Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Συναθλητές καλησπέρα!! Πριν λίγες μέρες είχα βάλει στη fucklist τη βιολέτα απο το βιτρινάτο!  Χθες που είπα να την τιμήσω έμαθα ότι το έκλεισαν!!!  Γνωρίζει κανείς σας αν δουλευει σε κάποιο άλλο μαγαζί? Μου είχε κολησει για τα καλα αλλα έμεινα με τη ψ..η στο χέρι.....
 

Επισκέπτης
Συναθλητές καλησπέρα!! Πριν λίγες μέρες είχα βάλει στη fucklist τη βιολέτα απο το βιτρινάτο!  Χθες που είπα να την τιμήσω έμαθα ότι το έκλεισαν!!!  Γνωρίζει κανείς σας αν δουλευει σε κάποιο άλλο μαγαζί? Μου είχε κολησει για τα καλα αλλα έμεινα με τη ψ..η στο χέρι.....

Δοκίμασε τρίδυμα, Νικ.Ουρανου 26 βράδυ. Θα την πετύχεις.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν ειναι οι ιδιες ειπαμε...
η Ρωξανα του Φριξου 14 ειναι η νεαρη αδυνατη μελαχρινη με μακρυα μαλλια,με την απιστευτα ασχημη φατσα που στις αρχες του χειμωνα εβαλε και βυζια.Εχει περασει επισης απο Αλιακμωνος,Ερημιτη και κανα δυο ακομα.Εχει καμια διετια που εμφανιστηκε...

Η Ρωξανα απο Προμηθεως ειναι ενα σχετικα νεο φρουτο,καστανη με πολυ ομορφο προσωπο και καμπυλες που φαινονται.Δηλαδη και λιγο μπουτακι εχει,και λιγο το κωλαρακι πεταει.


:uglystupid:  Ναι ...
Βασικα απ οτι καταλαβα ο sxoinobaths για την Ρωξξανα της εκκλησιας ρωταει
οποτε η απαντηση μου για την κριτικη στο φριξου 14 ισχύει
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
:uglystupid:  Ναι ...
Βασικα απ οτι καταλαβα ο sxoinobaths για την Ρωξξανα της εκκλησιας ρωταει
οποτε η απαντηση μου για την κριτικη στο φριξου 14 ισχύει

Ναι, οντως νομιζα οτι υπηρχε μονο μια, δεν ηξερα οτι υπαρχει κι αλλη..
Αυτη στο Προμηθεως δηλ, ειναι λιγο γεματουλα απ' οτι καταλαβα..;
Οπως κ να 'χει δεν ειχα καταλαβει οτι λεγατε γι' αλλη κοπελα..
Η Ρωξαννη που ξερω, μπορει απο φατσα να μη λεει παρα πολλα, αλλα εχει κ γαμω τα σωματακια..! Δυστυχως ομως ειναι κομοδινο..!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
:uglystupid:  Ναι ...
Βασικα απ οτι καταλαβα ο sxoinobaths για την Ρωξξανα της εκκλησιας ρωταει
οποτε η απαντηση μου για την κριτικη στο φριξου 14 ισχύει
Ναι, οντως νομιζα οτι υπηρχε μονο μια, δεν ηξερα οτι υπαρχει κι αλλη..
Αυτη στο Προμηθεως δηλ, ειναι λιγο γεματουλα απ' οτι καταλαβα..;
Οπως κ να 'χει δεν ειχα καταλαβει οτι λεγατε γι' αλλη κοπελα..
Η Ρωξαννη που ξερω, μπορει απο φατσα να μη λεει παρα πολλα, αλλα εχει κ γαμω τα σωματακια..! Δυστυχως ομως ειναι κομοδινο..!
Αααα ;) ;)...απλα επειδη η παραθεση εγινε στην αναφορα της Προμηθεως δεν ηξερα αν καταλαβατε οτι ειναι δυο.
Παντως αυτη στην Προμηθεως ειναι πραγματικα ομορφη.Βγαινει στο σαλονι και κολλας στη φατσα της...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Αααα ;) ;)...απλα επειδη η παραθεση εγινε στην αναφορα της Προμηθεως δεν ηξερα αν καταλαβατε οτι ειναι δυο.
Παντως αυτη στην Προμηθεως ειναι πραγματικα ομορφη.Βγαινει στο σαλονι και κολλας στη φατσα της...

Ξερουμε ποτε δουλευει?? μελαχρινη ειναι?? απο  :tits: ????
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Ξερουμε ποτε δουλευει?? μελαχρινη ειναι?? απο  :tits: ????
αυτην 2-3 φορες που την εχω δει ηταν μεσημερακι.Προχθες παντως δεν ηταν αλλα δεν ξερω αν παιζουν 3 βαρδιες κι εκει.
Καστανη ειναι και βυζακι απ'οσο θυμαμαι εχει λιγο...
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν σήμερα είναι η Μιμή στο τσίρκο;;;

πολλά ειπώθηκαν για του λόγου της...!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
αυτην 2-3 φορες που την εχω δει ηταν μεσημερακι.Προχθες παντως δεν ηταν αλλα δεν ξερω αν παιζουν 3 βαρδιες κι εκει.
Καστανη ειναι και βυζακι απ'οσο θυμαμαι εχει λιγο...

οκ.!
 

Επισκέπτης
Ξερουμε ποτε δουλευει?? μελαχρινη ειναι?? απο  :tits: ????

Είναι καστανή κ δουλεύει σχεδον πάντα προμ 11 πρωινή. Από βυζί φαίνεται να έχει ένα 3αρί αλλά πρέπει να είναι λίγο πεσμένο. Με επιφύλαξη γιατί δεν έχω μπει μαζί της κ απ'ότι καταλαβαίνω απ'το σουτιέν. Είναι πιασιματούλα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Είναι καστανή κ δουλεύει σχεδον πάντα προμ 11 πρωινή. Από βυζί φαίνεται να έχει ένα 3αρί αλλά πρέπει να είναι λίγο πεσμένο. Με επιφύλαξη γιατί δεν έχω μπει μαζί της κ απ'ότι καταλαβαίνω απ'το σουτιέν. Είναι πιασιματούλα.

μαανες ... εχεις να προτεινεις κανα πιπινι του Γαλακτος γιοα σουβλισμα το Πασχα ?  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Αποψε τη νυχτα κατοπιν τηλεφωνου....

-Κωλεττη.Η ομορφη νεαρα Νικολ.Μμμμ...το σκεφτομαι
-Ερημιτη.η μιλφ Αννα...αμααααν :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
-Φριξου 14.η Ισπανιδα :jerking: :jerking: :jerking:Ρωξανα.Την μελετουσατε πριν λιγο νομιζω...
-Αν.Γεωργιου 4.η Ιταλιδα :jerking: :jerking: :jerking:Αννιτα.Μακρυααα...
-26ης 35.η Μερτσυ-Μαρτσελα.την εχω δει αλλα δε τη θυμαμαι καθολου...
-Μαντζαρου 10.η Αντζελα η Βουλγαρα.Πολυ μετρια κατ'εμε και εντελως πηγαδι...

Νομιζω αποψε ειναι μια ωραια βραδια για καταθεση.Οι χριστιανοι θα μεινουν σπιτι,τα κοριτσια θα ειναι χαλαρα και θα παρακαλανε να μπεις,θα υπαρχει ανεση χρονου....Θα δουμε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Είναι καστανή κ δουλεύει σχεδον πάντα προμ 11 πρωινή. Από βυζί φαίνεται να έχει ένα 3αρί αλλά πρέπει να είναι λίγο πεσμένο. Με επιφύλαξη γιατί δεν έχω μπει μαζί της κ απ'ότι καταλαβαίνω απ'το σουτιέν. Είναι πιασιματούλα.

Αν βγω μεχρι το πασχα και μετα θα την ψαξω... :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Αποψε τη νυχτα κατοπιν τηλεφωνου....

-Κωλεττη.Η ομορφη νεαρα Νικολ.Μμμμ...το σκεφτομαι
-Ερημιτη.η μιλφ Αννα...αμααααν :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
-Φριξου 14.η Ισπανιδα :jerking: :jerking: :jerking:Ρωξανα.Την μελετουσατε πριν λιγο νομιζω...
-Αν.Γεωργιου 4.η Ιταλιδα :jerking: :jerking: :jerking:Αννιτα.Μακρυααα...
-26ης 35.η Μερτσυ-Μαρτσελα.την εχω δει αλλα δε τη θυμαμαι καθολου...
-Μαντζαρου 10.η Αντζελα η Βουλγαρα.Πολυ μετρια κατ'εμε και εντελως πηγαδι...

Νομιζω αποψε ειναι μια ωραια βραδια για καταθεση.Οι χριστιανοι θα μεινουν σπιτι,τα κοριτσια θα ειναι χαλαρα και θα παρακαλανε να μπεις,θα υπαρχει ανεση χρονου....Θα δουμε

Μπες, εχει τα ποιο μεγαλα μουνοχειλα που εχω δει live στην ζωη μου.!! μην περημενεις πολλα ομως...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Νομιζω αποψε ειναι μια ωραια βραδια για καταθεση.Οι χριστιανοι θα μεινουν σπιτι,τα κοριτσια θα ειναι χαλαρα και θα παρακαλανε να μπεις,θα υπαρχει ανεση χρονου....Θα δουμε

Καλά μην ορκίζεσαι κιόλας ότι θα υπάρχει άνεση χρόνου, τώρα πέσανε και τα δώρα και οι μπουρδελιάριδες θα σπεύσουν για καταθέσεις.

Θυμάμαι καλά πριν 4 χρόνια μια Μεγάλη Πέμπτη απόγευμα ήμουν στο σααλ και περίμενα πάνω από μια ώρα μέχρι να έρθει η σειρά μου να γαμήσω.

Θυμάμαι τότε ήταν μια ψηλή ξανθιά, πολύ καλό κομμάτι που η τσατσά την σύστηνε ως Σουηδέζα, όνομα δεν θυμάμαι, αλλά στην πραγματικότητα ήταν από Ουγγαρία.

Θυμάμαι μάλιστα στο πόδι της είχε κάτι σαν λέυκη σε ένα σημείο.

Μήπως την Θυμάσαι.? :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αποψε τη νυχτα κατοπιν τηλεφωνου....

-Κωλεττη.Η ομορφη νεαρα Νικολ.Μμμμ...το σκεφτομαι
50-50 ειμαι .. με χαλασαν λιγο οι κριτικες και ειδηκα αυτη με την κρεμα  αν κανει ζεστη με τιποτα !
-Ερημιτη.η μιλφ Αννα...αμααααν :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Ντεν την ξερω ...
-Φριξου 14.η Ισπανιδα :jerking: :jerking: :jerking:Ρωξανα.Την μελετουσατε πριν λιγο νομιζω...
:2funny: :2funny: :2funny: ναι
-26ης 35.η Μερτσυ-Μαρτσελα.την εχω δει αλλα δε τη θυμαμαι καθολου...
πιπινι καλουτσικο  με μικρο ομως βυζι και , μια φορα την ειδα και γω .. αν την ξανα δω και μου κανει κλικ θα μπω
-Μαντζαρου 10.η Αντζελα η Βουλγαρα.Πολυ μετρια κατ'εμε και εντελως πηγαδι...
με μενα το παλεψε αλλα ειχαμε αδοξο τελος ... με πηγε να χυσω στον νυπτηρα μιας και στο πηγαδι δε μπορουσα ... :rolleyes:
Νομιζω αποψε ειναι μια ωραια βραδια για καταθεση.Οι χριστιανοι θα μεινουν σπιτι,τα κοριτσια θα ειναι χαλαρα και θα παρακαλανε να μπεις,θα υπαρχει ανεση χρονου....Θα δουμε
ναι  :cheesy:

Βιλα ειναι το μωρο μου ... :smitten:

αλλα μη πας  :cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Βιλα ειναι το μωρο μου ... :smitten:

αλλα μη πας  :cheesy:
βρε λες να παω??σα να το πεθυμησα αυτο το ξεκωλιαρικο πλασμα...ετσι να μου τον πιπιλισει λιγο στα χειλακια της :pipa2: :pipa2:... αλλα ολοι μαυρο της ριχνουν τους τελευταιους μηνες
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
βρε λες να παω??σα να το πεθυμησα αυτο το ξεκωλιαρικο πλασμα...ετσι να μου τον πιπιλισει λιγο στα χειλακια της :pipa2: :pipa2:... αλλα ολοι μαυρο της ριχνουν τους τελευταιους μηνες

εχει παθει καταθληψη, γιατι εχει καιρο να δει τον jo αναμεσα στα σκελια της.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom