Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιδια, εγω ειχα δοκιμασει Μιρελα 6-7 φορες και ειναι παρα πολυ καλη στο δωματιο. Ειναι πολυ υπομονετικη. Κανει πολυ καλο τσιμπουκι και το μουνακι της ειναι ομορφο και σφιχτο, δεν χορταινω να το πηδαω. Εχω εξαιρετικες εντυπωσεις απο αυτο το μοντελακι. Βεβαια, αυτη ειναι προσωπικη αποψη. Γενικα παντως το μουνι της Μιρελας ειναιαρκετα σφιχτο εν αντιθεσει με αλλες πουτανες. Ειναι αξιοθαυμαστο αν σκεφτεις οτι η συγκεκριμενη γαμιεται αβερτα καθε μερα, δεν προλαβαινει να κλεισει μπουτι, ολα τα δωματια γεματα. Οπως, ειπα αυτη ειναι προσωπικη αποψη.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η Νταιανα στο Σαπφους 20 επεστρεψε?
Η Χριστινα η Ρουμανα η βυζαρου που δουλευει?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Το πρωι Σαπφους 20 δουλευει η Βανεσα η Μολδαβη, ψιλη ξανθια με μετριο βυζακι? Αυτη δεν δουλευε παλια στο Τανταλου 14? Αυτη δεν ειναι?
 

Επισκέπτης
Πολύ καλά και τα 2 πιπίνια που ανέφερε ο Αλ. Αύριο λογικά θα τιμήσω το ένα εξ αυτών. Ίσως το σκληρό μελαχροινό Εμμανουελάκι που έχει καμπύλη στη μέση κ κώλο στο όρθιο που να πέσει στα 4! Δύσκολο το 40 για basic έκδοση όμως. Να δούμε αν θα καταφέρουμε να παζαρέψουμε κ αν δεν καταφέρουμε μπορώ απλά να δοκιμάσω την 2η επιλογή!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τελικα τα υπολοιπα σπιτακια θα ανοιξουν η' οχι? Δεν θα τις ανανεωσουν τις αδειες?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Χρειαζεται επειγοντως ανανεωση! ολο οι ιδιες και οι ιδιες δουλευουν!
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
μια φορα πηγα καρφωτος για καταθεση μιρελλα και δεν ειχε ερθει ακομα...και περιμενα λιγο εξω μπας κ ερθει για να μην φυγω,...και σκαει μυτη η γκομενα με ασπρο τζιν και ασπρο μποθφανακι...ειναι μουναρα με ρουχα να ξερετε...οσοι δεν την εχετε δει ....
οσο για τα αλλα που ειπεσ γκαμε οβερ για μεσα στο δωματιο συμφωνω απολυτως
Τι να πω γούστα είναι αυτά. Για μένα αυτή τη κοπέλα δε τη γαμούσα με τίποτα. Αλλά εμένα τα γούστα μου διαφέρουν. Αν η κοπέλα δεν έχει 3αρι και άνω δε τη θεωρώ γυναίκα...  :grin:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ καλά και τα 2 πιπίνια που ανέφερε ο Αλ. Αύριο λογικά θα τιμήσω το ένα εξ αυτών. Ίσως το σκληρό μελαχροινό Εμμανουελάκι που έχει καμπύλη στη μέση κ κώλο στο όρθιο που να πέσει στα 4! Δύσκολο το 40 για basic έκδοση όμως. Να δούμε αν θα καταφέρουμε να παζαρέψουμε κ αν δεν καταφέρουμε μπορώ απλά να δοκιμάσω την 2η επιλογή!
Αγαπητέ μου δεν υπάρχει περίπτωση να πάω σε σπίτι και να μη τους πω έχω 30 και να μη μου πουν δε πειράζει πέρνα. Εκτός από Villa και το παλιό Έρως... Σε οποιοδήποτε άλλο μόνο με 30 γαμάς αρκεί να το ζητήσεις. Και καλό είναι τνα το κάνουν όλοι πιστεώ... Μόνο έτσι θα πέσουν επιτέλους οι τιμές...
 

Επισκέπτης
Ισχύει αυτό που λές Tommy, η συγκεκριμένη τσατσά όμως είναι λίγο "αυστήρου" προφίλ και δεν είμαι σίγουρος αν δεχτεί. Θα δούμε απόψε!
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ακουσα πριν κατι σχολια για Ιονελα "κολαρα και μπλα μπλα.."
την πηρα και ενα πραμα θα πω...ασχημοφατσα,κρυοκολη σαν παγοκολονα....τα φενομαινα απατουν
παντα επερνα κοπελες με πιασηματακια ειπα και'γω να παω με λεπτουλα...ΜΕΓΑ το λαθος μακραν απογοητευμενος κυριοι.
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα στο τσίρκο μια μικρή, χηλή μελαχρηνή με μεγάλα βυζιά :tits:
Κατερίνα είπε η τσατσά,
Κατέθεσα, γιατί πήγαινα για Μιμή και θα το έριχνα όπως και να χει :pipa2:

Δεν το χει, αλλά δεν χάσαμε και τίποτα...

περισσότερη ανάλυση στην αντίστοιχη κρητική.  :s&m_2:
 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
Παίδες, η Ειρήνη (που δουλεύει συνήθως στο Προμηθέως 25) μας άφησε και επιστρέφει αρχές Μαΐου. Είμαι φαν της Ειρήνης, το καλό ήσυχο μουνάκι  :fuck1:
 

Επισκέπτης
3 τα καινούργια τεμάχια! Μην ακούω πάλι παράπονα για ανανεώσεις! Η συμμαχία Προμ 25 - Κατεχάκη 13 έχει αλλάξει το μισό roster! Πρωινή σήμερα δούλευε μια Τζούλια πρώτη μέρα κατα δήλωση της τσατσας ξανθιά κοπελίτσα με πολύ όμορφη παιχνιδιάρικια φατσούλα και παιδική θα έλεγα εμφάνιση. Ήταν τόσο σέξυ στα μαύρα τακουνάκια της σαν κάτι πιπινάκια που πάνε στα μπουζούκια με φοιτητικά μπουκάλια.

Παρ'ολα αυτά κατέθεσα στην Εμμανουέλα, έγραψα και κριτική κ αναρτήθηκε κ άμεσως  :P (Ακους Τζο?  :grin: )

Πρέπει να μάθω να ακούω το ένστικτό μου καλύτερα πάντως.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
3 τα καινούργια τεμάχια! Μην ακούω πάλι παράπονα για ανανεώσεις! Η συμμαχία Προμ 25 - Κατεχάκη 13 έχει αλλάξει το μισό roster! Πρωινή σήμερα δούλευε μια Τζούλια πρώτη μέρα κατα δήλωση της τσατσας ξανθιά κοπελίτσα με πολύ όμορφη παιχνιδιάρικια φατσούλα και παιδική θα έλεγα εμφάνιση. Ήταν τόσο σέξυ στα μαύρα τακουνάκια της σαν κάτι πιπινάκια που πάνε στα μπουζούκια με φοιτητικά μπουκάλια.

Παρ'ολα αυτά κατέθεσα στην Εμμανουέλα, έγραψα και κριτική κ αναρτήθηκε κ άμεσως  :P (Ακους Τζο?  :grin: )

Ειδα ειδα .. αυτο θα ριξει καπως το χρεος , αλλα συνεχιζεις να χρωστας μερικες
προσοχη στα πανοτοκια ! :knuppel:


pipinofinder ο μαανες , ωραιος ` :rockon:
ειχα ορεξη να σουβλισω κατι μικρο , του γαλακτος σε στυλ Μιμη.. ξερεις
Ντακαενιαααα  :cheesy:

εχεις καμια προταση ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ακουσα πριν κατι σχολια για Ιονελα "κολαρα και μπλα μπλα.."
την πηρα και ενα πραμα θα πω...ασχημοφατσα,κρυοκολη σαν παγοκολονα....τα φενομαινα απατουν
παντα επερνα κοπελες με πιασηματακια ειπα και'γω να παω με λεπτουλα...ΜΕΓΑ το λαθος μακραν απογοητευμενος κυριοι.

Ντον φοργκετ δε ριβιου  :cheesy:


Σήμερα στο τσίρκο μια μικρή, χηλή μελαχρηνή με μεγάλα βυζιά :tits:
Κατερίνα είπε η τσατσά,
Κατέθεσα, γιατί πήγαινα για Μιμή και θα το έριχνα όπως και να χει :pipa2:

Δεν το χει, αλλά δεν χάσαμε και τίποτα...

περισσότερη ανάλυση στην αντίστοιχη κρητική.  :s&m_2:

Απαντησα στο θεμα των σχολιασμων σχετικα .. μαλλον αλλη πηδηξες
θα μας πει και ο γλ ...+



Παίδες, η Ειρήνη (που δουλεύει συνήθως στο Προμηθέως 25) μας άφησε και επιστρέφει αρχές Μαΐου. Είμαι φαν της Ειρήνης, το καλό ήσυχο μουνάκι  :fuck1:

Να τος ο σωστος ο Αγαπουλης  :rockon:
οχι σαν τους μυστικοπαθεις της Εφης .. ουτε χαιρετισματα δε μπορουμε να στειλουμε  :idiot:
 

Επισκέπτης
Πάνε Προμ 25 μέχρι τις 11 να δείς αυτή τη Τζούλια που ανέφερα, ή αν πας μετά στο ίδιο μαγαζί θα πετύχεις την Άντζυ, κάνεις δεν έχει πάει με κάμια από τις δυό. Βγάλε τα κάστανα από τη φωτιά!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Ηρθα εκτακτα σπιτι και λεω ας μπω να ενημερωσω γαι την εκτακτη μεσημεριανη μας στουντιοτσαρκα, αφου μετα απο μια ξεφρενη βραδυα υπηρχε ακομα ορεξη μεσα στα μπαλακια μας.!!  :cum: ...νεκρα σε ολα οπως και στους δρομους λογω ημερας??...παντως ηταν πολυ καλη μερα για γυρα...

Πετρου Ερημητη Η Ανανεωμενη πολυ περηποιημενη ισως λογω των ημερων μιλφ Ντιανα, ελαμπε κυριολεκτικα σημερα...
Ν.Ουρανου 26 Πιπινι μελαχρινο, πολυ νεαρο της ηλικιας της εκανε μπαμ, εβγαζε μια αθωοτητα που με αποθησε...
Φριξου 14 Η τσατσα λεει πολυ καλη κοπελα Αντριανα  :2funny: :2funny: πολυ υπομονετικη  :2funny: :2funny:
παρα πολυ καλη μεσα στο δωματιο  :2funny: :2funny: ο λογος για την κομοδινοπουλου.!! Αντε γεια.!!! Κομοδιναρα του κερατα.!!! :rockon:
Φριξου 9 Αχχ αχχχ αχχχ πως με ξεφυγε σημερα η Χριστινα jo να ηξερες.!!! Παρα τριχα θα της τον εδινα αλλα ατυχησε, μεσα σε ενα πρασινο ιμιδιαφανες φορεματακι οοοοοοολοοοοοο καυλα.!!! Μετανιωσα που δεν την προτιμησα... :headbang: :headbang:
Κωλετη Η Μιλφ Αγαπη με 3 δωματια ρεζερβε.!!! Η Μονη σημερα που ειχε κοσμο... :think:
Α.Γεωργιου 34 Η μαρια η τσεχοσλοβακα, απο τα 100μετρα μεσα στο σκοταδι, ξεχαστηκαμε να παμε να κατσουμε στους ποιο πανω καναπεδες, λεω στον φιλο μου γιατι δεν μπηκες??? Αφου σου ειπα οτι αξιζει...μου λεει δεν την ειδα καλα... :headbang:
Α.Γεωργιου 4 Η Μιλφ Ευα, την ειχα δει μια φορα στο παρελθον, βραδυ μεσα στα σκοταδια, την ειδα και σημερα μερα με το φως απο την μπαλκονοπορτα να τονιζει οοοοοοοοοολες τις ατελειες της...σπασμενη απο πανω ωωωωως κατω γκομενα, μοιαζει να ειναι 50+ μαλλον πρεπει να παει στην εκπομπη εκεινη απο το σκαι??? που ανανεωνουν σητεμενες γκομενες....απαπαπαπαππα ουτε με σφαιρες δεν την πληρωνω οσο καλη και να ειναι, πολυ σπασμενη ρε παιδια, η Νταινα απο Ερημητη και η Αγαπη ειναι πιτσιρικες μπροστα της...
Μανζαρου 10 Νατασα οχι η γνησια, η απομιμιση, μαυρομαλα, αααααλλο μπαζο απο εδω.!!!!  :headbang: τι ειναι αυτη με τους σκεπεδες και τους πατζαδες στα κολωμερια.... :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Κατεχακη 13 Η νταρντανα Λαρα, με αλαγμενο μαλι προς το κασταναξονθο, βελτιωμενη κατα πολυ εμφανησιακα...
26ης Οκτωβρη 35Α Τελευταιο στην τσαρκα, με σκοπο επιστροφης στην Αραβωνιαρα, αλλα εκατσε το μικρο νεο πιπινακι λεει η τσατσα 2 ημερων, ακουμε το βαριεστημενο περπατοτακουνημα και ξεπροβαλει ενα πιπινακι με ωραιο μεγαλουτσικο βυζακι και με ενα βαριεστημενο υφακι...δεν ακουω το ενστικτο μου που μου ελεγε ΦΥΓΕΕΕΕΕ.!! ...και περναω, αφηνοντας τον φιλο μου εξω μιας και δεν ειχε δωματιο ελευθερο λεγοντας του να μην μπει αν δεν βγω...Μπενω μεσα τριτος...η πιπανα παιζει να ειναι η μεγαλυτερη βρωμιαρα στην πιατσα, αν και δεν μου εδειξε σημειο αλλα, οπως μου ειπε το φιλαρακι μου αλλα και οπως διαπιστωσα και ο ιδιος....βγενει απο τον πρωτο, κατευθειαν στον 2ο...και ακουω την πορτα να βγενει απο τον 2ο και να ερχετε κατευθειαν σε εμενα.!!!....λακτισα.!! ημουν ετοιμος να της πω να φυγει και να ζητησω τα λεφτα μου πισω αλλα παλι δεν ακουσα το ενστικτο μου...οταν της τον ακουμπουσα στα ορθια απο πισω ζουλοντας τα υπεροχα βυζια της ροτοντας το ονομα της και απατωντας μου...Κατερινα.!!! Θυμηθηκα τον gl που την ειχε παρει....ηταν αργα για να φυγω και αλλο τοσο μακρια ο τοιχος για να χτυπησω το κεφαλι μου.!!! :2funny: καθησα την κομοδινογαμησα.!!! και δρομο σπινιαριστος.!!! Βγενοντας λεω στον φιλο μου σηηηηηηηκωωωωωω.!!! Φυγαμε...!!!.τουλαχιστων αυτος περασε καλυτερα...πηγε στην Αραβωνιαρα.!!! :birdman: :birdman: :birdman:
...ηταν καλα λεει με 40€ περασε σουπερ...θα ξαναπαει λεει....


Αυτα.....
[size=10pt]
Καλο Πασχα και καλη Ανασταση σε ολους....[/size]


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πάνε Προμ 25 μέχρι τις 11 να δείς αυτή τη Τζούλια που ανέφερα, ή αν πας μετά στο ίδιο μαγαζί θα πετύχεις την Άντζυ, κάνεις δεν έχει πάει με κάμια από τις δυό. Βγάλε τα κάστανα από τη φωτιά!

Για σημερα λες ?  :think:  Αυριο ισως περασω απ το χωριο σας , Αν βρεθω εκει και μαρεσουν σιγουρα θα το κανω αυτο με τα καστανα
Βαρφδαρης ξεβαρδαρης ψηνομαι για κατσικακι του γαλακτος  :rockon:
λογικα τα ιδια θα βρω , εκτος αν ειναι κλειστα
(οπως η Βιλλα που ενημερωθηκα οτι θα ανοιξει στις 6 το απογευμα με Μαντυ
Μαντυ η οποια τραγουδαει και σημερα βραδυ με σταση απο 11 ως 1 πμ 

αλλου πιπινι ?  :think:( για βαρδαρη λεω απο μυλο κατεχω ... κι οταν λεω πιπινι, ενοω ξεριες ... Ντεκαενιαααα  :cheesy:)
 

Επισκέπτης
Χμ, Βίκυ αν δεν έχεις πάρει απο λέιντις. Κάτι άλλο φρέσκο όχι. Η Μιρέλα η μοντελίσια ίσως, αυτή όμως είναι καιρό πουτάνα κ δεν της λές "γάλακτος" άσχετα που είναι μικρούλα. Η Μέρτσυ είναι πολύ δυνατή επίσης. Έχει το πιο σφιχτό σώμα στην πολη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom