Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
Χθες τ βραδυ καταθεση στη Μερτση στο τσιρκο. Θα ανεβασω κριτικη. Το τιμησε αν και οι απαιτησεις μας εχουν ανεβει...
περιμενουμω με αγωνια να διαβασω
γιατι λεω να παω και εγω
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Kαλησπερα και χρονια πολλα  ;) λιγες μερες ελειψα και βαρεθηκα να διαβαζω τις σελιδες για τις εξελιξεις  :2funny: keep fucking  :fuck2: :fuck2:!!!
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
[quote


καποιος περασε καλα παντως....λετε να βελτιωθηκε;μετα απο τοσο κραξιμο εδω μεσα;
[/quote]
και εγω περασα καλα με την αντριαννα (παρτουζα) το εγραψα κ στο thread για τις παρτουζες..
κ συμφωνω με τον φιλο που εγραψε την κριτικη..στην αρχη ηταν λιγο κρυα αλλα μολισ αρχισα να τις παιζω την κλειτοριδα καυλωσε κ αρχισε απο μονη της γλωσσοφιλα κτλ..μεχρι κ 4 δαχτυλα στο μουνι εφαγε χορις να πει τπτ..
μπορει ομως να ηταν απλα στη μερα της...ενα απο τα επομενα σ/κ θα την ξαναπαρουμε με το φιλαρακι μου οποτε θα δειξει..
 

Επισκέπτης
Πολύ επιλεγμένη βόλτα απόψε στην ομάδα με το καινούργιο ρόστερ δεν κατέθεσα όμως.

-Προμ 25: Η εμμανουέλα από τη Κατεχάκη 13. (Οποιος πει "η πατρινιά?" είναι χαϊβανι)
-Κατεχάκη 13: Η ΒΒW Λάουρα.

Σκατά, νομίζω έχασα το υπερφρέσκο πιπινάκι του Προμ 25 όταν γαμήσα την Εμμανουέλα τις προαλλές! Το καημένο φαίνεται δούλεψε μια μέρα κ δεν του άρεσε η δουλειά.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Aναφορα για χθες (25/4) απογευμα 19.00 Βαρδαρη:

Προμηθεως 11: Μολις ειχε μπει η Μιρελλα. Ομορφη, ψηλη, αερατη, μελαχροινη κοπελα. Ενω σου βγαζει κατι το "αφυψηλου", παρολ' αυτα εχει καλες κριτικες.

Σαπφούς 5: Μολις εφευγε η Νικολ η μιλφ και εμπαινε η Βερονικα.

Σαπφους 7: "Σε 10 λεπτα ελα", μου ειπε η τσατσα. Ειδα μια ξανθια, μετριο υψος, κλασικη ανατολικοφατσα στην κουζινα. Δεν ηταν η Ιονελα.

Πρασινο: Μια ξανθια (καστανοξανθη πιο σωστα) σγουρομαλλα, μετριο υψος, καλουτσικο σωματακι (οχι τιποτα το ιδιαίτερο). Η νοικοκυρα της διπλανης πόρτας. Ειναι η Γιαννα αυτη? Μιλουσε με τον συναγωνιστη πολυ ωρα (αφου ειχε τελειωσει).

Τανταλου 8: Η αειθαλης Μαρινα.

Τανταλου 14: Η πιπινο-Βικυ. Ωραιο δροσερο κοριτσι, πολυ μικρο βυζι, ασπρη ωραια επιδερμιδα, ωραιο σωματακι. Ψηλη αδυνατη. Χθες δεν ειχε και πολυ κοσμο. Λιγο ηθελε και θα εμπαινα.

Προμηθεως 25: Μια (και καλα) Ισπανιδα. Αδιαφορη φατσα, ψιλογεματο σωμα. Στηθος καλο. Μελαχροινη. Ποια ειναι?
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
χθεσινη βραδυνη βολτα στα μπουρδελα και στουντιο της πολης

Προμηθεως 11 η Μιρελλα . Εδω εγινε η καταθεση επειδη ηταν στοχος . τα λεμε παρακατω...

Προμηθεως 25
η Εμμανουελα. απο κατεχακη προφανως με κωλαρα που πεταει ! :o κοντο μαλακι εκφυλη φατσα , δυσκολευοταν να περπατησει πανω στα τακουνια της ... στα υποψη


Σαπφους 5  η Βερονικα

Σαπφους 7 η Μαντλεν (μαντελαιν ) . Την ειδα επιτελους ! αρκετα γεματουλα για τα γουστα μου και με πολλα ταττους


Σαπφους 20 η σεξοβομβα Κελλυ. Ειχε παρα  πολυ κοσμο και βγαινει με μπλαζε υφακι λεγοντας χαρακτηριστικα προς συναθλητη : αυτος τον πιανει κιολας ....   :2funny: :2funny: ΜΑΥΡΟ

Τανταλου και Σαπφους: Αριαννα  ( ή Αντριαννα ) δεν ακουσα καλα μια μελαχρινη  ασχημουλα με πεταχτο κωλαρι


Τανταλου 14 : η Λαουρα που δουλευει και στο αδερφακι  Τσιρκο σουλατσαρε με την κρεμα στο χερι.


Τανταλου 8Α : Η Καρινα με τις μονο αρνητικες κριτικες.



Κατεχακη 13 η αλλη Λαουρα η Ισπανιδα  :cheesy:


Μαντζαρου 14
: 2 ΦΟΡΕΣ προσπαθησαμε να εισελθουμε με διαφορα ωρας  αλλα και τις 2 φορες μας ειπαν στο τηλ οτι εχει προγραμμα 1 ωρας η κοπελα... Μαλλον ειδαν οτι ειμασταν 4 ατομα και δεν ανοιξαν  γιατι ενας συναθλητης που πηγε μονος αργοτερα μπηκε λοιπον.. ΒΡΕ  ΟΥΣΤ


Κωλεττη 17 : η ομορφη πιπινα Νικολ. καλα γινοταν χαμος απεξω ειχε 6-7 παρκαρισμενα αυτοκινητα με ενα Cayenne turbo να ξεχωριζει :)


Βιλλα: η γερμανιδα Μαντυ με ασπρομαυρο φορεματακι .

Φριξου 14 : η ομορφουλα Ρωξανη .. εδω ελεγα να καταθεσω αλλα σκεφτικα τις αρνητικες κριτικες και μεταβολη ...


Νικ Ουρανου
: η Βουλγαρα καβλο Βιολεττα με ταση προς <<  κομοδινιζουσα >> συμπεριφορα :-


Ερημιτη : η Μιλφ Αννα


Τσιρκο: Η μερτσυ την  οποια δεν ειχα δει και μου φανηκε πολυ αδιαφορη ιδαιτερα στο προσωπο
αν και δεν προσεξα καλα κωλαρακι ..


Λα Φαμ η Σιμονα που μολις εμπενε με πετσετουλα για τζακουζακι.. Θα κρυωσει αυτη η κοπελα με τοσα τζακουζια....


Ανδρεου Γεωργιου 4 η Ιταλιδα ..  :think: Αννιτα .. μεγαλη φολα...
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Σε γενικες γραμμες πολυ κακη βραδια για καταθεση.. πρωτη φορα βλεπω τοσο κοσμο σε βαρδαρη ακομη  και στα  στουντιο ο χαμος...

Οι τσατσαδες μες τα νευρα επειδη πολλοι πηγαιναν για χαζι . Μαλιστα οταν πηγα για 2η φορα στη Μιρελλα την ακουσα κιολας απο την τσατσα  επειδη πριν βγηκαν καμια 15αρια ατομα .. αλλα της την ειπα ασχημα... ακολουθησε και καυγας μεταξυ τσατσας και Μιρελλας ....  αυτα με προιδεασαν αρνητικα αρκετα... 
Βγενοντας μου την ειπε παλι η τσατσα γιατι αργησα να βγω απο το δωματιο ... τι να κανουμε επλενα την πουτσα μου γιατι με τοση ΜΠΟΧΑ μπορει να παθουμε και τιποτα απο εκει μεσα ... Πρεπει να μαθουν επιτελους να σεβονται τ λεφτα  που δινουμε ...
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Επιστροφη απο ΗΡΑ με ενα τεραστιο χαμογελο μετα απο ολιγολεπτη συνεβρεση μαζι της  :pipa2: :fuck1: :kissass:  για μενα ενα απο τα σταθεροτερα 30ευρα της πολης μας χωρις σκαμπανεβασματα αποδοσης το βασικοτερο!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
χθεσινη βραδυνη βολτα στα μπουρδελα και στουντιο της πολης

Προμηθεως 11 η Μιρελλα . Εδω εγινε η καταθεση επειδη ηταν στοχος . τα λεμε παρακατω...

Προμηθεως 25
η Εμμανουελα. απο κατεχακη προφανως με κωλαρα που πεταει ! :o κοντο μαλακι εκφυλη φατσα , δυσκολευοταν να περπατησει πανω στα τακουνια της ... στα υποψη


Σαπφους 5  η Βερονικα

Σαπφους 7 η Μαντλεν (μαντελαιν ) . Την ειδα επιτελους ! αρκετα γεματουλα για τα γουστα μου και με πολλα ταττους


Σαπφους 20 η σεξοβομβα Κελλυ. Ειχε παρα  πολυ κοσμο και βγαινει με μπλαζε υφακι λεγοντας χαρακτηριστικα προς συναθλητη : αυτος τον πιανει κιολας ....   :2funny: :2funny: ΜΑΥΡΟ

Τανταλου και Σαπφους: Αριαννα  ( ή Αντριαννα ) δεν ακουσα καλα μια μελαχρινη  ασχημουλα με πεταχτο κωλαρι


Τανταλου 14 : η Λαουρα που δουλευει και στο αδερφακι  Τσιρκο σουλατσαρε με την κρεμα στο χερι.


Τανταλου 8Α : Η Καρινα με τις μονο αρνητικες κριτικες.



Κατεχακη 13 η αλλη Λαουρα η Ισπανιδα  :cheesy:


Μαντζαρου 14
: 2 ΦΟΡΕΣ προσπαθησαμε να εισελθουμε με διαφορα ωρας  αλλα και τις 2 φορες μας ειπαν στο τηλ οτι εχει προγραμμα 1 ωρας η κοπελα... Μαλλον ειδαν οτι ειμασταν 4 ατομα και δεν ανοιξαν  γιατι ενας συναθλητης που πηγε μονος αργοτερα μπηκε λοιπον.. ΒΡΕ  ΟΥΣΤ


Κωλεττη 17 : η ομορφη πιπινα Νικολ. καλα γινοταν χαμος απεξω ειχε 6-7 παρκαρισμενα αυτοκινητα με ενα Cayenne turbo να ξεχωριζει :)


Βιλλα: η γερμανιδα Μαντυ με ασπρομαυρο φορεματακι .

Φριξου 14 : η ομορφουλα Ρωξανη .. εδω ελεγα να καταθεσω αλλα σκεφτικα τις αρνητικες κριτικες και μεταβολη ...


Νικ Ουρανου
: η Βουλγαρα καβλο Βιολεττα με ταση προς <<  κομοδινιζουσα >> συμπεριφορα :-


Ερημιτη : η Μιλφ Αννα


Τσιρκο: Η μερτσυ την  οποια δεν ειχα δει και μου φανηκε πολυ αδιαφορη ιδαιτερα στο προσωπο
αν και δεν προσεξα καλα κωλαρακι ..


Λα Φαμ η Σιμονα που μολις εμπενε με πετσετουλα για τζακουζακι.. Θα κρυωσει αυτη η κοπελα με τοσα τζακουζια....


Ανδρεου Γεωργιου 4 η Ιταλιδα ..  :think: Αννιτα .. μεγαλη φολα...

Αξιος ο ''σκυλος''...!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Κάτι μάλλον σημαντικό. Σήμερα που έριξα τον οβολό μου στο Βαρδάρη είδα την Μαιρούλα από μακριά, θέλησα να της μιλησώ αλλα δίστασα γιατί μιλούσε με έναν τύπο.. κοντοστάθηκα λίγο την είδα να μπαίνει σε ένα αμάξι κ μετά έφυγα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σε γενικες γραμμες πολυ κακη βραδια για καταθεση.. πρωτη φορα βλεπω τοσο κοσμο σε βαρδαρη ακομη  και στα  στουντιο ο χαμος...

Οι τσατσαδες μες τα νευρα επειδη πολλοι πηγαιναν για χαζι . Μαλιστα οταν πηγα για 2η φορα στη Μιρελλα την ακουσα κιολας απο την τσατσα  επειδη πριν βγηκαν καμια 15αρια ατομα .. αλλα της την ειπα ασχημα... ακολουθησε και καυγας μεταξυ τσατσας και Μιρελλας ....  αυτα με προιδεασαν αρνητικα αρκετα... 
Βγενοντας μου την ειπε παλι η τσατσα γιατι αργησα να βγω απο το δωματιο ... τι να κανουμε επλενα την πουτσα μου γιατι με τοση ΜΠΟΧΑ μπορει να παθουμε και τιποτα απο εκει μεσα ... Πρεπει να μαθουν επιτελους να σεβονται τ λεφτα  που δινουμε ...

:2funny: Οτι ναναι ...

Ωραια αναφορα  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πολύ επιλεγμένη βόλτα απόψε στην ομάδα με το καινούργιο ρόστερ δεν κατέθεσα όμως.

-Προμ 25: Η εμμανουέλα από τη Κατεχάκη 13. (Οποιος πει "η πατρινιά?" είναι χαϊβανι)
-Κατεχάκη 13: Η ΒΒW Λάουρα.

Σκατά, νομίζω έχασα το υπερφρέσκο πιπινάκι του Προμ 25 όταν γαμήσα την Εμμανουέλα τις προαλλές! Το καημένο φαίνεται δούλεψε μια μέρα κ δεν του άρεσε η δουλειά.....

Η Κυπρια ?  :cheesy:
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
αν επιστρέψει η κύπρια έχω φύγει για να γαμήσω...απο τότε που έφυγε δεν έχω βγεί για τσάρκα...
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
κανενας φοτογραφια απο την κυπρια εχει?
και γενικος που βρισκω φοτογραφιες απο ιεροδουλες εδωμεσα...θα βοηθουσε πολυ στον προσανατολισμο μας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
http://www.bourdela.com/forum/index...τολισμο μας. [/quote]η εμμανουελα δεν εχει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom