Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ηρθα εκτακτα σπιτι και λεω ας μπω να ενημερωσω γαι την εκτακτη μεσημεριανη μας στουντιοτσαρκα, αφου μετα απο μια ξεφρενη βραδυα υπηρχε ακομα ορεξη μεσα στα μπαλακια μας.!!  :cum: ...νεκρα σε ολα οπως και στους δρομους λογω ημερας??...παντως ηταν πολυ καλη μερα για γυρα...

Φριξου 9 Αχχ αχχχ αχχχ πως με ξεφυγε σημερα η Χριστινα jo να ηξερες.!!! Παρα τριχα θα της τον εδινα αλλα ατυχησε, μεσα σε ενα πρασινο ιμιδιαφανες φορεματακι οοοοοοολοοοοοο καυλα.!!! Μετανιωσα που δεν την προτιμησα... :headbang: :headbang:
Φυγαμε...!!!.[/b]τουλαχιστων αυτος περασε καλυτερα...πηγε στην Αραβωνιαρα.!!! :birdman: :birdman: :birdman:
...ηταν καλα λεει με 40€ περασε σουπερ...θα ξαναπαει λεει....

Αυτα....

Πετυχες το μωγο μου με ορεξη και το αφησες ? , εεε εισαι τγελος  :idiot: πολυ ομως
Παγτα μη στα χγοσταω
19654597091262087993.jpg
[/URL[/URL]]
Στα πρασινα ηταν μωρο μου ε ? ανθησε φαινετε , εβγαλε φυλλαρακια  πρεπει να παω ...  :zfuck:

Οσο για τον φιλαρακο σου πεστου οτι χαιρομαστε που περασε καλα , αλλα αυτο το θα ξαναπαει δε μαρεσε ...
ειπαμε αδερφε , μη γινουμε και πολοι οι ωραιοι  :cheesy:


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χμ, Βίκυ αν δεν έχεις πάρει απο λέιντις. Κάτι άλλο φρέσκο όχι. Η Μιρέλα η μοντελίσια ίσως, αυτή όμως είναι καιρό πουτάνα κ δεν της λές "γάλακτος" άσχετα που είναι μικρούλα. Η Μέρτσυ είναι πολύ δυνατή επίσης. Έχει το πιο σφιχτό σώμα στην πολη.

Βικυ ειχα παρει στο τσιρκο αλλα εχει πολυ καιρο
Μαρτσι στα υποψιν απο καιρο , μαλακια που την ειχα αφησει τοτε

Προμ 11 η Μιρελα ε ?  :think: θα περασω να την δω αν παω
βασικα ολες θα τις δω , απλα να μη ρωταω ονοματα ,
ειναι και περιεργες σε κεινη την γειτονια μερικες :idiot:

ευχαριστω  :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ηρθα εκτακτα σπιτι και λεω ας μπω να ενημερωσω γαι την εκτακτη μεσημεριανη μας στουντιοτσαρκα, αφου μετα απο μια ξεφρενη βραδυα υπηρχε ακομα ορεξη μεσα στα μπαλακια μας.!!  :cum: ...νεκρα σε ολα οπως και στους δρομους λογω ημερας??...παντως ηταν πολυ καλη μερα για γυρα...


Πετρου Ερημητη Δε την ξερω ...
Ν.Ουρανου 26 Πιπινι ? μμμμμμ  :think:
Φριξου 14  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Φριξου 9 Αυτη ατυχησε ? μαλλον εσυ ατυχησες .. χαμενε α χαμενε
Κωλετη Δε μου κανει κλικ
Α.Γεωργιου 34 σκοταδι ?  :think: μια χαρα φωτησμο ειχαν εκει τι παθανε ? καλα αυτο με τα μετρα ,και γενικα με το σαλοναρισμα τουςτο εχω πει αλλα δεν το πιασανε
Α.Γεωργιου 4 Η Gilf Ευα πρεπει να λεμε  :cheesy:
Μανζαρου 10 Δεν την εχω δει...
Κατεχακη 13 ουτε αυτη
26ης Οκτωβρη 35Α Τουλαχιστον μαθαμε πια πηδηξε ο Kingbe  :cheesy:

Αυτα.....
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Χθεσινοβραδινη καταδρομική επίθεση στα ιδρύματα...

Προμηθέως 25: Την βόλτα την έκανα χθές πρωτη φορά μετά απο καιρό μόνο και μόνο για να επισκεφτώ το πολύ καλό μωρό που διάβασα ότι υπήρχε εκεί... Πήγα λοιπόν για να βρώ το νεοσύλλεκτο πιπίνι και αντ'αυτού βρήκα ένα αδιάφορο ψιλομπαζάκι που αν δεν κάνω λάθος το λέγανε Άντζυ (επιφυλάσομαι)... Μεταβολή... Μάρς...!!  :tickedoff:
Προμηθέως 11: Η εντυπωσιακή Μιρέλλα... Τι να λέμε τώρα, η κοπέλα είναι άλογο...!! Απλά είναι με τα φεγγάρια της, άλλες φοράς σε ξεζουμίσει και άλλες φορές σε ξεπετάει... Πάντως το -ξε- το έχει, είτε για καλό είτε για κακό...
Σαπφώς 5: Νομίζω ότι ήταν η Βερόνικα, όμως είχε γύρω στα 70 άτομα να περιμένουν στο σαλόνι και δεν χωρούσαμε και είπα να μην πιάσουμε κανα παιδί και έφυγα...
Σαπφώς 7: Αν δεν κάνω λάθος ήταν η Ιονέλλα... Ξανθό, στρουμπουλό, πρόσχαρο, ασουλούπωτο νεαρό Ρουμανάκι, μου θύμισε την Μολδαβή Νταιάνα απο το μπλέ (που χάθηκε εκείνη η ψυχή που γούσταρε να του τον καρφώνει η Νταιάνα και έγραφε και ανορθόγραφες κριτικές, το χάσαμε το μαργαριτάρι! εεε... το παλικάρι ήθελα να πώ!!)...
Σαπφώς 20: Η έκπληξη της βραδιάς... Εκεί που κάθομαι βαρεμένος, σκάει μύτη ένα πανέμορφο ξανθό μοντελάκι που μου έφυγε το καφάσι...!! Εμμανουέλα την λέγανε, κουκλί αληθινό... Επειδή όμως μυριζε κομοδινίλα μπήκα αμέσως στο ιντερνετ (!!!) να δω αν έχει καμμια κριτική γιατί ψηνόμουν τρελά να την πάρω αλλά δεν βρήκα τίποτα και είπα να μην κάνω κασκαντεριλίκι...
Ταντάλου(πράσινο): Μια μελαχροινή ζουμπουρλού με υπέρβυζα και ψιλομέτρια φάτσα, ανώνυμη, μιας και η τσατσά δεν καταδέχτηκε να μας πεί το όνομά της...
Ταντάλου(αλουμινάτο): Η ουρά έφτανε ώς την πόρτα, ώσπου ξεπρόβαλλε απο ένα δωμάτιο με το λιπαντικό στο χερι η Λάουρα που τραγουδούσε πριν κανα μήνα στο τσίρκο (δίπλα στο πλάτιμουν)... Μέτρια φάτσα, δουλευταρού όμως, δίνει και κώλο...

Αυτά απο το Βαρδάρη που έσφυζε απο ζωή, παπάκια, φαντάρους και west side πιτσιρικάδες...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Α μετά πήγα και απο την άλλη πλευρά...

Μαντζάρου 10: Η στρουμπουλή Νατάσα με το κλασσικό διάφανο ολόσωμο εσώρουχό της... Μα δεν της έχει πεί κανένας ότι τονίζει την περιφέρειά της...?? Αν ο περιφερειακός της Θεσσαλονίκης ήταν τόσο φαρδύς θα είχε λυθεί το κυκλοφοριακό πρόβλημα της πόλης... Επίσης καλό θα ήταν να το έπλενε και που και που το εσωρουχάκι γιατί όσες φορές πέρασα το ίδιο φορούσε... Ή ήμουν πολύ τυχερός ή φοράει όλο το ίδιο... Χμμμ... Τυχαίο...??
LaFemme: Η Greek Next Top Μπουρδελοmodel Σιμόνα με γεμάτα όλα τα δωμάτια και 4(!!!) συναγωνιστές να περιμένουν στο σαλόνι τη σειρά τους... Όσο και να ήθελα να καταθέσω δεν μπορούσα να περιμένω να χύσουν 7 άτομα...  :cum:
26ης (ή 28ης??) Οκτωβρίου 35: Η Μέρτσι που κόντεψε να μου βγάλει το χέρι απο το πολύ τράβηγμα για να μπώ μέσα... Ευτυχώς είχα πασαλειφτεί με λάδι και κατάφερα να της ξεγλιστρίσω...
 

Επισκέπτης
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν σου άρεσε η Άντζυ μια χαρά πιπινάκι είναι.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χριστος Ανεστη  :cheesy:

Χρονια πολλα και ..

21637057588460676697.jpg
[/URL[/URL]]

ή Frohe Ostern αν προτειματε

Παντως αν δε βρω αρνακι του γαλακτος αυριο θα παω στο κατσικακι μου :tooth:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
χρονια πολλα σε ολουσ να στε ολοι καλα.και καλα αρνια στισ πουτσεσ σασ. :rockon:.
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δεν έφταιγε η κοπέλα, απλά περίμενα κάτι ιδιαίτερο και δεν ήταν... Να φανταστείς είχα κανά δίμηνο να πατησω σε ίδρυμα και πήγα ειδικά για αυτήν... Όποτε ήταν φυσιολογικό να απογοήτευτω λόγω των πολυ υψηλών προσδοκιών που είχα... Δικό μου το λάθος δηλαδή...
 

Επισκέπτης
Δοκίμασε το πρωινό στο ίδιο ίδρυμα arisk, ίσως σου κάτσει καλύτερα εμφανισιακά.
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Καλησπέρα. Μια αντριάννα μελαχροινη που επαιζε μπαλλα στο τσιρκο παλαιότερα ξέρουμε που είναι?
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Θα το δοκιμασω φιλε Maanes, τα όμορφα πιπινια είναι το φόρτε μου, ειδικά όταν δεν είναι και κομοδίνα! Θα την επισκεφθώ και θα ενημερώσω!
Btw εκανα και χθες μια βολτιτσα, τιγκα ο τόπος με πιτσιρίκια που πήγαιναν να κάνουν καφριλες και όχι βέβαια να γαμησουν... Μέσες άκρες οι κοπέλες ήταν οι ίδιες με προχθές, μόνο που στη θέση της ξανθιασ εμμανουελας που ήθελα να τιμήσω στο Σαπφως 20 ήταν η γνωστή και μη εξαιρετεα Κελλυ, full αδυνατισμενη. Επίσης ξέχασα να αναφέρω οτι στην Κωλεττη ήταν η μικρή και όμορφη Νικολ η οποία έχει μπει στην "to do" list...  :grin:
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
xaxaχα η Ιονελα οταν την επερνα μου ειπε πως ειναι απο κινα! :idiot:
και εδω που τα λεμε εμιαζε...
απαισιο χαμογελο παντος!
μου αφησε τραυμα στην ερωτηκη μου ζωη.... :'(
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Ηρθα εκτακτα σπιτι και λεω ας μπω να ενημερωσω γαι την εκτακτη μεσημεριανη μας στουντιοτσαρκα, αφου μετα απο μια ξεφρενη βραδυα υπηρχε ακομα ορεξη μεσα στα μπαλακια μας.!!  :cum: ...νεκρα σε ολα οπως και στους δρομους λογω ημερας??...παντως ηταν πολυ καλη μερα για γυρα...

Πετρου Ερημητη Η Ανανεωμενη πολυ περηποιημενη ισως λογω των ημερων μιλφ Ντιανα, ελαμπε κυριολεκτικα σημερα...

Ποια μιλφ Ντιάνα η Μολδαβέζα? Μήπως εννοείς μιλφ Νάντια?  :think:
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Η μερτσυ απο "πισω οψη" πως παει?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom