Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή δεν πολύ κατάλαβα και τρίβω τα μάτια μου μήπως διάβασα κάτι λάθος,έσκασε μύτη κινεζάκι?Είναι αλήθεια?Τι βάρδια είναιξέρει κανείς? για να πάω για ένα test drive αύριο:)
 

Laidback

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
apodeiksi-11.jpg
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
250 ευρω ρε τυπε;που ;πως; στα Τρικαλακια; :think:

για δωσε καμια ινφο.....



ΥΓ πιστευω την εβαλες στην εφορια για φετος ε; :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ωραιος ο τυπος...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επειδή δεν πολύ κατάλαβα και τρίβω τα μάτια μου μήπως διάβασα κάτι λάθος,έσκασε μύτη κινεζάκι?Είναι αλήθεια?Τι βάρδια είναιξέρει κανείς? για να πάω για ένα test drive αύριο:)

Πράγματι παίζει κινεζάκι, δούλευε σήμερα το απόγευμα στο Ταντάλου 14, πάντως δεν είναι κάτι το φοβερό, λεπτούλα, συμπαθυτική φάτσα, χαμογελαστή, με ανύπαρκτο βυζί και άχρωμο κόλο, μιλούσε και σπαστά Ελληνικά.

Εμένα δεν μου έκανε κλικ, μόνο για καθαρά συλλεκτικούς λόγους ίσως κάποια στιγμή της έριχνα ένα. ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ας ενημερώσει κάποιος που έκανε τσάρκα το πρωϊ στο Βαρδάρη.

Το μπλε της Μαιρούλας ήταν ανοικτό  :huh: :huh: :huh:

Πέρσα πάλι σήμερα στις 5μιση το απόγευμα και ήταν πάλι κλειστό. :headbang:
 

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι παίζει κινεζάκι, δούλευε σήμερα το απόγευμα στο Ταντάλου 14, πάντως δεν είναι κάτι το φοβερό, λεπτούλα, συμπαθυτική φάτσα, χαμογελαστή, με ανύπαρκτο βυζί και άχρωμο κόλο, μιλούσε και σπαστά Ελληνικά.

Εμένα δεν μου έκανε κλικ, μόνο για καθαρά συλλεκτικούς λόγους ίσως κάποια στιγμή της έριχνα ένα. ;)
Ευχαριστώ φίλε μου για την πληροφορία,μάλλον αύριο θα έρθω Σαλόνικα να δω τι παίζει!!!Αλλά ψιλομπερδεύτηκα γιατί κάποιος πιο πρίν έλεγε ότι το κινεζάκι είναι ή ανορθόγραφο ή προμηθέως 14!Είναι κάπου μόνιμα σπίτάκι,βάρδια?Σε ευχαριστώ πάντως!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ευχαριστώ φίλε μου για την πληροφορία,μάλλον αύριο θα έρθω Σαλόνικα να δω τι παίζει!!!Αλλά ψιλομπερδεύτηκα γιατί κάποιος πιο πρίν έλεγε ότι το κινεζάκι είναι ή ανορθόγραφο ή προμηθέως 14!Είναι κάπου μόνιμα σπίτάκι,βάρδια?Σε ευχαριστώ πάντως!!!

Αυτά τα διό καταστήματα είναι αλυσίδα οπότε μπορεί να παίζει πότε στο ένα και πότε στο άλλο.

Καλό βόλι, και αναμένουμε κριτική. ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλό βόλι, και αναμένουμε κριτική. ;)

Στα Ελληνικα ομως ε ? πες του μη την γραψει στα Κινεζικα  :2funny:

Αυτο με την αποδειξη κυκλοφορει και καπου αλλου στο φορουμ ,
κατι για μαιμου ειδηση ακουστηκε

Και κατι ποιο σοβαρο τωρα ...
Χασαμε την Ρεβεκκα . Στοπ

Ναι ... Ειναι σε αδεια και δεν ξερει ποτε επιστρεφει η τσατσα ..
Φριξου 14 πρωινη ηταν η Τζεσικα , αυτη του Λαφαμ υποθετω

Η Σαρα Ηταν Μαντζαρου και η Καρλα στο τσιρκο
αυτα τα ολιγα ...

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τι εγινε ? πουστρεψαμε ομαδικος ?  :think:

Λιγα νεα απο Μαντζαρου στο οποιο ειναι πρωηνη η Εμμανουελλα
ενω δυστηχος δεν υπαρχουν νεα απο την Τσαρινα  :- ( Νατασσα.ru/eros)


Πιασαν οι ζεστες....  :P
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τι συμβαίνει ? :huh: :huh: :huh:

Από την απογευματινή μου γύρα. :sunglasses:

Το σπιτάκι της Μαιρούλας κλειστό με λουκέτο από το πρωϊ. Ίσως να ήταν κλειστό και χθες όλη μέρα μιας και κανένας δεν επιβεβαίωσε ότι ήταν ανοικτό.
Η Μαιρούλα έχει τα ρούχα της, ή κάτι άλλο συμβαίνει.? :think: :think:
Ίσως ο Maanes να μας φωτίσει λίγο μιας και είναι ο μόνος που την συνάντησε.

Το Ταντάλου 14 που άνοιξε τις προάλλες, κλειστό και πάλι.
Δεν υπάρχουν κορίτσια διαθέσιμα?  :huh: :huh:
Χθες πάντως ήταν ανοικτό και δούλευε εκεί η Κινεζούλα.

Το Λαφαμ με κλειστά τα εξωτερικά φώτα.!!!! :o :o :o :o :o
Ανοικτές οι κάτω πόρτες, ανοικτό και το Parking. Τι συμβαίνει.? :think: :huh:
Μονοβάρδια ? :think: :huh:
Έπεσα σε αλλαγή βάρδιας? :think: :huh:
Αναδουλειές? :think: :huh:
Και μέσα σε όλα, εξαφανισμένη γιά καμιά βδομάδα τώρα η Λαφάμαινα. :dunno: :dunno: :dunno:

Κατά τα άλλα ουδεμία μεταβολή είχαμε στα ανοικτά και κλειστά σπιτάκια. :-

Και μέσα σ΄ όλα αυτά διό μαυριδερά σκιάχτρα κάναν πιάτσα ντάλα στο ήλιο στην Γιαννιτσών. :S :S
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Τι συμβαίνει ? :huh: :huh: :huh:

Από την απογευματινή μου γύρα. :sunglasses:

Το σπιτάκι της Μαιρούλας κλειστό με λουκέτο από το πρωϊ. Ίσως να ήταν κλειστό και χθες όλη μέρα μιας και κανένας δεν επιβεβαίωσε ότι ήταν ανοικτό.
Η Μαιρούλα έχει τα ρούχα της, ή κάτι άλλο συμβαίνει.? :think: :think:
Ίσως ο Maanes να μας φωτίσει λίγο μιας και είναι ο μόνος που την συνάντησε.

Το Ταντάλου 14 που άνοιξε τις προάλλες, κλειστό και πάλι.
Δεν υπάρχουν κορίτσια διαθέσιμα?  :huh: :huh:
Χθες πάντως ήταν ανοικτό και δούλευε εκεί η Κινεζούλα.
αν ανοιξαν κανονικα(και δε σηκωσαν την επανασταση απο μονα τους)ειναι λογικο μετα απο τοσους μηνες να ψαχνονται μεχρι να βρουν την καταλληλη ομαδα.Στο μπλε ας πουμε θα ηταν φοβερη κινηση να επιστρεψει η Νταϊανα ή η ξανθια Βικυ :tits: :tits: :tits:

Προμηθεως 25 πηγες καθολου?Πετυχες καθολου την Ειρηνη?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Προμηθεως 25 πηγες καθολου?Πετυχες καθολου την Ειρηνη?

Σήμερα δεν πέρασα, είχα περάσει όμως την περασμένη Παρασκευή και την περασμένη Δευτέρα και δεν την βρήκα. Και τις 2 φορές ήταν η Άννα.
Το κακό είναι ότι δεν σου λένε πότε θα δουλέψει.
Πάντως μια τσατσά μου είπε ότι γύρισε και μάλιστα έκανε και 2 μεροκάματα.

Από τότε που διάβασα την κριτική σου για αυτήν την έχω στοχεύσει :fuck2: :fuck2: :fuck2: αλλά ούτε να την δω δεν τα κατάφερα :headbang:.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Σήμερα δεν πέρασα, είχα περάσει όμως την περασμένη Παρασκευή και την περασμένη Δευτέρα και δεν την βρήκα. Και τις 2 φορές ήταν η Άννα.
Το κακό είναι ότι δεν σου λένε πότε θα δουλέψει.
Πάντως μια τσατσά μου είπε ότι γύρισε και μάλιστα έκανε και 2 μεροκάματα.

Από τότε που διάβασα την κριτική σου για αυτήν την έχω στοχεύσει :fuck2: :fuck2: :fuck2: αλλά ούτε να την δω δεν τα κατάφερα :headbang:.
δουλευει εναλλαξ με την Αννα οπως μου ειπε η βραδυνη τσατσα.Λιγες μερες πρωι μεχρι τις 16.00 και λιγες μερες απο 16.00-23.00
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
δουλευει εναλλαξ με την Αννα οπως μου ειπε η βραδυνη τσατσα.Λιγες μερες πρωι μεχρι τις 16.00 και λιγες μερες απο 16.00-23.00

Ευχαριστώ Al, αν δεν ανοίξει η Μαιρούλα μέχρι μεθαύριο, είναι πρώτη στη λίστα. :fuck2:
 

Επισκέπτης
Παιδιά δεν έχω ιδέα, εγώ την μέρα που πήγα είχα ρωτήσει και ποιά θα δούλευε απόγευμα κ μου είπαν την Βίκη την Ουκρανή. Σε συζήτηση που είχα με την τσατσά και την Μαίρη όμως μου λέγανε ότι περάσαν δύσκολα 9 μήνες που δεν δουλεύανε και λέγαν άντε να δούμε τώρα. Φυσικά τις ρώτησα τι εννοούν με αυτό και αν είναι σίγουρο το ότι θα μείνει το μαγαζί ανοιχτό. Απάντησαν ότι θα είναι ανοιχτό, εφόσον έγιναν έτσι τα πράματα θα παίχτηκε κάτι άλλο...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Χθες βράδυ αργά κατά τις 5 Βαρδάρης:

-Προμηθέους 25. Κάρμεν.
-Ταντάλου 14. Η μελαχρινή ουγγαρέζα Κατερίνα. Ξέρει να προβάλει το πίσω σύστημα ωραία. Δεν θα έμπαινα όμως.
-Ταντάλου 9. Η περίφημη "κινἐζα" που δεν είναι κινέζα όμως, μάλλον από Σιβηρία/Κεντρική Ασία μεριά την κόβω. Το όνομά της Μία και δεν την κόβω να βγάζει γούστα.
-Ταντάλου 8. Δεν μπήκα.
-Ταντάλου κ Σαπφούς. Ούτε και εδώ.
-Σαπφούς 20. Κελλυ-κυθόπιτα.
-Σαπφούς 7. Ιονέλα.
-Προμηθέους 11. Βερόνικα.
-Προμηθέους 14. Ξανάνοιξε και αυτό, ήταν η petite μελαχρινή πιτσιρικά Μιμή την οποία τίμησα και, ενώ δεν είναι κάτι συνταρακτικό, μέσες άκρες έμεινα ευχαριστημένος.

Προμηθέους 19, Σαπφούς 5 κ 8 κλειστά.
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ και καιρό είχα σταμπάρει την Μικρούλα Νικόλ αλλά μολις χτες την δοκίμασα!

Μπαίνω στο άδειο στούντιο και βγαίνει μικρούλα η νικόλ! Φορόυσε ενα δικτυωτό κορμάκι... Το βλέπω το κορμί και το κορμάκι και τρελαίνομαι .... σκάω το παράβολο των 40 Euro και βούρ μέσα!
Βγάζει το σουτιέν και βλεπώ το μέτριο Βυζάκι - καλουτσικο λέω! Βλεπω τα πόδια - αν και στην αρχη είχα την εντύπωση οτι ήταν τελείως αγύμναστα! Ευτυχώς έπεσα έξω! Ανεβαίνει από πάνω αφού έβγαλε τη στιγκάρα της και τρίβει τον "άρχοντα" :D::D::D: πάνω στο νινάκι της! Το τρομπόνι καλό αν και στην διάρκεια με ρωτάει σε τι ρυθμό θέλω. της απανταώ σκλήρο ροκ - :D::D::D: -
Βάζει την κρεμούλα της :angry::angry::angry::angry: και όταν μπαίνει μεσα νομίζω οτι "άρχοντας" μπήκε σε φούρνο. πολύ κάψα το νουνάκι της.................  :P:P:P
Στα στησίματα αρκέτα καλή..... κάναμε αρκετες στάσεις ....
το προσωπάκι της πολυ καλό ειδικα οταν επαιζε το πνευστό!!!!!

Εγώ πέρασα καλά....
η βαθμολογία μου είναι αντικειμενική!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom