Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οχι βρε φιλε το λεω απο αποψη οχι τιμησ.εσενα δεν σου φαινεται τραγικο η λαρισα να εχει σχεδων τα ιδια με τη θεσσαλονικη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οχι βρε φιλε το λεω απο αποψη οχι τιμησ.εσενα δεν σου φαινεται τραγικο η λαρισα να εχει σχεδων τα ιδια με τη θεσσαλονικη.
τραγικο θα μου φαινοταν αν πηγαινα οπως πηγαινα το 2008 καλοκαιρι βραδυ στην κοροβαγκου και στο σαλονι ειχε και ορθιους.....απο την στιγμη που παω και ειμαι μονος και δεν περιμενω και καθολου παει να πει δεν εχουν και πολυ δουλεια μαλλον....τωρα γιατι ειναι λιγα; και γιατι κλεινουν ;και αν ειναι γενικα τραγικο ;δεν μπορω να πω..... :think:
μπορει η κριση να επηρεασε απλα και αυτον τον χωρο....εκτος του θεματος των αδειων...

τραγικο βεβαια βρισκω κατι αλλο.....το να μην υπαρχουν καλες επιλογες για τα δικα μου γουστα ας πουμε και τις δυο τρεις που μ αρεσουν να τις εχω πλεον κι αυτες σκυλοβαρεθει......αλλα η ανανεωση ειναι αλλο θεμα....πχ αθηνα που ολοι λετε η ιδια κοπελα στο ιδιο μαγαζι δεν θα κατσει ποτε εντεκα και δωδεκα ωρες βαρδια(υπαρχουν παντα τρεις βαρδιες ) ουτε και θα ειναι εφτα μερες την βδομαδα αλλα θα παει μια μερα εδω μια μερα εκει ,μια μερα ρεπο κλπ.....αλλα εκει στην βαρδια θα παρει δεκα -εικοσι πελατες ενω οι δικες μας κυνηγαν τον πελατη πια με το δικανο ή με την σταμνα μαλλον σαν την ταινια ...

αλλα τεσπα αρκετα με το σπαμ...να μην ενοχλουμε κιολας....
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
..και η κριση αλλα και θεμα αδειων , οι μαλακιες πληρωνονται...αμα ανοιγεις μαγαζι να το ανοιγεις νομιμα απο κει και περα κακου του κεφαλιου τους !
οσο για τις τιμες στην Αθηνα βρισκεις και Μοντελα με 20 Ευρω/κωλο  ! Πηγα και Βουλγαρια και εκει 60 Ευρω/1 ωρα ακαποτο τσιμπουκακι και με κωλο και 2 εκτονωσεις !!!
Στην Θεσ/νικη  υπαρχουν και καλες που τιμανε τα λεφτα τους ειναι μετρημενες στα δακτυλα !


αρκετα  μας στεναχωρουν αυτα καθε μερα να τα ακουμε και να τα βλεπουμε !


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αλλα τεσπα αρκετα με το σπαμ...να μην ενοχλουμε κιολας....

Ε ναι ρε παιδια .. πολυ ενοχλητικοι εχετε γινει αμαν ...
περιμενουτν τοσοι να γραψουν αναφορες και σχολια και δε  μπορουν να παρουν σειρα  

εεε μα πια ...

:2funny:

ή με την σταμνα μαλλον σαν την ταινια ...

Προσοχη λοιπον ... οταν περνατε εξω απο ντελο παντα φοραμε κρανος ...  :dancing:
URL]]
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
οχι βρε φιλε το λεω απο αποψη οχι τιμησ.εσενα δεν σου φαινεται τραγικο η λαρισα να εχει σχεδων τα ιδια με τη θεσσαλονικη.
Λαβε υποψιν σου ομως οτι η Λαρισα ηταν παντα μια περιοχη με οικονομικη ευημερια η οποια απ'οτι ακουω απο διαφορες και διαφορετικων δραστηριοτητων πηγες συνεχιζει να υπαρχει ακομα και στις μερες μας.
Εχει κατι το ιδιαιτερο η Λαρισα...οποτε δεν ειναι μονο πληθυσμιακο το θεμα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εγώ πάντως έχω να παρατηρήσω ότι η οικονομική κρίση έχει πλέον φανερό αντίκτυπο και στα μπουρδέλα εδώ και περίπου ένα μήνα.

Φέρνω και ως σημείο  αναφοράς τις δύο τελευταίες καταθέσεις μου.

Την μία στο Ταντάλου 14 στην πιπινοβίκυ όπου πριν 3 μήνες είχε στάνταρ 3 δωμάτια γεμάτα και την προηγούμενη βδομάδα που είχα πάει ήμουν ο μόνος πελάτης μέσα στο μαγαζί με όλα τα δωμάτια άδεια.

Την άλλη το περασμένο Σάββατο στο λαφάμ, μαγαζί με πελατεία,  μόνος ήμουν όταν μπήκα μόνος ήμουν όταν έφυγα.

Θα υπάρχει συνέχεια της κρίσης πιστεύω, πάντως μην περιμένετε να πέσουν δραματικά οι τιμές. Και όσο για την Αθήνα ανέκαθεν οι τιμές στα μπουρδέλα ήταν 30% πιο κάτω από της Θεσσαλονίκης με εμφανή όμως και ανάλογη πτώση της ποιότητας των κοριτσιών.
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Μια ερωτηση θελω να κανω...οι κοπελες πλενονται μετα απο καθε πελατι??
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Μια ερωτηση θελω να κανω...οι κοπελες πλενονται μετα απο καθε πελατι??
απ οσο ξερω εγω και απ οσο βλεπω σε βαρδαρη δυσκολα να πλενονται μετα απο καθε πελατη,ισως μετα απο 5,6 ..ποιος ξερει...9,10???αλλα σε στουντιο οπως λαφαμ η βιλλα και φριξου 14 νομιζω πως πλενονται πολυ συχνα...τωρα αν κανω λαθος ας με διοεθωσει καποιος συναγωνιστης...
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Εγώ νομίζω πως σχεδόν καμία δεν πλένεται.
στα μπουρδελλα κ εγω το ιδιο νομιζω πως ισχυει...αν ειδικα πας αργα 3 το βραδυ φαινεται η αλλη πως δεν ειναι καθαρη η αν μυριζει ωραια θα ναι απο αρωμα πανω στο αρωμα..αλλα στα σοτοντιο πιστευω πως δεν ειναι ετσι...εστω σε καποια...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
για εχουμε και την αλλη εκφραση RtR (room to room δηλαδη βγαινει απο το ενα δωματιο και μπαινει κατευθειαν στο αλλο) :rockon:
πχ αυτη κανει RtR

θα εκδοσουμε και λεξικο σε λιγο :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
ρε καρντασια ποιο ειναι αυτο το στουντιο που διαφημιζεται εδω???:

k


υπαρχει αυτο ή ειναι κανα καινουργιο???... :think: :think:αν δουλευει οντως κ αυτη η ξανθια,πολυ μουναρος... :bigdick: :bigdick: :bigdick:

"Καρδούλες" θα ήταν γαμάτο όνομα για παρακμιακό σκυλάδικο.

Μάλλον για μασατζίδικο πρόκειται.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Προμ 25: Ειρήνη
Προμ 11: Ρωξάνα
Προμ-Σαπφούς: Νικολ
Σαπφούς 7: Μαντλέιν
Πράσινο: Αλίσια
Μαρινόσπιτο: Μαρίνα
Λέιντις: Βίκυ, αχ τι μουνάκι..
Νικ. Ουρανου 26: Μιρέλα η γεματούλα εκεί κατέθεσα, μου βγάζει πολύ χημεία αυτή η γκόμενα στο γαμήσι χωρίς να είναι ιδιαίτερα όμορφη. Περνάω καλά όμως. Σήμερα με ξενέρωσε πάντως που έπιασα κάτι εκφράσεις έλλειψης συγκέντρωσης στο προσωπό της την ώρα του σεξ. Τελικά το σεξ είναι καθαρά εγκεφαλικό έχω καταλήξει να πιστεύω..

Καλα στο Γρις Λειντις λεει οτι η Νικολ θα 'ναι στο Πρ.11 ολη τη βδομαδα, τι εγινε..;
Οσο για τη Ρωξανα, την εχει παρει κανεις το τελευταιο διαστημα..; Υπαρχει περιπτωση να βελτιωθηκε καθολου, ή παραμενει ενα ομορφο επιπλακι..;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλα στο Γρις Λειντις λεει οτι η Νικολ θα 'ναι στο Πρ.11 ολη τη βδομαδα, τι εγινε..;
Οσο για τη Ρωξανα, την εχει παρει κανεις το τελευταιο διαστημα..; Υπαρχει περιπτωση να βελτιωθηκε καθολου, ή παραμενει ενα ομορφο επιπλακι..;
Τα ιδια .. εχει κριτικη στο Φριξου 14
 

baycity

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
11
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά, θα καταθέσω αύριο βράδυ. μήπως ξέρετε αν θα δουλεύουν βερόνικα ή έφη?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
παιδιά, θα καταθέσω αύριο βράδυ. μήπως ξέρετε αν θα δουλεύουν βερόνικα ή έφη?

Εκπληξη θα θεωρηθει το αν πετυχεις την Εφη
και λογο ημερας και λογο ωρας και λογο Πασχα Συνηθος ηταν εκει Π-Π-Σ-Κ πρωινα

Για Βερονικ δεν εχω ιδεα


Τσιρκο η Λαουρα πρωι και η Μετσι Βραδυ
η Πιπινομιμη εχει ρεπο

Βιλα οι Αδερφες Ραιχ τραβανε κουπι μοναχες :dunno:
Πρωι Μαντυ βραδυ Χριστινα
Τζεσυ απο Μαηο λενε τωρα  :rolleyes:


περονοσπορος στο γκρις λειντις  :think:
οι 4 της Βιλας μεινανε + μαντελαιν + ευα + νικολ
σκουπα επεσε
:think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Τα ιδια .. εχει κριτικη στο Φριξου 14
Δεν ειναι οι ιδιες ειπαμε...
η Ρωξανα του Φριξου 14 ειναι η νεαρη αδυνατη μελαχρινη με μακρυα μαλλια,με την απιστευτα ασχημη φατσα που στις αρχες του χειμωνα εβαλε και βυζια.Εχει περασει επισης απο Αλιακμωνος,Ερημιτη και κανα δυο ακομα.Εχει καμια διετια που εμφανιστηκε...

Η Ρωξανα απο Προμηθεως ειναι ενα σχετικα νεο φρουτο,καστανη με πολυ ομορφο προσωπο και καμπυλες που φαινονται.Δηλαδη και λιγο μπουτακι εχει,και λιγο το κωλαρακι πεταει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom