Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγώ πιστεύω απλά την κράξαν τα αφεντικά και της είπαν να είναι πιο ευγενική με τους πελάτες.  :P
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
γεια σου jo   :grin:



παρεμπιπτόντως, επέστρεψε στη Θεσσαλονίκη η Τζέσυ ή είναι μούφα η φωτό;

yio  :rockon:


Πηρα αλλα δε το σηκωσαν
Ντας μυριζεν μουφεν αλλα ποτε ντεν ξερεν ..

Στο εξωτερικό είμαι Τζο!
Για ακόμη λίγους μήνες..
Μην ανησυχείτε καλά περνάω..
Απο όλες τις απόψεις  ;)

Ναι ξερω , ειχα δει και κριτικη απο ΦΚΚ η κατι τετοιο  :rockon:
ριξε οσα προλαβαινεις  ;)

ερημιτου,λαφαμ και βιλα εροτικα σιγη ασυρματου.....
ερημιτου,λαφαμ και βιλα εροτικα σιγη ασυρματου.....

Το Λαφαμ ανοιχτο ειναι ρε
Τα αλλα κλειστα
Στο Λαφαμ η Βραδυνη τσατσα λεπι ποια δουλευει και σημερα και αυριο και αργοτερα ...
τις εχει κανει η Αννα ρομποτακια  :dancing:
Αν ειναι αυτη η Λουξοτσατσα ακομη που δεν ελεγε ονοματα πολυ το γουοσταρω ...
θα την πάιρνω καθε μερα  :cheesy: :cheesy: :cheesy: Η Εκδικηση του τηλεμπουρδελιαρη  :grin:

καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες......εχετε ιδεα για το ποτε θα επιστρεψει η ρεβεκκα/????
Θες να σου πω ποτε επιστρεφει η Χριστινα ?  :2funny: :2funny: :2funny:
Δε ξερω για Ρεβεκκα , ουτε η τσατσα ηξερε τελευταια φορα που ρωτησα
απ οτι λεει ο Gameover ομως ευκολα συμπαιρενεις οτι δε θα αργησει 
:fuck2:

Λέω να επισκεφτώ Έυα από saal. Τί λέτε? Τελευταία κριτική ειναι 05/04/2011. Κανένας πιο πρόσφατος?
Εσυ θα εισαι ο ποιο προσφατος  :dancing:
Η Θεια Ευα ειναι σταθερη αξια και οι κριτικες της αντεχουν στον χρονο  :rolleyes:
Ορμα
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Ναι αλλά δεν είπατε , μόνο σε εμένα θυμίζει η Στέλλα Γιαμπουρά την Έφη της Κωλέττη?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλημέρα παιδιά, κυριακή σήμερα η μέρα του μπουρδελιάρη! :Ρ

Γεια σου Μαανες  :rockon:


Γενικα με 40ρια Βιλα και Μαντζαρου ΔΕΝ παιζει να σπασουν
ειναι αλιγιστοι , και δε πιστευουν οτι η φθηνια τρωει τον παρα

Αποσπασμα απο τα λιγια εργαζομενης απο  Βιλα μερια ...
.. δεν γινετε με 30 ? δεν γινετε με 30 ?
Οχι δεν γινετε 40 εχει , αμαθες πανε αλλου σε μερικα μαγαζια εχει και 30
εδω 40 ειναι

Αναλογα τα πραγματα και @ Μαντζαρου , και επισης αναλογα ακριβα και τα οποια προγραμματα

Εγω δεν ειμαι των παζαριων οτι μου πουνε δινω αν θελω
αν δε θελω την κανω και δεν πειθομαι απο εκπτωσεις ενω κραταω το χερουλι
 

lousious

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια,καταθεση πριν λιγο στο προμηθεως 11,ηταν η ναντια απο  πετρου ερημητη,σουπερ οπως παντα.δυστυχως ξεχασα να ρωτησω αν θα συνεχιζε να δουλευει εκει,οπως μου ειπε ηταν η δευτερη μερα που βρισκοταν στο εν λογω καταστημα.Αξια για αλλη μια φορα. :dancing: :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλησπερα παιδια,καταθεση πριν λιγο στο προμηθεως 11,ηταν η ναντια απο  πετρου ερημητη,σουπερ οπως παντα.δυστυχως ξεχασα να ρωτησω αν θα συνεχιζε να δουλευει εκει,οπως μου ειπε ηταν η δευτερη μερα που βρισκοταν στο εν λογω καταστημα.Αξια για αλλη μια φορα. :dancing: :rockon:

Αυτή είναι η είδηση της ημέρας. :rockon: :rockon: :rockon:

Ωραία μεταγραφή, άντε να πάρουμε και μια φορά τη Θεία Νάντια και με τσατσά. :o

Συναθλητή lousious, αναμένουμε την κριτική σου με λεπτομέρειες. ;)
 

dimimoyt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
13
Like
220
Πόντοι
290
παιδια η μερτσι που τραγουδαει;
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Μετα απο πολυ καιρο, χθεσινη αναφορα στις 23.00 στον Βαρδαρη.

Προμηθεως 25: Η γνωστη και μη εξαιρετεα Ειρηνη. Σωμα σαν αχλαδι, κοντουλα, στρουμπουλη, αλλα τουλ. σφικτη γκομενα.  Αδιαφορη φατσα. Χθες ηταν πολυ χαμογελαστη. Πολυ καλες επιδοσεις μεσα στο δωματιο.

Προμηθεως 14: H πιπινοΜιμη. Εξαιρετικα αδυνατο μελαχροινο ψιλοκαυλιαρικο μωρο. Φου να την κανεις, θα πεσει..

Προμηθεως 11: Η βασιλισσα Βερονικα, με το εκπληκτικο σωμα, την υπεροχη κορμοστασια και τις αναλογιες μοντελου. Πολυ καλη παρουσια.

Σαπφους 8: Ενα ψηλο αγελαδινο ξανθο στρουμπουλο μωρο, με ψιλοστραβα ποδια. Πληθωρικη παρουσια, μικρα βυζια, σφικτο κορμι, αγελαδινη φατσα. Βγηκε με ναζι εξω, κοντοσταθηκε και θαυμασαμε τις καμπύλες της. Ποια ειναι? Κατι μου θυμιζε η φατσα της.

Γωνιακο: H γλυκια Ρωσσιδα Αλισια. Πονηρο-ομορφο βλεμμα, ωραιο κορμι,αναμεικτες κριτικες. Εγω 2 φορες που την πήρα περασα ωραια.

Σαπφους 20: To κοντοπουτανο καυλιαρικο μωρο Κελλυ. Μαυρισε κιολας. Η τσατσα αναφεροταν οτι το δυνατο της σημειο ειναι η περιποιηση και οχι η εμφανιση. Πατε, πατε κοροιδα.

Τανταλου 8: Μια καινουρια μελαχροινη αγελαδιτσα, βαρεως τυπου. Αδιαφορη φατσα, ψιλοχαλια σωμα. Παντως, βγηκε προσχαρη. Αντιθηλυκη παρουσια. Ποια ειναι?

Τανταλου 9: Η Κινεζα-Ταυλανδη-δεν ξερω'γω τι ειναι. Ενδιαφερουσα περιπτωση. Βγηκε μονη της στο σαλονι, ειπε το ποιηματακι μια χαρα. Σωμα που φερνει προς τα ευρωπαικα δεδομενα. Ειχε και το υψος της, και την κωλαρα της, με λιγο κυτταριτιδα, και το ναζι της, και το χαμογελο της. Πολυ fuckable-καυλωτικη παρουσια. Ωραιο σεξυ σωμα και οχι σκετο κοκκαλο.. Στα υποψην..

Σαπφους 7: Η σεξυ Ιονελα. Πραγματι, όπως ανεφερε συναγωνιστης, εχασε καποια κιλα κι εχει γινει πολυ ωραιο μωρο. Γατισιο, ομορφο προσωπο, καμπυλες σωστα βαλμενες. Οι κραυγες της ακουγονταν εντονα εξω στο σαλονι την ωρα που πηδιοταν.

Τανταλου 14: Η γνωστη πιπινο-Βικυ. Πολυ αδυνατο ομορφο μελαχροινο πλασμα με αναμεικτες κριτικες.

Παντως, βγαινει με ευγενεια εξω.

Αυτα..
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
εχει δει κανεισ η δοκημασει την εμαννουελα στο μαντζαρου?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Μετα απο πολυ καιρο, χθεσινη αναφορα στις 23.00 στον Βαρδαρη.

Προμηθεως 25: Η γνωστη και μη εξαιρετεα Ειρηνη. Σωμα σαν αχλαδι, κοντουλα, στρουμπουλη, αλλα τουλ. σφικτη γκομενα.  Αδιαφορη φατσα. Χθες ηταν πολυ χαμογελαστη. Πολυ καλες επιδοσεις μεσα στο δωματιο.

Προμηθεως 14: H πιπινοΜιμη. Εξαιρετικα αδυνατο μελαχροινο ψιλοκαυλιαρικο μωρο. Φου να την κανεις, θα πεσει..

Προμηθεως 11: Η βασιλισσα Βερονικα, με το εκπληκτικο σωμα, την υπεροχη κορμοστασια και τις αναλογιες μοντελου. Πολυ καλη παρουσια.

Σαπφους 8: Ενα ψηλο αγελαδινο ξανθο στρουμπουλο μωρο, με ψιλοστραβα ποδια. Πληθωρικη παρουσια, μικρα βυζια, σφικτο κορμι, αγελαδινη φατσα. Βγηκε με ναζι εξω, κοντοσταθηκε και θαυμασαμε τις καμπύλες της. Ποια ειναι? Κατι μου θυμιζε η φατσα της.

Γωνιακο: H γλυκια Ρωσσιδα Αλισια. Πονηρο-ομορφο βλεμμα, ωραιο κορμι,αναμεικτες κριτικες. Εγω 2 φορες που την πήρα περασα ωραια.

Σαπφους 20: To κοντοπουτανο καυλιαρικο μωρο Κελλυ. Μαυρισε κιολας. Η τσατσα αναφεροταν οτι το δυνατο της σημειο ειναι η περιποιηση και οχι η εμφανιση. Πατε, πατε κοροιδα.

Τανταλου 8: Μια καινουρια μελαχροινη αγελαδιτσα, βαρεως τυπου. Αδιαφορη φατσα, ψιλοχαλια σωμα. Παντως, βγηκε προσχαρη. Αντιθηλυκη παρουσια. Ποια ειναι?

Τανταλου 9: Η Κινεζα-Ταυλανδη-δεν ξερω'γω τι ειναι. Ενδιαφερουσα περιπτωση. Βγηκε μονη της στο σαλονι, ειπε το ποιηματακι μια χαρα. Σωμα που φερνει προς τα ευρωπαικα δεδομενα. Ειχε και το υψος της, και την κωλαρα της, με λιγο κυτταριτιδα, και το ναζι της, και το χαμογελο της. Πολυ fuckable-καυλωτικη παρουσια. Ωραιο σεξυ σωμα και οχι σκετο κοκκαλο.. Στα υποψην..

Σαπφους 7: Η σεξυ Ιονελα. Πραγματι, όπως ανεφερε συναγωνιστης, εχασε καποια κιλα κι εχει γινει πολυ ωραιο μωρο. Γατισιο, ομορφο προσωπο, καμπυλες σωστα βαλμενες. Οι κραυγες της ακουγονταν εντονα εξω στο σαλονι την ωρα που πηδιοταν.

Τανταλου 14: Η γνωστη πιπινο-Βικυ. Πολυ αδυνατο ομορφο μελαχροινο πλασμα με αναμεικτες κριτικες.

Παντως, βγαινει με ευγενεια εξω.

Αυτα..
ωραιος... :rockon: :rockon:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
εχει δει κανεισ η δοκημασει την εμαννουελα στο μαντζαρου?

καλημέρα ! πριν λίγο πόσταρα


Είχα πάει για νικόλ αρχικά στο σαπφούς 7, αλλά είχε ένα πιπινάκι που νομίζω την αποκάλεσε Σάρρα ; Αλλά δεν μου έκανε κλικ και άλλαξα στόχο. Η νικόλ επιστρέφει από τρίτη πάλι.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
εμενα προσωπικα μου μυριζε και λιγο τσιγαριλα το στοματακι της και δεν μου αρεσε καθολου η φωνουλα της!
η δε συμμετοχη της ηταν απο μετρια εως αδιαφορη! αφηνει χαιδεματα που λες αλλα οχι δακτυλα! εδω που τα λεμε βεβαια καμια δεν θελει δακτυλα
αλλα κουβεντα να γινεται!
καλημέρα ! πριν λίγο πόσταρα


Είχα πάει για νικόλ αρχικά στο σαπφούς 7, αλλά είχε ένα πιπινάκι που νομίζω την αποκάλεσε Σάρρα ; Αλλά δεν μου έκανε κλικ και άλλαξα στόχο. Η νικόλ επιστρέφει από τρίτη πάλι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εδω που τα λεμε βεβαια καμια δεν θελει δακτυλα
αλλα κουβεντα να γινεται!
ετσι πιστευα κ γω μεχρι τωρα,ωσπου δοκιμασα Ντενισα απο Αθηνα (εκανε ενα συντομο περασμα απο Θεσσαλια μερια.).Οχι μονο δακτυλα επετρεπε,αλλα επαιρνε με δικη της πρωτοβουλια τα δαχτυλα απο το αλλο μου χερι κ τα ρουφαγε με το στοματακι της... :cheesy: :cheesy: :cheesy:εχασα την μπαλα γενικα εκεινη την ημερα... :smitten: :smitten:
(μαλλον ειναι κ θεμα χημειας...)
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Μετα απο πολυ καιρο, χθεσινη αναφορα στις 23.00 στον Βαρδαρη.

Προμηθεως 25: Η γνωστη και μη εξαιρετεα Ειρηνη. Σωμα σαν αχλαδι, κοντουλα, στρουμπουλη, αλλα τουλ. σφικτη γκομενα.  Αδιαφορη φατσα. Χθες ηταν πολυ χαμογελαστη. Πολυ καλες επιδοσεις μεσα στο δωματιο.

Προμηθεως 14: H πιπινοΜιμη. Εξαιρετικα αδυνατο μελαχροινο ψιλοκαυλιαρικο μωρο. Φου να την κανεις, θα πεσει..

Προμηθεως 11: Η βασιλισσα Βερονικα, με το εκπληκτικο σωμα, την υπεροχη κορμοστασια και τις αναλογιες μοντελου. Πολυ καλη παρουσια.

Σαπφους 8: Ενα ψηλο αγελαδινο ξανθο στρουμπουλο μωρο, με ψιλοστραβα ποδια. Πληθωρικη παρουσια, μικρα βυζια, σφικτο κορμι, αγελαδινη φατσα. Βγηκε με ναζι εξω, κοντοσταθηκε και θαυμασαμε τις καμπύλες της. Ποια ειναι? Κατι μου θυμιζε η φατσα της.

Γωνιακο: H γλυκια Ρωσσιδα Αλισια. Πονηρο-ομορφο βλεμμα, ωραιο κορμι,αναμεικτες κριτικες. Εγω 2 φορες που την πήρα περασα ωραια.

Σαπφους 20: To κοντοπουτανο καυλιαρικο μωρο Κελλυ. Μαυρισε κιολας. Η τσατσα αναφεροταν οτι το δυνατο της σημειο ειναι η περιποιηση και οχι η εμφανιση. Πατε, πατε κοροιδα.

Τανταλου 8: Μια καινουρια μελαχροινη αγελαδιτσα, βαρεως τυπου. Αδιαφορη φατσα, ψιλοχαλια σωμα. Παντως, βγηκε προσχαρη. Αντιθηλυκη παρουσια. Ποια ειναι?

Τανταλου 9: Η Κινεζα-Ταυλανδη-δεν ξερω'γω τι ειναι. Ενδιαφερουσα περιπτωση. Βγηκε μονη της στο σαλονι, ειπε το ποιηματακι μια χαρα. Σωμα που φερνει προς τα ευρωπαικα δεδομενα. Ειχε και το υψος της, και την κωλαρα της, με λιγο κυτταριτιδα, και το ναζι της, και το χαμογελο της. Πολυ fuckable-καυλωτικη παρουσια. Ωραιο σεξυ σωμα και οχι σκετο κοκκαλο.. Στα υποψην..

Σαπφους 7: Η σεξυ Ιονελα. Πραγματι, όπως ανεφερε συναγωνιστης, εχασε καποια κιλα κι εχει γινει πολυ ωραιο μωρο. Γατισιο, ομορφο προσωπο, καμπυλες σωστα βαλμενες. Οι κραυγες της ακουγονταν εντονα εξω στο σαλονι την ωρα που πηδιοταν.

Τανταλου 14: Η γνωστη πιπινο-Βικυ. Πολυ αδυνατο ομορφο μελαχροινο πλασμα με αναμεικτες κριτικες.

Παντως, βγαινει με ευγενεια εξω.

Αυτα..
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
ποσο δικιο εχεις ρε φιλε για την καριολα την κελλυ.η πουτανα μου εχει φαει τα φραγκα εδο και δεκα μερες.την εχω γαμησει 8 φορες γιατι εβαλα πεισμα να την στρωσω και να την κανω να ανοιχτει και να χαλαρωσει.τιποτα ομως.τζιφος.γαμησια φωτοτυπιες.επεμενα γιατι με καβλωνει πολυ αγρια σαν εμφανιση αλλα φτανει.σκεφτομαι να παω αλλη μια φορα,τωρα που με ξερει να την βαλω στα 4 και εκει που θα την γαμαω πισωκολλητα να βγαλω αποτομα το παπαρι μου και να της το καρφωσω με τη μια μεσα στην κωλοτρυπιδα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom