Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Να γραψω και εγω κατι γιατι καμμια φορα διαβάζω αναφορες απο πολλους φιλους εδω μεσα....εγω πλέον δεν κανω τσάρκες..Η καλύτερα κάνω πολύ σπάνια...Επειδη ειναι συνήθως στάνταρ τα θέματα της πόλης μας ,αν ειναι να πάω κάπου πηγαίνω απ'ευθειας ...αντε το πολυ να πάω σε ενα- δυο που βρίσκονται εκει κοντά.Εχω πεί πολλές φορές τις απόψεις μου και πιστευω να εχω βοηθήσει όσους χρειάστηκαν κάτι.
Δεν μου αρέσεσουν οι κριτικές με πολλές σάλτσες και σπάνια τις διαβάζω....
Για αυτό και μου είχε διαφύγει εκεινη η περιφημη κριτικη με το μαγαζι που δεν εχει κουδούνι...
Όσο για κάποιοες γυναίκες του χώρου...πιστευω ο,τι κάποιες ειναι με τις ωρες τους...κάποιες απλά γουστάρουν κάποιους πιο πολύ απο καποιους άλλους και βγάζουν καλύτερα "γουστα" για αυτο και οι αποψεις πολλες φορες διιστανται...
Ας πούμε για παράδειγμα για την Μέντυ ,οταν την πρωτοσυναντησα πριν 2-3 χρόνια στης σαπφούς ενα βράδυ σε ενα απο τα διδυμμα ειχα πεί ο,τι παίζει να ειναι απο τα καλύτερα μουνια που ηρθαν στη Θεσσαλονίκη...
Μου είχε πει τότε ο,τι θα πήγαινε βιλα,όπου ο,τα την ξανασυναντησα ξενέρωσα γιατί γούσταρε να κάνει αυτο που εκείνη ηθελε και οχι αυτο που ήθελα εγω....
Όσο για την Άντζελα την μιλφ....θεωρω ο,τι ξεκίνησε καλά απο το ανορθόγραφο...στην εκκλησία οταν την συναντησα είπα πως η γυναίκα γουστάρει και ειναι ψώφια για π..ο.Μέτα ομως την δευτερη φορα που ξαναπηγα κατι δεν μου εκατσε καλα....
Όλα αυτα γιατι τα γράφω χμμμμ για να βοηθησω κάποιους που ειναι λιγο μπερδεμένοι....δεν σημαινει ο,τι αν δεν εβγαλα εγω γουστα μαζι με καποια δεν θα βγάλει κανενας σας....αυτα τα λιγα και καλημέρα....

 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Τσιρκο βραδυ ποια πιπινα παιζει μπαλλα, ξέρουμε;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μπορει ομως και η Μερσι
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τσιρκο λοιπον η Μερσι (Μαρτσελα)
Βιλα η Αρραβωνιαρα που κοντευει μηνας και θα με ψαχνει  :fuck2: πγεπει να παω
Φριξου 14 Αντριαννα ( come back κομοδινοπουλου προπαπλυ)
Ερημητη μια Αννα :dunno:
Μαντζαρου η Νατασσα.ru/apo lafemme / oxi i tsarina toy eros
Κωλετη η Νικολ
Σααλ Αννιτα.it
Λα φαμ Η Κορινα απ οτι λεει διπλα

Αυτα ...

Καλα γαμισια σε οσους βγουν , και απο αυριο νηστεια ε ?  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Να γραψω και εγω κατι γιατι καμμια φορα διαβάζω αναφορες απο πολλους φιλους εδω μεσα....εγω πλέον δεν κανω τσάρκες..Η καλύτερα κάνω πολύ σπάνια...
οταν ζεις σε μια πολη σαν την θεσσαλονικη με 15 στουντιο που τα δεκα εχουν και τηλεφωνο και ξερεις τι περιπου παιζει καθε μερα πραγματι λογος ουσιαστικος να κανεις τσαρκες πλην ισως απο το ματι οχι μονο δεν υπαρχει αλλα ισως κιολας να αντενδεικνυται  γιατι πεφτεις σε φαινομενο τσατσαδων που σου σπαν τα αρχιδια.....βλ περιπτωση πατσινο προχτες...

κι εγω οταν εμενα μονιμα σαλονικα στοχευμενα πηγαινα συνηθως.....τωρα βολταρω με την ανεση οτι ερχομαι απο μακρια και δεν με βλεπουν καθε μερα ας πουμε......συνεπως κατανοω απολυτα οτι μερικοι δεν κανουν τσαρκες....εξαλλου και η τσαρκα περισσοτερο και για την ενημερωση των συναγωνιστων γινεται.....ενας που τις ξερει λιγο πολυ τις κοπελες τι να παει να δει καθε μερα και ειδικα αν υπαρχει απο τηλεφωνου γνωση οτι θα ειναι η ταδε ή η δεινα..... :think:
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Η αντριαννα στο φριξου 14 ειναι αυτη με τον ωραιο πάτο?
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Οσο πανε και λιγοστευουν οι γκομενες του site και προσπαθουν να προωθησουν τις ιδιες,βαρεθηκα να τις βλεπω,αντε να αξιωθω μια μερα να κατεβω Αθηνα να παω εκει που πρεπει γιατι εχει μπολικο πραγμα,στη θεσσαλονικη κλεινει το ενα μετα το αλλο,υπαρχει προβλημα σοβαρο,να δουμε μεχρι ποτε.........
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
H αδυνατη ετσι ? γιατι και η  αλλη κοκκινομαλα ειναι.
:2funny:
αλλαγες βλεπω το βραδυ.
η Αννιτα  ειναι κομοδινο ολικης.....
Η αδυνατη ναι αυτη η κοκκινομαλα .

Την Αννιτα ετσι και εγω την εκοψα ασε η συμπεριφορα της υπηρεσιας να με κανει διαφημηση με το ζορι να  :fuck2:= το κομοδινο απο το Βαρδαρι..., στην ΕΥΑ δεν με το κανε ποτες η τσατσα !
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τι εγινε ?  :think: Καλησπερες

Δεν εφαγε κανεις τυροπιτουλα με την Σιμονα ?

Λα Φαμ Σιμονα Λεπον οπως λεει διπλα
Μαντζαρου Σαρρα και Βραδυ Αντζελα
Κωλετη η Αφρο
Φριξου 14 Ρεβεκκα come back λεει ( λιγο δυστακτικη την ακουσα την 2 τσα)
Ερημητη και Σααλ Ριζωμενες οι Θειτσες Ναντια και Ευα
ακομη να μου ρθει η  μιλφοδιαθεση ...

Και Βιλααα ... περιμενω την εκπληξη παιρνω ρωταω ποια ειναι
Το Χριστινακι λεει μολις ηρθε ( Στις τεσσερις )
Φωναζει και αυτην απο διπλα " Φγεεσκοοο φρεσκοο κγεααας "
:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
Γαμω την τγελα μου .. θα σπασω την νηστεια ακομη δεν αρχησε ...
Γεια σου μωγο μου  :smitten:

η Τζεσυ πηρε αλλη μια βδομαδα παραταση
η Μαντυ μαλον επαθε "λαστιχο"
η Τουμπανιεθ τρωει Παέλλια (Παραδοσιακή Ισπανική συνταγή)
εεε του πόυστη...
Η καποια θα ρθει η θα βγαλουνε τα σκυλακια στο κλαρι .. εε ναι
δε μπορει αν βγαλει το μωγο μου ολο το Πασχα  :uglystupid:
Επλιζω να ανεβει κατι καλο απ την Αθηνα , λογο αλυσυδας ..  :priest:
 

Επισκέπτης
Προμ 25: Ειρήνη
Προμ 11: Ρωξάνα
Προμ-Σαπφούς: Νικολ
Σαπφούς 7: Μαντλέιν
Πράσινο: Αλίσια
Μαρινόσπιτο: Μαρίνα
Λέιντις: Βίκυ, αχ τι μουνάκι..
Νικ. Ουρανου 26: Μιρέλα η γεματούλα εκεί κατέθεσα, μου βγάζει πολύ χημεία αυτή η γκόμενα στο γαμήσι χωρίς να είναι ιδιαίτερα όμορφη. Περνάω καλά όμως. Σήμερα με ξενέρωσε πάντως που έπιασα κάτι εκφράσεις έλλειψης συγκέντρωσης στο προσωπό της την ώρα του σεξ. Τελικά το σεξ είναι καθαρά εγκεφαλικό έχω καταλήξει να πιστεύω..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Νικ. Ουρανου 26: Μιρέλα η γεματούλα
Τελικά το σεξ είναι καθαρά εγκεφαλικό έχω καταλήξει να πιστεύω..

Συμπληρωθηκε το παζλ

Ειναι ναι .. συμφωνωνω . μπουρδελο ξεμπουρδελο
πουτανα ξεπουτανα ειναι εγκεφαλικο πραμγατι...


Μαανες χρωστας πολυ πραμα απο κριτικες , προσεχε με τα πανωτοκια μη χρεωκοπησεις  :idiot:
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ρε παιδεσ να κανω μια ερωτηση.αυτη τη στιγμη στη θεσσαλονικη μπουρδελα-στουντιο ολα μαζι ποσα εινε εν ενεργεια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
10+10.....εικοσι μαγαζια νομιζω.....και δυο που ανοιξαν και κλεισαν αμεσως.....
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γιατι ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται εκει.αν δεισ οτι στη λαρισα αυτη τη στιγμη εινε 9 μεσ την πολη,3 βυλλα ερωτικα,3 οικοσ σουλα.η θεσσαλονικη επρεπε τουλαχιστων να ειχε 50 σπιτια.ειλικρινα πολυ κρυμα γιατι συμβαινει αυτο το πραγμα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
γιατι ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται εκει.αν δεισ οτι στη λαρισα αυτη τη στιγμη εινε 9 μεσ την πολη,3 βυλλα ερωτικα,3 οικοσ σουλα.η θεσσαλονικη επρεπε τουλαχιστων να ειχε 50 σπιτια.ειλικρινα πολυ κρυμα γιατι συμβαινει αυτο το πραγμα.
δεν παει ετσι παντως.....επειτα και πενηντα να ειχε το θεμα ειναι να εχεις πενηντα μουναρες(εστω και δεκα δλδ) σε καθε βαρδια οπως στην αθηνα που εχεις παολα,νατασα,ανναμαρια,ρομινα,νταρια,αφροδιτη κλπ κλπ ή να εχεις πενηντα κομοδινομπαζα απλα να χαμε να λεγαμε.....;

ισως απλα να υπηρχε μια μικρη μειωση στις τιμες αλλα και παλι οχι πανω απο δεκαρικο και σιγουρα οχι στα στουντιο που ειναι τραστ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom