετα απο gl και gameover οι οποιοι καλυψανε την πρωινο-απογευματινη βαρδυα ας αναφερω και εγω την βραδυνη γιατι χτες πηραμε μεγαλο καλαθι αλλα τα κερασια ηταν λιγα...γενικες γραμμες μια απο τα ιδια με μικρες αλαγες αν εξαιρεσουμε οτι ανοιξανε μερικα  :2funny: :2funny:σπιτακια...

Απο βαρδαρη μερια, κινηση μετρια μετα τις 23:00 ηταν και κατα της 3:30 μια απο τα ιδια που ξαναγυρησαμε  :knockinb:...

Τανταλου 14 Η Πιπινοβικη μελαχρινη τοπλες με τα βυζακια της εξω...για μια φορα καλη ειναι...
Τανταλου 9 Ηταν μια μελαχρινη κοπελιτσα με το αχλαδωτο σωμα που υποθηκε απο καποιον συναθλητη, ωραια φατσουλα ευγενικη αλλα δεν μου εκατσε καλα το συστημα της λεκανης της οποτε...
Τανταλου 8Α Η Βικη η ξανθια ουγγαρεζα, δεν προσεχει καθολου τον εαυτο της, ατιμελητη μου φανηκε, χανει ποντους αν και στο δωματιο ειναι καλη απο σωμα και  :tits:
Τανταλου Σαμφως γωνια Η Σεξυ ξανθια ρωσιδα Αλισια, αδυνατησμενη, καυλιαρα, 2 φορες την εχω παρει καλη ηταν, εχει και σωμα και βυζια φυσικα καλα, το συστημα της εκει κατω απο την κοιλιτσα της καθε φορα που το βλεπω με τρελαινει.!!  :cum: αλλα ο χωρος ειναι ακυρος τελειος.!
Σαμφως 20 Η τραγουδαρια Κελυ.!! οπως και να το κανουμε κομοδινο αλλα απο κορμι σκιζει κοινος πατατοπαγιδα.!! μακρια.!!
Σαμφως 7 Η μελαχρινη Μιρελα, με το τουρλωτο κωλαρακι της να το παρατηρω πρωτη φορα, αλλα δεν με πηθει για 2η ευκαιρια, μια αποτυχημενη φορα ηταν αρκετη...
Σαμφως 8 Η Καινουρια μελαχρινη Μια, ταχα Κινεζα... :jerking: Ταιλανδεζα ισως ναι ή μπασταρδεμενη ισως, παντως κινεζα δε ειναι γιατι δεν ειναι κιτρινη.!!!  :2funny: Παντως στενομουνα ειναι.!!  :grin:
Προμηθεους 11 Η Μια και μοναδικη Βερονικα, μετανιωσα οικτρα χτες που δεν την επελεξα... :headbang: next time.! οπιος δεν εχει δοκιμασει ας παει με κλειστα ματια...
Προμηθεους 14 Ειπε ονομα αλλα δεν θυμαμαι ηταν μια μικροκαμωμενη κοπελιτσα μελαχρινη μινιον, γαμισημη...
Προμηθεους 25 Η Μελαχρινη Μιραμπελα με παραπανισια κιλακια τα οποια την ομορφαινουν στο προσωπο αλλα την χαλανε αλλου...τα κρεβατια να σιονται και να τσιριζουν κυριολεκτικα χτες βραδυ.!! ;)

απο citygate το μοναδικο ανοιχτο Μαντζαρου 10 με την Μελαχρινη ψιλη αδυνατη προς μιλφ Αντζελα, κεφια ειχε αλλα οχι οχι οχι.!!!  :headbang:

Μυλος νεεεεκρα.!!

Ν.Ουρανου 26 Η Καυλιαρα ξανθια βουλγαρα Βιολετα, εμφανησιακα σκιζει αλλα στο δωματιο δεν θα αναστησει κανεναν...μια καταθεση αξιζει, σωμα λαμπαδα, βυζι πεσμενο...
Φριξου 14. Συρταριερα πολυτελειας.!! Αντριανα.com ξωβυζη με τις βυζαρες τις φορα παρτιδα εξω και το βλεμα που υπνωτιζει.!!  :2funny:
Κωλετη Η πιπινα Νικολ, αυτο το ολοσωμο κορμακι την χαλαει τελειως, κρυβει τα κιλακια της, μεσα μετριες επιδοσεις...
Α.Γεωργιου 34 Η Χριστιναρα με τις ρουμανικες τορπιλες της οπλισμενες σε κοινη θεα.!!  :tits: αλαξε το μαλι της ομορφυνε...ελεγα να περασω αλλα πολες καταθεσεις στο ιδιο μαγαζι τον τελευταιο καιρο και δεν γουσταρα, αλλα μετα που αναλογιζομουνα παλι καταληξα να  :headbang: :headbang: τουλαχιστων θα περναγα καυλα.!!  :cum:
Α.Γεωργιου 4 Η Τσατσα η στανταρ που δεν βαζει γλωσσα η χοντρη η ξανθια ελεγε το προγραμμα λες και εβγαζε διαλεξη για εκλογες, μας κουρασε και στο τελος μας την ειπε που φευγαμε και δεν προτιμησαμε την ΜΠΑΖΟΛΑ που ειχε για πουτανα.!! μια καστανοκανθη με πλατες ωξω τα βυζια μεγαλα ασχημα, και ηθελε και να την γαμησουμε???? ουυυυυυυυυ μπαζολα και καριολα τσατσα μαζι....καλα εκανα και το απεφευγα το γυροκομειο.!! τσαμπα καψαμε θερμιδες και ανεβηκαμε τα σκαλια τους.!!  :2funny: :2funny: ξανα???? τα 3....
26ης Οκτωβρη 35Α Η καινουρια κοπελα Καρλα, νεο πιπινακι μελαχρινο με προσωπο και σωμα που δεν τρελενει, βυζακι μικρο, σωμα με παχακια, εχει εξελιξη ακομα για να γινει γυναικα ακομα ειναι κοριτσακι, δεν ψιθηκα...


και οι καταθεσεις????

1η καταθεση στην Μιραμπελα.!!! με βιαζε στην κυριολεξια η γκομενα.!! με εβαλε κατω και με πεταξε τα ματια εξω και οχι μονο  ;), οπως και του προηγουμενου απο εμενα...καναμε θα ελεγα Αγριο σεξ.!! απο ενα σημειο και μετα δεν το ευχαρηστηθηκα, με εστηλε για γενικη επισκευη.!!! τα παραπανησια κιλακια που πηρε της χαλασανε λιγο το σωματακι της, εκανε ΚΩΛΑΡΑ.! δεν ειναι τοσο ευελικτη οσο παλια αλλα παραμενει δυναμικη, πεταχτα φιλακια στο στομα, χωρις γλωσσα...σκεφτομουνα ποιανου παλαμαρι φιλαω τωρα????  :2funny: :2funny: ελπιζω ο προηγουμενος να μην ειχε παρει ακαποτο...

κατα της 3:30 μετα απο αρκετη οινοποσια βυζομαλαξη, κολωμαλαξη, μπουτοποιαματα και μπολικο οφθαλμολουτρο σε στριπτιτζαδικο, η δευτερη καταθεση ηταν μονοδρομος.!! επελεξα καινουρια κοπελα...την καινουρια την ταχα κινεζα στο Σαμφως 8, πρωτη φορα επισκεφτομαι το μπουρδελο αυτο στην καριερα μου.! η κοπελα ξεγελαει με την εφμανηση της, μεσα στο δωματιο απο κοντα χανει αρκετα, αρνηθηκε να μου αποκαλυψει την ηλικια της, την κοβω καπου στα 30 πατημενα, απο σωμα μετριο, σημαδια απο ολοσωμο μαγιο, χαλια.!! βυζη αφανο, πλακα με ασχημη ρωγα, μουνι στενο, τα ενιωθα ολα, εκει καπου ξεσουρωσα.!! και καταλαβα την μαλακια μου.!! την γυρησα στα 4 να μην την βλεπω.!!! το μουνι παρεμενε θεοστενο, εχυσα την καληνυχτησα και εφυγα, για κινεζα δεν την βλεπω οπως προειπα, ισως ταιλανδη...δεν την προτεινω λογω εμφανησης αλλα και λωγο οτι δεν εχει κατι καινουριο να προσφερει...

ααααααααααααααααααυτα.!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
1η καταθεση στην Μιραμπελα.!!! με βιαζε στην κυριολεξια η γκομενα.!! με εβαλε κατω και με πεταξε τα ματια εξω και οχι μονο  ;), οπως και του προηγουμενου απο εμενα...καναμε θα ελεγα Αγριο σεξ.!! απο ενα σημειο και μετα δεν το ευχαρηστηθηκα, με εστηλε για γενικη επισκευη.!!! τα παραπανησια κιλακια που πηρε της χαλασανε λιγο το σωματακι της, εκανε ΚΩΛΑΡΑ.! δεν ειναι τοσο ευελικτη οσο παλια αλλα παραμενει δυναμικη, πεταχτα φιλακια στο στομα, χωρις γλωσσα...σκεφτομουνα ποιανου παλαμαρι φιλαω τωρα????  :2funny: :2funny: ελπιζω ο προηγουμενος να μην ειχε παρει ακαποτο...

Με διαφορά λίγων ωρών στο ίδιο μπουρδέλο  :knockinb: caraman. Εγώ λίγες ώρες πριν είχα  :fuck2: τη Μάρα και είχα πάει στο μεσαίο δωμάτιο λόγω καλύτερου φωτισμού. Δεν ξέρω αν μπήκαμε και στο ίδιο δωμάτιο αλλά σε αυτό που πήγα εγώ το κρεβάτι έτριζε στο σφυροκόπημα σαν δαιμονισμένο  :2funny: :2funny:  Φαντάζομαι πως θα ακουγόταν αν μπείκες σε αυτό με την Μιραμπέλα. :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom