Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μου βγηκε ο φραπες απο την μυτη.!!! αααααααααααααααα.!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

8 φορες???? το διπλομα στο εδωσε του μαραγκου.????  :2funny: :2funny: :2funny:
ασε φιλε τι να λεμε!φταιω και εγω...πρωτη φορα τρωω τετοιο κολλημα με πουτανα.αλλα ρε δικε μου ειναι και πολυ καυλα η καριολα.εμφανισιακα παντα.το πτωμα θα το γαμησω αλλη μια φορα τωρα στα κοντα και η θα βαλω δαχτυλο στον κωλο της η θα της τον καρφωσω.η κωλοτρυπιδα της αν προσεξεις ειναι ανοιγμενη,γαμημενη...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ασε φιλε τι να λεμε!φταιω και εγω...πρωτη φορα τρωω τετοιο κολλημα με πουτανα.αλλα ρε δικε μου ειναι και πολυ καυλα η καριολα.εμφανισιακα παντα.το πτωμα θα το γαμησω αλλη μια φορα τωρα στα κοντα και η θα βαλω δαχτυλο στον κωλο της η θα της τον καρφωσω.η κωλοτρυπιδα της αν προσεξεις ειναι ανοιγμενη,γαμημενη...

Εχουμε και νεκροπουτανα στον βαρδαρη.!!!  :2funny: :2funny: αρε Σαλονικα.!!!  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
 

Αμα η Κελυ ειχε λιγο μυαλο, δεν θα λεγαν την Βερονικα Βασιλισα.!!  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τεσπα απο αναφορες με καλυψατε οποτε δεν τα ξαναγραφω,αυριο θα ανεβω μαλλον να ριξω και κανενα ματι( και πουτσο ελπιζω )απο κοντα..... :grin:

Απο την πρωινη βαρδια σκεφτομαι να δω την μιρελα στην νικ. ουρανου 26,την εμμανουελα αν ειναι ακομα ματζαρου,την λαουρα  και την τζεσικα της φριξου αν μου γυαλισει το ματι....οι αλλες ειναι ετσι κι αλλιως γνωστες και δοκιμασμενες.....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
τεσπα απο αναφορες με καλυψατε οποτε δεν τα ξαναγραφω,αυριο θα ανεβω μαλλον να ριξω και κανενα ματι( και πουτσο ελπιζω )απο κοντα..... :grin:

Απο την πρωινη βαρδια σκεφτομαι να δω την μιρελα στην νικ. ουρανου 26,την εμμανουελα αν ειναι ακομα ματζαρου,την λαουρα  και την τζεσικα της φριξου αν μου γυαλισει το ματι....οι αλλες ειναι ετσι κι αλλιως γνωστες και δοκιμασμενες.....

...και εσυ αυριο.??? εγω θα βγω μετα τις 5 μια γυρα και κατα τις 11 το βραδυ υπολογιζω την 2η εφοδο.!!   :knockinb: :knockinb: :knockinb:
...να βαλουμε τα μπλουζακια του κλαμπ bourdela.??? :think:  :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ. πηγες Λακη.???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μπα δεν πηγα....αυριο βολευει λογω απεργιων..... ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τι ειναι αυριο ρε παιδια ? της αγιας Γαμηστρας ?  :think:

Κυριε προεδρε Γεια σας , τι κανετε ?  :grin: Χαθηκαμε , Τα σεβη μου
θα ανεβειτε να μας γαμησετε ? ωραια ωραια ... ευκαιρια να κερασετε και τους καφεδες
που ταξατε προεκλογικα στους ψηφοφορους σας  :birdman:
(καθως και τα γλυφομουνια στις ψηφοφορους )


Καραμαν γεια σου κι εσενα ...  :grin:
Πως θα γινει να χυσουμε στα Βυζια σου ?  :think:
:tits2: :cum:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Τι ειναι αυριο ρε παιδια ? της αγιας Γαμηστρας ?  :think:

Κυριε προεδρε Γεια σας , τι κανετε ?  :grin: Χαθηκαμε , Τα σεβη μου
θα ανεβειτε να μας γαμησετε ? ωραια ωραια ... ευκαιρια να κερασετε και τους καφεδες
που ταξατε προεκλογικα στους ψηφοφορους σας  :birdman:
(καθως και τα γλυφομουνια στις ψηφοφορους )


Καραμαν γεια σου κι εσενα ...  :grin:
Πως θα γινει να χυσουμε στα Βυζια σου ?  :think:
:tits2: :cum:

Ισπανικο και τελειωμα στα βυζακια.???? ...για σενα φιληκι τιμη ενα 36,90€.... :2funny: :2funny: :2funny:
και το ποτο κερασμενο.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • πριν.jpg
    πριν.jpg
    84,3 KB · Εμφανίσεις: 38

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ok....λογικα αυτη θα ειναι η μια καταθεση......για την δευτερη που σιγουρα θα κανω μετα απο τοσο καιρο τι λετε;να παω εμμανουελα να κανω κασκαντεριλικι; :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ok....λογικα αυτη θα ειναι η μια καταθεση......για την δευτερη που σιγουρα θα κανω μετα απο τοσο καιρο τι λετε;να παω εμμανουελα να κανω κασκαντεριλικι; :think:

Λαουρα 26ης 35Α πηρες???

Εγω αυτην εχω 1η καβατζα για αυριο αν την πετυχω...
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
οντως την λαουρα την πηρα σημερα ειναι οπως τα λεει ο  καραμαν .πολυ ευγενικη φιλοτιμη την αλαξα 8 στασεις και παντα με ρωτουσε σαρεσει αγαπη μου?ασε που της ειπα οτι κανω διαιτα και μου ειπε οχι μη χασεις αλλο ειναι ωραια να εχεις λιγο κοιλιτσα.ο μαλακας :jerking: ο διαιτολογος μου ειπε να χασω 10 κιλα.ποιον να ακουσεις τωρα? :think:
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
πλακα  κανω για καμελια μπορει να ειναι καλη :knockinb:δεν ξερω αλλα εγω δεν μπορω με τιποτα θα την βλεπω και θα γελαω :2funny:
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
δεν κανω πλακα 8 μετρημενες μαζι με το τσιμπουκι και το ιμητασιον 69, ειναι μικρη αλλα μεγαλη επαγελματιας
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
βολτα αποψε τη νυχτα και επιτελους επιτυχημενη καταθεση...

-Προμηθεως 25(τερμα πανω).η Μιραμπελα.Μετρια στην εμφανιση,καλη επιλογη μεσα αν και τελευταια φορα δε με ειχε ικανοποιησει,αρχιζει να παλιωνει κι αυτη.Στα 60ε 69 με γυμνο
-Προμηθεως 19(μπλε σπιτι).κλειστο
-Προμηθεως 14.η Μιμη.μελαχρινη λεπτουλα με μυστηριο βλεμμα και μετρια φατσα.Δε μ'αρεσει ειναι αυτη που δουλευε Τανταλου 14-26ης 35
-Προμηθεως 11.Η γνωστη πλεον σε ολους Βερονικα.Η μαλακω η τσατσα δεν ηξερε?-δεν ηθελε? να μου πει ποια δουλευει πρωινα εκει οταν τη ρωτησα για τη Ναντια
-Σαπφους 5.κλειστο
-Σαπφους 7(διδυμο διπλα).η Μιρελα η μοντελισια.Ειπαμε αυτη τελειωσε μετα την τελευταια φορα
-Σαπφους 8(ανορθογραφο).Η Μαϊρα.ενα πολυ ομορφο ξανθο κοριτσι με αφρατη κωλαρα.Καπου την ηξερα ομως :think: :think:Δουλευουν λεει με 4 βαρδιες εκει!
-Σαπφους 20.η Κελλυ οπως μου ειπαν κατι αλλοι παπαρες που γυρνουσαν εκει
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).η ξανθια Ρωσσιδα Αλισια.Ομορφη κοπελα,καλο σωματακι αλλα μεσα ειναι για σφαλιαρες
-Τανταλου 8.η καυλα η ξανθια Ουκρανη Βικυ.Δε την ειδα ηταν μεσα αλλα τα χαλαμε στις τιμες μ'αυτην
-Τανταλου 14(αλουμινατο).η πιπινοΒικυ η μελαχρινη με τις μαλλον αμφιλεγομενες κριτικες.Δε μου λεει κατι ομως
-Τανταλου 9(Ερος House).η μελαχρινη Αννιτα η Ιταλιδα :jerking: :jerking:.Καλα που ανοιξε παλι ρε παιδια το σπιτι...και το περιμεναμε
-26ης Οκτωβριου 35.η Καρλα.Νεαρη,μελαχρινη,συμπαθητικη φατσα και ψιλοπιασιματακια.Οχι κατι ιδιαιτερο σαν συνολο.Η Λαουρα ειναι πρωινη λεει...
-Μαντζαρου 10.λοιπον...για να μη με λετε κακο ανθρωπο...Χτυπαω κουδουνι,αργει σχετικα να ανοιξει οποτε ακουω την τσιριδα της γνωστης μιλφ Αντζελας να φωναζει το ονομα της τσατσας.Κανω μεταβολη οπως ειμαι οποτε ακουγεται απο μεσα και ενα αντε γαμησου σε εξαλλη κατασταση.Δεν ξερω αν πηγαινε στην τσατσα ή σε μενα παντως στις προβλεψεις μου πεφτω μεσα ως τωρα.Ειχα πει...θα γυρναει απο σπιτι σε σπιτι,θα καθεται καμια 3 μερες και μετα θα τη διωχνουν γιατι πολυ απλα ειναι προβληματικη και με τις υπηρεσιες και με τους πελατες.
-Αν.Γεωργιου 34(Λα Φαμ).η βυζαρου Ρουμανα Χριστινα(Κατεχακη) με τις βυζαρες πεταμενες εξω και μια στροφη προς το ξανθο.Την ειχα παρει και ειχα πει ουτε κρυο ουτε ζεστη.Αν γουσταρετε το πολυ fake γαμησι σε στυλ τσοντας ειναι μια καλη επιλογη.Παντως δε λεει οχι σε τιποτα
-Νικ.Ουρανου 26.η καυλοΒιολετα η ξανθια Βουλγαρα μιλφ στην οποια και κατεθεσα


καλα που ανοιξαν τα σπιτια και εχουμε πλεον πολλες επιλογες ξανα :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom