Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Βολτίτσα το βράδυ γυρω στης 8
Πε. ερημιτη ηταν η Αννα...που πρέπει να ειναι καλή  :- :huh: :-*,δεν φαίνεται σίγουρα να είναι φόλα.τιμές απο 40 εως 60 για ελευθερο στομ. και 69
Νικηφορου Ουρανού Βιολέτα Βουλγάρα ξανθία εμφάνιση πολυ καλή απο βυζί δεν έλεγε πολλά ....τιμες εως 60 και εδω  όπως και πέτρ.ερημίτη (αδερφάκια τα μαγαζιά...)

Φρίξου 14 Αντριάννα η γνωστή...απο τιμες 40 εως 80 με ολο το προηγούμενο πακέτο +κώλο ειδάλλως 69 με γυμνό 70......και είναι ισως μακράν απο τις καλύτερες εμφανίσεις.... :'( :-
Φριξου 9 λογικα μια εκ των 2 αδερφων και ετσι δεν πήγα.... :rolleyes:
Λαφαμ η Σιμόνα....τα ξέρετε όλοι :grin: ;)
Ανδρ.Γεωργιου στο φανάρι η Αννίτα η Ιταλίδα...δεν ξερω πως είναι μέσα αλλα ώς εμφανιση εμενα δεν με τραβάει γιατί ειναι αβυζη.... :-
και μετα πήγα μια βόλτα απο κατεχάκη στην καινούρια την εμμανουέλα....η κοπέλα ειναι απειρη εντελώς και πρέπει να μάθει τα βασικά.. :rolleyes:
Θέλει πολύ δουλειά...φαίνεται να είναι φιλοτιμη αλλα πρέπει να της πεί κάποιος πως ο πούτσος δεν τρώγεται και ο,τι είναι κάτι σαν γλείφιτζούρι και όχι λουκάνικο που το δαγκώνεις για να το φας.. >:( :rolleyes: :2funny:. απο Ισπανία δηλώνει η κοπέλα σχετικά καλή σε εμφανιση με βυζάκι καλουτσικο και ρόγα στην τσίτα ...κατα τα άλλα θέλει πολυ δουλεία ακομα.

Είχα καιρό να βγώ για βόλτα λόγω νηστειας αλλα δεν είδα καμμια ουσιαστική αλλαγή....μόνο μερικα μαγαζια που ρίξαν τις τιμές τους στα προγράμματα.
Το 40ρι ειναι στανταρ
 

Επισκέπτης
Μια μικρή αμαρτωλή βόλτα απόψε μετά το μπλού ιγκουάνα.

-Προμ 25: Άντζι ισπανίδα κ καλά, από φάτσα τελικά νομίζω δεν μ'αρεσεί ιδιαίτερα αλλά τα βυζιά της πρέπει να είναι καλά. Είναι σίγουρα μεγάλα τώρα όταν φύγει το σουτιέν τι θα γίνει δεν ξέρω.
-Σαπφούς 7: Μάντελαϊν.
-Σαπφούς 5: Βερόνικα
-Λέιντις: Λάουρα
-Σαπφους 20: Κέλλυ, έχει γίνει πολύ κορμάκι η Κέλλυ, πρέπει νομίζω να της δώσω μια ευκαιρία να με κερδίσει.
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Η μερτσυ απο "πισω οψη" πως παει?
την πηρα πριν 5-6 μερες φιλε υπαρχει και κριτικη....σαν μουνι ηταν η κωλοτρυπιδα της δεν καταλαβα τιποτα.....και επισης αφθονη χρηση κρεμας.....θα σου προτεινα να την παρεις σε ενα απλο γιατι εγω το μετανιωσα που πληρωσα τοσα....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Ποια μιλφ Ντιάνα η Μολδαβέζα? Μήπως εννοείς μιλφ Νάντια?  :think:

+1


-Σαπφους 20: Κέλλυ, έχει γίνει πολύ κορμάκι η Κέλλυ, πρέπει νομίζω να της δώσω μια ευκαιρία να με κερδίσει.

Και εγω το σκεφτομαι καιρο, θα ειναι μεγα λαθος αλλα καποια στιγμη θα παιξω με την ατυχια μου...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και εγω το σκεφτομαι καιρο, θα ειναι μεγα λαθος αλλα καποια στιγμη θα παιξω με την ατυχια μου...

Καλα ειπα εγω , τγελος ειναι αυτος ο Καγαμαν
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/71218549964391087448.gif[/img[/URL]]

πες μου οτι ψηνεσαι και για Κομοδινοπουλου να τσιγιξω
ααα :s&m_3: το κγιτικη απο το Κατεγινα βαλε να δουμε
εκτος αν ντγεπεσαι  :birdman:




Αλ Πατσινος ειδα το σχολιο σου στο λειτνις  :D :D :D
ναι εγγω ειμαι Κριστιν . που με καταλαβες ?
ποιος εισαι  ο Αστυνομος μπεκας ?



Αντε Καλημερααααααααααααααα  :headbang3:

edit
Guten morgen ηθελα πω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Καλα ειπα εγω , τγελος ειναι αυτος ο Καγαμαν
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/71218549964391087448.gif[/img[/URL]]

πες μου οτι ψηνεσαι και για Κομοδινοπουλου να τσιγιξω
ααα :s&m_3: το κγιτικη απο το Κατεγινα βαλε να δουμε
εκτος αν ντγεπεσαι  :birdman:




Αλ Πατσινος ειδα το σχολιο σου στο λειτνις  :D :D :D
ναι εγγω ειμαι Κριστιν . που με καταλαβες ?
ποιος εισαι  ο Αστυνομος μπεκας ?



Αντε Καλημερααααααααααααααα  :headbang3:

edit
Guten morgen ηθελα πω
[/quote]

Για Κελυ λεμε, χειροτερη απο την κομοδινοπουλου.!!! Την γαμας και μετα δεν σου σηκωνετε για μια βδομαδα.! :2funny: :2funny:
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
Για Κελυ λεμε, χειροτερη απο την κομοδινοπουλου.!!! Την γαμας και μετα δεν σου σηκωνετε για μια βδομαδα.! :2funny: :2funny:

μια χαρα μας βγαινει και πιο οικονομικα!! μια φορα την εβδομαδα και εισαι οκ.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Ας γράψουμε μια μινι-τσάρκα για σήμερα το απόγευμα να θυμηθούμε τα παλιά:

-Ν. Ουρανού 26. Η καινούργια Μιρέλλα, δεν την είδα γιατί έκανε πολύ ώρα μέσα στο δωμάτιο. Στα 70ε ο κώλος.
-Φρίξου 14. Πήγαινα για Ρεμπέκα, προέκυψε η Κομοδινοπούλου. Ξανάρχισε να κάνει περιφέρεια όπως παλιά. Ρεμπέκα μετά την Πρωτομαγιά για όσους ψάχνουν.
-Ι. Κωλέττη 17. Η Αγάπη, μια χαρά κρατιέται. Η Αφρούλα άγνωστο πότε επιστρέφει. Η Έφη αύριο πρωι!
-Μαντζάρου 10. Άντζελα.
-Κατεχάκη 13. Η καινούργια ξανθιά παχουλούλα Μάρα.
-Σαπφούς 20. Η ξανθιά Εμανουέλα.
-Σαπφούς κ Ταντάλου. Η ξανθιά πολωνή Γιάννα, δοκιμάστε την αν δεν το έχετε κάνει.
-Ταντάλου 8Α. Δεν μπήκα.
-Ταντάλου 14. Βίκυ.
-Προμηθέους 25. Η καινούργια Άντζυ, μελαχρινή, πολύ όμορφο πρόσωπο, το σώμα υστερεί.
-Σαπφούς 7. Η μιλφ Νικόλ.
-Σαπφούς 5. Ίρα, άλλη μια επιτυχημένη κατάθεση  :dancing:
-Προμηθέους 11. Ρωξάνη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Είμαι σίγουρος ότι κάνει πολύ καλό γαμήσι αν πατήσεις τα σωστά κουμπιά της, αλλά δεν παύει να είναι αντιπαθητική.
μαλλον εγω πριν εναμιση χρονο περιπου της πατησα το off φαινεται.... :grin: :grin: :grin: τεσπα,αν την ξαναβλεπα πρωι πχ ειμαι σιγουρος πως μπορει και να εμπαινα μονο και μονο λογω εμφανισης για ενα επαναληπτικο ματς.....
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1


καποιος περασε καλα παντως....λετε να βελτιωθηκε;μετα απο τοσο κραξιμο εδω μεσα;

Να σε πω είναι ωραίο κορμί και ψήνομε να την κάνω ένα test-drive, δίνει και κωλαράκι... κάποια στιγμή μπορεί να την κάνω την ταρζανιά.
Αλλά άμα δεν περάσω καλά φοβάμαι το δούλεμα του Τζο  :2funny:

Έκανα χθες κατάθεση στην περιβόητη Σιμόνα έγραψα κριτική, όπως έγραψα και εκεί τρομερή πίπα πολλές αντοχές, αλλά είναι καμιά φορά που αν και η γκόμενα προσπαθεί πραγματικά να σε κάνει να περάσεις καλά, κάτι λείπει και δεν ενθουσιάζεσαι. Προτείνετε για όλους η κοπέλα την ιδρώνει την φανέλα, από εμένα δεύτερη φορά όμως μάλλον όχι...
Όσο παλαβό και αν ακούγετε η ομόσταβλη της η Μαρία με έκανε να περάσω πολύ καλύτερα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585

Συνημμένα

  • man_woman_buttons_web.jpg
    man_woman_buttons_web.jpg
    29,1 KB · Εμφανίσεις: 22

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
πρεπει να εχει πολλα κουμπια... :2funny: :2funny: :2funny:

lol

Απο εμφάνιση σκίζει, στο δωμάτιο όμως λέει τίποτα...??  :huh:

Ας κάνει κάποιος τον κασκαντέρ να μάθουμε...έχει παλιώσει πλέον και δεν έχει το άλλοθι της απειρίας, κάνει και ακάπωτο τώρα και άλλα προγραματάκια, μια επανεκτίμηση χρειάζεται.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ευχαριστω Απολων ειχα τυψεις που δε μπηκα Ν ουρανου να δω
δε ηθελα να μου χαλασει το κεφι καμια τσατσα και ειπα να περασω μετα αλλα δεν περασα καθολου
στα υπολοιπα ενα τηλεφωνακι υποθεση ηταν ...

Πηγα εψησα το Αρνι μου , τι να κανουμε εχουμε και αδυναμιες  :dunno:
Τσουγκρισαμε και αυγα  :grin:
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/74948924694273102190.gif[/img[/URL]]
ειναι λιγο νταουν το μωρο κουρασμενο , παρολα αυτα μια χαρα περασαμε θα ανεβει και κγιτικη
οσοι ψηνοσασταν αφηστε το για μετα που θα  ερθει ανανεωμενη καλυτερα
φευγει Γερμανια την Πεμτη για καμια βδομαδα
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
εκανε κανενας καμια βολτα σημερα μετα τις 7 να δει τι παιζει στα μαγαζακια;;;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Έκανα χθες κατάθεση στην περιβόητη Σιμόνα έγραψα κριτική, όπως έγραψα και εκεί τρομερή πίπα πολλές αντοχές, αλλά είναι καμιά φορά που αν και η γκόμενα προσπαθεί πραγματικά να σε κάνει να περάσεις καλά, κάτι λείπει και δεν ενθουσιάζεσαι. Προτείνετε για όλους η κοπέλα την ιδρώνει την φανέλα, από εμένα δεύτερη φορά όμως μάλλον όχι...
Όσο παλαβό και αν ακούγετε η ομόσταβλη της η Μαρία με έκανε να περάσω πολύ καλύτερα...

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. :grin:
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Χθες τ βραδυ καταθεση στη Μερτση στο τσιρκο. Θα ανεβασω κριτικη. Το τιμησε αν και οι απαιτησεις μας εχουν ανεβει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom