Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Καλησπέρα σας συναθλητές!  Απο τότε που έκλεισε το βιτρινάτο, ψάννω να βρψ τη βιολέτα αλλα πουθενά :headbang:  Δε πρόλαβα να τη παρω! :headbang:  Που στο καλό θα τη βρω πια????   Παίζει να είναι σε κανενα απο τα τριδιμα πρωηνη?  Βραδυνή δε τη βρήκα!  Α και κατι ακόμα!  Η ιονέλα απο τα τρίδυμα τι λέει?  Φαίνεται καλό!

Δες Σαμφως 5 εκει τραγουδουσε πριν παει Ν.Ουρανου 26 και μετεπειτα Α.Γεωργιου 24...αν δεν ειναι εκει θα ειναι σε καμια αδεια...
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ξερει καποιος αν εχει τιποτα καλο στα στουδιο??δεν θελω MILF θελω teens..
και αν υπαρχει διξτε φοτο γιατι ολα τα ονοματα ωραια ειναι αλλα....θελω να παω σημερα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
ξερει καποιος αν εχει τιποτα καλο στα στουδιο??δεν θελω MILF θελω teens..
και αν υπαρχει διξτε φοτο γιατι ολα τα ονοματα ωραια ειναι αλλα....θελω να παω σημερα.

Αμα θες πιπινια...

26ης Οκτωβρη 35Α στουντιο, Τανταλου 14 μπορδελο στο βαρδαρη...

για φωτο δες εδω...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλα κανεις north_sac και δε το λες δημοσια , οπως ο κικας ας πουμε ο οποιος χαθηκε..
μη διαδηδουμε φημες , μπορει αν μην ειχαι ετσι απλα θα προτεινα να πεις το τι επαθες χωρις να αναφαιρεις ονοματα

Οποιος θελει να μαθει ας στειλει πμ οπως εκανα και γω , και μου ειπε ο ανρθωπας
οποιος δε θελει να μαθει , πλα δε στελεινει , πολυ λογικο μου φαινετε και καλυπτει ολες τις περιπτωσει

Αν λεει ψεματα , δεν θιγεται κανεις
Αν λεει αληθεια πολυ σωστα κανει και ενημερωνει

Δις ιζ μαι οπινιον  :cool2:

Ανακοινωση
Παρακαλειτε οποιο teen απ τα στουδιο θελει να  το πηδηξει ο vasilis4
να προσκομησει 4 φωτογραφιες και πιστοποιητικα υγειας  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Ο ανθρωπος απαντησε και σε μενα (βεβαια μετα την προτροπη που του εκανα).
Μην ξεχνας κι εσυ φιλε jo οτι απαντησε σε σενα για εναν απο τους 2 λογους: α) ή σε θεωρησε παλιο (ειναι φυσικο, ειδε τα χιλιαδες ποσταρισματα σου) ή β) κινητοποιηθηκε απο αυτο που ειπα εγω (για ποιο λογο να μην ξερει ο καθενας μας τι γινεται). Εσυ πήρες την απαντηση σου (οπως κι εγω). Οι αλλοι να μην παρουν?
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ΣΩΣΤΟΣ jo145  21 χρωνον παλικαρι ειμαι φρεσκο κρεας εμφανισημος τι αλο να ζητησουν..α!και κερατας :fuck2:...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ο ανθρωπος απαντησε και σε μενα (βεβαια μετα την προτροπη που του εκανα).
Μην ξεχνας κι εσυ φιλε jo οτι απαντησε σε σενα για εναν απο τους 2 λογους: α) ή σε θεωρησε παλιο (ειναι φυσικο, ειδε τα χιλιαδες ποσταρισματα σου) ή β) κινητοποιηθηκε απο αυτο που ειπα εγω (για ποιο λογο να μην ξερει ο καθενας μας τι γινεται). Εσυ πήρες την απαντηση σου (οπως κι εγω). Οι αλλοι να μην παρουν?

ααα στο οτι δε θα απαντησει σε ολους κολουσε το "κραξιμο" , σορρυ λαθος καταλαβα
νομιζα στην "ιδεα" να το πει με πμ και οχι δημοσια

Για την επιλεκτικη αποστολη απαντησης νομιζω προς προσπαθει να αποφυγει τυχων νταβατζοχρηστες
η καποιον που θα βγει και θα το πει μετα ..
οι οποιοι θα ειναι λιγοι και τζαμποα το σχολιαζουμε .. ασε να βγει καποιος και να παραπονθει οτι εμεινε ανενημερωτος και βλεπουμε

και βασικα κατσε να δουμε ποσοι θα ενδιαφερθουν να μαθουν .. μετρα ρε αδερφε ετσι απο περιεργεια να δουμε ποσοι ενδιαφερνται
( και ποσοι σε πιστεψαν βασικα )
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Νταβατζοχρηστες και λοιποι δε νομιζω οτι τιθεται καν θεμα. Αν του ειναι πιο ευκολο να απανταει (εστω και με copy-paste) στα δεκαδες-εκατονταδες p.m., δικο του δικαιωμα.

Αν κι επιμενω οτι το γεγονος θα επρεπε να καταγραφει.

Εγω π.χ. θα εμενα ανενημερωτος, αν δεν εξηγουσα στην προηγουμενη σελιδα το σκεπτικο μου, ετσι δεν ειναι?

Να εισαι σιγουρος οτι θα εχει βομβαρδιστει απο π.μ. για το συγκεκριμενο θεμα. Πιστεψε με.

Τεσπα, το κουρασαμε, ο ανθρωπος απαντησε, ειναι σωστος. Τον ευχαριστουμε.

Ολοι ειμαστε μαζι στα καλα αλλα και στα κακα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ο ανθρωπος απαντησε και σε μενα (βεβαια μετα την προτροπη που του εκανα).
Μην ξεχνας κι εσυ φιλε jo οτι απαντησε σε σενα για εναν απο τους 2 λογους:
α) ή σε θεωρησε παλιο (ειναι φυσικο, ειδε τα χιλιαδες ποσταρισματα σου)
Τα ποσταρισματα δεν παιζουν ρολο , εσυ βλεπω εχεις μονο 70  εγω ομως σε εμπιστευομαι
παλαιοτητα - αριθμος ποστ & εμπιστοσυνη λιγη σχεση εχουν ...
αν πηγαινε ετσι τον γλ επρεπε να τοπν παντρευτουμε λογο υπερβολικης εμπιστοσυνης  :2funny:
Εστι και τον north_sac οποιος τον εμπιστευται τον ρωταει αν οχι δεν υπαρχει λογος
απ την στιγμη που δεν επεχειρησε να μας δουλεψει οπως διαφοροι αλλοι κατα καιρους , δε βρισκω κατι κακο :dunno:

ή  β) κινητοποιηθηκε απο αυτο που ειπα εγω (για ποιο λογο να μην ξερει ο καθενας μας τι γινεται).
οχι .. εστειλα πριν ποσταρεις  :dancing:
Εσυ πήρες την απαντηση σου (οπως κι εγω). Οι αλλοι να μην παρουν?
απαντησα πριν  :grin: ολοι θα παρουν θα δεις , ποσοι θα ζητησουν δε ξερω
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10

α) Μα αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ εξηγησα στον αγαπητο χρηστη στην προηγουμενη σελιδα. Επειδη ειπε αρχικα οτι θα απαντησει μονο σε οσους θεωρει..μπλα μπλα. Τι ειναι φυσικο για εναν νεο χρηστη? Βλεπει αριθμο απο ποσταρισματα και θεωρει οτι αυτος ειναι παλιος κλπ. κλπ. Αυτο ακριβως ειπα κι εγω.

β) Εσυ πήρες την απαντηση σου για τον ΑΚΡΙΒΩΣ πιο πανω λογο.

γ) Αν θα του ζητανε πληροφοριες? ..Πλακα μου κανεις?

Το κουρασαμε. Ο ανθρωπος (μετα απο παροτρυνση) ανταποκριθηκε.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Νταβατζοχρηστες και λοιποι δε νομιζω οτι τιθεται καν θεμα. Αν του ειναι πιο ευκολο να απανταει (εστω και με copy-paste) στα δεκαδες-εκατονταδες p.m., δικο του δικαιωμα.
Ετσι το ειοπα σαν παραδειμα και ξεφυγεη κουβεντα , μαλακια ηθελα απλα να πω οτι ειμαι υπερ της ιδεας του φιλου για πμ
τους λογους τους εξηγησα

Αν κι επιμενω οτι το γεγονος θα επρεπε να καταγραφει.
Καταλαβαινω βρε τι λες , εγω δε μαστιγωνω κοσμο να γραφει οτι ναναι αρκει να γραφει ?
απλα επιδη και ο ιδιος υποπτευεται και δεν εχει αποδειξεις , δεν νομιζω οτι ειναι καλο να το πει δημοσια
αν παλι θελει να το πει ας το κανει ,  αλλα μετα θα τον λενε κικα νο2 μερικοι , φαυλος κυκλος  :-

Εγω π.χ. θα εμενα ανενημερωτος, αν δεν εξηγουσα στην προηγουμενη σελιδα το σκεπτικο μου, ετσι δεν ειναι
Γιατι εστειλες και δε σου απαντησε ?  :think: δε καταλαβα

Να εισαι σιγουρος οτι θα εχει βομβαρδιστει απο π.μ. για το συγκεκριμενο θεμα. Πιστεψε με.
Το ξερω . οποτε αν δε ενδιαφερονται μερικοι τι να κανουμε ? με το ζορι να τους ενημεροσουμε ..  :grin:
ας στειλουν ολοι ο καλος συναγωνηστης στην φουρτουνα φαινετε  :grin:

Τεσπα, το κουρασαμε, ο ανθρωπος απαντησε, ειναι σωστος. Τον ευχαριστουμε.
Ναι , ολα μια χαρα :grin:
Ολοι ειμαστε μαζι στα καλα αλλα και στα κακα.
:grouphug: Καλο Πασχα
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Ετσι το ειοπα σαν παραδειμα και ξεφυγεη κουβεντα , μαλακια ηθελα απλα να πω οτι ειμαι υπερ της ιδεας του φιλου για πμ
τους λογους τους εξηγησα

Αν κι επιμενω οτι το γεγονος θα επρεπε να καταγραφει.
Καταλαβαινω βρε τι λες , εγω δε μαστιγωνω κοσμο να γραφει οτι ναναι αρκει να γραφει ?
απλα επιδη και ο ιδιος υποπτευεται και δεν εχει αποδειξεις , δεν νομιζω οτι ειναι καλο να το πει δημοσια
αν παλι θελει να το πει ας το κανει ,  αλλα μετα θα τον λενε κικα νο2 μερικοι , φαυλος κυκλος  :-

Εγω π.χ. θα εμενα ανενημερωτος, αν δεν εξηγουσα στην προηγουμενη σελιδα το σκεπτικο μου, ετσι δεν ειναι
Γιατι εστειλες και δε σου απαντησε ?  :think: δε καταλαβα

Να εισαι σιγουρος οτι θα εχει βομβαρδιστει απο π.μ. για το συγκεκριμενο θεμα. Πιστεψε με.
Το ξερω . οποτε αν δε ενδιαφερονται μερικοι τι να κανουμε ? με το ζορι να τους ενημεροσουμε ..  :grin:
ας στειλουν ολοι ο καλος συναγωνηστης στην φουρτουνα φαινετε  :grin:

Τεσπα, το κουρασαμε, ο ανθρωπος απαντησε, ειναι σωστος. Τον ευχαριστουμε.
Ναι , ολα μια χαρα :grin:
Ολοι ειμαστε μαζι στα καλα αλλα και στα κακα.
:grouphug: Καλο Πασχα

Εγω απλα ειπα 2 σελιδες πιο πριν αυτο:

"Αυτο που λες δεν ισχυει για τον εξης απλο λογο... Επειδη εισαι νεο μελος, ειναι απολυτως φυσικο να μην εχεις διαβασει καποιες εκατονταδες σελιδες, και αρα να μην γνωριζεις καποια nicks. Επισης, γιατι καποιος χωρις συμμετοχη στο forum να μην μαθει, εστω και σε p.m.? Τι ελιτιστικος διαχωρισμος ειναι αυτος?

Εγω οπως προφανως θα ειδες, σου εστειλα π.μ. Φανταζομαι θα το ειδες. Αν κρινεις απο το πλήθος των μην. μου τοτε μαλλον δεν θα λαβω απαντηση. Αν ομως ειχες λιγο καιρο εδω και διαβαζες και εκρινες την ουσια οσων γραφουν με νοημα και περιεχομενο, θα καταλαβαινες τι εννοω πιο πανω.",

αναφερομενος σ'αυτο που ειπε αρχικα οτι θα απαντησει μονο σε nicks που ΑΥΤΟΣ κρινει εμπειρα.
Μετα απο αυτο που εγραψα, φανταζομαι θα καταλαβε και θα απαντησε οχι μονο σε μενα αλλα και σε πολλους αλλους.

Εγω δεν ειπα να στιγματισει καμια κοπελα. Να αναφερει απλα το γεγονος ως γεγονος.

Οσον αφορα τον kika, δεν ειναι απαραιτητο οτι εχει στιγματιστει αρνητικα ο ανθρωπος.

Καλο Πασχα επισης
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγω απλα ειπα 2 σελιδες πιο πριν αυτο:
1
"Αυτο που λες δεν ισχυει για τον εξης απλο λογο... Επειδη εισαι νεο μελος, ειναι απολυτως φυσικο να μην εχεις διαβασει καποιες εκατονταδες σελιδες, και αρα να μην γνωριζεις καποια nicks. Επισης, γιατι καποιος χωρις συμμετοχη στο forum να μην μαθει, εστω και σε p.m.? Τι ελιτιστικος διαχωρισμος ειναι αυτος?
2
Εγω οπως προφανως θα ειδες, σου εστειλα π.μ. Φανταζομαι θα το ειδες. Αν κρινεις απο το πλήθος των μην. μου τοτε μαλλον δεν θα λαβω απαντηση. Αν ομως ειχες λιγο καιρο εδω και διαβαζες και εκρινες την ουσια οσων γραφουν με νοημα και περιεχομενο, θα καταλαβαινες τι εννοω πιο πανω.",
3
αναφερομενος σ'αυτο που ειπε αρχικα οτι θα απαντησει μονο σε nicks που ΑΥΤΟΣ κρινει εμπειρα.
Μετα απο αυτο που εγραψα, φανταζομαι θα καταλαβε και θα απαντησε οχι μονο σε μενα αλλα και σε πολλους αλλους.
4
Εγω δεν ειπα να στιγματισει καμια κοπελα. Να αναφερει απλα το γεγονος ως γεγονος.
5
Οσον αφορα τον kika, δεν ειναι απαραιτητο οτι εχει στιγματιστει αρνητικα ο ανθρωπος.

Καλο Πασχα επισης



1
Μα δεν εγινε κατι τετοιο , (ακομη) και να γινει θα φταιει αλλος
εγω δεν υπερ αυτου παντως , δε θελω να υπαρχει διαχωρησμος , μαλλον δε καταλαβες καλα τι ειπα
( ή αντισοιχα εγω δε σε επιασα και τζαμπα τα σεντονια )
2
Πμ δε μου ηρθε :dunno: αλλα σου εστειλα και γω ενα  :cheesy: τα μεγαλα πνευματα συναντηθηκαν
επισης δεν εχει ερεθι απαντηση ακομη , ενημερωτηκα το λεω ... για στειλε ενα για τεστ  :think:
3
Δε νομιζω οτι ειχε προθεση να αφησει καποιους στην απεξω ωστοσο δεν ειμαι και δηκηγορος του
ας τα πει μονος του ο ανθρωπος , Εγω απλα συμγωνο στην ιδεα του πμ  ως μετρο προτσασιας της κοπελας
δεν ειμαι υπερ της επειλεκτικης ενημερωσης φυσικα .. Τετοια εντυπωση εχω δωσει ?  :think:

4
ναι αυτο το ειπα και γω , συμφωνω αλλα καλυτερα οχι ονομα εκτος αν ειναι σιγουρος
αν ειναι τοτε ΝΑΙ και στο ονομα , σε θεματα υγειας δε χορανε τυπικουρες
5
Ο κικας ειπε κατι και δε ξαναφανηκε ... και γω δε πιστευα οτι ειναι παπατζης αλλα που ειναι ?
στο τελευταιο του ποστ ελεγε οτι θα ρθει να μας πει τι εγινε .. δε ηρθε αν και μπανει δε εγρψε κατι
τες πα καλη του ωρα ... μαλλον δεν ειχε τιποτα και μετανοιωσε που τα ειπε
να προστατεψει την παρεα ηθελε πιστευω και οχι να κραξει την Ρεβεκκα
απλα με την μιση ενημερωση του εγινε αντικειμενο χλεβασμου ..
Κικας ελα πισω σε αγαπαμε  :smitten:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
ποιες κοπελες παιζουν σημερα και αυριο βραδακι?

Δεν ξερω τι παιζει με βαρδιες, παντως οτι ωρα πας πιπινι θα βρεις...





[size=10pt]
Καλο Πασχα και καλη Ανασταση σε ολους....[/size]


 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
1
Μα δεν εγινε κατι τετοιο , (ακομη) και να γινει θα φταιει αλλος
εγω δεν υπερ αυτου παντως , δε θελω να υπαρχει διαχωρησμος , μαλλον δε καταλαβες καλα τι ειπα
( ή αντισοιχα εγω δε σε επιασα και τζαμπα τα σεντονια )
2
Πμ δε μου ηρθε :dunno: αλλα σου εστειλα και γω ενα  :cheesy: τα μεγαλα πνευματα συναντηθηκαν
επισης δεν εχει ερεθι απαντηση ακομη , ενημερωτηκα το λεω ... για στειλε ενα για τεστ  :think:
3
Δε νομιζω οτι ειχε προθεση να αφησει καποιους στην απεξω ωστοσο δεν ειμαι και δηκηγορος του
ας τα πει μονος του ο ανθρωπος , Εγω απλα συμγωνο στην ιδεα του πμ  ως μετρο προτσασιας της κοπελας
δεν ειμαι υπερ της επειλεκτικης ενημερωσης φυσικα .. Τετοια εντυπωση εχω δωσει ?  :think:

4
ναι αυτο το ειπα και γω , συμφωνω αλλα καλυτερα οχι ονομα εκτος αν ειναι σιγουρος
αν ειναι τοτε ΝΑΙ και στο ονομα , σε θεματα υγειας δε χορανε τυπικουρες
5
Ο κικας ειπε κατι και δε ξαναφανηκε ... και γω δε πιστευα οτι ειναι παπατζης αλλα που ειναι ?
στο τελευταιο του ποστ ελεγε οτι θα ρθει να μας πει τι εγινε .. δε ηρθε αν και μπανει δε εγρψε κατι
τες πα καλη του ωρα ... μαλλον δεν ειχε τιποτα και μετανοιωσε που τα ειπε
να προστατεψει την παρεα ηθελε πιστευω και οχι να κραξει την Ρεβεκκα
απλα με την μιση ενημερωση του εγινε αντικειμενο χλεβασμου ..
Κικας ελα πισω σε αγαπαμε  :smitten:


Καλα...συνεννοηση μπουζουκι! Αυτα που εγραφα τα ελεγα προς τον συναθλητη, ΟΧΙ ΣΕ ΣΕΝΑ! Ελεος.
Δεν τρεχει τιποτα. Ουτε φυσικα εσυ εχεις δωσει τετοια δειγματα γραφης. Καμια σχεση.
Τελος
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλα...συνεννοηση μπουζουκι! Αυτα που εγραφα τα ελεγα προς τον συναθλητη, ΟΧΙ ΣΕ ΣΕΝΑ! Ελεος.
Δεν τρεχει τιποτα. Ουτε φυσικα εσυ εχεις δωσει τετοια δειγματα γραφης. Καμια σχεση.
Τελος

:2funny: :2funny: :2funny:
Επιτελους το βρηκαμε το λαθος , ενταξυ τελος
Καλο Πασχα και παλι

με τασ ΠΜ τι παιζει ομως σου ηρθε κατι ?  :think:
μη πως δε λειτουργει τοσ συστημα λεω .. , εγω σου εστειλα κατι πριν
δε χρειαζετε να απαντησεις πλεον κατλαβαμε τι εγινε , απλα απαντησε να δουμε αν λειτουγρουν τα ΠΜ
( η στειλε κατι οτι ναναι )
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
χθες βραδυ
προμηθεως 11 η μιρελλα η μοντελισια.ξινη λιγο στο σαλονι αλλα κωλαρακι με προδιαγραφες πασαρελας
σαπφους 5 η βερονικα στο δωματιο
σαπφους 7 η ιονελλα βγηκε ολο με ναζι στο σαλονι και μας πεταξε την κωλαρα της στα μουτρα! ωραιος κωλος!!!
προμηθεους 25 μια μελαχροινη ψιλοκαλη
τσιρκο μια μελαχροινη που δεν μου αρεσε καθολου ντεκαβλε (ουτε λαουρα ουτε βικη ηταν)

φυσικα καταθεση γιοκ!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
χθες βραδυ
προμηθεως 11 η μιρελλα η μοντελισια.ξινη λιγο στο σαλονι αλλα κωλαρακι με προδιαγραφες πασαρελας
φυσικα καταθεση γιοκ!

Νtάξυ μοντελίσια ναι...... αλλά στο δωμάτιο μέσα μπρρρρρ κρυόπλασμα....δεν θέλει να τον φάει με τίποτα...μόνο καλή πίπα ξέρει να κάνει κι αυτό μπας και σε κάνει να χύσεις και γλυτώσει το γαμήσι....αλλά αφού βρίσκει καλά κάνει γεμάτα τα δωμάτια, όποτε πας περιμένεις μιά ώρα να γαμήσεις....αλλά μεταξύ μας αν ήθελε να τον φάει για τα καλά και να κάνει πουτανοκαριέρα άνετα μπορούσε και ως call girl με την γαμάτη εμφάνιση που έχει.
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
μια φορα πηγα καρφωτος για καταθεση μιρελλα και δεν ειχε ερθει ακομα...και περιμενα λιγο εξω μπας κ ερθει για να μην φυγω,...και σκαει μυτη η γκομενα με ασπρο τζιν και ασπρο μποθφανακι...ειναι μουναρα με ρουχα να ξερετε...οσοι δεν την εχετε δει ....
οσο για τα αλλα που ειπεσ γκαμε οβερ για μεσα στο δωματιο συμφωνω απολυτως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom