Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Maan μας χαλασες την αγωνια αλλα βλεπω τα ιδια ετσι κι αλλιως...Μηπως σου ειπαν σε ποια απ'αυτα θα αλλαξουν στις 17.00?

Η Βίκυ η Ουγγαρέζα πιπίνα πιάνει δουλειά στις 4 στο λέιντις, πέρα από αυτό ότι ξέρεις ξέρω :)
Μέρτσι βραδινή στο Τσίρκο.
Και νομίζω τελευταία βάρδια στο Λέιντις πρέπει να είναι η Μιμή.
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
μαρεση που ολα τα βρωμερα μπουρδελα πηρανε και ονομα ladies και μαλακιες . Αντε στου μυλου εχει κ 2 μαγαζια οντως εχουν μια ποιοτητα απο αποψη χωρου. λα φαμ. βιλα εροτικα. τωρα δωσαν κ ονοματα στου βαρδαρη τους σταβλογαμιστρωνες !!! παρωδια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
-Λείντις: Η Κατερίνα. Η Κατερίνα λοιπόν είναι λέει ελληνίδα ψηλή με μεγάλη λεκάνη κάπως και υπερβολικά λεπτή μέση δαχτυλίδι. (περίπτωση βανέσσας αλλά νομίζω ακόμα πιο τραβηγμένο!) Λίγο κυτταρίτιδα αλλά τίποτα αντιαισθητικό πολύ. Αν ήταν να καταθέσω νομίζω θα το έκανα εκεί.
υποθετω ειναι η κοπελα που ειχα παρει στο τσιρκο η ελληνιδα.....;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
για σημερα πρωι εχουμε

ααα ωραιος ο τηλερεπορτερ και ηθελα να δω τι παιζει


-σααλ η βουλγαρα μιλφ ευα με ολα τα προγραμματα και κωλαρακι ....προσωπικα παντα την θεωρω απο τα καλυτερα μιλφ της πολης για πολλα γουστα
-φριξου 14 η αννιτα η ουγγαρεζα με τις μετριες κριτικες
-κωλετη η ρωσιδα αγαπη με προγραμματα οπως 69 και γυμνο,πολυ καλη επαγγελματιας προσωπικη μου αποψη και γουσταρει το γαμησι++
-ερημιτου η θεια ναντια απο την ρωσια με επισης θετικες απο ολους εντυπωσεις.....
not in fuck list for now :dunno:

-φριξου 9 η μαντυ με τις αναμικτες γενικα κριτικες
In my fuck list  :zfuck:
-ματζαρου 14 η βουλγαρα αντζελα....καθαρο μουνακι για 69 παντως....
Και με μπολικη κρεμα απ οτι θυμαμαι  :rolleyes:
-λαφαμ η νταρντανα σαμπρινα που εχει βελτιωσει γενικα επιδοσεις και κριτικες....ισως παιζει αναλογα και με τον συναγωνιστη
im not feeling  lucky ... :rolleyes:
-26ης οκτ 35 η λαουρα με θετικες κριτικες και ολη την γκαμα προγραμματων....
Αυτη και τις προαλες που πηρα παλι πρωι την πετυχα,  αααα ωραια .. αυτη η Αφρουλα και κανα δυο αλλες μου εχουν γλυτωσει  


τα υπολοιπα αν ανεβω απο κοντα καμια μερα....προς το παρον ας προσεχαν να βαλουν τηλεφωνο...εμεις εχουμε καθε καλη διαθεση να τους κανουμε εστω και τηλεφωνικα μια ανασκοπηση των κοριτσιων τους περισσοτερο για να μαθαινουν τα καινουρια παιδια....οι παλιοι τα ξερουν αυτα ηδη και ειναι τετριμμενα απλα τα λεμε για να κινειται και λιγο το θρεντ.....
Πετρα που κυλα δε χορταριαζει keep γραφing  :grin:
Οσο για τα ντελα των σπηλαιων χωρις τηλεφωνο αυτοι χανουν ...

γενικα πρεπει η κριση πλεον να εχει επηρεασει αισθητα τις καταθεσεις ακομα και προσωπικα απο μενα αν κρινω....και μη χειροτερα με τα νεα μετρα που μας ερχονται μετα το Πασχα.....ιδομεν....
Μονο τις καταθεσεις ? εγω και τα τηλεφωνα εκοψα  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
O gl είπε για τα στούντιο εγώ θα πω για το Βαρδάρη.
:rockon: Γεια σου μαανες πιπινοχαντερ

-Προμ 25: Καινούργια κοπέλα, Έλενα ψηλή μελαχροινή με φαινομενικά κρεμαστά βυζιά και μεγάλα μπούτια. Καθόλου δεν μου άρεσε.
Δεν την πηδαμε  :rockon: σε πιστευουμε
-Προμ 11: Ρωξάνα.
Το κομοδινο της εκκλησιας ? ή μια αλλη που κυκλοφορουσε ?  :think:
-Προμ-Σαπφούς: Νικόλ γαλλίδα μιλφ.
Βουλγαρα ειναι τελικα απ οτι ειπωθηκε στο θεμα του λαφαμ ,  :grin:
Εχει περασει ταξινομηση ομως και εχει γαλικες πινακιδες  Nikol.Fr
Σε ειδε και φρικαρε ?  :think:

-Σαπφούς 7 Μαντελάιν τρελή εμφάνιση με εσώρουχα από sex shop πολύ καλό!
Απ τις φωτος εχω εχω δελεαστει .. αμα παει σε καμια Βιλα θα την χτυπησω  :knockinb:
-Σαπφούς με Ταντάλου: Γίαννα δεν την είδα όμως βαρέθηκα να περιμένω κ έφυγα.
-Σαπφούς 20: Η Νταϊάνα.
-Μαρινόσπιτο: Δεν πήγα γιατί θα ήταν η Μαρίνα
Το τανταλου 8 ειναι αυτο ?  :think:
-Λείντις: Η Κατερίνα. Η Κατερίνα λοιπόν είναι λέει ελληνίδα ψηλή με μεγάλη λεκάνη κάπως και υπερβολικά λεπτή μέση δαχτυλίδι. (περίπτωση βανέσσας αλλά νομίζω ακόμα πιο τραβηγμένο!) Λίγο κυτταρίτιδα αλλά τίποτα αντιαισθητικό πολύ. Αν ήταν να καταθέσω νομίζω θα το έκανα εκεί.
Βρομυλου 14  = Λειντις ε ?  :think: αυτη πρεπει να ειναι η ιδια που δοκιμασε ο gl στο τσιρκο , εχει και κριτικη ( ο χαμενος ...  :birdman: )
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η Βικυ εχει λιγο σνομπ υφακι αλλα σε γενικες γραμμες ειναι αποτελεσματικη και δε λεει οχι.

Η ΑγιοΒασιλω ?  :think:

Μέρτσι βραδινή στο Τσίρκο.

Λαουρα πρωι Μερτσι βραδυ και οι δυο αδοκιμαστες ακομη φτου
Πουτανα βενζινη  :tickedoff:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Επεσε καθαρση στο γκριςλειντς βλεπω απο φωτογραφιες
μαζι με τις αλλες εξαφανιστηκε  και η Τζεσυ  :think:
αυτη επεστεφε 18 για δουλεια απ οτι μου ειχαν πει αλλα σημερις λενε τι θα ρθει σε 10 μερες
νταξυ ας ερεθι και σε 20 .. το θεμα ειναι οτι εφηγε και η Σπανιολα και μαλλον καποια αλλη εκτος απ τις Αδερφες Ραιχ
πρεπει αν κανει την εμφανιση της ...


Ποια θα ειναι ?  :think:
ακουω στοιχηματα... εγω λεω Μαντελαίν  :fuck2:



μαρεση που ολα τα βρωμερα μπουρδελα πηρανε και ονομα ladies και μαλακιες . Αντε στου μυλου εχει κ 2 μαγαζια οντως εχουν μια ποιοτητα απο αποψη χωρου. λα φαμ. βιλα εροτικα. τωρα δωσαν κ ονοματα στου βαρδαρη τους σταβλογαμιστρωνες !!! παρωδια

:2funny:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
σαν να ζωντανευει η μπουρδελοκατασταση?

η Ναντια πρεπει να εχει γινει  υπεραποδοτικη .. συγκαταλεγεται  στην αγια μιλφοτριαδα με Νικολ και  Ευα ... για Εφη εχουμε κανεναν νεο? αυτην την βδομαδα παντως ξερω οτι δεν δουλευε καθολου λογω περιοδου...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η μπουρδελοκατασταση ψωφαει για ζωντανια,  οι γκομενες δεν εχουν παντα την ιδια διαθεση  :cheesy:
και τα σπιτια απο πλευρας ανανεωσης

Η Εφη ειναι οφφ .. και απο βδομαδα υποθετω θα λειπει επισης λογο εορτων
μετα απο επεστρεψε παντω ς κανεις δεν ανεφαρθηκε σ αυτην ... :dunno:

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
βολτα με καταθεση μεταξυ 16.30-17.30 στο Βαρδαρη.ειχαμε αλλαγες τελικα...

-Προμηθεως 25.Η μελαχρινη milf Ρουμανα Ειρηνη η οποια αποδειχτηκε πραγματικος θησαυρος τελικα.Θα τα πουμε παρακατω...το βραδυ η Μιραμπελα.
-Προμηθεως 11.η Μιρελα νο 2.τελικα ειναι ωραιο πιπινακι αυτο.Καστανο,συμπαθητικο στη φατσα και προσχαρο στο σαλονι.στα 50ε γυμνο με 69 και νομιζω την βαζω στη λιστα μου.
-Σαπφους 5.η θεια μου η Νικολιτσα.ξανθια προστυχοφατσα,βυζαρες,φουλ εξτρα και φιλικες τιμες.Οποιος δε την πηρε ακομα χανει...
-Σαπφους 7.η Μαντελαϊν.σχεδον ιδια οπως περυσι,λιγο ο κωλος σα να ξεφυγε.φορουσε ενα σετακι με τρυπες στο υψος στο στερνο οποτε οι βυζαρες ηταν πεταμενες εξω.Ψηλη καστανη νταρντανα στα 50ε γυμνο και 60ε 69.Μετριες εντυπωσεις μου ειχε αφησει περυσι
-Σαπφους 20.Παω για την Νταϊανα αλλα παλι δεν ηταν.Μεχρι τις 15.30 ητανε...Δουλευε η ομορφη νεαρη καστανοξανθη Βανεσσα με τα μικρα βυζακια και την ωραια περιφερεια.Και μ'αρχιζει η τσατσα η κοκκινομαλλα με τα ωραια ματια τις μαλακιες...Και γιατι δεν μπαινεις σ'αυτην??και ερχεσαι μονο για να δεις και ταχα ρωτας για την Νταϊανα..και σε ξερουμε και κατι μαλακιες.Η πλακα ειναι οτι μ'χει δει 3 φορες ολο κι ολο.Ακουει και το αλλο το μαλακισμενο και αρχιζει κι αυτο...Την ρωταω τη μικρη...μ'εχεις ξαναδει...Ναι βεβαια σε ξερω μου λεει και σε επιθετικο υφος.
Τεσπα ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΛΑΚΩ Η ΤΣΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΟΛΙς ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΜΥΞΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
-Τανταλου-Σαπφους πρασινο.η ομορφη ξανθια Ρωσσιδα Αλισια με τα αμφιλεγομενα σχολια
-Τανταλου 8.η Μαρινα η παλια μου αδυναμια στα 35ε και σταθερη αξια αλλα θα εφευγε στις 17.00 οπου θα αναλαμβανε η Αντριαννα την οποια και ειδα οταν μπηκε(πρωην Ραμονα απο Σαπφους 20.μελαχρινη νταρντανα).Η Ουκρανη Βικυ μετα τις 00.00 τη νυχτα...
-Τανταλου 14.το ομορφο μελαχρινο πιπινακι Βικυ.Δε μ'αρεσει ρε παιδια...πολυ κρυοπλασμα
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Η Εφη ειναι οφφ .. και απο βδομαδα υποθετω θα λειπει επισης λογο εορτων
μετα απο επεστρεψε παντω ς κανεις δεν ανεφαρθηκε σ αυτην ... :dunno:

οντως πολυ περιεργο οσο  φημη και να χει καποιος που πηγε  επρεπε να γραψει κατι ..αντιθετα βαρεθηκα να βλεπω κριτικες για Σιμονα  :grin:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
βολτα με καταθεση μεταξυ 16.30-17.30 στο Βαρδαρη.ειχαμε αλλαγες τελικα...

:rockon:
πολυ καλη οπως παντα η ενημερωση

-Σαπφους 5.η θεια μου η Νικολιτσα.ξανθια προστυχοφατσα,βυζαρες,φουλ εξτρα και φιλικες τιμες.Οποιος δε την πηρε ακομα χανει...
φιλε αλ επειδη δεν την εχω δει την Νικολ και απ αυτα π εχω ακουσει για την φατσα σκιαζομαι λιγο  :grin: μεταξυ αυτης και της Ναντιας ποια θα διαλεγες ?βεβαια ειναι και θεμα προσωπικου γουστου  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κατάθεση στη καυλοσαμπρίνα το μεσημεράκι στο λαφαμ. Θα ακολουθήσει και η τελευταία κριτική ( για την εν λόγω κορασίδα). :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Καταθεση λοιπον για 60ε με 69 και γυμνο(70ε ζητουσε αρχικα)στην Ειρηνη στο Προμηθεως 25.
Καμια 40 χρονων σιγουρα,σφιχτο σωματακι και κωλαρακι και μικρο βυζακι.Μπηκα μονο και μονο λογω πολυ θετικων σχολιων γιατι απο εμφανιση δε μου αρεζε πριν.

Επισης μπορει να θεωρηθω ψευτης παλι,ακομα πιο ψευτης και απο τους γνωστους ψευτες εδω μεσα αλλα η αληθεια πρεπει να λεγεται.
Καταρχην πριν ερθει στο δωματιο πηγε και πλυθηκε.Ακουγα τα γαργαρα νερα να τρεχουν με πιεση.Καιρο ειχε να συμβει αυτο...
Μπαινει λοιπον,αγκαλιες,φιλια,χαϊδεματα,δαχτυλα,Αρχιδογλειψιμο με μανια...Τη στηνω ανασκελα για γλυφομουνι στο πεντακαθαρο και ομορφο μουνι,γλειφω με μαεστρια,αυτη καυλωνει με τρελα και συγχρονως καρφωνω ολοκληρο δαχτυλο στην κωλοτρυπιδα.Μεσα εξω στον κωλο...
Ατελειωτο  γυμνο πουτσοτριψιμο σε μουνι και κωλο με τασεις προς τα μεσα,τελειο περασμα καποτας και σφυροκοπημα για αρχη με αυτην απο κατω.
Στη συνεχεια αυτη απο πανω κανονικα και μετα τη γυρναω με την πλατη προς τα εμενα ενω συγχρονως παλι της χωνω ολο τον αντιχειρα στον κωλο.Καπου εκει ειναι που παω να της κανω την πουστια....Τον βγαζω απ'το μουνι και παω να τον βαλω απο πισω σιγα σιγα.Δεν αντιστεκεται,το σκεφτεται ομως και μου λεει δεν γινεται ειναι σε αλλη τιμη αυτο...Αλλα μου το λεει με μιση καρδια και με επιφυλαξη.Δεν πειραζει γυρνα πισωκολλητο της λεω...
Στηνει την κωλαρα,2-3 σπρωξιματα και πεφτει η θεϊκη ατακα..."Ελα βαλτον στον κωλο δεν πειραζει".Την χωνω κατευθειαν,ουτε λιπαντικα ουτε μαλακιες και μετα απο δυνατο σφυροκοπημα  την χυνω μεσα στην κωλαρα.Οταν τελειωσα τα μπουτια μου ετρεμαν δεν μπορουσα να περπατησω για λιγο.Αυτη χαλαρη σα να μη συνεβη τιποτα...

Συμπερασμα...Κοντευω να ξεχασω τη Νικολ για χαρη της Ειρηνης.Φοβερη επαγγελματιας,πεντακαθαρη,εντελως χαλαρη,δε λεει οχι σε τιποτα.Ειναι κλασσικη περιπτωση μιλφοΝαντιας οπου οταν την δεις θα πεις τι ειναι αυτο παναγια μου...αλλα μην κολλησετε στην εμφανιση ειναι 100% σιγουρο οτι θα ανταμειφθειτε
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Συμπερασμα...Κοντευω να ξεχασω τη Νικολ για χαρη της Ειρηνης.Φοβερη επαγγελματιας,πεντακαθαρη,εντελως χαλαρη,δε λεει οχι σε τιποτα.Ειναι κλασσικη περιπτωση μιλφοΝαντιας οπου οταν την δεις θα πεις τι ειναι αυτο παναγια μου...αλλα μην κολλησετε στην εμφανιση ειναι 100% σιγουρο οτι θα ανταμειφθειτε

Θα σε ακούσω ρε μάγκα....η επόμενη κατάθεσή μου. ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
:rockon:
πολυ καλη οπως παντα η ενημερωση
φιλε αλ επειδη δεν την εχω δει την Νικολ και απ αυτα π εχω ακουσει για την φατσα σκιαζομαι λιγο  :grin: μεταξυ αυτης και της Ναντιας ποια θα διαλεγες ?βεβαια ειναι και θεμα προσωπικου γουστου  :think:
Η Ναντια εχει πιο γλυκο προσωπο αλλα χαλια σωμα...
Η Νικολ δεν ειναι ασχημη αλλα εχει πειραγμενη μυτη(ατυχημα ισως)και την αγριευει.Εχει σαφως καλυτερο σωμα απ'τη Ναντια.Η Νικολ εχει ωραια ματια,δηλαδη αντικειμενικα στα νιατα της πρεπει να ηταν ομορφη κοπελα.Σε αντιθεση με το παρουσιαστικο ειναι πολυ τρυφερη γυναικα.
Απο αποψη αποδοσης ειλικρινα δε μπορω να διαλεξω καποια γιατι ειναι και οι 2 υπεραποδοτικες.
Παρτες και τις 2...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Θα σε ακούσω ρε μάγκα....η επόμενη κατάθεσή μου. ;)
Αν την δεις μπορει να θες να φυγεις...αλλα μην φυγεις ;) ;)

Και φυσικα δε μας εφταναν οι μιλφαρες Νικολ,Ναντια,Ευα,Αγαπη,Αννα...μας προεκυψε και η Ειρηνη τωρα.Της μιλφαρας το καγκελο γινεται...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καταθεση λοιπον για 60ε με 69 και γυμνο(70ε ζητουσε αρχικα)στην Ειρηνη στο Προμηθεως 25.
Καμια 40 χρονων σιγουρα,σφιχτο σωματακι και κωλαρακι και μικρο βυζακι.Μπηκα μονο και μονο λογω πολυ θετικων σχολιων γιατι απο εμφανιση δε μου αρεζε πριν.
:thumbsup: :thumbsup:

ειπαμε.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom