Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τσιρκο καινουρια τωρα , μετα τις 12 Μερsτι .. παλι 3 βαρδιες το κανανε ?  :think:
τωρα για το ποσο καινουρια ειναι ... :dunno:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
χαχα από την μια γκρινιάζετε γιατί δεν γράφουμε, τώρα γκρινιάζετε για νηστεία απαπα δεν παλεύεστε...γκρινιάρηδες! :P
Αφού αμάρτησα που αμάρτησα πάω να τσακίσω και κανά T-bone, άμα είναι να κάεις στην κόλαση κάντο με στυλ  ;)
Να περνάτε καλά παίχτες :)
 

lousious

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια,προχτες πηγα στο λαφαμ για πρωτη φορα κατα τις τεσσερις το απογευμα,νεκραααααα,ειδα τοσες κριτικες για την σιμονα και ειπα να παω να δοκιμασω.Πηρα  προγραμμα των 50  χαλαρα με μασαζ.περασα  ΤΕΛΕΙΑ,η κοπελα ειναι καταπληκτικη αφου δεν ηθελα να φυγω,ο χωρος ειναι φοβερος  καμια σχεση με αλλα.Βλεπω αρκετες μελλοντικες καταθεσεις εκει
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
χαχα από την μια γκρινιάζετε γιατί δεν γράφουμε, τώρα γκρινιάζετε για νηστεία απαπα δεν παλεύεστε...γκρινιάρηδες! :P
Αφού αμάρτησα που αμάρτησα πάω να τσακίσω και κανά T-bone, άμα είναι να κάεις στην κόλαση κάντο με στυλ  ;)
Να περνάτε καλά παίχτες :)

και εγω με ολα αυτα τα  :knockinb: μου ηρθε ορεξη για...φαι.!!!  :2funny:
παω να χτυπησω κανα βρωμικο και σπιτι για υπνο δεν  :knockinb: σημερα.!!!  :rockon:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Επίσκεψη στον Βαρδάρη σήμερα το απόγευμα.

Κατ΄ αρχήν πήγα να βρώ την Ειρήνη στο Προμηθέως 25, ορμώμενος από την θετική κριτική του Al αλλά έπεσα σε time-out μιας και θα απουσιάσει η συγκεκριμένη για 7ημερο. Στην θέση της η Χριστίνα η βυζαρού ντυμένη με sexy άσπρο ανσμάνπλ τονίζοντας τις βυζάρες της. Έκανα πίσω μιας που δεν έχει καιρό που πήδησα την συγκεκριμένη και ήθελα κάτι το καινούργιο.

Κατόπιν τούτου πήγα στο Σαπψώς 7 όπου και κατέτεσα στην  Μάντελαϊν. Ωραίο μωρό νταρντάνικο με βυζάρες και κολάρες,οι φωτογραφίες της αποδίδουν φανερά τα προσόντα της, αλλά ήταν γεμάτη με tatto, ένα εκ των οποίων τεράστιο στον μηρό της.

Φορούσε αυτές τις λεοπαρδαλέ μποτόκαλτσες και ωραίο sexy σκούρο σύνολο, αλλά ήταν ολίγον διεκππαιρεωτική, πάντως δεν πέρασα και άσχημα, μιας που τα μωρά τέτοιων μεγεθών είναι η αδυναμία μου.

Φυσικά θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική.

Κι εγω ηθελα να γραψω κριτικη, με προλαβες.. Περασα χθες το πρωι απο Βαρδαρη κ πηγαινα για Νικολ, αλλα δεν την πετυχα ουτε στο Σαπφους 7, ουτε στο Προμηθεως 11, που ελεγε το προγραμμα.. Αληθεια ξερει κανεις που 'ναι τωρα η Νικολ..;
Οποτε πηγα τελικα στη Μαντελαϊν, οπου υπηρχαν καποιες εκρεμοτητες απ' την προηγουμενη συναντηση μας περσι..
Αυτη δεν με θυμοτανε, αλλα την θυμομουν εγω, κι ηταν η μονη φορα που υπηρξε παρεξηγηση μεχρι τωρα με ιεροδουλη..
Ηταν στο Βιλλα, κ πανω που 'χαμε ξεκινησει κι ημασταν πανω στο παθος, μου λεει αυτη ελα παρε με στα 4, που εμενα δεν ειναι κ το φορτε μου, γιατι θελω να βλεπω τις βυζαρες.. Κ πανω στο παθος παρασυρθηκα κι εγω, κ μαλλον της τον εχωσα λιγο πιο βαθια.. Κ μετα αρχισε να φωναζει κ να βριζει κ να λεει οτι δεν τη σεβομαι κτλ..
Εγω βεβαια ζητησα συγνωμη κι οτι δεν το θελα, αλλα αυτη ειχε νευρα μετα κ παρολο που συνεχισαμε, στο τελος εφυγε μουτρωμενη..
Κ δεν ηξερα ποιος εφταιγε, εγω ή αυτη.. Θα λεγα οτι μαλλον ηταν η κακια στιγμη..

Τελοσπαντων, ειπα να της δωσω μια δευτερη ευκαιρια γιατι γουσταρω τις βυζαρες της, κι ισως ετσι να εξιλεωθω κι εγω κι αυτη, για την περσινη αποτυχημενη συναντηση..
Κ τελικα οντως ετσι εγινε..!

Η Μαντελαϊν ειναι οπως τη βλεπετε στις φωτο.. Ψηλη γκομενα με πολυ ωραιες βυζαρες..! Απο προσωπο μετρια πραματα, αλλα ειναι κι αυτη ατημελητη, κι αυτο τη χαλαει, αν προσεχε περισσοτερο την εμφανιση της θα 'ταν πολλη καλυτερη, κι αυτο ισχυει κ για το υπολοιπο σωμα της, που τα 'χει τα πιασηματα του, κ γι' αυτο δε βγαζει κ το κορμακι που φοραει, για να μη φαινονται οι κοιλιες.. Αν προσεχε κι εκανε λιγο γυμναστικη, με τετοιο υψος θα μπορουσε να 'χει φοβερο σωμα..! Αλλα εστω κ μονο για τις βυζαρες αξιζει..!
Αρχη με ωραια πιπα καθως εγω εγλυφα κ χαιδευα τις βυζαρες της, μετα ιεραποστολικο, οπου την καρφωνα δυνατα κι αυτη μου δινε γλωσσοφιλα, στη συνεχεια με καβαλικεψε αυτη απο πανω, εχοντας θεα τις υπεροχες βυζαρες της κ τελειωμα με πιπα (με προφυλακτικο) στο στομα..!
Γενικα, ηταν τελικα μια απ' τις καλυτερες συνευρεσεις μου σε μπουρδελο μεχρι στιγμης..!

Τελικα, ισως να 'χουν δικιο αυτοι που δε γουσταρουν τις πολυ ομορφες γκομενες κ τις βριζουν οτι ειναι κομοδινα κτλ.. Ισως δεν φταινε τοσο πολυ αυτες, αλλα ισως κι εμεις στη θεα μιας πολυ ωραιας γκομενας να κομπλαρουμε κ να μην μπορουν να αποδωσουμε..!
Ετσι κι εγω ενω εχω παρει πολυ ομορφοτερες γκομενες μεχρι τωρα, οπως κ πριν μερικες μερες στην Αθηνα, η αποδοση μου με τη Μαντελαϊν χθες ηταν πολλη καλυτερη, σχεδον τελεια..! Κ γι' αυτο η κριτικη πολλες φορες αντικατοπτριζει οχι μονο τις υπηρεσιες της κοπελας, αλλα κ τη δικη μας αποδοση κι ανταποκριση σε σχεση με την εκαστοτε κοπελα..
Αλλιως, αποδιδεις συνηθως με μια κοπελα, που θεωρεις οτι ειναι στα μετρα σου, κι αλλιως με καποια, που θεωρεις οτι ειναι θεα..!
Για να το πω διαφορετικα, ας πουμε στο ποδοσφαιρο, αλλιως ειναι να 'σαι σε μια ομαδα κ να κληρωθεις να παιξεις με την Μπαρτσελονα, κ διαφορετικα να παιξεις με μια ομαδα στα μετρα σου.. Με το που δεις τον Μεσι να παιζει με την μπαλα, μπορει να σου κοπουν τα ποδια κ να μην μπορεις ν' αλλαξεις ουτε μια πασα..!

Σορυ για το οφ-τοπικ, αλλα ηθελα να πω τον προβληματισμο μου κ να κλεισω με τη γνωστη φραση του δασκαλου, οτι ολα αυτα αφορουν τη δικη μου χθεσινη συναντηση χωρις αυτο να σημαινει κι οτι κι η δικη σας θα 'ναι αναλογη..!
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
να κλεισω με τη γνωστη φραση του δασκαλου, οτι ολα αυτα αφορουν τη δικη μου χθεσινη συναντηση χωρις αυτο να σημαινει κι οτι κι η δικη σας θα 'ναι αναλογη..!


Μεγάλη αλήθεια!  :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αλλιως, αποδιδεις συνηθως με μια κοπελα, που θεωρεις οτι ειναι στα μετρα σου, κι αλλιως με καποια, που θεωρεις οτι ειναι θεα..!
Για να το πω διαφορετικα, ας πουμε στο ποδοσφαιρο, αλλιως ειναι να 'σαι σε μια ομαδα κ να κληρωθεις να παιξεις με την Μπαρτσελονα, κ διαφορετικα να παιξεις με μια ομαδα στα μετρα σου.. Με το που δεις τον Μεσι να παιζει με την μπαλα, μπορει να σου κοπουν τα ποδια κ να μην μπορεις ν' αλλαξεις ουτε μια πασα..!

Σορυ για το οφ-τοπικ, αλλα ηθελα να πω τον προβληματισμο μου κ να κλεισω με τη γνωστη φραση του δασκαλου, οτι ολα αυτα αφορουν τη δικη μου χθεσινη συναντηση χωρις αυτο να σημαινει κι οτι κι η δικη σας θα 'ναι αναλογη..!
δλδ η τζεσυ να πουμε ηταν η μπαρτσελονα της μπουρδελοκαταστασης , και η αντριαννα κομοδινοπουλου  ο μεσι; :think:γιαυτο κανεις δεν μπορουσε να παιξει μαζι τους μπαλα;ηταν ψηλα τα στανταρς τους; :2funny: :2funny: :2funny:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
δλδ η τζεσυ να πουμε ηταν η μπαρτσελονα της μπουρδελοκαταστασης , και η αντριαννα κομοδινοπουλου  ο μεσι; :think:γιαυτο κανεις δεν μπορουσε να παιξει μαζι τους μπαλα;ηταν ψηλα τα στανταρς τους; :2funny: :2funny: :2funny:

Παρεπιπτοντως, κ με την Τζεσυ τη μια φορα που την πηρα ηταν μια απ' τις καλυτερες μου εμπειριες σε στουντιο..! Παραξενο κι ομως αληθινο..!
Κ παρ' ολα αυτα δεν την ξαναπηρα..! Βεβαια, ειναι κ λιγο γκαντεμω.. Τις λιγες φορες που ξαναπερασα απο Βιλλα απο τοτε συνηθως πετυχαινα την Αντριαννα ή καποια αλλη..
Αν την ξαναβλεπα μπορει να την ξαναδοκιμαζα..
Δεν εννοουσα οτι ειναι υψηλα τα στανταρ τους, αλλα στον τροπο που τις βλεπουμε εμεις..!
Κ δεν ειναι μονο οτι μια θεογκομενα σε κομπλαρει, αλλα μπορει να σ' αποσυντονιζει κιολας.. Ας πουμε αν μια γκομενα εχει πολλη ωραια ματια, χειλια, στηθος, σωμα κτλ.. Καθομαι κ τη χαζευω κ χανω λιγο την μπαλα..! Δεν ξερεις τι να πρωτοκανεις κ που να επικεντρωθεις.. Ενω αν η γκομενα δε σου αποσπα τοσο πολυ την προσοχη με την εμφανιση της, μπορεις να συγκεντρωθεις καλυτερα στην πραξη..!

Εσυ ας πουμε αν συναντησεις την Ευα Αντζελινα, παρολο που 'σαι φανατικος θαυμαστης, δε θα τα χασεις λιγο..; Εγω παντως αν ηταν να συναντησω μια τοσο γνωστη κι ωραια πορνοσταρ, δεν ξερω αν θα μπορουσε να μου σηκωθει καν απ' το αγχος..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οποτε πηγα τελικα στη Μαντελαϊν, αναλογη..!

:rockon: ωραιος

οποις ξαναπαει ας μεταφερει ενα μυνημα παρακαλω
" Ο Τζο ειπε να πας στη Βιλλα να σου σκισει την Αρβηλα "

Βιλα κλειστα μονο Σαββατο 23¨00 μς 1΄00 οπως ενημερωθην
Παρασκευη Σαββατο Κυριακη γαμιομαστε κανονικα  :cheesy:

οι Αδερφες Ραιχ ολο το Πασχα επ ομου τελικα

παει και αυτη η ευκαιρια για νεο κορμι εξ Αθηνων ,,,
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Κατα λαθος εγραψα οτι εψαχνα τη Νικολ στο Σαπφους 7, στο 7 ηξερα οτι ηταν η Μαντελαϊν.. Στο 5 πηγα για τη Νικολ, αλλα ηταν η Ηρα στη θεση της..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Eπιλεγμενη βολτα με καταθεση αποψε τη νυχτα...

-Ερημιτη.η μελαχρινη milf Αννα στην οποια κατεθεσα για 50ε με γυμνο τσιμπουκι.Θα τα πουμε παρακατω...και χθες αυτη δουλευε οποτε Karaman οι φιλοι σου δε βλεπουν καλα :2funny: :2funny:
-Κωλεττη.η πολυ ομορφη νεαρη Βουλγαρα Νικολ.Καστανοξανθη,πολυ ομορφο προσωπο και καλο κορμι.Την εχω στη λιστα μου σιγουρα...
-Κατεχακη.καινουριο μελαχρινο πιπινι ονοματι Εμαννουελα.Ασχημη φατσα,πολυ στενες πλατες,μεγαλη φυσικη βυζαρα ελαφρως κρεμασμενη αλλα ομορφη και με μεγαλη σκουροχρωμη ρωγα.Απο τη μεση και κατω ομως φοβερο σηκωμενο και πεταχτο κωλαρακι και ωραια ποδια.Οι πιπινοκυνηγοι θα την εκτιμησουν νομιζω
-Μαντζαρου 10.η κοκκινομαλα Νατασα νο2(πρωην Βανεσα-Προμηθεως 25).Η νταρντανα δηλαδη.Καλη επιλογη,γαμιεται με πολυ ορεξη και σημερα φορουσε ενα ολοσωμο κορμακι σι-θρου σαν καλσον και ηταν πολυ καυλιαρα,φαινονταν ολα απο κατω δηλαδη...
-Αν.Γεωργιου 4.Η Ιταλιδα :jerking: :jerking: :jerking: Αννιτα.Μελαχρινη,καλη στη φατσα πολυ κρεμασμενο κορμι και εντελως αδιαφορη μεσα.Ελαφρως αδυνατισμενη την ειδα.Ξαναγυρισε τσατσα η κυρα-Σουλα η χοντρη.Δυο νεαροι θελανε παρτουζα και τους αρνηθηκε...Αυτη βρε δε μπορει με εναν καλα καλα...
-Προμηθεως 25.Καινουριο μωρο ονοματι Αντζι.Ισπανιδα κι αυτη :jerking: :jerking:...λεω την τσατσα κοψε τις μαλακιες...-Οχι βρε αφου σε ξερω θα στο'λεγα αμα ηταν Ρουμανα.Τεσπα...καστανο,πολυ ομορφο στη φατσα,πολυ ωραιο κορμακι με βυζαρες που με το ζορι στεκονταν στο σουτιεν και πονηρο παιχνιδιαρικο βλεμμα στο σαλονι.δε μιλαει καθολου Ελληνικα και στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69.Πραγματικα αξιοπροσεχτη παρουσια απο τις καινουριες
-Προμηθεως 11.Παλι η μελαχρινη μοντελισια Μιρελα.Εχω ξαναπει οτι μ'αρεσει πολυ,ειναι πολυ παιχνιδιαρα και διαθετει πανεμορφο μουνακι και κωλοτρυπιδα για ενα απολαυστικο 69 στα 50ε.
-Σαπφους 5.Η γνωστη πλεον σε ολους νομιζω Βερονικα και οι 3 πορτες των δωματιων κλειστες ολες
-Σαπφους 7.Η ζουμπουρλου νεαρη Τσεχα Ιονελλα απ'οτι ειπε η τσατσα.Δεν ηταν και πολυ σιγουρη.Συμπαθητικο πλασμα αλλα πολυ μετρια μεσα.Αγουρη εντελως ακομα,θελει δουλεια...

Σε αντιθεση με προχθες σημερα επικρατουσε η απολυτη νεκρα παντου.Για να καταλαβετε δεν υπηρχε ουτε ανοιχτο μπουζουξιδικο που ηθελα να παω.Τοσο θρησκευομενοι πια??Ηταν ευκαιρια για καλα γαμησια αποψε...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Καταθεση λοιπον αποψε στην Αννα στην Ερημιτη για 50ε με γυμνο τσιμπουκι.70ε ζητουσε για 69,ειμαι στο κατωφλι του δωματιου λεω θα σου δωσω 60ε αλλα δε δεχοταν με τιποτα η τσατσα ενω αλλες φορες απο μονη της μου λεει για χαμηλοτερη τιμη.Μου την εδωσε προς στιγμην αλλα τελικα εκατσα.
Η Αννα ειναι μελαχρινη με σχετικα κοντα μαλλια,σκουροχρωμη στο δερμα,χαλαρο δερμα αλλα με τρομερα απαλη υφη,βυζακι μικρο πεσμενο αλλα ενα κωλαρακι επισης μικρο και στητο σκετη κολαση.Σαν φατσα ειναι μετρια αλλα μου βγαζει κατι το τρομερα καυλωτικο αυτη η γυναικα.

Τρομερο παιχνιδι στο ξεκινημα,με αγκαλιες τριψιματα,χαϊδεματα σε μουνι και κωλοτρυπιδα,δεν φιλαει αλλα γουσταρει πολυ να τη φιλας στο λαιμο και στο κορμι.Αφου κλεινει τα ματια και κανει μμμμμ...Που να της εκανα και γλυφομουνι δηλαδη τι ειχε να γινει :sunglasses: :sunglasses:
Επισης με αφησε να τριψω το γυμνο εργαλειο σε μουνι και κωλοτρυπιδα οπου και εκει βογγουσε με απολαυση.Μαλιστα ειχε και γρασαρισμενη την τρυπα,πηγα να της κανω την πουστια λιγο αλλα αντισταθηκε.
Αφου λοιπον με καυλωσε πολυ με τα παιχνιδια περναμε στην πιπα.Μετρια θα ελεγα,επιφανειακη και χωρις νευρο με μικρα μπουκωματα αλλα και με ωραιο τεμπο και μουγκρισματα απο μερους της.Τον εβγαζε απο το στομα και τον χτυπουσε στα βυζια.Εδειχνε να το γουσταρει και το ωραιο ηταν οτι ηταν στημενη στα 4 και απο πισω στον καθρεφτη εβλεπα την κωλοτρυπιδα της.Επισης περιποιηθηκε και τα ξαδερφια οπως τους αξιζε...
Πρωτη σταση αυτη απο πανω με αργο τεμπο στην αρχη και στη συνεχεια ροντεο,πολυ ωραιο πισωκολλητο με το μικρο κωλαρακι να πηγαινοερχεται και τελος αυτη απο κατω για να φαει το σφυροκοπημα και να τελειωσω.Δε την ευχαριστηθηκα σ'αυτη τη σταση,μου φαινοταν πολυ αερας το  μουνι της ενω με το πισωκολλητο ηταν πολυ στενη.

Συμπερασμα...ειχα περασει και περυσι πολυ ωραια μαζι της.Ενω αντικειμενικα απο αποψη εμφανισης δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο,βγαζει τρομερη καυλα αυτη η γυναικα.Ειναι μινιον και τη χειριζεσαι ανετα.Εχει ολη τη διαρκεια ενα ευχαριστημενο υφος που τη γαμας.Φυσικα δε βιαζεται καθολου και την προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολους ως μια πολυ αποδοτικη επιλογη.
 

Επισκέπτης
Eπιλεγμενη βολτα με καταθεση αποψε τη νυχτα...


-Κατεχακη.καινουριο μελαχρινο πιπινι ονοματι Εμαννουελα.Ασχημη φατσα,πολυ στενες πλατες,μεγαλη φυσικη βυζαρα ελαφρως κρεμασμενη αλλα ομορφη και με μεγαλη σκουροχρωμη ρωγα.Απο τη μεση και κατω ομως φοβερο σηκωμενο και πεταχτο κωλαρακι και ωραια ποδια.Οι πιπινοκυνηγοι θα την εκτιμησουν νομιζω

-Προμηθεως 25.Καινουριο μωρο ονοματι Αντζι.Ισπανιδα κι αυτη :jerking: :jerking:...λεω την τσατσα κοψε τις μαλακιες...-Οχι βρε αφου σε ξερω θα στο'λεγα αμα ηταν Ρουμανα.Τεσπα...καστανο,πολυ ομορφο στη φατσα,πολυ ωραιο κορμακι με βυζαρες που με το ζορι στεκονταν στο σουτιεν και πονηρο παιχνιδιαρικο βλεμμα στο σαλονι.δε μιλαει καθολου Ελληνικα και στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69.Πραγματικα αξιοπροσεχτη παρουσια απο τις καινουριες

URL]]
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε σεις το καινουριο που ειναι πισω απο την πυλη αξιου τι απεγινε?
ειχε ανοιξει για 5 μερες απ οτι θυμαμαι κ τωρα δεν ειναι ανοιχτο....
κριμα γιατι εχει κ γαμω τους χωρους
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ρε σεις το καινουριο που ειναι πισω απο την πυλη αξιου τι απεγινε?
ειχε ανοιξει για 5 μερες απ οτι θυμαμαι κ τωρα δεν ειναι ανοιχτο....
κριμα γιατι εχει κ γαμω τους χωρους
καποιος ειπε θα ξανανοιξει.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom