Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Μια γρηγορη απαντηση θα ηθελα απο ολους τους μπουρδελιαρηδες και σε οσους γνωρηζουν για την συνγκεκρημενη που θελω να ροτησω και ειναι η εξης η γνωστη Βερονικα η αλλιως η Queen Veronika του βαρδαρη που δουλευει Προμηθεως 11 ειναι βραδυνη και εχει γενηκα καλες κρητικες απο οσα εχω διαβασει δεν εχω παη σε αυτην αλλα θελω να παω για οσους ξερουν περι Βερονικας αξιζει να κανω μια καταθεση παιδες τι λετε???????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μια γρηγορη απαντηση θα ηθελα απο ολους τους μπουρδελιαρηδες και σε οσους γνωρηζουν για την συνγκεκρημενη που θελω να ροτησω και ειναι η εξης η γνωστη Βερονικα η αλλιως η Queen Veronika του βαρδαρη που δουλευει Προμηθεως 11 ειναι βραδυνη και εχει γενηκα καλες κρητικες απο οσα εχω διαβασει δεν εχω παη σε αυτην αλλα θελω να παω για οσους ξερουν περι Βερονικας αξιζει να κανω μια καταθεση παιδες τι λετε???????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????
Η Βερόνικα φίλε είναι σαν μια διαφήμηση που είχαν κάτι πατατάκια. κανείς δεν μπορεί να την φάει μόνο μια φορά. Πάνε με κλειστά τα μάτια..  :pipa1:  :zfuck: :fuck1: :kissass2: :pipa2:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ευχαρηστω πολλυ για την πληροφορια φιλε papazits
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
παιδες την Βερονικα την ειχα παρει οταν ειχε πρωτοεμφανιστει στον βαρδαρη στο σπιτακι στην προμηθεως χαμηλα...τοτε δεν ελεγε κ τιποτα απο υπηρεσιες στο δωματιο,απλα διακπαιρεωτικη την θυμαμαι...κ πολυ αδυνατη...τωρα αν γενικα εχει αλλαξει δεν ξερω... :think:
(μυριζε κ τον λαιμο μου συνεχεια-βαζω παντα αρωμα εκει-σαν να ηταν σκυλος)
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Και μια πρωινη αναφορα γυρω στις 11.00 στον Βαρδαρη.

Προμηθεως 25: Παλι η γνωστη και μη εξαιρετεα Ειρηνη. Ελεος! Και χτες στις 23.00 παλι εκει ηταν.

Προμηθεως 11: Δεν θυμαμαι, θα επανελθω αυριο

Σαπφους 7: Ενα καστανο πιπινι ονοματι Σαρρα. Ασχημη φατσα (σαν Gremlin ενα πραγμα), καλουτσικο σωματακι, μικρο βυζακι. Πολυ μα πολυ αδυνατη. Πρωτη φορα την εβλεπα. Δεν μ αρεσε. Ειχες την αισθηση οτι αν της τον εβαζες απο πισω, θα τον ..εβγαζε απο το στομα.

Γωνιακο: Επιτελους, ειδα την Γιαννα. Πλεον μελαχροινη. Πολυ μα πολυ προσχαρη φατσουλα. Με..καλωσορισε μονη της, μου μιλησε παρα πολυ ευγενικα, με επαιξε επισης πολυ ομορφα. Γυμνη εξω στο σαλονι. Παρα πολυ γλυκια φατσουλα. Ωραιο σωμα, καλο υψος, ωραια σχηματισμενο βυζι. Θα πηγαινα λογω της ευγενειας της. Κι επισης επειδη επιτελους ξεκαθαρισα ποια ειναι (εχω την αισθηση παλιοτερα την θυμαμαι μελαχροινη)

Σαπφούς 20: Η ταχα-μου Ισπανιδα Μονικα. Ωραιο σωμα, ωραια βυζια, αλλα μονιμα βαριεστημενο υφος. Σα να ξυπνησα τωρα ενα πραγμα.

Τανταλου 8: Η σταθερη αξια της πολης μας Μαρινα. Αδυνατισμενη την ειδα. Καλη παρουσια, το ομορφο πονηρο κοριτσακι της διπλανης πορτας. Καλες κριτικες. Πλεον, δεν περναει τοσο η μπογια της.

Τανταλου 9: (Οπως εχω ξαναπει) ο ..Κουασιμοδος ο ιδιος. Ηταν η Καμελια. Τι να λεμε τωρα. Κακασχημη, πλαδαρη, πατσοκοιλι τρελο, μπουταρες γαμησε τα. Καποιος ειχε αναφερθει για την συγκεκριμενη οτι την τιμαει την φανελα. Εφυγα οπως ηρθα.

Τανταλου 14: Το ουγγαρεζικο αλογο η Μερτσυ. Γυναικα σιδηροδρομος. Ωραιο σωματακι, σφικτο. Φατσα αδιαφορη.

Η καταθεση εγινε στο Σαπφους 8 στην Σαμπρινα.

Ειχε καιρο να επανελθει στην δραση. Πολυ καλη κοπελα, πολυ ωραιο social time. Αρχικα φαινοταν πιο καλη μεσα στην φουστα της και τα ψηλοτακουνα της. Την κανεις pro-milf, ακομη και milf για τους πιο extreme. Περιποιημενη παρουσια, ωραιο περμαναντ καστανο μακρυ μαλλι, ψιλογεματουλα, με καμπυλες στα σωστα σημεια.

Στα του αγωνα τωρα.

Καλουτσικη στα προκαταρκτικα, ωραια πιπα. Αυτα ομως δεν με πολυενθουσιαζουν σε πουτανα, οπως στο κυριως ψωμι..
Στο ιεραποστολικο την εκανα οτι ηθελα. Εβαλα και δαχτυλο αφου προηγουμενως (δηλ. οσο μου επαιρνε πιπα την ερεθια αργα και βασανιστικα και την ενιωθα σταδιακα να υγραινεται), την φιλουσα και στα σημεια που ερεθιζουν την γυναικα (αυτι, λαιμο) ωσπου με τραβηξε, κολλησε πανω της, οντας ευχαριστημενη κι αυτη. Οποτε..σταματημα του ρυθμου αυτου και ξεκινημα νεου..με τα ποδια της πανω μου. Μπαινω πιο αργα-βαθια τωρα, κολλαω το σωμα μου στο δικο της και κανω πολυ βαθιες διεισδυσεις. Την βλεπω να το απολαμβανει (μου αρεσει αυτο σε μια γυναικα). Σε λιγο παλι αλλαγη του ρυθμου, με κλεινει με τα ποδια της, εγω σε πιο οριζοντια θεση να μπαινοβγαινω σε μεγαλυτερη διαδρομη ο πουτσος μου.
Μην τα πολυλογουμε, την γυριζω στα τεσσερα, σφυροκοπημα λιγο ακομη. Και η καταθεση επήλθε.

Καλη κοπελα, μου ειπε αρκετα (κατι που επισης εκτιμω). Καλη στο γαμησι, οχι κατι το εξαιρετικο.

Δεν ειπα για το σωμα της. Οταν λοιπον εβγαλε τα σουτιες, στρινγκ κλπ., φανηκε μια καποια πλαδαροτητα, τοσο σε κοιλια, οσο και σε βυζι.
Δεν πειραζει. Μου αρεσε παρολ'αυτα.

Αυτα..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μπα.....επανηλθε η σαμπρινα; :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ωριαος ο kklld  :rockon:

εχω και γω λιγα νεα απ την απενατι οχθη ...

Το Λεπον Τσιρκο η Λαουρα πρωηνη  :tits2:
Στην Κωλετη η Αγαπη :dunno: ( Αφρουλα αγνοειτε , σε κανα 20 ημερο λεει )
Μαντζαρου η Εμανουελλα ( Νατασσα αγονειτε)
Σααλ η Ευα και το Βραδυ η Λιζα ( τεως Ναταλι και ακομη ποιο τεος Πορτορικανη Προθυπουργος )
Στο Τανταλου 14 η Μαρτσελα ( Μερτσι) και το Βραδυ ΠιπινοΒικυ  :tits:
Φριξου 14 η Τζεσικα και το βραδυ η ανεπαναληπτη Αντριανα Κομοδινοπουλουουουουυ  :humpleg:
( Ραβεκκα αγνοειτε)
Στο Λα Φαμ δεν απαντανε :dunno: Τεχνικο πρεπει να ειναι το θεμα

... αλλα και απο την υπολοιπη Μακεδονια

η Μαρια - Μαρακι - Μαριω η Τσεχα - Σλοβακα Τσεχοσλοβακα θα βρισκετε εις την Εδεσσα

Επισης στις επαλξεις τοσο η Ειρηνη ( Δαναη )
οσο και η Ρανια ( Χριστινα.gr )
απο Κοζανη μερια ....

ααα Ανοιχτο και ντελακι των Γιαννιτσων οπως πλεροφοριθην
(για την πολη λεω .. μη πατε και ψαχνετε στην οδο Γιανιτσων  :2funny: )


Απο την Μακεδονια για το bourdela.com , Τζο  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Η καταθεση εγινε στο Σαπφους 8 στην Σαμπρινα.

:think: ποια ειναι αυτη ? αυτη που ηταν τελυταια στο λαφαμ ?
η Σαμπρινα.UA ?  :think: Η Ουκρανεζα σαν να λεμε ?

Υπαρχει και μια αλλη Ρουμανα που τραγουδουσε Λουξ μετα λιγο Μαντζαρου και μετα πιατσα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μπράβο συναθλητή kklld αναλυτική και πολύ περιεκτική η αναφορά σου.


Προμηθεως 25: Παλι η γνωστη και μη εξαιρετεα Ειρηνη. Ελεος! Και χτες στις 23.00 παλι εκει ηταν.

Α ρε κωλόφαρδε, :grin: εγώ την ψάχνω εδώ και ένα μήνα για να την πηδήσω, από τότε που διάβασα την κριτική του Al και ούτε που μπόρεσα να την δω καν. Έχω κάνει άπειρους συνδυασμούς στο μυαλό μου για την εμφάνιση της με αυτά που έχω ακούσει. Πάντως να ξέρεις ότι το συγκεκριμένο μπουρδέλο έχει την εξής πολιτική, μια κοπελιά που δουλεύει βράδυ την άλλη μέρα είναι καπάκι πρωινή και την άλλη πάλι βράδυ έτσι ώστε να έχει 36  συνεχόμενες ώρες ξεκούραση, χωρίς να χάνει μεροκάματο.


Τανταλου 8: Η σταθερη αξια της πολης μας Μαρινα. Αδυνατισμενη την ειδα. Καλη παρουσια, το ομορφο πονηρο κοριτσακι της διπλανης πορτας. Καλες κριτικες. Πλεον, δεν περναει τοσο η μπογια της.

Σταθερή αξία ναι, την έχω τιμήσει πολλάκις στο παρελθόν, αλλά και αυτή δεν κάνει κάτι να ανανεωθεί ούτε χρώμα σουτιέν και μπλουζάκι δεν αλλάζει !!!!!!. :grin: Πράγματι δεν περνάει τόσο η μπογιά της, αν και είναι ακόμη πολύ νέα ούτε καν pro milf δεν την κάνεις, και έχει όλο το μέλλον μπροστά της.


Τανταλου 9: (Οπως εχω ξαναπει) ο ..Κουασιμοδος ο ιδιος. Ηταν η Καμελια. Τι να λεμε τωρα. Κακασχημη, πλαδαρη, πατσοκοιλι τρελο, μπουταρες γαμησε τα. Καποιος ειχε αναφερθει για την συγκεκριμενη οτι την τιμαει την φανελα. Εφυγα οπως ηρθα.

Ντάξυ, αν θες να δεις το ποτήρι μισοάδειο έτσι είναι όπως τα λες. Εγώ πάντως όταν την τίμησα είδα ότι μέσα στο δωμάτιο ιδρώνει την φανέλα με το παραπάνω, κάνει τα πάντα, σου δίνει άνεση χρόνου και γενικά είναι κοπέλα για kinky και extreme μπουρδελοκαταστάσε.  :lheel:Μια δοκιμή πάντως από όλους μας, την αξίζει ας μην κολλάμε πάντα στην εμφάνιση. :fuck2:


Η καταθεση εγινε στο Σαπφους 8 στην Σαμπρινα.

Θα ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου. Η περιγραφή ταιριάζει κουτί με την Σαμπρίνα του Λαφαμ. Είναι αυτή ? :huh:  Γιατί η Λαφάμαινα μας είχε πει ότι αρραβωνιάστηκε και κρέμασε το στριγκάκι της για πάντα. :( :sunglasses:


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και ένα νέο.

Το Προμηθέως 14 που έκλεισε μια μέρα μετά που ξανάνοιξε σήμερα το απόγευμα ήταν πάλι ανοικτό.
Και μια λεπτομέρεια…η σφουγγαρίστρα που έχει  από ακόμη και σήμερα από έξω, ήταν εκεί όλες αυτές τις μέρες που ήταν κλειστό. :2funny: :2funny: :2funny:

Μένει να ξανανοίξει το σπιτάκι της Μαιρούλας :smitten: που είχε ανοίξει για λίγες μόνον ώρες.
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
πρωινη βολτα .κωλετη η αγαπη ξανθια με μπουκλες. κωλος και  μεση μονοκοματα , μεγαλουτσικη σε ηλικια δεν μου αρεσε. φριξου 14 καινουρια λεει τζεσικα μελαχρινο με στρουμπουλο κωλαρακι καλουτσικο :rockon: το 9 κλειστο.ουρανου 26 μιρελα  μελαχρινο πολυ καλο.αν δεν επεφτα στην λαουρα θα πηγαινα με χιλια και καλες τιμες 30 απλο 40 γλειψιμο και τελειωμα στο  :tits2: 70 κωλαρακι.26 οκτωμβριου 35 ουγγαρεζα λαουρα.ετοιμος να φυγω πισω για μιρελλα αλλα μουταξε στο παζαρεμα φιλακια στο στομα και εκατσα  :knockinb:. 30 απλο 40 χαλαρο λεω να σε γλειψω και λιγο 50 λεει .ρε δε φτανει θα το ευχαριστηθεις θα πληρωσω πιο πολλα? δεν εξαρταται απο μενα λεει :think: :think: δεν το μετανιωσα βεβαια.εδωσα τελικα 40 στο τσιμπουκι της λεω ελα απο πανω να βλεπω το μουνακι σου . οποτε κανουμε 69 το μεγαλο δαχτυλο λιγο μεσα στο κωλαρακι και ο δεικτης στο μουνακι ετσι εκλεψα 5-6 φιλακια στο ωραιο μουνακι της.στο τεταρτο ρουφηγμα ειπε επππππ!!.σαπφους 7 νατασα λεει η τσατσα ναντια καλε λεει αυτη .μεγαλη για τα γουστα μου .ελα και θα παθεις πλακα κτλ. μολις φευγει η ναντια λεει η τσατσα ΄Η ΓΡΙΑ ΚΟΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ  :headbang: :headbang:σαμπρινα στο απεναντι.καλη μου φανηκε .στη γωνια με τανταλου αντριανα δεν την θυμαμαι καθολου πως ητανε τανταλου 14 μερτσυ .ωραιο κορμι!!!!! την πρωτη φορα που την ειδα μου φανηκε θεα!!!! αλλα τελικα ειναι αγρια στο προσωπο μου θυμησε τραβελι. μουπιανε τον πουτσο και τριβοτανε με τον αψογο κωλο της πανω μου .και το κλου του πρωινου.στο  ερως. καμελια μολις την ειδα κοντεψα να βαλω τα γελια ειχε ενα βαψιμο σαν ινδη . λες και βαφτηκε με πινελο ζωγραφικης .δεν με αφηνε να φυγω. πιασε να δεις :tits2:θα στον βαλω εδω μεσα και θα στον παιζω και τετοια.εγγυηση επιστροφης χρηματων .12 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ πλακα κανω .καλα παω να παρκαρω καλλιτερα και ερχομαι λεω μεχρι να φτασω στο αμαξι γελουσα σα μαλακας στο δρομο. παντως ολα τα προγραματα τα ξεκινουσαν απο 30
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες μια ουκρανεζα αντζελα την ξερετε? ειναι τωρα στο μαντζαρου 14 αξιζει να παω ξερει τιποτα κανενας συναδελφος? εμενα το μυαλο μου πηγε στη βουλγαρα αλλα η τσατσα μου το τονισε Ουκρανεζα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ποσο δικιο εχεις ρε φιλε για την καριολα την κελλυ.η πουτανα μου εχει φαει τα φραγκα εδο και δεκα μερες.την εχω γαμησει 8 φορες γιατι εβαλα πεισμα να την στρωσω και να την κανω να ανοιχτει και να χαλαρωσει.τιποτα ομως.τζιφος.γαμησια φωτοτυπιες.επεμενα γιατι με καβλωνει πολυ αγρια σαν εμφανιση αλλα φτανει.σκεφτομαι να παω αλλη μια φορα,τωρα που με ξερει να την βαλω στα 4 και εκει που θα την γαμαω πισωκολλητα να βγαλω αποτομα το παπαρι μου και να της το καρφωσω με τη μια μεσα στην κωλοτρυπιδα της.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μου βγηκε ο φραπες απο την μυτη.!!! αααααααααααααααα.!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

8 φορες???? το διπλομα στο εδωσε του μαραγκου.????  :2funny: :2funny: :2funny:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
πρωινη βολτα .κωλετη η αγαπη ξανθια με μπουκλες. κωλος και  μεση μονοκοματα , μεγαλουτσικη σε ηλικια δεν μου αρεσε. φριξου 14 καινουρια λεει τζεσικα μελαχρινο με στρουμπουλο κωλαρακι καλουτσικο :rockon: το 9 κλειστο.ουρανου 26 μιρελα  μελαχρινο πολυ καλο.αν δεν επεφτα στην λαουρα θα πηγαινα με χιλια και καλες τιμες 30 απλο 40 γλειψιμο και τελειωμα στο  :tits2: 70 κωλαρακι.26 οκτωμβριου 35 ουγγαρεζα λαουρα.ετοιμος να φυγω πισω για μιρελλα αλλα μουταξε στο παζαρεμα φιλακια στο στομα και εκατσα  :knockinb:. 30 απλο 40 χαλαρο λεω να σε γλειψω και λιγο 50 λεει .ρε δε φτανει θα το ευχαριστηθεις θα πληρωσω πιο πολλα? δεν εξαρταται απο μενα λεει :think: :think: δεν το μετανιωσα βεβαια.εδωσα τελικα 40 στο τσιμπουκι της λεω ελα απο πανω να βλεπω το μουνακι σου . οποτε κανουμε 69 το μεγαλο δαχτυλο λιγο μεσα στο κωλαρακι και ο δεικτης στο μουνακι ετσι εκλεψα 5-6 φιλακια στο ωραιο μουνακι της.στο τεταρτο ρουφηγμα ειπε επππππ!!.σαπφους 7 νατασα λεει η τσατσα ναντια καλε λεει αυτη .μεγαλη για τα γουστα μου .ελα και θα παθεις πλακα κτλ. μολις φευγει η ναντια λεει η τσατσα ΄Η ΓΡΙΑ ΚΟΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ  :headbang: :headbang:σαμπρινα στο απεναντι.καλη μου φανηκε .στη γωνια με τανταλου αντριανα δεν την θυμαμαι καθολου πως ητανε τανταλου 14 μερτσυ .ωραιο κορμι!!!!! την πρωτη φορα που την ειδα μου φανηκε θεα!!!! αλλα τελικα ειναι αγρια στο προσωπο μου θυμησε τραβελι. μουπιανε τον πουτσο και τριβοτανε με τον αψογο κωλο της πανω μου .και το κλου του πρωινου.στο  ερως. καμελια μολις την ειδα κοντεψα να βαλω τα γελια ειχε ενα βαψιμο σαν ινδη . λες και βαφτηκε με πινελο ζωγραφικης .δεν με αφηνε να φυγω. πιασε να δεις :tits2:θα στον βαλω εδω μεσα και θα στον παιζω και τετοια.εγγυηση επιστροφης χρηματων .12 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ πλακα κανω .καλα παω να παρκαρω καλλιτερα και ερχομαι λεω μεχρι να φτασω στο αμαξι γελουσα σα μαλακας στο δρομο. παντως ολα τα προγραματα τα ξεκινουσαν απο 30

αχαχαχαχαχα Ειναι τρελες αυτες οι τσατσαδες , Φιμωστε τες !


ξανααααααχαχαχαχαχαχα , ειναι επιθετικη πραγματι , τον αλλον τοτε στο Ν Ουρανου θα τον βιαζε  :2funny:
ακομη θυμαμαι το αγχομενο της ποιηματακι ...
"Γεια σας με λενε Καμελια , ειμαι καινουρια και δεν εχω πελατεια
και θελω να φιαξω .. ξερω δεν ειμαι πολυ ομορφη αλλα μεσα θα κανουμε οτι θελετε ..."

Βγαινω εξω .. περιμενω περιμενω περιμενω ... τι κανει ρε ο μαλακας λεω επιασε την παρλα ...
και να σου βγαινει τρεχοντας .. ΡΕ μαλακα τι με αφησες μονο ... θα με βιαζαν μου λεει :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μου βγηκε ο φραπες απο την μυτη.!!! αααααααααααααααα.!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
8 φορες???? το διπλομα στο εδωσε του μαραγκου.????  :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Ηρωας ο φιλος jason69  :rockon:
Καλη επιτυχια  στην "εκδικηση"  :zfuck:


ρε μαγκες μια ουκρανεζα αντζελα την ξερετε? ειναι τωρα στο μαντζαρου 14 αξιζει να παω ξερει τιποτα κανενας συναδελφος?
εμενα το μυαλο μου πηγε στη βουλγαρα αλλα η τσατσα μου το τονισε Ουκρανεζα

ααα κι αναρωτιομουν τι θα εχει εκει το βραδυ .. Λυθηκε το μυστηριο
Ανανεωση λοιπον στο ματζαρου .. Αλλα μονο στα domain ... τα ονομα ιδια μεινανε  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Οποτε εχουμε ...

Μαντζαρου Αντζελα.UA ( new entry ?  :think: )
Φριξου 14 Κομοδινοπουλου
Σααλ Λιζα
Τσιρκο η Καρλα (σωστα υπεθεσα)
Κωλετη Νικολ ( δε πηρα υποθετω )
Λα φαμ στιλ προμπλεμ

Τανταλου 14 Βικυ

Δατσ ολ μαδαφακα ... Ν ουρανου Βραδυ τι παιζει αραγες ?  :think:
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
να συμπληρωσω λα φσμε κορινα .καλο σωμα ωραιο κωλαρακι μοντελισιο γενικα κλουτσικη. εκπληκτικο τσιμπουκι ειπε η τσατσα. σουκανε της λεω?      τιιιιι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom