Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
75
Like
52
Πόντοι
0
@ARIS einai re αγωνίζομαι για τις ιδέες. ΟΧΙ για τις επιδοτήσεις και τη ρεμούλα

@savvass ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει! Άλλωστε… Λεφτά υπάρχουν

@Hristos2 νομίζω περίπου 15’-20’ λεπτά κάθισα. Άργησα και περισσότερο να τελειώσω μιας και ήταν η δεύτερη στη σειρά που πήρα. Ούτε χτύπημα πόρτας είχαμε, ούτε σήκωμα μουσικής ούτε παρατράγουδα.
Θα περάσω σήμερα να την δοκιμάσω. Την έχω δει έχει καλό βυζι
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.195
Κριτικές
23
Like
7.847
Πόντοι
3.346
Βολτα και πέρασμα με Τατιάνα απο Golden lips και Daphne απο paradise.
2/2 επιτυχημένες συναντήσεις.
Η Τατιάνα πιο άνετη με το χρόνο η Daphne πιο βιαστική (οχι ξεπέτα).
Πίπα -όπως ζητάω πάντα στα ρδελαμπου- με καπότα, έκαναν και οι 2 καλό deepthroat (δεν την έχω και τεράστια για να ζοριστούν βέβαια:2funny:) 3 στάσεις (ιεραποστολικό, missionary, doggy) και χύσιμο εντός σκούφου.
Αφησαν χαιδέματα, χουφτώματα και λίγα μπατσάκια στα κωλομέρια.
Η Τατιάνα έχει μοντελέ σωματότυπο μαύρο ίσιο μαλλί μικρό στήθος και γλυκό πρόσωπο, η αλλη είναι λίγο πιο μπαμπάτσικη, σε καμία περιπτωση χοντρή, ωραίο στήθος, λατινέ κώλο και είναι πολύ χαμογελαστή.
Στη Daphne είχα ένα άγχος, λόγω του οτι φοράει σιδεράκια το κορίτσι (μη σπάσει καμια καπότα στην πίπα) αλλά δεν είχαμε καθόλου δόντι.
Κόστος συνευρέσεων 40€ έκαστη.
Πάντα στους οίκους παίρνω απλό πρόγραμμα μιας και δεν πηδάω σαν πορνοσταρ, δεν πηγαίνω εκεί για να γυρίσω τσόντα, αλλά είμαι και σιχασιάρης (δεν ζητώ γλωσσοφιλα, δεν κάνω γλυφομούνι ούτε μπάνιο μαζί τους)
Να αναφέρω πως και οι δυο χώροι ήταν καθαροί. Ειδικά το δωμάτιο των Paradise λαμποκοπούσε. Σε αυτό μάλιστα σου παρέχουν εκτός απο την πετσέτα και στοματικό διαλυμα.
Καθαρά επίσης και τα δυο κορίτσια. Δε μου ήρθαν περίεργες οσμές ούτε απο τις τρύπες τους ούτε απο το στόμα τους.
Επόμενες στην πορνολίστα μου η Νινα η Σερβίδα και η Μπιάνκα η Ιταλίδα. Εχω στο νού μου και την καινούρια στο Medusa που δούλευε μεχρι πρότεινος η Μιρέλλα, αλλά να πω την αλήθεια ενω την είδα 1 φορά σε πορνοτσάρκα, δεν θυμάμαι εμφανισικά πως είναι και πρέπει να κάνω μια επανάληψη να τη δω πριν αποφασίσω αν θα μπει στη λίστα μου ή όχι.
Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα!
Καλα κανεις και εισαι σιχασιαρης.. αλλωστε λεει η παροιμια 'φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα'
Απλα μπορεις να ρωτας την κοπελα αν δεχεται φιλια η δαχτυλα.. προς ενημερωση των αλλων.
Επισης προσεξα οτι περασες με το απλο (40) στο παρανταις και η κοπελα εκατσε αρκετη ωρα..αρα μαλλον αλλαξαν πολιτικη
και τελος για μενα το γκολτεν λιπς ειναι απο τα χειροτερα στουντιο σε θεμα ανεσης, εκτος και αν εισαι νανος!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.195
Κριτικές
23
Like
7.847
Πόντοι
3.346
Σιγα μη θυμαμαι ονοματα ρε φιλε απο το καθε μπουρδελο. Ουτε που τα ακουω! Μονο αν ειναι καποια σαν τη χριστινα στη μινωταυρου, το συγκρατω
Παλια οι τσαρκαδοροι περναν μαζι τους χαρτι και μολυβι... τωρα μπορεις να χρησιμοποιησης και το κινητο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom