Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
επειδη εχω καιρο να κανω βολτα οπως κ να γραψω οποιος μπορει ας μου πει τι παιζει τετοια ωρα στα στουντιο μονο
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
επειδη εχω καιρο να κανω βολτα οπως κ να γραψω οποιος μπορει ας μου πει τι παιζει τετοια ωρα στα στουντιο μονο

Ωχ μωρέ deker. Δεν χώρτασες το γλέντι με την Ρούλα στο παλατάκι? Θες να πας και σε studio?  :rockon: :rockon: :2funny: :cheesy: 
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τι συμβαίνει ? :huh: :huh: :huh:
Από την απογευματινή μου γύρα. :sunglasses:

Το Ταντάλου 14 που άνοιξε τις προάλλες, κλειστό και πάλι.
Μαλλον προμηθεως 14 ενοας  :think: το τανταλου 14 δεν εχει κλεισει ακομη
(αν ηταν να κλεισει μαζι με Βιλα μεσα Στον Μαη οπως ειχε πει η Λαφαμαινα )

Το Λαφαμ με κλειστά τα εξωτερικά φώτα.!!!! :o :o :o :o :o
Μολις πηρα , ανοιχτο ειναι και δουλευει η Χριστινα
Και μέσα σε όλα, εξαφανισμένη γιά καμιά βδομάδα τώρα η Λαφάμαινα. :dunno: :dunno: :dunno:
Καλα ειναι ... εχει κατι δουλειες μου ειπε, θα μας ξαναρθει

Κατά τα άλλα ουδεμία μεταβολή είχαμε στα ανοικτά και κλειστά σπιτάκια. :-
:rockon: Ωραιος ο Ρεπορτερ

Και μέσα σ΄ όλα αυτά διό μαυριδερά σκιάχτρα κάναν πιάτσα ντάλα στο ήλιο στην Γιαννιτσών. :S :S
:2funny:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Το Ταντάλου 14 που άνοιξε τις προάλλες, κλειστό και πάλι.
Μαλλον προμηθεως 14 ενοας  :think: το τανταλου 14 δεν εχει κλεισει ακομη

Με κατάλαβες που έκανα πατάτα, λάθος  :headbang: εννοούσα το Ταντάλου 9.......μπερδεύτηκα
 

runaway

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Από το κακό στο χειρότερο. Είχαμε κανα-δυο καλά άντε στα μεγάλα κέφια πέντε και τώρα προχωράς όλα κλειστά, και βρίσκεις τον ένα πίσω από τον άλλο να τα γυρνάτε ένα ένα ότι περίσσεψε. Μας σκίζαν με τις τιμές, τώρα άμα μείνουν ακόμα λιγότερα θα ανεβάσουν κι άλλο. Δυστυχώς πέσαμε πλέον σε ποιότητα. Τις μισές από αυτές που παίρνουν καλή κριτική ούτε θα γυρίσαμε να τις κοιτάξουμε. Για να μην θέσω και το θέμα ότι έχουμε να δούμε καλή μαυρούλα καιρό.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ενθαρρυντικο που αρχισαν να διδονται αδειες και να ανοιγουν τα σπιτακια. Να ρχισουν να δουλευουνν περισσοτερες κοπελες να ανεβαινει ο ανταγωνισμος. Γιατι οταν ειναι λιγες, εναποκεινται στην φιλοτιμια τους αν θα προσφερουν καλες υπηρεσιες οπως πχ. Βερονικα (ναι σε αυτο το σημειο φθασαμε κυριοι)
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ημουν Γερμανια σε fkk, πως να παω παλι σε μπουρδελο?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Φερτε καμια κοπελα της προκοπης απο Αθηνα και στελτε τις δικες μας να δουλεψουν εκει κατω!
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Αυτό που μου κάνει εντύπωση πάντως είναι ότι παρότι στη Θεσσαλλονίκη τα πράγματα πάνε απο το κακό στο χειρότερο (γεγονός αναμενόμενο αν αναλογιστεί κανείς την πορεία της χώρας μας), στην Αθήνα τα πράγματα είναι καλύτερα απο ποτέ! Μπαίνεις στο άλλο σάιτ και τρελαίνεσαι με τις γκόμενες που έχουν εκεί κάτω!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σήμερα έκανα ακόμη μια απέλπιδα προσπάθεια να βρω τη Μαιρούλα αλλά βγήκε άκαρπη. :headbang: Πέρασα πρωί, ξαναπέρασα απόγευμα αλλά τίποτα, κλειστό με κλειδαριά το κατάστημα. :headbang: Μαζί του είναι κλειστό και το έτερο της Προμηθέως που ξανάνοιξε το Προμηθέως 14.

Το απόγευμα μάλιστα πάρκαρα κιόλας και μπήκα στο Προμηθέως 25 μπας και βρω καμιά Ειρήνη, αλλά δυστυχώς δούλευε πρωινή βάρδια. Δυστυχώς το κακό ήταν ότι δεν ήξερε η μαντάμ να μου πει τη επόμενη βάρδια της. :S Λίγος προγραμματισμός κύριοι δεν βλάπτει. Υπηρεσία ήταν κάποια Εμμανουέλλα μελαχρινή στιλάτη με ωραίο κολαράκι, στα υπ΄ όψιν. :fuck2:

Έφυγα και πήγα κατά Μύλο μεριά, πέρασα από το Νικ. Ουρανού 26, εκεί υπηρεσία ήταν η Μιρέλλα όχι η μοντέλα η άλλη με τα ωραία ζουμπουρλούδικα μπουτάκια, δεν πέρασα αλλά κάποια φορά θα την ξανατιμήσω. :fuck2:

Μετά πέρασα από το Φρίξου 14 που ήξερα στάνταρ ότι δουλεύει η Τζέσικα η καινούργια που πέρασε και λίγο από το Λαφαμ. Περίμενα στο σαλόνι με καμιά 4 συναθλητές ακόμη και όταν αποχώρησαν όλοι,και μείναμε οι διό μας ακολούθησε ο εξής διάλογος με την μαντάμ.
- Μαντάμ : Θέλεις να σου πω τα προγράμματα ? :huh:
- Gameover : Το απλό πόσο κάνει. :huh:
- Μαντάμ : 40 ευρώ.
- Gameover : Με 30 γίνεται.??? :huh: :huh: :huh:
- Μαντάμ : Γίνεται !!!!!!!! :o :o :o (Απάντηση σε χρόνο dt, χωρίς υπεκφυγές)
Έτσι πέρασα με το απλό των 30 ευρώ, :rockon: που αν δεν μου το έδινε θα την κοπανούσα με ελαφρά πηδηματάκια.

Για να είμαι ειλικρινής είχα διαβάσει από κάποιον συναθλητή εδώ στο site ότι σε όλα τα καταστήματα στη Θεσσαλονίκη περνάει με 30 ευρώ και έχει καταργήσει το 40αρι, δεν θυμάμαι ποιος ήταν, άλλα όποιος και να  ήταν να ξέρει ότι σήμερα με βοήθησε.

Αν τον θυμάται κανείς ας τον πει ποιος είναι.

Λεπτομέρειες για την συνεύρεση σε κριτική που θα ακολουθήσει.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αυτό που μου κάνει εντύπωση πάντως είναι ότι παρότι στη Θεσσαλλονίκη τα πράγματα πάνε απο το κακό στο χειρότερο (γεγονός αναμενόμενο αν αναλογιστεί κανείς την πορεία της χώρας μας), στην Αθήνα τα πράγματα είναι καλύτερα απο ποτέ! Μπαίνεις στο άλλο σάιτ και τρελαίνεσαι με τις γκόμενες που έχουν εκεί κάτω!





Συμφωνο μαζι σου. Το θεμα ειναι και η ποιοτητα των υπηρεσιων. Στην Αθηνα, με 20 ευρω στην Φυλης εχει πολυ καλες υπηρεσιες. Στα στουντιο με 50αρικο περνας σαν αρχοντας. Βεβαια, εχει και πατατες στην Αθηνα αλλα επειδη υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος και βοηθαει και το ιντερνετ στην πληροφορηση μπορεις να περασεις πολυ καλα. Μετα η Αθηνα εχει και πολυ μεγαλη ποικιλια. Πουτανες για ολα τα γουστα κυριολεκτικα. Ενταξει, η Θεσσαλονικη δεν μπορει να γινει Αθηνα αλλα οχι και να λειτουργει με 15 στουντιομπουρδελα. Ειναι στο κατω κατω πολη 1.000.000 κατοικων και κεντρο της Βορειου Ελλαδος. Ας ελπισουμε να βελτιωθει η κατασταση.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ο Tommy3 ειναι γκειμοβερ.....
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Γιατι αραγε αυτα που ξαναανοιξαν ξανακλεισαν; περιεργο πραγμα!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Χθες βράδυ αργά κατά τις 5 Βαρδάρης:

-Προμηθέους 25. Κάρμεν.
-Ταντάλου 14. Η μελαχρινή ουγγαρέζα Κατερίνα. Ξέρει να προβάλει το πίσω σύστημα ωραία. Δεν θα έμπαινα όμως.
-Ταντάλου 9. Η περίφημη "κινἐζα" που δεν είναι κινέζα όμως, μάλλον από Σιβηρία/Κεντρική Ασία μεριά την κόβω. Το όνομά της Μία και δεν την κόβω να βγάζει γούστα.
-Ταντάλου 8. Δεν μπήκα.
-Ταντάλου κ Σαπφούς. Ούτε και εδώ.
-Σαπφούς 20. Κελλυ-κυθόπιτα.
-Σαπφούς 7. Ιονέλα.
-Προμηθέους 11. Βερόνικα.
-Προμηθέους 14. Ξανάνοιξε και αυτό, ήταν η petite μελαχρινή πιτσιρικά Μιμή την οποία τίμησα και, ενώ δεν είναι κάτι συνταρακτικό, μέσες άκρες έμεινα ευχαριστημένος.

Προμηθέους 19, Σαπφούς 5 κ 8 κλειστά.




Εγω με Καρμεν καλα περασα. Ηταν πολυ εξυπηρετικη δεν μπορω να πω. Βεβαια ηταν πριν κανενα 5μηνο.
Η Μιμη με γκαβλωσε, πηρα πρωκτικο αλλα δεν μπορουσε τα μεγαλα μεγεθη και μου εδωσε πισω τα λεφτα.
Η Ιονελα ρε παιδια εχει μια κωλαρα αλλο πραγμα και σε συνδιασμο με το μικρο της ηλικιας της βγαζει γκαβλα. Αλλα στο γαμησι ειναι λιγο απειρη. Αν μαθει να γαμιεται θα βγαλει πολυ χρημα. Οταν ειχα παει ακουσα που η τσατσα της ελεγε ποσα ειχαν βγαλει μεχρι εκεινη την στιμη. Ηταν 11 το βραδυ και η μικρη ειχε κανει λεει 15 απλα προγραμματα και 7 των 40ευρω.
Η Κελυ τωρα το καλοκαιρι που μαυριζει και κανει τανλαινσ πανω στις βυζαρες της ειναι πολυ γκαβλα. Εγω οταν μπαινω να την γαμησω ξερω οτι θα βγαλει ελεεινιδισμο αλλα ειμαι αποφασισμενος να την γαμησω μονο και μονο για την κοντοπουτανη γκαβλοσωματαρα και την προστυχοφατσα της που μου θυμιζει μπουζουκογκομενα για σκισιμο.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αυτό που μου κάνει εντύπωση πάντως είναι ότι παρότι στη Θεσσαλλονίκη τα πράγματα πάνε απο το κακό στο χειρότερο (γεγονός αναμενόμενο αν αναλογιστεί κανείς την πορεία της χώρας μας), στην Αθήνα τα πράγματα είναι καλύτερα απο ποτέ! Μπαίνεις στο άλλο σάιτ και τρελαίνεσαι με τις γκόμενες που έχουν εκεί κάτω!

:think:  που σε συ ?  :think:
γεια σου και σενα johngeorgie
καθως και σε σενα extramask  :rockon:

Με στεναχωρει το επανακλεισιμο τον επανανηχθεντων στον Βαρδαρη
λετε να ηταν "παρανομο" ανοιγμα  καικ να τους την πεσανε ?  :think:
ας μη μπουμε σε εικασιες .. λιγη ακομηυπομονη και λιγο ΚΙΤ- ΚΑΤ 
ειναι καλη ιδεα νομιζω :cheesy:

Το Μαντζαρου παντως εχει γερο δοντι ... ουτε 3 μερες δεν εμεινε κλειστο
εκτος αν ειχαν κλεισει για αλλο λογο , δε θυμαμαι ειχε αναφερθει σφραγιδα ?  :think:

αυτα τα ολιγα ... Αναφορες απο σπιτια δεν εχω σημερις :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom