Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.360
Κριτικές
167
Like
27.707
Πόντοι
34.538
Σκέφτομαι να κατέβω αύριο για κατάθεση να δοκιμάσω λέτε την Άννα την Ισπανίδα ή στο στανταρακι μου την Μαρίζα?
Εμεις θα σου πουμε ρε φιλε,που θα φας τα λεφτα σου?
Οπου νομιζεις πανε,...ελεος μεαυτες τις χαζοερωτησεις.
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
1
Αύριο κατάθεση 1 ώρα πέρασμα με Μαρίζα το μωρό μου ♥️
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
790
Πόντοι
371
Σκέφτομαι να κατέβω αύριο για κατάθεση να δοκιμάσω λέτε την Άννα την Ισπανίδα ή στο στανταρακι μου την Μαρίζα?
Με οποία ζου σηκώνεται μπες αν σου σηκώνεται και με της 2 τότε πήγαινε και στης 2 αν δεν σου σηκώνεται τότε μην γαμησεις αντε καλό βραδυ
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
1
Πριν λίγη ώρα πέρασμα με Μαρίζα το αστέρι έγινε όμως και η κλασική τσάρκα στο golden lips η maya μουναρα βυζάρες κωλαρα ,στο red light η ίνα επίσης μουναρα και στο villa erotica αν θυμάμαι καλά η ξανθιά η Σαμπρίνα πολύ ωραία επίσης ,sex and the city η Άννα και στο inside η κρυσταλ στα paradise που ήταν ανοικτά και τα 3 ήταν η Σάρα ,η δάφνη και η μελάνι η κάθε μία στο καθένα στα πίσω δεν πήγα γιατί ξέρω. Την κατάσταση που επικρατεί σήμερα πάντως. Μετά από καιρό πολύ ωραίες κοπέλες ας ελπίσουμε να αρχίσει το επίπεδο να ανεβαίνει ,επίσης στο poison μια Ρωσίδα αδύνατη σάπια ....αυτά μάγκες καλά γαμησια
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.441
Κριτικές
217
Like
17.643
Πόντοι
38.177
Η Μαρίζα αστέρι...
Από μυωπία πως πας τυπε,που θα μας πεις ότι το βουβάλι που κάνει σαν χαζοχαρουμενο στο σαλόνι είναι αστέρι.
Αν αρέσει σε σένα δεν μας ενδιαφέρει,σταμάτα όμως να πετάς στάχτη στα μάτια των υπολοίπων και πάνε μάθε την να παίρνει πίπες γιατί έχει μείνει στην πρώτη γυμνασίου...
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Διπλή τσάρκα σήμερα μετά από πάρα πολύ καιρό πήγα σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά, μεσημέρι και βράδυ και στις δύο βάρδιες αρκετές ώρες γύρα κι έχω να πω ότι η μοναδική που άξιζε ήταν η υπηρεσία στο villa erotica επι της Νικ. Ουρανού. Κουκλάρα και ερωτεύσιμη καστανόξανθη με γαλάζια μάτια μπορώ να πω ερωτεύτηκα. Τίποτε άλλο πραγματικά το επίπεδο είναι τραγικό στην πόλη μας. Γεμίσαμε φακλανοκώλες λατίνες που κάνει μπαμ ότι θα φας φόλα.
 

ZackThePlaya

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
To Godiva ξέρουμε αν θα ανοίξει ξανά; Πρέπει να είναι μόνιμα κλειστό από αρχές του μηνα
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
1
Η Μαρίζα αστέρι...
Από μυωπία πως πας τυπε,που θα μας πεις ότι το βουβάλι που κάνει σαν χαζοχαρουμενο στο σαλόνι είναι αστέρι.
Αν αρέσει σε σένα δεν μας ενδιαφέρει,σταμάτα όμως να πετάς στάχτη στα μάτια των υπολοίπων και πάνε μάθε την να παίρνει πίπες γιατί έχει μείνει στην πρώτη γυμνασίου...
Αν εσένα σου αρέσουν οι αδύνατες καχεκτικες κρατα το για τον εαυτό σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Διπλή τσάρκα σήμερα μετά από πάρα πολύ καιρό πήγα σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά, μεσημέρι και βράδυ και στις δύο βάρδιες αρκετές ώρες γύρα κι έχω να πω ότι η μοναδική που άξιζε ήταν η υπηρεσία στο villa erotica επι της Νικ. Ουρανού. Κουκλάρα και ερωτεύσιμη καστανόξανθη με γαλάζια μάτια μπορώ να πω ερωτεύτηκα. Τίποτε άλλο πραγματικά το επίπεδο είναι τραγικό στην πόλη μας. Γεμίσαμε φακλανοκώλες λατίνες που κάνει μπαμ ότι θα φας φόλα.
Σαμπρίνα ναι την είδα και εγώ πραγματικά μουναρα και εντυπωσιακή
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
75
Like
115
Πόντοι
0
Γωνία Νικηφόρου Ουρανού με Μινωταύρου. Έρικα . Ότι πιο δροσερό και νεανικό υπάρχει στην περιοχή. Πολλη όμορφη κοπελίτσα με όμορφο προσωπάκι με σούπερ σωματάκι και κωλαράκι που σφυρίζει. Όχι προστυχο αλλα΄πολύ ευχαριστο και ομορφο. Πολύ καλή υποδοχή με χαμόγελο και χειραψία (?) για να συστηθεί. Καλή ενέργεια στα τουυ αγωνα με τιμημένο απλό. Θα προτιμηθειι και για προγραμμα. Δεν έχει την εμπειρια και την καυλά της ρίτας ή της λιλιανας αλλά εχει μια φρασκαδα που ελειπε απο τη περιοχη. Είναι τόσο όμορφο με τοσο θετικά vibes poy μου εβγαλε ότι αξιζει να επενδύσεις χρόνο και χρημα. Αν θελησει και αντέξει να συνεχισει και αποκτησει εμπειριες νομιζω θα είναι η λαρα της νεας γενιας.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.909
Κριτικές
384
Like
5.750
Πόντοι
11.585
Πριν λίγη ώρα πέρασμα με Μαρίζα το αστέρι έγινε όμως και η κλασική τσάρκα στο golden lips η maya μουναρα βυζάρες κωλαρα ,στο red light η ίνα επίσης μουναρα και στο villa erotica αν θυμάμαι καλά η ξανθιά η Σαμπρίνα πολύ ωραία επίσης ,sex and the city η Άννα και στο inside η κρυσταλ στα paradise που ήταν ανοικτά και τα 3 ήταν η Σάρα ,η δάφνη και η μελάνι η κάθε μία στο καθένα στα πίσω δεν πήγα γιατί ξέρω. Την κατάσταση που επικρατεί σήμερα πάντως. Μετά από καιρό πολύ ωραίες κοπέλες ας ελπίσουμε να αρχίσει το επίπεδο να ανεβαίνει ,επίσης στο poison μια Ρωσίδα αδύνατη σάπια ....αυτά μάγκες καλά γαμησια
Τυπε ξες ποιο ειναι το προβλημα, θα παει ο αλλος να δει το αστερι που γραφεις και θα δει το φεγγαρι αναποδα, μπορει να ειναι αστερι στο κρεβατι, αλλα εμφανησιακα ειναι γαματα αναποδα.... νταρντανα την λες, με πρισμενο προσωπο απο τις πλαστικες...
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
752
Κριτικές
21
Like
3.615
Πόντοι
1.436
Τυπε ξες ποιο ειναι το προβλημα, θα παει ο αλλος να δει το αστερι που γραφεις και θα δει το φεγγαρι αναποδα, μπορει να ειναι αστερι στο κρεβατι, αλλα εμφανησιακα ειναι γαματα αναποδα.... νταρντανα την λες, με πρισμενο προσωπο απο τις πλαστικες...
Και λίγο μαλακισμένη στον χαρακτήρα.
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
1
Τυπε ξες ποιο ειναι το προβλημα, θα παει ο αλλος να δει το αστερι που γραφεις και θα δει το φεγγαρι αναποδα, μπορει να ειναι αστερι στο κρεβατι, αλλα εμφανησιακα ειναι γαματα αναποδα.... νταρντανα την λες, με πρισμενο προσωπο απο τις πλαστικες...
Πιες πλαστικές ρε τρόμπα ,επιπλέον γούστο σου και σεβαστό δεν σου αρέσει τέτοιο στυλ γκόμενας οκει όπως εγώ θα πω για. Την κρυσταλ ότι γαμάτα ανάποδα στην εμφάνιση σε έναν άλλο μπορεί να αρέσει δεν έχουμε όλοι το ίδιο γούστο για τα δικά μου δεδομένα είναι αστέρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom