Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπον εκανα μια μικρη βολτα αποψε αλλα τελικα δεν κατεθεσα...

Ενδυκτικο της καταστασης .. ασφαιρες τσαρκες  :idiot: αντι να σπας το κεφαλι σου που να πας τα μαζευεις και φευγεις

-Φριξου 14.Ηταν πραγματι η Ρωξανη(εγινε Ισπανιδα τωρα) απο Νικ.Ουρανου.μελαχρινη πολυ αδυνατη,ασχημοφατσα και κακοφτιαγμενα βυζια οπως τα ειδα πεταμενα απ'εξω.Η τσατσα εδινε εγγυηση επιστροφης χρηματων :jerking: :jerking:
Ισπανιδα ειναι καιρο τωρα .. εχει παρει ιθαγενεια απο εποχης εκκλησιας  
-26ης Οκτωβριου 35.η Μερτσυ.Μελαχρινη μακρυ μαλλι,πολυ ωραιο κορμι λαμπαδα,συμπαθητικη φατσα και βυζακια αλλα...ηρθε εκατσε πανω μου στο σαλονι και δεν εφευγε.Μου'γλειφε τ'αυτα,μου'πιανε τ'αρχιδια,δεν εχασα ευκαιρια κι εγω και της ετριψα λιγο την σουφρα.Τεσπα σηκωνομαι να φυγω και δε 'αφηνει...Δε μπορω τοσο κουραστικο στυλ εγω γιατι ξενερωνω.Παντως εδειχνε ορεξατη η μικρη
μμμμμμμ ψηνομαι  :fuck2: ιτσ πιπινι ταιμ

-Τανταλου 14(αλουμινατο)Ενα μυστηριο πλασμα,μελαχρινο κοντο με πολυ στενες πλατες μικρα βυζακια,μετρια στη φατσα και φοβισμενο υφος.Σαν εξωγηινο ητανε :2funny: :2funny: Πρωτη φορα την εβλεπα.
Καλα η Μιμη δεν ειναι θεογκομενα .. αλλα οχι και εξωγηνη ρε . την εθαψες  :2funny:
-Κατεχακη.η μουναρα η Καρμεν με τις βυζαρες οπως μου ειπε η τσατσα στο Προμηθεως 25 και αυριο θα εμφανιστει καινουριο κοριτσι.
μμμμ Πασχαλινη εκπληξη ... για να δουμε ...


Διαβαστε ομως και στις πιατσες το τι εχει συμβει...Γεμισε μουνακια ο τοπος και πρεπει να αποκαλυψω οτι πετυχα φυλακα γνωστου στουντιο να κατεβαζει 2 μουνακια με το αμαξι του στη Γιαννιτσων.
Κυκλος ειναι ολα τελικα μου φαινεται.Κλεισαν τα σπιτια,μειωθηκαν οι γκομενες αλλα μαλλον βγαζουν τη ζημια απο τον δρομο οι ιδιοι ανθρωποι.

Και γιατι δε τις πανε στα ντελα που θελυον ανανεωση ολοι ?  :think: ας βγαλουν τις μ,πουρδελιαρες στο δρομο ... αααα
πρεπει αν γυρναμε και μεις μαζι με τους κατοικους να λεμε τα αιτηματας ..

Οχι ξεπετες στααα μπουρδελα
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
gl.ενα θρεντ για παρτουζα. που ειναι και δεν το βρισκω? :think: ευχαριστω εκ των προτερων. μπας και βρουμε καμια καινουρια ακρη :helpplea:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Μεταφερω μινι τσαρκα φιλων χτες βραδυ...την κανανε μονοι τους δεν με πηρανε τηλεφωνο.!! :tickedoff:

Φριξου 9. η Χριστινα η Γερμανις φευγοντας τους λεει...-που πατε καλε????
Πετρου ερημητη. Ξανθια με ωραιο σωμα αλλα φατσα ανοστη, μαλλον για Τσεσικα λεω...
Ν.Ουρανου. Λενε μπουταρου μελαχρινη αλλα δεν τους κολουσανε τα βυζια της καλα... :huh:
Φριξου 14. Η Ρωξανη που εγινε Ισπανιδα, ο ενας κατεθεσε εδω με παζαρι απο τα 40€ στα 30€...βγηκε μετα και  :headbang:...ψυχρη λεει μεσα, το βυζι της ειναι σουπερ ουααααου...αλλα εως εκει...κομοδινο...
Α.Γεωργιου 34. απο της περηγραφες μαλλον Μαρια τσεχα...η τσατσα διαφημηζε στο απλο 15λεπτη παραμονη στο δωματιο, με 40€ εκκηνηση...αληθευει boss???
Α.Γεωργιου 4 Μελαχρινη Ιταλιδα, αρα η Ανιτα ηταν, περασανε και οι δυο χωρηστα μεσα παλι με παζαρι απο 40€ στα 30€...τυπικη διαδικασια για τον εναν, ο αλλος ειπε οτι ηταν καλη, απο βυζι δεν λεει και πολλα...
26ης οκτωβρη 35Α, και Κωλετην ηταν ανοιχτα αλλα δεν μπηκανε...


Τα σχεδια μου για σημερα :2on1: ναυαγησαν...οποτε με βλεπω να βγενω μια τσαρκα αργα το βραδυ...θα διξει... :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μεταφερω μινι τσαρκα φιλων χτες βραδυ...την κανανε μονοι τους δεν με πηρανε τηλεφωνο.!! :tickedoff:

Δε σε παιζουν ...  :2funny:


Φριξου 9. η Χριστινα η Γερμανις φευγοντας τους λεει...-που πατε καλε????
Αλλο ενα κερατο αποφευχθει  :rockon: Εμενα μιου χει λειψει το Μωγο μου παντως ... πγεπει να παω να το δω  :fuck2:
Πετρου ερημητη. Ξανθια με ωραιο σωμα αλλα φατσα ανοστη, μαλλον για Τσεσικα λεω...
μαλλον .. αυτη ηλικιακα ποσο ειναι ? πρεπει να τα εχει τα 33+  :think:
Ν.Ουρανου. Λενε μπουταρου μελαχρινη αλλα δεν τους κολουσανε τα βυζια της καλα... :huh:
το ποιο hi-tek στουδιο ... με 3 τηλεφωνικες γραμμες , φαξ και e mail  :dancing:
Φριξου 14. Η Ρωξανη που εγινε Ισπανιδα, ο ενας κατεθεσε εδω με παζαρι απο τα 40€ στα 30€...βγηκε μετα και  :headbang:...ψυχρη λεει μεσα, το βυζι της ειναι σουπερ ουααααου...αλλα εως εκει...κομοδινο...
Ισπανιδα δηλωνε ρε απο εποχης εκκλησιας ... Και κομοδινο επισης απο τοτε  :2funny:
Α.Γεωργιου 34. απο της περηγραφες μαλλον Μαρια τσεχα...η τσατσα διαφημηζε στο απλο 15λεπτη παραμονη στο δωματιο, με 40€ εκκηνηση...αληθευει boss???
Ρωτα το και διπλα βρε μπουνταλα , εδω μπορει να μη το δει ...
Α.Γεωργιου 4 Μελαχρινη Ιταλιδα, αρα η Ανιτα ηταν, περασανε και οι δυο χωρηστα μεσα παλι με παζαρι απο 40€ στα 30€...τυπικη διαδικασια για τον εναν, ο αλλος ειπε οτι ηταν καλη, απο βυζι δεν λεει και πολλα...
Δε ψηνομαι ... ο Τυπικη διαδηκασια ηταν αυτος που πηγε με την Ρωξξανα ?  :think:

26ης οκτωβρη 35Α, και Κωλετην ηταν ανοιχτα αλλα δεν μπηκανε...
Νικολ - Μερτσι μαλλον

Τα σχεδια μου για σημερα :2on1: ναυαγησαν...οποτε με βλεπω να βγενω μια τσαρκα αργα το βραδυ...θα διξει... :grin:

Αμαρτωλε  :priest:
Δειξε εγκρατεια και μεινει σπιτι να προσευχηθεις
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Ρωτα το και διπλα βρε μπουνταλα , εδω μπορει να μη το δει ...

Θα το δει δεν της ξεφευγει τιποτα.! αλλα μαλον πρεπει να την εκανε, γιατι ευχηθηκε χτες...

Αμαρτωλε  :priest:  Δειξε εγκρατεια και μεινει σπιτι να προσευχηθεις
Πηγαινουμε ντουγρου για την Κολαση.! δεν μας σωνει τιποτα.!!  :rockon: :rockon:

 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Είπα να μην φάω κρέας αυτή την εβδομάδα, αλλα έτσι τα έφερε ο διάβολος και βρέθηκα Μ. Τετάρτη πρωί στις 9:30 για δουλειά στην Ν.ουρανού.
Το φωτάκι ήταν σβηστό αλλά μιά μαύρη BMW316 σταμάτησε και η καινούρια Μιρέλλα (αυτή που δούλευε στο καινούριο στην Α.Γεωργίου) κατέβηκε ,έστειλε φιλάκια στον οδηγό και μπήκε μέσα.
Μπήκα πρώτος πελάτης , πλήρωσα το απλό και ήρθε η Μιρέλλα.
Μελαχρινό δέρμα, χαμογελαστή ,μέτριο ύψος, καποια κιλά παραπάνω αλλα δεν την λες χοντρή, βυζί φυσικό χορταστικό, ρώγα που βγάζει μάτι.
Συμμετοχή καλή και φιλότιμη, αλλα δεν τρελλάθηκα κιόλας.
Εντύπωση μου έκανε το πολύ στενό μουνί , μπορεί να φταίει που ήμουν πρώτος πελάτης και δεν είχε ζεσταθεί ακόμα.
Επίσης μου είπε ότι σύντομα θα ξανανοίξει το καινούριο studio στην Α.Γεωργίου και θα δουλεύουν αυτή και η Βιολέττα, για να δούμε.



 

Επισκέπτης
Οικονομιά παιδιά κ πάμε ταξιδάκι Αθήνα να τα φάμε!!!! Διαβάζω κριτικές από απλά μπουρδελάκια στην Αθήνα όπου με ένα 20άρι κάνεις θάυματα κ εδώ εγώ νιώθω τυχερός αν καταφέρω να πάρω ακάποτη πίπα με 40Ε. Τραγικό δεν είναι?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη στον Βαρδάρη σήμερα το απόγευμα.

Κατ΄ αρχήν πήγα να βρώ την Ειρήνη στο Προμηθέως 25, ορμώμενος από την θετική κριτική του Al αλλά έπεσα σε time-out μιας και θα απουσιάσει η συγκεκριμένη για 7ημερο. Στην θέση της η Χριστίνα η βυζαρού ντυμένη με sexy άσπρο ανσμάνπλ τονίζοντας τις βυζάρες της. Έκανα πίσω μιας που δεν έχει καιρό που πήδησα την συγκεκριμένη και ήθελα κάτι το καινούργιο.

Κατόπιν τούτου πήγα στο Σαπψώς 7 όπου και κατέτεσα στην  Μάντελαϊν. Ωραίο μωρό νταρντάνικο με βυζάρες και κολάρες,οι φωτογραφίες της αποδίδουν φανερά τα προσόντα της, αλλά ήταν γεμάτη με tatto, ένα εκ των οποίων τεράστιο στον μηρό της.

Φορούσε αυτές τις λεοπαρδαλέ μποτόκαλτσες και ωραίο sexy σκούρο σύνολο, αλλά ήταν ολίγον διεκππαιρεωτική, πάντως δεν πέρασα και άσχημα, μιας που τα μωρά τέτοιων μεγεθών είναι η αδυναμία μου.

Φυσικά θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική.
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
μαγκες εκανα καταδρομικη σε μερτσυ..πηγα καρφωτος...δεν ξερω γιατι.ηθελα να την παρω...το μετανιωσα ομως..η εποχη της πατατας συνεχιζεται......θα ανεβασω κριτικη.....
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα η μέρα πήγε να με στραβώσει αλλά τελικά βγήκε καλή. Μετά από πόρτα που έφαγα σε μασατζίδικο που προσπαθώ να πάρω κάτι παραπάνω εκτός από πετσέτα, φορτώνω και πάω Μύλο για Ρεβέκκα. Αλλά η Ρεβέκκα Ρωσία στη θέση της η βαφτισιμιά του τζο η κομοδινοπούλου! Πάω λα φαμε είναι η Μαρία λέω ας ρισκάρω φτηνό είναι το τζακουζάκι. Μπήκα με μισή καρδιά αλλά βγήκα πολύ ικανοποιημένος. Μπράβο στο Μαράκι την βρέξαμε καλά την γάτα σήμερα. Ακολουθεί κριτική.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Είπα να μην φάω κρέας αυτή την εβδομάδα, αλλα έτσι τα έφερε ο διάβολος και βρέθηκα Μ. Τετάρτη πρωί στις 9:30 για δουλειά στην Ν.ουρανού.
Το φωτάκι ήταν σβηστό αλλά μιά μαύρη BMW316 σταμάτησε και η καινούρια Μιρέλλα (αυτή που δούλευε στο καινούριο στην Α.Γεωργίου) κατέβηκε ,έστειλε φιλάκια στον οδηγό και μπήκε μέσα.
Μπήκα πρώτος πελάτης , πλήρωσα το απλό και ήρθε η Μιρέλλα.
Μελαχρινό δέρμα, χαμογελαστή ,μέτριο ύψος, καποια κιλά παραπάνω αλλα δεν την λες χοντρή, βυζί φυσικό χορταστικό, ρώγα που βγάζει μάτι.
Συμμετοχή καλή και φιλότιμη, αλλα δεν τρελλάθηκα κιόλας.
Εντύπωση μου έκανε το πολύ στενό μουνί , μπορεί να φταίει που ήμουν πρώτος πελάτης και δεν είχε ζεσταθεί ακόμα.
Επίσης μου είπε ότι σύντομα θα ξανανοίξει το καινούριο studio στην Α.Γεωργίου και θα δουλεύουν αυτή και η Βιολέττα, για να δούμε.

Παρθενοσπαστης  :cheesy:
Ωραιος  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Επίσκεψη στον Βαρδάρη σήμερα το απόγευμα.
στην  Μάντελαϊν.
Φυσικά θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική.

:rockon: Ωριαος ο Γαμεοβερ
στο γρις λειντις και καποιος sxoinobaths εχει γραψει
δε ξερω αν ειναι ο ιδιος με εδω , μιας και δεν ειδα αναφορα του ... ουτε κριτικη :dunno:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μαγκες εκανα καταδρομικη σε μερτσυ..πηγα καρφωτος...δεν ξερω γιατι.ηθελα να την παρω...το μετανιωσα ομως..η εποχη της πατατας συνεχιζεται......θα ανεβασω κριτικη.....

Δε σε θελει ...
Κανε ενα  διαλειμα..κανε ενα κιτ κατ  :cheesy:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Οικονομιά παιδιά κ πάμε ταξιδάκι Αθήνα να τα φάμε!!!! Διαβάζω κριτικές από απλά μπουρδελάκια στην Αθήνα όπου με ένα 20άρι κάνεις θάυματα κ εδώ εγώ νιώθω τυχερός αν καταφέρω να πάρω ακάποτη πίπα με 40Ε. Τραγικό δεν είναι?

+1000000011110
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σήμερα η μέρα πήγε να με στραβώσει αλλά τελικά βγήκε καλή. Μετά από πόρτα που έφαγα σε μασατζίδικο που προσπαθώ να πάρω κάτι παραπάνω εκτός από πετσέτα, φορτώνω και πάω Μύλο για Ρεβέκκα. Αλλά η Ρεβέκκα Ρωσία στη θέση της η βαφτισιμιά του τζο η κομοδινοπούλου! Πάω λα φαμε είναι η Μαρία λέω ας ρισκάρω φτηνό είναι το τζακουζάκι. Μπήκα με μισή καρδιά αλλά βγήκα πολύ ικανοποιημένος. Μπράβο στο Μαράκι την βρέξαμε καλά την γάτα σήμερα. Ακολουθεί κριτική.

Αντε κι αλλος .. :rockon:

Ολοι νηστεια βλεπω  :cheesy:

Φριξου εμενα η Τσατσα μου ειχε πει οτι γυρισε η Ρεβεκκα ενα πρωι ...  :think:
τωρα που πηρα ειναι στην Ρωσσια λεει  Η Κομοδινοπουλου ηταν μεχρι τις 8 και το βραδυ η Ρωξξανα
φανταζομαι θα φωτησαν  και την επιγραφη Επιπλα - Κουφωματα να φαινετε  :cheesy:


Η Μαρια Μαρακη Μαριω δυστηχος δε με ειχε πεισει να βρεξω την γατα στην προηγουμενη επιστεψη
ηταν ομως κακο το ταιμινγκ .. θα ηθελα να κολυμπησουμε αλλα μαλλον θα αρκεστω σε μια δευτερη ευκαιρια .. Στεγνος

Αντε αναμνωμεν τας κριτκας ...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Μια που χθες ήταν πολύ καλή μέρα για μένα... Έχετε καμμιά καλή (δοκιμασμένη ή αδοκίμαστη) πρόταση για σήμερα;;; Λέω να...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom