Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (0 μέλη και 88 επισκέπτες)

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Να ξανανοιξει με την Ηρα θελουμε  :grin:
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
μαγκα δεν σε ξερω κ δεν εχω λογο να σου πω ψεματα αλλα το περασμενο σαββατο ημουν αθηνα κ σε διαβεβαιω οτι οι πληροφοριες σου ειναι αληθηνες... 20 euro για ακαποτο κ 69 στη φυλης... σχεδον σε όλα τα μαγαζακια... κ η γκομενες...  :dancing: :boobies: ολα τα λεφτα... τωρα ειναι στην κριση του καθενως αν ειναι εκει φθηνα ή εδω ακριβα... για studio  δεν ειδα αλλα δεν νομιζω όμως να παιζουν οι ιδιες τιμες με εδω...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μαγκα δεν σε ξερω κ δεν εχω λογο να σου πω ψεματα αλλα το περασμενο σαββατο ημουν αθηνα κ σε διαβεβαιω οτι οι πληροφοριες σου ειναι αληθηνες... 20 euro για ακαποτο κ 69 στη φυλης... σχεδον σε όλα τα μαγαζακια... κ η γκομενες...  :dancing: :boobies: ολα τα λεφτα... τωρα ειναι στην κριση του καθενως αν ειναι εκει φθηνα ή εδω ακριβα... για studio  δεν ειδα αλλα δεν νομιζω όμως να παιζουν οι ιδιες τιμες με εδω...
στα στουντιο ειναι οι ιδιες τιμες μη σου πω κ 50αρια σε καποια....
αλλα στα δεδομενα φυλης βαρδαρη ειναι πιο φθηνα κ με μεγαλυτερη ποικιλια κατω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αυτη η ξανθουλα που ειχανε για βραδυ ειναι καλη?
δεν θυμαμαι ονομα.πολυ δυνατο μωρο κ μακαρι να ειχε λιγο μεγαλυτερο βυζι
η βιολετα ηταν;δεν θυμαμαι.....αν ειναι αυτη καλη ειναι αλλα οχι τιποτα συγκλονιστικο.....
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
η βιολετα ηταν;δεν θυμαμαι.....αν ειναι αυτη καλη ειναι αλλα οχι τιποτα συγκλονιστικο.....
α να γεια σου κ δεν θυμομουν το ονομα γιατι μου φανηκε περιεργο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μου ειχε κανει εντυπωση που αν κ καινουριο κ με παρα πολυ ωραιους χωρους ειχε μονο 30ε το απλο
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Ο πασχαλινός λαγός μου έφερε ένα παράσημο, μικρό βέβαια αλλά παράσημο.
Δεν είμαι σίγουρος για το ποιος το έστειλε και γι αυτό δεν λέω.
Αν κάποιος θέλει να μάθει ας μ στειλει πμ.
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Πες μας ρε φιλε, μην ανησυχεις. Μια παρεα ειμαστε ολοι, αυτα ειναι καλο να λεγονται. Ολοι ενδιαφερομαστε να μαθουμε.
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Για να μην παρεξηγούμαστε δεν πρόκειται να απαντήσω σε pm από nicknames τα οποία πρώτη φορά βλέπω και χωρίς συμμετοχή στο forum, για ευνόητους λόγους.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
αρκει να μην ειναι παρασημο τυπου kikas....καλη ανασταση παιχτες
 

Επισκέπτης
Ο πασχαλινός λαγός μου έφερε ένα παράσημο, μικρό βέβαια αλλά παράσημο.
Δεν είμαι σίγουρος για το ποιος το έστειλε και γι αυτό δεν λέω.
Αν κάποιος θέλει να μάθει ας μ στειλει πμ.

Πες για να προφυλάξεις τους υπολοιπους. Βέβαια άμα θέλουμε το πιστεύουμε γιατί πχ μπορεί να τσατίστηκες με μια κοπέλα κ να λες μαλακίες. (Λέω εγώ τώρα)..
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Για να μην παρεξηγούμαστε δεν πρόκειται να απαντήσω σε pm από nicknames τα οποία πρώτη φορά βλέπω και χωρίς συμμετοχή στο forum, για ευνόητους λόγους.

Αυτο που λες δεν ισχυει για τον εξης απλο λογο... Επειδη εισαι νεο μελος, ειναι απολυτως φυσικο να μην εχεις διαβασει καποιες εκατονταδες σελιδες, και αρα να μην γνωριζεις καποια nicks. Επισης, γιατι καποιος χωρις συμμετοχη στο forum να μην μαθει, εστω και σε p.m.? Τι ελιτιστικος διαχωρισμος ειναι αυτος?

Εγω οπως προφανως θα ειδες, σου εστειλα π.μ. Φανταζομαι θα το ειδες. Αν κρινεις απο το πλήθος των μην. μου τοτε μαλλον δεν θα λαβω απαντηση. Αν ομως ειχες λιγο καιρο εδω και διαβαζες και εκρινες την ουσια οσων γραφουν με νοημα και περιεχομενο, θα καταλαβαινες τι εννοω πιο πανω.
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Πες για να προφυλάξεις τους υπολοιπους. Βέβαια άμα θέλουμε το πιστεύουμε γιατί πχ μπορεί να τσατίστηκες με μια κοπέλα κ να λες μαλακίες. (Λέω εγώ τώρα)..

Εντάξει με αυτή τη λογική και γω μπορώ να πω ότι είσαι νταβάς έχεις 10 μαγαζιά και προσπαθείς να ψαρώσεις τον κόσμο. Λέω εγώ τώρα. Ότι έχω νευριάσει με την κοπέλα είναι σίγουρο, να το ξέρεις, αλλά έγινε εκ των υστέρων.

 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Εντάξει με αυτή τη λογική και γω μπορώ να πω ότι είσαι νταβάς έχεις 10 μαγαζιά και προσπαθείς να ψαρώσεις τον κόσμο. Λέω εγώ τώρα. Ότι έχω νευριάσει με την κοπέλα είναι σίγουρο, να το ξέρεις, αλλά έγινε εκ των υστέρων.

Tι ειναι αυτο ρε φιλε? Τι λογικη ειναι αυτη? Απο πού συναγεις τετοιο συμπερασμα για τον ανωτερω χρηστη? Πλακα μας κανεις? Αυτο που θα πεις/αναφερεις, δεν εχει να κανει με χαρακτηρισμο προσωπου. Ειναι γεγονος το οποίο μπορει να προερχεται απο τα εξής χ προσωπα (αν και μεταξυ μας ΣΙΓΟΥΡΑ θα ξερεις την προέλευση του). Εδω ειναι υποθεση ΥΓΕΙΑΣ.
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
εχω την εντυπωση οτι ο βασικος σκοπος του φορουμ ειναι η ενημερωση και οταν προκειται για θεματα υγειας ειναι πολυ σοβαρο.πρεπει να μιλησεις ανοιχτα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Πες για να προφυλάξεις τους υπολοιπους. Βέβαια άμα θέλουμε το πιστεύουμε γιατί πχ μπορεί να τσατίστηκες με μια κοπέλα κ να λες μαλακίες. (Λέω εγώ τώρα)..
Μα υπαρχουν ατομα που λενε τετοιου ειδους μαλακιες εδω μεσα?Εντυπωσιαζομαι...

Αυτη απο Κατεχακη εσυ θα την παρεις σιγουρα νομιζω αν και ξεκιναει με 40ε το μαλακισμενο
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας συναθλητές!  Απο τότε που έκλεισε το βιτρινάτο, ψάννω να βρψ τη βιολέτα αλλα πουθενά :headbang:  Δε πρόλαβα να τη παρω! :headbang:  Που στο καλό θα τη βρω πια????   Παίζει να είναι σε κανενα απο τα τριδιμα πρωηνη?  Βραδυνή δε τη βρήκα!  Α και κατι ακόμα!  Η ιονέλα απο τα τρίδυμα τι λέει?  Φαίνεται καλό!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
 Η ιονέλα απο τα τρίδυμα τι λέει?  Φαίνεται καλό!
Πολυ συμπαθητικο πλασμα,γλυκεια φατσα,χαλια κορμι,δειχνει διαθεση να σε ικανοποιησει αλλα ειναι ασχετη εντελως απο σεξ.Θελει πολυ δουλεια ακομα και δε μου κανει εντυπωση αν ειναι πραγματι 18 χρονων οπως την παρουσιαζουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom