Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
797
Πόντοι
371
Αν εννοείς γλωσσόφιλα δάκτυλωματα κτλ όχι. Δεν δοκίμασα κιόλας αλλά δεν σου έβγαζε αυτήν την άνεση. Χούφτωνες σχετικά άνετα πάντως. Ένα τυπικό απλό ήταν από υπηρεσίες. Απλά η κοπελίτσα είναι τόσο όμορφη και επικοινωνιακή και βγάζει τόση φρεσκάδα που εμενα μου αρκουσε αυτο σε εκεινη τη φαση. Τώρα σε προγραμματα δεν ξέρω τι γουστα μπορει να βγΆζει.
Όχι δεν λέω δάχτυλα γλωσοφιλα αυτό ένα άνετο πέρασμα, εγώ πήγα εχθές αλλά είχε 2 άτομα σε δωματια
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
78
Like
117
Πόντοι
0
Όχι δεν λέω δάχτυλα γλωσοφιλα αυτό ένα άνετο πέρασμα, εγώ πήγα εχθές αλλά είχε 2 άτομα σε δωματια
Ήμουν άνετος στη συνευρεση χωρίς κάτι να με ενοχλήσει. Τυπικό δωμάτιο στο απλό. Ούτε συγκινήσεις ουτε αμηχανια από υπηρεσίες.
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
203
Like
486
Πόντοι
21
Όχι δεν λέω δάχτυλα γλωσοφιλα αυτό ένα άνετο πέρασμα, εγώ πήγα εχθές αλλά είχε 2 άτομα σε δωματια
Εχθές το βράδυ περίπου 10 πέρασα από βιλα εροτικα για να δω την τσατσά που λέτε,μάλλον δεν δούλευε γιατί είσαι μια γριά και είδα και την κοπέλα μια Δάφνη με τατουαζ ψιλή και βυζαρες,μέτα είδα μετά από καιρό ανοιχτό το σπίτι δίπλα από Έλενα ράισα πέρασα να δω μια μαρίνα καμία σαράντα και είπε ξεκινάμε 30 ελεύθερο γενικά είχε καλές τιμές και καλούτσικη εμφανισιακά, μετά πήγα να περάσω με ερικα ωραία κοπέλα χαμογελαστή αλλά είχε μέσα 2 δωμάτια οπότε έφυγα

Όχι δεν λέω δάχτυλα γλωσοφιλα αυτό ένα άνετο πέρασμα, εγώ πήγα εχθές αλλά είχε 2 άτομα σε δωματια
Σε ποιο ήταν αυτή η Μαρίνα που λες φίλε?Με Αλεξάνδρα από Βεγκας πρωινή στο πρώτο σπιτάκι έχει περάσει κανείς?Πολυ διαχυτική με ωραίο σωματάκι αλλά ήθελα να περάσω με Ίνα από Ποισον για αυτό δεν εισχωρησα…
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
148
Πόντοι
0
Ρε σεις για αυτή τη Μαρίζα μιλατε;

1730043752825.png
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
148
Πόντοι
0
Ναι φίλε για αυτήν
Φίλε μου οσο αναφορά την εμφάνιση συμφωνώ μαζί σου. Τη θεωρώ δυνατή εμφάνιση με όμορφο προσωπο και κορμάρα. Επίσης διαφωνώ με τον καραμαν γιατι δεν θυμάμαι να έχει πλαστικές (εχω να την δω ίσως 2 χρόνια).

Οσο αναφορα την απόδοση στο δωμάτιο παιρνει 0 όμως. Πεταμένα λεφτά. Πέρασα δυο φορες μαζί της και από τότε μόλις την βλέπω προσπερνάω. Ισως με σενα να ήταν καλή στο δωμάτιο, αλλά εχε υπόψιν σου ότι την έχουν μαυρίσει πολλοί στο παρελθον... Εχει αρκετα χρόνια στην πολη μας και έχουν μαζευτει πολλες αρνητικές γνώμες για την Μαρίζα και νομίζω ότι αληθευουν.

Εγώ δεν θα προετρεπα κανέναν να περάσει στο δωμάτιο μαζί της διότι θα πετάξει τα λεφτά του.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.014
Κριτικές
14
Like
2.078
Πόντοι
506
Γωνία Νικηφόρου Ουρανού με Μινωταύρου. Έρικα . Ότι πιο δροσερό και νεανικό υπάρχει στην περιοχή. Πολλη όμορφη κοπελίτσα με όμορφο προσωπάκι με σούπερ σωματάκι και κωλαράκι που σφυρίζει. Όχι προστυχο αλλα΄πολύ ευχαριστο και ομορφο. Πολύ καλή υποδοχή με χαμόγελο και χειραψία (?) για να συστηθεί. Καλή ενέργεια στα τουυ αγωνα με τιμημένο απλό. Θα προτιμηθειι και για προγραμμα. Δεν έχει την εμπειρια και την καυλά της ρίτας ή της λιλιανας αλλά εχει μια φρασκαδα που ελειπε απο τη περιοχη. Είναι τόσο όμορφο με τοσο θετικά vibes poy μου εβγαλε ότι αξιζει να επενδύσεις χρόνο και χρημα. Αν θελησει και αντέξει να συνεχισει και αποκτησει εμπειριες νομιζω θα είναι η λαρα της νεας γενιας.
Καλησπέρα, στο άσπρο ή στο λαχανί είναι;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.262
Κριτικές
293
Like
9.979
Πόντοι
13.755
Φίλε μου οσο αναφορά την εμφάνιση συμφωνώ μαζί σου. Τη θεωρώ δυνατή εμφάνιση με όμορφο προσωπο και κορμάρα. Επίσης διαφωνώ με τον καραμαν γιατι δεν θυμάμαι να έχει πλαστικές (εχω να την δω ίσως 2 χρόνια).
Ρε σεις θα μας τρελάνετε μερικοί?... διπλάσια από τις φωτογραφίες είναι, ποια κορμάρα?
Συν ότι ακόμα και στο άλλο σάιτ που τα σχόλια είναι συνήθως ψεύτικα και προφανώς γραμμένα από τις ίδιες,η συγκεκριμένη έχει μόνο αρνητικές γνώμες .
Καλησπέρα, στο άσπρο ή στο λαχανί είναι;
Νικ ουρανού 24 στο λαχανί... ωραίο μουνάκι το είδα κι εγώ
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
148
Πόντοι
0
Ρε σεις θα μας τρελάνετε μερικοί?... διπλάσια από τις φωτογραφίες είναι, ποια κορμάρα?
Συν ότι ακόμα και στο άλλο σάιτ που τα σχόλια είναι συνήθως ψεύτικα και προφανώς γραμμένα από τις ίδιες,η συγκεκριμένη έχει μόνο αρνητικές γνώμες .
Είναι κορμάρα για αυτούς που γουστάρουν καμπύλες φίλε μου. Στα υπόλοιπα δεν διαφωνούμε.
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
644
Like
1.940
Πόντοι
206
Είναι κορμάρα για αυτούς που γουστάρουν καμπύλες φίλε μου. Στα υπόλοιπα δεν διαφωνούμε.
Τι κορμαρα ρε καζανακι με μυαλο... σαν διφυλη ντουπαλα ειναι η συγκεκριμενη....κακη εως πολυ κακη στις υπηρεσιες της
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
797
Πόντοι
371
Σε ποιο ήταν αυτή η Μαρίνα που λες φίλε?Με Αλεξάνδρα από Βεγκας πρωινή στο πρώτο σπιτάκι έχει περάσει κανείς?Πολυ διαχυτική με ωραίο σωματάκι αλλά ήθελα να περάσω με Ίνα από Ποισον για αυτό δεν εισχωρησα…
Δίπλα από εκεί που είναι η Έλενα ραισα Νικηφόρου Ουρανού
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.233
Κριτικές
23
Like
7.906
Πόντοι
3.346
Πηγα για Ελενα/ραισα ηταν κλειστο και για να μην φυγω χωρις καταθεση..περασα να δω αν δουλευει η Καρινα οντως ηταν εκει και μπηκα με το απλο (30) δεν ειχε κοσμο.. και στην υποδοχη ηταν η γνωστη γκαυλιαρα τσα2.
Στα του αγωνα ηταν λιγο χειροτερη απο την προηγουμενη φορα η Καρινα.. η πιπα φοβερη αλλα στ' αλλα τιποτα..μπηκε ειπε για και ξεκινησε πιπα.. προκαταρκτικα δηλαδη μηδεν, μετα μου πεταξε και ενα ενω με επαιρνε πιπα εχεις 5 λεπτα..οκ λεω να κανουμε και λιγο σεξ, πρωτα αυτη απο πανω και τελος στα 4 αν αυτη η κοπελα δεν εκανε την τρομερη πιπα, θα ηταν ενα ακομα κομοδινο.
Χρονος γυρω στο 10 με 12 λεπτο! αυτα δεν μπηκα καπου αλλου.
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
644
Like
1.940
Πόντοι
206
Πηγα για Ελενα/ραισα ηταν κλειστο και για να μην φυγω χωρις καταθεση..περασα να δω αν δουλευει η Καρινα οντως ηταν εκει και μπηκα με το απλο (30) δεν ειχε κοσμο.. και στην υποδοχη ηταν η γνωστη γκαυλιαρα τσα2.
Στα του αγωνα ηταν λιγο χειροτερη απο την προηγουμενη φορα η Καρινα.. η πιπα φοβερη αλλα στ' αλλα τιποτα..μπηκε ειπε για και ξεκινησε πιπα.. προκαταρκτικα δηλαδη μηδεν, μετα μου πεταξε και ενα ενω με επαιρνε πιπα εχεις 5 λεπτα..οκ λεω να κανουμε και λιγο σεξ, πρωτα αυτη απο πανω και τελος στα 4 αν αυτη η κοπελα δεν εκανε την τρομερη πιπα, θα ηταν ενα ακομα κομοδινο.
Χρονος γυρω στο 10 με 12 λεπτο! αυτα δεν μπηκα καπου αλλου.
μαλλον πηγε να πλακωθει στις πανσετες γιατι την εχω πετυχει στην Μαμα Τερεζα να τις καταπινει σαν τον γλαρο.....
 

Giann333

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
22
Like
55
Πόντοι
0
Πρωινή βόλτα για Ριτα αλλά απουσιάζει . Πέρασμα με Φρίντα. Χάλια μαύρα αγγαρεία δεν άντεχε σφυροκόπημα και ήθελε να με τελειώσει με πίπα στα γρήγορα . Πεταμένα 30 ευρώ εν ολίγης
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
261
Κριτικές
5
Like
697
Πόντοι
1.525
Πρωινή βόλτα για Ριτα αλλά απουσιάζει . Πέρασμα με Φρίντα. Χάλια μαύρα αγγαρεία δεν άντεχε σφυροκόπημα και ήθελε να με τελειώσει με πίπα στα γρήγορα . Πεταμένα 30 ευρώ εν ολίγης
Ναι ναι θα συμφωνήσω. Την τελευταία φορά που πήγα Φρίντα τα ιδια..να με τελειώσει με πιπα δεν την άφησα. Και όταν είδα ότι της έλειπαν και δόντια ξενέρωσα κ έφυγα. Πλεον αγγαρεία κ η βυζαρου
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
148
Πόντοι
0
Ναι ναι θα συμφωνήσω. Την τελευταία φορά που πήγα Φρίντα τα ιδια..να με τελειώσει με πιπα δεν την άφησα. Και όταν είδα ότι της έλειπαν και δόντια ξενέρωσα κ έφυγα. Πλεον αγγαρεία κ η βυζαρου

Θα συμφωνήσω κι εγω. Και εμένα με πιπα προσπάθησε να με τελειώσει και τσατιστηκε που δεν τελειωσα στην πιπα. Ασε που βυζιά αμα βγάλει το σουτιέν είναι χάλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom